0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #200 -: Април 24, 2009, 13:07:12 pm »
Здравейте, сладурки,
като гледам доста е нараснала групичката ни  :D !!!!
 :welcome: на новите момичета с пожелание скоро да видят двете чертички и бягат в другите теми!!! Същото важи и за нас де  :wink: - даже първо за нас  :wink:

goskata , казвам това което и другите - направи кръвен тест ако имаш възможност, и не се шашкай толкова  :wink:, ние пък ще стискаме палци всичко да е ОК

Лелището дойде при мен един ден по-рано, ама се радвам, че нали тази ми е първата нормална след злопулучната от мин.месец  :?

Усмихнат ден на всички  :D

Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #201 -: Април 24, 2009, 13:31:22 pm »
Здравейте момичета  :D
Garga страхотно кафенце си сервирала тъкмо ще стигне за всички  :D Взимам си и от закусчицата на Vickson, че и тя е много съблазнителна, а и нали се грижа да не заслабвам  8)
goskata както са ти казали момичетата пускай кръвен и 2 дни след първия пусни втори, за да се види как се движи ЧХГ-то. А наистина може да е още малко рано ако ову ти е била на 27 ден и затова да се виждат по-бледи чертите.
fibo то винаги така става- като искаш да дойде гадината никаква я няма, а като не я викаш идва, че понякога и по-рано  :? А за сладоледчетата мисли от тази страна на нещата, че може пък те да са ви късемтчетата  yahoo_17 :sunshine: Тъкмо и твоя организъм ще си почине малко от лекарствата, за да има сили ако се наложи пак да бъде стимулиран. Обаче аз си мисля, че ще си имаш едни малки сладки снежковци  :bori_007: :bori_004:
Надеж дано да е последното лелище, което те навестява  yahoo_17
Мацки пожелавам ви един много усмихнат и изпълнен с весело настроение петък  :sunshine: :sunshine: :sunshine:
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #202 -: Април 24, 2009, 13:35:18 pm »
Здравейте момичета :D
Много благодаря за милите пожелания :D . Много ви  :bighug:  :balk_21:
На всички нови момичета добре дошли, и от сърце ви пожелавам бързичко да се местите в темата на бременните. Нареждайте се под бременилските вирусчета и по-скоро да видите двете чертички  :D.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #203 -: Април 24, 2009, 14:44:15 pm »
Здравейте милички

Аз първо от кафенцето да пийна,че без доза кофеин съм за никъде :D
и малко домакинска работа имам за вършене и после има разходка в дневния ред със дечицата на сестра ми и приятелката ми :D Голямо шоу пада,и страхотни снимки :D Обожавам да снимам деца :D
Благодаря на всички за пожеланията,да,наистина е добре да си почине организма малко,че стимулацията беше тежка миналия месец...ама сега чакаме Овуто,а още няма дом.ф.(само по-голям) и ако те първа го чакаме да растеее...то скоро май няма да ми дойде.За първи път в живота си ще кажа,че не ми се иска да има О тоя месец и онуй нещо на метлата да иде по-бързо :D
Госка,мило,то да се повторя - кр тест,за най-сигурно :wink:

Сега да питам аз...има ли смисъл за имунологични ако правим инвитро?
В смисъм имам пълни кр изследвания,а при нас във ИМНЛГ се включва ТАТ,ПОСТКУИТАЛЕН,SCMC-test!Всичко останало е във пълни кръвни :?

Слънчев ден на всички :D



Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #204 -: Април 24, 2009, 15:12:34 pm »
Момичета искам да ви кажа само че срешнах една позната която ми каза че е имала такава втора чертичка супер бледичка,но после и дошло.Затова изгубих всякаква надежда ,но и като че ли се успокоих-все едно получих просветление и излязох от огромен трап в който бях изпаднала от няколко дни.Вървя и си мисля "хванала съм се като удавник за сламка с тая невидима черта и не виждам никой и нищо около себе си питам ви възможно ли е да съм бременна все едно вие знаете".Та исках само да ви кажа че спирам да мисля за всичко и каквото Бог е решил това да става.Все пак и да няма нищо и да ми дойде нов месец нов късмет.Времето е пред нас.Прегръщам  ви всички много силно и ви благодаря за надеждата която ми вдъхвате непрекъснато и благодаря на Господ че ви има.
« Последна редакция: Април 24, 2009, 15:15:26 pm от goskata »
 
