0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #100 -: Април 22, 2009, 12:41:40 pm »
Здравейте милички  :D
Мале колко много сте изписали вчера едвам ви изчетох  :D
Маринка понякога хората не оценяват това което имат нали знаеш. Сигурна съм обаче, че като роди момичето ще мисли по различен начин !!! А и при всеки е индивидуално на каква възраст ще се чувства готов за бебе. Но и ние имаме едни познати, които имат близнаци и майката ги оставя по цял ден на баба им и ходи по кафета и разходки с приятелки и не ги поглежда много много, но какво да се прави. За съжаление бебетата не са по заслуги, защото иначе целия форум трябваше да сме щастливи майки на живи и здрави бебчета  :balk_118:
viviq   дано това е последното, което ти откриват и да се свършват хапчетата вече- стига толкова !!! Стискам палци за прегледа  :crossfingers:
garga и аз не съм сигурна дали АБ влияе по някакъв начин- трябва да питаш док!
А какво значение имат годините, когато желанието за дете е налице- според мен никакво. Аз вярвам, че всяка ще успее- колко жени има които забременяват на години над 32, че даже и на по 42  :D Няма невъзможни неща важното е да не се отказваме и да вярваме, че всяка от нас един ден ще стане мама  :bighug:
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #101 -: Април 22, 2009, 14:17:40 pm »
Здравейте, милички,
виждам сте подхванали темата за годините... И на мен от скоро ми минават такива мисли като на Вивия  :? , на 34 съм а моят на 37 (през есента), ама сега като ви изчетох и аз се заредих положително!!!! Каквото и да мисля и да правя няма как да върна годините... Така че приемам факта и продължавам да следвам мечтата за детенце. Аз като се замисля преди 30 не съм си помислила за дете..... После пък се промениха много неща в личния ми живот и в мен самата.Понякога има "да се свършат други неща" преди реда за бебето. Така че докато нещата си дойдат по места съм станала на 34  :lol: :lol: :lol: (но пък никой не ми ги дава)

Хич, да не си мисли годините.. Аз колко жени зная дето са родили по-късно... А и има един лаф за децата на такива жени " От стара коза -  яре" .. , че били много умни и хитри :) :) Нашите ще са най-умничките, май :))) Ама да идват по-скоро, че да не са генийчета чак :) Ха-ха..

Много се смях, Гардже  :lol: :lol: :lol:!! И си много права - нашите ще са най-умните!!!!

Усмихнат ден, на всички, и при мен е едно мръчкаво и дъждовно.... Как не се стопли това време и не спря да духа.... егати острова.... :x

Дениска, чакам да пишеш като имаш инфо, с теб съм!!!!!!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #102 -: Април 22, 2009, 16:39:42 pm »
Здравейте и от мен миличките ми! Вив, Наде, я горе главите какви стари???? Няма такива работи годините не са от значение, както и другите казаха важно е на колко се чувства човек! Няма и за това да се тормозим сега-малко ли са ни другите неща дето ги мислим, че и това...... я какви сте! Гушвам ми и ви целувам и искам да се усмихнете и да изгоните тези мисли от главите си, защото трябват нерви за по-важните неща! А бебетата вярвам, че при всички ни ще дойдат вероятно обаче, когато най-малко ги очакваме!!! Вив..дъжда наистина може да бъде страшно романтичен, особенно с точния човек......
Виксънче  :bighug: права си мила-това е по-страшно по принцип, но аз вярвам, повярвай и ти, че Бог ще ти направи и на теб най-хубавия подарък, защото той не забравя хубавите хора, а само ги изпитва.... :hug2:
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #103 -: Април 22, 2009, 16:47:11 pm »
Привет и от мен! Най-накрая се добрах до тук!
От няколко дни не съм влизала. Много хубави новини прочетох...и някои лоши има, но това е живота!Ще трябва да се научим да го живеем.
Този месец док проследи овулацията ми - всичко е наред, доволен е!Другия месец каза живи умрели правим инвитро на естествен цикъл!Дано това да е моят опит.
На всички пожелавам само положителни емоции и повече усмивки в този дъждовен ден!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #104 -: Април 22, 2009, 16:56:39 pm »
Ехх, Вики-Ват, радвам се че действате по въпроса, а и ин-витро на естествен цикъл е щадящо и по-малко пари излиза. Дано това е краят на чакането... Ще стискаме палци да си лятна бременилка :)
 Днес много пусто в темиката бе ? Къде сте изпозаспали ? То навън един вятър, ужас ... не вярвам да сте по разходки , най-вероятно дремите :)
 Ето и една следобедна дрямка във вид на картинка :

Хе-хе
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #105 -: Април 22, 2009, 17:14:47 pm »
Ха ха ха Гардже, хайде да не дремваме така, а? Че ако до там стигнем....лошо
Вики-Ват  :goodluck: дано след като вече напредвате скоро да се похвалиш с положителен резултат!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #106 -: Април 22, 2009, 19:42:23 pm »
Здравейте и от мен миличките ми! Вив, Наде, я горе главите какви стари???? Няма такива работи годините не са от значение, както и другите казаха важно е на колко се чувства човек! Няма и за това да се тормозим сега-малко ли са ни другите неща дето ги мислим, че и това...... я какви сте! Гушвам ми и ви целувам и искам да се усмихнете и да изгоните тези мисли от главите си, защото трябват нерви за по-важните неща! А бебетата вярвам, че при всички ни ще дойдат вероятно обаче, когато най-малко ги очакваме!!!

anizi  :hug2:

viki_vat , на теб успех, миличка, дано от първия път стане  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Нерито, казвай как мина прегледа днес??? (май беше днес ако не бъркам  :oops:)

