0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #80 -: Април 21, 2009, 23:12:41 pm »
Като има нещо да ме тревожи си споделям с вас,и знам че съм разбрана и ще получа много ценни съвети,дадени от сърце...свъншните хора(не от форума) не биха могли да ме разберат,дори и да искам ей така да си кажа,да ми олекне...



Фибс и аз съм така още почече ,че повечето имат вече бебоци покрай мен да са им живи и здрави сладурите !Много им се радвам !
Но такъв е живота каквото е писано да стане да става !
Ей ме на каквото и да ми изследват все не е добре днес док каза че микоплазмата ми е положителна !
Пак лекарства пфу тези гадини !
[/url]
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #81 -: Април 21, 2009, 23:15:11 pm »
А с тая микоплазма сега и кекс сигурно няма да можем да правим а ?
Знае ли някой лекувал ли е такава гадина ?
АБ ли ще ми изпише док?
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #82 -: Април 21, 2009, 23:28:19 pm »
Виви, попрочетох това онова за въпроса ти и мисля , че трябва въздържание за кекса, и да антибиотик изписват за 14 дни е лечението приблизително, не съм сигурна дали не трябва и милото ти да изследвате, ето тук има малко повече http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3552.0
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #83 -: Април 21, 2009, 23:50:33 pm »
Вив,те и мойте приятели,роднини и познати са с бебета...то май не останаха хора без бебок,я в количката,я още в тумбака - ама имат де...пък и кво да им споделям на хората,и да им обяснявам -те като не са запознати с нещата,как да си ме разберат...

Иначе,мило не знам кво да ти кажа! 8O На тебе има ли нещо дет не са ти открили още? 8O Офф,не ти е леко,ейй...неведоми са пътищата на Оня,ама и GPSи няма за там,май а?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #84 -: Април 22, 2009, 00:10:07 am »
Офф хич не ми елеко ама и на работа ядове и моите неща не са добре само се моля милото ми да издържи с мен до края !
Сега са ме нападнали едни черни мисли ,че позакъсняхме малко май докато излекуваме всичко и май ще сме вече дърти за деца!
Момичета аз съм на 32 вече кажете ми ,че не съм само аз толкова дърта ,че да се успокоя малко !?
[/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #85 -: Април 22, 2009, 00:15:54 am »
Момичета аз съм на 32 вече кажете ми ,че не съм само аз толкова дърта ,че да се успокоя малко !?
:lol: :D Стига бре,кви са тия филми дет ти се въртят на лентата :D Я,да не ти дърпам ушичките,ааАААА :D Виж ти,има хора дето и на по 40 ражадат,то мило за мечтата възраст няма!И не е толкова важно на колко си,ми да си любящ и грижовен родител - пък ти отговаряш напълно на профила :D
Айде успокой се сега...то май всички от време не време изкукваме :lol: :oops:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #86 -: Април 22, 2009, 00:28:43 am »
Виви, успокой се мила! Май си се поизнервила и оттам идват проблемите. Излекувай се, вземи си отпуска, вярно че ти скоро излиза, но имах предвид да отидете с милото ти някъде, където да се откъснеш от проблемите и да си починеш качествено. Така стават бебета, на спокойствие, тишина, чист въздух и природа. Две мои приятелки така забременяха - отидоха да почивка колкото и смешно да ти звучи.
Аз също не съм от най-младите, на 31 съм така че не си сама  :)
Трябва да вярваме, че ще се случи чудото и с нас, рано или късно! Хайде, горе главата!  :wink:
 :cuddle:


*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #87 -: Април 22, 2009, 00:31:18 am »
Здравейте момичета. Честита нова темичка,дано е много успешна. Аз искам да попитам някой дали знае за нормалните нива на хемоглобина при жените? Благодаря ви предварително. Лека вечер и хубава седмичка  :grouphug:
Слънце, зависи от реактивите на лабораторията - в Цибалав за жени е от 120 до 160. Успех във всичко!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #88 -: Април 22, 2009, 00:33:28 am »
Офф хич не ми елеко ама и на работа ядове и моите неща не са добре само се моля милото ми да издържи с мен до края !
Сега са ме нападнали едни черни мисли ,че позакъсняхме малко май докато излекуваме всичко и май ще сме вече дърти за деца!
Момичета аз съм на 32 вече кажете ми ,че не съм само аз толкова дърта ,че да се успокоя малко !?
Чакай малко бе , Лапе! Аз септември ще направя 35, а моичкият вече през януари навърши 55 - хахаха. И аз малко се шашкам от годинките, но така е било писано. Горе главата - ти си си Лапенце още
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #89 -: Април 22, 2009, 01:00:10 am »
Офф хич не ми елеко ама и на работа ядове и моите неща не са добре само се моля милото ми да издържи с мен до края !
Сега са ме нападнали едни черни мисли ,че позакъсняхме малко май докато излекуваме всичко и май ще сме вече дърти за деца!
Момичета аз съм на 32 вече кажете ми ,че не съм само аз толкова дърта ,че да се успокоя малко !?