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #205 -: Април 24, 2009, 15:26:05 pm »


Мелодийкеее, беше ми домъчняло за теб и като не те виждах да пишеш тук се притесних. Силно се надявах да си се преместила в другата тема, дето аз така и не разбрах къде е. Помниш ли какво ми беше писала? Така че ориентирай се да ме догониш, най-много месец-два ти давам!  :cuddle: 

Успех и много ви стискам палци, дано моите вирусчета, са качествени и здравословни.
Adserenity миличка нареждам се след вирусчетата. И най-тържествено обещавам че до два месеца съм с теб в съседната отчетна темичка мило.  :hug2:
Гардже мерси душко за кафенцето .
Госката пази си нервите и наистина се опитай много да не го мислиш.Знам че времето минава много бавно в такъв момент,но гледай да се разсейваш.  искрено ти желая много скоро да видиш хубава наситена втора чертичка  :bfp1:.
Наде мила изпращай бързо лелката и идвай при нас в отбора на ловуващите. Чакаме тееее  :hug2:.
Фибче желая ти приятна разходка, а че е такава не се съмнявам щом ще си с любимите си хора. И лелката да идва, че ще се разправяме с нея  :x.
Наденце аз ще взема да пийна и от твоето кафенце че много ме изкушава. Малко в повечко ще ми станат две ама тъкмо ще имам енергия днес да почистя. :)
« Последна редакция: Април 24, 2009, 15:27:47 pm от Melody01 »
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #206 -: Април 24, 2009, 15:27:57 pm »
goskata, радвам се на все пак позитивното ти мислене. Така трябва! Огледай се около себе си, радвай се и на другите красиви неща в живота! То е ясно каква е единствената ни мечта и цел, но някак трябва да работим върху психиката си.

А ако овулацията ти е била късна, няма нищо чудно в бледата почти невидима черта. Аз бях по същия начин при първата бременност. Тестът 20 дни след като трябваше да ми дойде МЦ беше все още отрицателен.

Моля се за теб!
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #207 -: Април 24, 2009, 16:26:29 pm »
Привет мили мои! Напоследък нямам време да пиша и едвам ви изчитам...
На всички новодошли пожелавам успешен улов и скоро да видите заветните 2 черти.
Елфи би ли ме сложила в не чакащите за 04.05.
Пожелавам ви приятен слънчев ден и още по-слънчев уикенд.
 
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #208 -: Април 24, 2009, 16:55:44 pm »
Здравейте мили мои и от мен-край за тази седмица повече няма да работя ами ще мързелувам, мързелувам.....
Веселушко-благодаря ти мила! Дано наистина гадостите свършат и да видя и аз нещо хубаво тази година! :bighug: Пожелавам ти и на теб лелището да не идва поне не в близките 9 месеца!
Госката мисля , че момичетата са прави и не е лошо за кръвен тест да си помислиш, но щом искаш първо изчакай пък Господ ще реши какво ще става, в крайна сметка всички на него се надяваме! :goodluck:
Фибчо, не знам дали трябва имунологични да правиш лекарско мнение не мога да дам, но си мисля, че не е лошо и там да знаеш какво става. Те тези изследвания можеш за собствено успокоение да си ги направиш-не с направление.....ама пък да не би да говоря глупости. На мен доки ми каза, че не е лошо да ги направя след абразиото, но не беше и задължително.... та не знам мила..... :hug2: Забравих да ти пожелая в най-скоро време да снимаш много много твоите сладурчета.... :goodluck:
Наденце пожеланието ти да ти се връща тъпкано!!! :bfp:
На всички ви мили мои пожелавам най-слънчевия ден! :bighug:
« Последна редакция: Април 24, 2009, 17:12:02 pm от anizi »
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #209 -: Април 24, 2009, 19:23:45 pm »
Елфи,
мога ли да те помоля да ме включиш във вълшебното списъче за 04.05.2009.

Приятна петъчна вечер, момичета! Тя е най-сладка.
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #210 -: Април 24, 2009, 19:26:56 pm »
На момичетата видели 2 чертички-честито и леки 9 месеца.На останалите успех,а на всички приятен уикенд :D

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #211 -: Април 27, 2009, 13:42:52 pm »
Мацки не е лошо да си направим нова темичка ама като не знам как да сложа вълшебното списъче :oops: хайде някой да помага :ask: