0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #40 -: Април 21, 2009, 09:20:45 am »
ДОБРО УТРОООО!
Събуждайте се поспаланкии :Dднес е чудесен пролетен ден и ви каня на кафенцеее :D


И една специална оферта от един общ познат :wink:
« Последна редакция: Април 21, 2009, 09:23:29 am от dgina »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #41 -: Април 21, 2009, 09:42:01 am »
Добро утро :D
dgina мерси за кафенцето и офертата приемам  :wink:
Желая ви приятен слънчев ден.
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #42 -: Април 21, 2009, 09:46:22 am »
Добро утро и аз приемам офертата !
 чекай да си пийна кафенце ,че умирам за сън !
Много ми се спи а трябва да бягам на работа !
Джина Дениса много сте ранобудни
лек ден милички !
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #43 -: Април 21, 2009, 09:59:04 am »
Добро утро, симпатяги ..
 Хубава доставка - надявам се да похлопа и на нашите врати този куриер :)
 Уфф, ако знаете как не ми се ходи на работа... ДА можеше да си мързелуваме още. Абе защо нямаме по 3 месеца лятна ваканция като децата, че да си почиваме едно хубаво лятото ?
Джина, мерси за красивото кафенце :)
Хубав, слънчев ден ви желая на всички. Обичам ви !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #44 -: Април 21, 2009, 10:07:19 am »
здравейте мили момичета
отново съм на линия и ще се включвам по често
много прегръдки и весел ден от мен
 :bighug:
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #45 -: Април 21, 2009, 10:09:20 am »
Джинка, мерси за кафенцето! Приятен ден на всички. Хайде - "на слука" милички!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #46 -: Април 21, 2009, 10:56:56 am »
Добро утро!Присъединявам се към вас и за кафе и за офертата.Ако може доставката да я получа още тези дни във вид на  :bfp1:,а след  :cloud9:месеца във този вид   ylinfant.
Желая ви лек и пълен с положителни емоции ден!
  <br />
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #47 -: Април 21, 2009, 11:06:17 am »
Мили момичета моят пореден неуспех е факт днешният тест е напълно отрицателен  :balk_146: :balk_146: :balk_146: напълно съм смазана,спирам лекарствата и чакам мръсната гадина.Това за мен е краят отказвам се нямам сили вече.Да е жив и здрав сина ми той ми е утехата,детето не заслужава вечно тъжна и нервна майка.
Обичам ви много дано никоя от вас не преминава повече през този ад.
Чудя се само защо господ ми го дава това щастие,а след това си го взима???
Успех миличките ми  :grouphug2:
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #48 -: Април 21, 2009, 11:22:35 am »
Здравейте, милички!
Страхотна оферта сте пуснали тази сутрин и бързам веднага да я приема, заедно с кафенцето, благодаря ти Джина!
Дени, мила много съжалявам, че отново се наложи да минеш през това. Сигурно има причина да се случва и съм сигурна, че скоро ще я откриеш и ще успееш, само не се отказвай!
Успешен ден на всички!


*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #49 -: Април 21, 2009, 11:23:00 am »
Мили момичета моят пореден неуспех е факт днешният тест е напълно отрицателен  :balk_146: :balk_146: :balk_146: напълно съм смазана,спирам лекарствата и чакам мръсната гадина.Това за мен е краят отказвам се нямам сили вече.Да е жив и здрав сина ми той ми е утехата,детето не заслужава вечно тъжна и нервна майка.
Обичам ви много дано никоя от вас не преминава повече през този ад.
Чудя се само защо господ ми го дава това щастие,а след това си го взима???
Успех миличките ми  :grouphug2:
Миличка, много съжелявам! Все пак на лекар? За сигурност! Или ново Чхг преди да спреш лекарствата? Да ти е живо и здраво момченцето! Има си най-прекрасната мама!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #50 -: Април 21, 2009, 11:26:25 am »
Привет момичета :) Приемам офертата с голяма радост и дано следващия понеделник си видя  :bfp:
Аз по празниците бях на язовир с милото и един приятел и съвсем забравих за цивилизования свят - не съм мерила БТ, а просто се радвах на живота.
Колко е хубаво човек да отдъхне малко така :)
[/url][/url]
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #51 -: Април 21, 2009, 11:37:57 am »
Добро утро!
Дени, съжалявам за това което ти се случва, но може би все пак една консултация с лекар преди да спираш каквото и да било - би била най-добрия ход. Успех!
И аз искам такава специална доставка!!! Кажете само къде да си дам адреса  :lol:
Хубав ден!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #52 -: Април 21, 2009, 11:59:29 am »
Дениска, вярно е, че това което се случва не е хубаво и сигурно те прави много нервна и нещастна. Но виж миличко, имаш едно страхотно слънце в дома си. Моля те, успокой се и за известно време недей да мислиш за това, даже престани да мериш температури и да правиш тестове. Може би глупаво изглежда, че все едно те съветвам, но просто си живей нормално без параноя, но и без предпазни мерки. Не знам, на мен ми се струва, че по-скоро трябва да се откажеш от идеята-фикс, а не от самата идея  :wink: . Силно те прегръщам и знам, че нещата ще се случат, когато най-малко ги очакваш. Изтрий миналите лоши моменти и прави сина си щастлив  :)  :bighug:

Та така момичета, едикойси е казал: "Ако искаш да бъдеш щастлив - БЪДИ!!!"  :D
Желая ви пълен с усмивки ден  :D