А моля,моля тук аз съм ветеранката.На 39 навършени.И все още се надявам.
  <br />
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #90 -: Април 22, 2009, 01:47:21 am »
Момичета благодаря ви !
Малко се презаредих с търпение и надежда !
лека вечер на всички
Целувкиииии!!!
[/url]
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #91 -: Април 22, 2009, 09:28:13 am »
Добро утро, милички! Хайде на кафенцеееее!

Приятен и успешен ден на всички!


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #92 -: Април 22, 2009, 09:49:25 am »
Добро дъждовно утро  :?
deska_meska мерси за кафенцето пиивам си  :D
Желая ви хубав ден.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #93 -: Април 22, 2009, 10:03:17 am »
Добро утро,мацки.Деска,мерси за кафенцето,на мен тая сутрин нещо едно не ми стигна ,че вече пия второ и ще отивам да побачкам.
Вивинка,какви са тия размисли на тема години,ми аз август ще стана на 34,моя е на 37 ама хич не се чувстваме дъртички.Споко,бе Господ ни е подложил на дълго изпитание,пък и важното е на колко се чувстваш,пък аз се чувствам на около 25 :D.Е мъжът ми вси ми показва бели косми,обяснява ми че остарява и дрън-дрън ама те мъжете са си песимисти.Пък и ей ги на на 25 се чувстват малки за деца/за моята позната дето вчера ви разказах говоря/,разбира се си е до човека.
Айде лек и пълен с усмивки ден ви желая.То разбрахме вече че на слънце днес няма дасе надяваме,ама нека настроението ни да е слънчево.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #94 -: Април 22, 2009, 10:13:52 am »
Деска, мерси за кафенцето. А за успокоение на Вив, да кажа, че и аз скоро ще навърша 31 ... Хич, да не си мисли годините.. Аз колко жени зная дето са родили по-късно... А и има един лаф за децата на такива жени " От стара коза -  яре" .. , че били много умни и хитри :) :) Нашите ще са най-умничките, май :))) Ама да идват по-скоро, че да не са генийчета чак :) Ха-ха..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #95 -: Април 22, 2009, 10:27:16 am »
Добро утро !
Благодаря ви милички и аз се чувствам млада но на последък ми се струпа много ,но трябва да издържим клаузата си струва
Само да вметна мойто мъжле е почти на 30 -младо  :D- много ме зарежда  :D
Айде стига съм философствала лек ден на всички !
[/url]
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #96 -: Април 22, 2009, 10:34:02 am »
Добро утро !
Благодаря ви милички и аз се чувствам млада но на последък ми се струпа много ,но трябва да издържим клаузата си струва
Само да вметна мойто мъжле е почти на 30 -младо  :D- много ме зарежда  :D
Айде стига съм философствала лек ден на всички !
Ха! Добро Утро и от мен! Моето, както казах е на 55, ама и видът и душата му са млади! Да ми е жив и здрав! Приятен ден, Слънчица!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #97 -: Април 22, 2009, 10:58:50 am »
А и има един лаф за децата на такива жени " От стара коза -  яре" .. , че били много умни и хитри :) :) Нашите ще са най-умничките, май :))) Ама да идват по-скоро, че да не са генийчета чак :) Ха-ха..
Хехехе Гарга направо ме разби еее развеселихте ме
Стискайте палци довечера съм при ендокринолог дано да успея да я накарам да ми пусне ЯМР - като се върна ще пиша отчета !
[/url]
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #98 -: Април 22, 2009, 11:03:35 am »
А дъждът може да бъде и красив и романтичен ето вижте

[/url]
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #99 -: Април 22, 2009, 11:31:06 am »
Добро утро, момичета!
Маринка, по повод на твоя познат и жена му... вярно, че всеки има право на тая земя да иска или не различни неща, но такива жени като тази мадама, която описваш - много ме ядосват. Наскоро прочетох една статия http://semeistvo.rozali.com/vashite-istori/p9703.html - е това направо ме изкара извън кожата ми от яд! За справедливост и ред - и дума и не може да става! А защо Бог е решил да дари такива жени с деца....... Бога ми не мога да открия нито един логичен отговор. Това е, съдба!
Вив, не се стряскай от годидинките! Важното е да се обичате и да се подкрепяте! Аз съм на 27 - мъжа ми на 29 - но пък от месеци знам, че не мога да имам деца по естествен път без тръби. Нямам дете, а дали ще имам - един Господ знае, Мен ако питаш това е по-страшно, а не годините. Така, че горе главата и вие правете каквото трябва - пък да става каквото ще! Казват чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!
Лек ден!