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #107 -: Април 22, 2009, 20:25:27 pm »
Здрасти цял ден ми се бъзика нета и съм  :x
Сега да дам отчет.Мойта работа е много странна, днес бях на док и се видя нещо в матката според нея е гестационно сакче с размери 3,5мм каза ми да си пия лекарствата и на 8 май на преглед  8O и това след като и повторих няколко пъти че последния тест е отрицателен направо се чудя тя вярва ли си че има надежда  8O и ми забрани  :? да правя повече каквито и да е тестове вика (само се психясваш) :lol:.Та това е.Аз се абстрахирах от всичко и каквото ще да става :D
Неритоооо чакаме отчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Мацки какви години бе важното е човек да е млад по душа.
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #108 -: Април 22, 2009, 20:28:36 pm »
Дениии, дано, дано, дано милаааа ....
  :bighug: :goodluck: :crossfingers:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #109 -: Април 22, 2009, 20:31:57 pm »
Дениска, виждаш ли че не всичко е загубено  :D !!! Много се радвам за теб  :D . Ти,верно, сама си ги докарваш тези главоболия  osi_6 !!! Сега дишай спокойно, а ние ще ти стискаме палци и ще се молим всичко да е наред с теб и бебка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #110 -: Април 22, 2009, 20:34:47 pm »
Хаааа видях аз-още в 11 часа! :bighug: Стискам ти палци миличка... притесненията можеш да ги забравиш вече спокойствие и силна храна както се казва! С теб сме и започвай да хвърляш бременни вирусчета от сега!!!;
Хайде Нери и от теб чакаме само хубави новини!!!  :bighug: :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #111 -: Април 22, 2009, 20:37:22 pm »
Благодаря ви момичета,но наистина ще е цяло чудо ако се получи.Аз затова изобщо не го мисля и така ми е по-лесно. :grouphug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #112 -: Април 22, 2009, 20:45:10 pm »
Е ,Дени,радвам се,че все пак има надежда.Ама да знаеш как ме ядосвеш с тия тестове,е ще има дърпане на уши виждам аз.Айде дай Боже,туй което е видял док.да си е бебешонка.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #113 -: Април 22, 2009, 20:58:32 pm »
Браво, Дени, супер новина! Имаш стиснати палци и от мен!  yahoo_17  yahoo_17  yahoo_17  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
На мен пък днес цял ден ми е тъпо  :( За първи месец си меря БТ и така се зарадвах на високата температура през втората фаза, а днес рязко падна и с нея си отиде и настроението ми. Май пак нищо не сме свършили с мойто мило, ама нищо.. другия месец.
Нери, къде си? Зарадвай ни с твоя преглед, мила!


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #114 -: Април 22, 2009, 20:59:18 pm »
Е ,Дени,радвам се,че все пак има надежда.Ама да знаеш как ме ядосвеш с тия тестове,е ще има дърпане на уши виждам аз.Айде дай Боже,туй което е видял док.да си е бебешонка.
Маринка права си,че съм за бой ама то тестовете не променят положението или става или не.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #115 -: Април 22, 2009, 21:22:53 pm »
С риск да ме набиете,че не съм се появявала от мнооооооооого време,но толкова ми се иска да Ви нагушкам всичките и да се заредя с позитивната Ви енергия  :bighug: :bighug: :bighug:
Деничка,толкова драго ми стана като прочетох последните новинки за теб и от сърце ти пожелавам ти да си следващата,която ще повлече крачетата  yahoo_17 :hug2:
Гарга,Фибчо ми каза,че си питала за мен и много се зарадвах,че не си ме забравила  :balk_21: Имам чувството,че откакто бебчо е на път съм затъпяла  :oops: и толкова пъти се опитвах да намеря седмичната тема,но само на "Халба бира" попадах  :oops:
Виждам,че тук е все така весело и сплотено и знам и силно вярвам,че в най-скоро време всички ще се запишем в графа "бъдещи мамита"  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :bighug:
Обещавам да не изчезвам вече толкова за дълго и много целувки за всяка една от Вас-Маринка,Виксънче,Наденце,Нери и всички останали  :blowingdust:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #116 -: Април 22, 2009, 21:30:35 pm »
Ейййй Пламчо много се радвам да те видя не се изгубвай така вече  :D :D :D
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #117 -: Април 22, 2009, 21:40:05 pm »
Плами, радвам се че се появи и че всичко е ОК при теб  :D !!!
Нареждам се веднага под вирусчетата, та дано следващия път да ми е успешен!!!
Прегръдка и от мен  :bighug:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #118 -: Април 22, 2009, 21:50:56 pm »
Пламчоооооооо  :bighug: :bighug: :bighug:
Нареждам се да грабна бременислки вирусиии ... Искам си гииии :)
Хубаво е, че си ни открила :) Разкажи как си ?
Ние сме си сплотени както винаги и е крайно време Дени и тя да ни напусне :) А после вкупом всички заедно да се махаме оттук :)
Къш - Къш на всички нас от тази темаааа ...  stork-girl mf_bounce8
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #119 -: Април 22, 2009, 21:53:33 pm »
Здравейте !
Плами и аз веднага се нареждам под вирусчетата макар че лелището днес дойде !
Дениса мила каквото и да стане ние сме с теб и стискаме палци ,а вярвам че ще е само добро!!!!
Аз да ви се отчета другата седмица ще пускаме молба за ЯМР ,моля ви стискайте палци да ме одобрят от касата ,и после стискайте палци резултата да е добър ох за много неща стана мой да ми стискате палци че направо много ме е страх дано да нямам аденом ! :(
[/url]