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #53 -: Април 21, 2009, 12:52:47 pm »
Здравейте,милички.Джинка,благодаря ти много за кафенцето и за доставката се записвам.Адреса предполагам,че щъркелчо го знае,ще го чакаме.
Дени,мила,съжалявам да случилото се.Сега просто се успокой,имаш прекрасен син на когото да се радваш.Спри да се тормозиш с температури и т.н.,радвай се на това което имаш и дай Боже да стане и второто детенце,ти само спри да се изнервяш и да мислиш само за това.Господ те е дарил с едно ,радвай му се.
Лек ден от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #54 -: Април 21, 2009, 12:58:38 pm »
Здравейте, слънчица мои  :sunshine:
dgina пийвам си с голямо удоволствие от кафенцето и си взимам един малък сладък подарък от кошничката  :D
deniska  :bighug: Почини си малко миличка, поуспокой се и каквото и да решиш ние сме с теб и те подкрепяме  :balk_21:
fibo,radosttinka всяка от нас минава през такива периоди, няма как иначе- важното е, че след това се завръщаме с нови сили и вдигната глава готови да извървим пътя до сбъдването на нашите мечти  :hug2:
garga  :bighug:
jasmin_veni много добре звучи това, че сте се откъснали от света и ежедневието- дано да в помогнало и да ни зарадваш скоро  :D
Милички стискам палци на всички за каквото имат нужда и ви гушкам до една  :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #55 -: Април 21, 2009, 13:57:29 pm »
Ехх Добро утро(то за някой утро,за други ден.. :oops:)
Дениска,миличко,сега се успоко,то не е лесно де ама виж какъв юнак имаш у дома - заради него,душко :) Пък всички май  сме на едно мнение - почини си,заслужаваш го!!!А когато си готова и пълна с нови сили,направи си имунологичните!Миля си че е вече време...ако ми позволиш,ще помогна с колкото мога,мило!ще ти пиша на ЛС :)

Сегааа,я тая грамадна птица да прескочи и до нас!!Много моля,време ми е!!!
Джинка,мерси за кафенцетооо и пиши как си!!Недей само да подкачаш за мъничко,ааа :D
Веселушко :hug2:
Луцкаа,как си бре??
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #56 -: Април 21, 2009, 14:26:08 pm »
Здравейте, сладурки,  :D

Дениска 

На пътешественичките и добре дошли !!!

Весел ден, на всички, и лека работа





*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #57 -: Април 21, 2009, 14:31:13 pm »
И за мен май е добър ден  :oops:..........
Ама благодаря на Джинка за прекраното "сутри6но" кафенце...
Дени, Нерито го е казала толкова добре, 4е само 6те я цитирам
.....вярно е, че това което се случва не е хубаво и сигурно те прави много нервна и нещастна. Но виж миличко, имаш едно страхотно слънце в дома си. Моля те, успокой се и за известно време недей да мислиш за това, даже престани да мериш температури и да правиш тестове. Може би глупаво изглежда, че все едно те съветвам, но просто си живей нормално без параноя, но и без предпазни мерки. Не знам, на мен ми се струва, че по-скоро трябва да се откажеш от идеята-фикс, а не от самата идея  :wink: . Силно те прегръщам и знам, че нещата ще се случат, когато най-малко ги очакваш. Изтрий миналите лоши моменти и прави сина си щастлив...

Дени, успокой се и се консултирай с лекаря си преди да прдприеме6 каквото и да било. Горе главата. Ние сме с теб и те   :bighug:  силно.

Много моля и на мен да бъде изпратена тази доставка, 4е ве4е направо се пренадеях  :D
Само където си мисля, 4е при нас щъркел4ето 6те рябва да мине първо през клиниката за фертилитет, за6тото в4ера ни дадоха контролната спермограма и по4ти няма никаква промяна. Само ИКСИ 6те ни помогне  :(. Направо е от4айва6та, но просто трябва да приемем фактите и да продължим напред. Така 4е, в края на май месец 6те запо4нем необходимите процедури...А дотогава, не се отказваме...В разгара на лова сме  :wink:

Уверих се, колко огромна е разликата между спермограма правена в обикновена лаборатория и тази, направена в специализирана клиника.


Лек ден!!!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #58 -: Април 21, 2009, 16:27:04 pm »
 Луци, миличка .. надявам се все пак спермограмата "да живне" и най-накрая да стане по естествен начин бебето, а не с процедури, но ако това е начина - то тогава давай!!!
 Дени, толкова ми е мъчно за теб... Не се предавай ! Аз искам да ти кажа, наистина да спреш с БТ, с мислите за бебеправене, тестовете и т.н. и да се отдадеш на случайността. Все пак наистина твоето слънчице се нуждае от усмихната мама ! Но все пак съм на мнение, когато решиш да започнеш с опитите да си пуснеш имунологични изследвания !!! Непременно !
 Весел - Ушко .... гуш-гуш :)
 
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #59 -: Април 21, 2009, 17:10:29 pm »
Ох най-накрая да успея и аз да се появя тази седмица, затова на няколо патерици ви честитя новата темичка-специални благодарности на Нери за нея  :bighug: дано да ни е на късмет и да е изпълнена само с хубави новини!
Дени,много съжелявам миличка, мого, мого стисках палци и се надявах всичко да е ок, но ти не се предавай, знам, че е много гадно и много трудно, особено след като си видяла веднъж  :bfp: ние наистина сме с теб и зад теб. Вярвай миличка, че рано ил късно и на теб отново ще се случи онва най-голямото щастие!  :bighug: :grouphug2:
Джинка, благодаря за кафенцето-ранобудна както винаги, аз пак го пия студено ама и така ми харесва  :bighug:
Хайде аз съм тук ще ви хвърлям по едно око!