0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #40 -: Март 24, 2006, 02:53:27 am »
Цитат на: Meli
Момичета, съвсем просто е - пишете на кирилица в този форум. Обясни ви се как, ако срещате трудности, попитайте и някой ще се опита да ви помогне.

Joulie, отговори в темата http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1082&start=20 и тогава ще продължим.

Мели,отговорих-продалжаваи
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #41 -: Март 24, 2006, 09:20:37 am »
Цитат на: Joulie
ама да знае6 аз сам френско говоря6та  и сас фламонският сам на ВИЕ :oops:


Аз като чета колко се опъваш и нежелаеш да пишеш на кирилица и как обиждаш наляво и на дясно из форума без никакво основание ми се струва че не само с фламандския си на ВИЕ. Към фламандския си добави и българския и възпитанието и използването на сивото вещество. Четох глупости 3 дена е не мислиш ли че никой не е длъжен да ти търпи глупостите и простотиите. Вместо да си вземеш бележка ти още повече се дуеш и хвърляш кал и мръсотия по хората поддържащи сайта в който такива "сладки" приказки пишеш. Ми като не ти харесва да пишеш на кирилица и като не ти харесват хората просто не влизай тук и не пиши!!! Влизай си във френскоговорящите и пишештите сайтове и толкова. Или ти е проблем да прочетеш там специализираната информация на френски и си решила, дошла от някъде си из интернет пространстовото да раздаваш препоръки и нови правила. Че каква си ти тука? Я се замисли малко!!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #42 -: Март 24, 2006, 09:23:56 am »
Само да добавя. Надали в някой друг форум биха те изтърпели толкова време без да те изритат. Замисли се над този факт и после приказвай че момичетата тук и модераторите са злобни. За тези ти простоии и обиди в който и да е френскоговорящ форум и сайт щяха да те изтрият и изритат още след първият ти постинг.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #43 -: Март 24, 2006, 18:22:23 pm »
Скъпа Мери, само да вметна, че Marie се чете Мари, на български, тъй като точно на френски така се произназя. На английски може и да се наричаш Мери и както там искаш, скъпа. /А пък защо не и просто Мария./ И си мисля, че това заяждане, което е започнало тук е доста безсмислено. Мисля, че тук трябва да се обединяваме около общия ни проблем, а не да се караме за такива дребнави неща.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #44 -: Март 27, 2006, 13:51:06 pm »
Аз искам да изкажа само моето лично мнение относно кирилицата и маймуницата:
Аз прескачам и изобщо не чета постинги на маймуница.Тоест, ако знам нещо и бих отговорила на някой въпрос с полезна информация, то ако въпросът не е на кирилица, просто не отговарям.
Предполагам, че има и други момичеат, които си ценят времето.
Отделно от това, аз смятам, че трябва да положим усилия, за да си запазим  националната идентичност, а кирилицата е основна част от това.
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #45 -: Март 27, 2006, 14:47:53 pm »
Цитат на: alia_alia
Аз искам да изкажа само моето лично мнение относно кирилицата и маймуницата:
Аз прескачам и изобщо не чета постинги на маймуница.Тоест, ако знам нещо и бих отговорила на някой въпрос с полезна информация, то ако въпросът не е на кирилица, просто не отговарям.
Предполагам, че има и други момичеат, които си ценят времето.
Отделно от това, аз смятам, че трябва да положим усилия, за да си запазим  националната идентичност, а кирилицата е основна част от това.


Абсолютно съм съгласна с  теб и по въпроса за четенето на маймуницата, и по въпроса за националната идентичност!
The impossible is often the untried [/i]
*

    Anonymous

Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #46 -: Май 16, 2006, 14:43:10 pm »
Цитат на: ALFI
Цитат на: alia_alia
Аз искам да изкажа само моето лично мнение относно кирилицата и маймуницата:
Аз прескачам и изобщо не чета постинги на маймуница.
Предполагам, че има и други момичеат, които си ценят времето.

 Ами само се замислете колко използваема е "МАЙМУНИЦАТА" в цял свят?А кирилицата се използва в 5-6 държави.Но хората граждани на държавите,където латинската азбука е основна ,не наричат кирилицата "маймуница" нали?
А въпроса ми е как четеш тогава статтии написани на чужд език?Или може би не владееш западен език??? :roll: и така си решаваш проблема.
И мене ме дразнят разни писания с огромнио червени и кафяви букви ,въпреки,че са на кирилица,които ми се набиват в очите,но за тяхникой нито дума не казва нали?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #47 -: Май 16, 2006, 15:25:07 pm »
Маймуница е когато пишеш на български с латински букви. А още повече е маймуница, когато заедно с това и се зъбиш на хората, от които искаш помощ.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #48 -: Май 16, 2006, 16:26:06 pm »
Мели, айде ако обичаш първо научи фламонски и после давай акъл......

Ох как добре се посмях!!! От два дни не ми се беше случвало. Момичета Благодаря!!!!!!!

Освен това, момичето не иска помощ, защото вече всичко си знае и то на  фламонски  :lol:  :lol:  :lol:
В очакване ....
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #49 -: Май 16, 2006, 19:33:14 pm »
Еми то си е за смех fussi,еми това е незнем фламонски незнаем френски незнаем и балгарски- ема Starlet да ти  кажа знам цигански  :lol:
и то е е език нали???Пак Starlet ...... :lol: ....Пак да ви кажа мили дами след 10-15 год ако незнаете англииски трудно 6те използвате интернет и РС затова о6те от сега си купете по едни ре4ници и у4ете,аз по4нах от днес с тоя цигански сам до никаде  :lol:  


Поздрави на вси4ки :wink:

Редактирано заради нарушаване правилата на форума.
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #50 -: Май 16, 2006, 20:21:16 pm »
Joulie, още един такъв постинг и ще получиш временна забрана за писане във форумите.
при второ нарушение, ще те уредя с дългосрочна забрана.
не се шегувам!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #51 -: Май 17, 2006, 11:59:01 am »
Ох, майкоооооо.............

Да се смееш ли, да плачеш ли?

 :lol:  :cry:
Alexandra
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #52 -: Май 17, 2006, 12:21:09 pm »
Мариике без тебе няма купон о4аквах те,много си ми сиптати4на :lol:
да знае6 6те се забаваляваме ли  :lol:
Ponqkoga,za da se zbadnat me4tite ni e nujna malko pove4e lubov


                                      Shakira23
*
Има ли момичета в Белгия?
« Отговор #53 -: Май 17, 2006, 12:36:31 pm »
Жули,

помолих те да не ми пишеш лични съобщения. Компанията ти не ми е приятна. Оставам с впечатление, че търсиш целенасочено сеир:

Цитат
От: Joulie
До: Marie
Пуснато на: Wed May 17, 2006 7:06 pm
Заглавие: хехеех  
много рано пи6е6 булка о4аквахте да знае6


Цитат
От: Joulie
До: Marie
Пуснато на: Wed May 17, 2006 7:22 pm
Заглавие: Re: хехеех  
моля ми не пи6е в темата ми ма 6тото ти обе6тавам як купон ок днес сам вав форма ,смеи се да не пла4е6  после  


Неграмотността ти и непросветеността ти са просто отчайващи. Трябва да си луда с тези си качества да имаш претенции.
Alexandra