0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #60 -: Април 21, 2009, 19:15:59 pm »
Анизи,  ти хвърляй оченца мило, аз ще разпръсна други неща  :D  :wink:
 :blowingdust: :blowingdust2:


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #61 -: Април 21, 2009, 19:39:03 pm »
Нери, нареждам се първа под тези неща, че чакам с нетърпение да приловя от тях!
Ама къде сте всички-не искате вирусчета? :ask: Ок награбвам ги всичките-благодаря Нери! :bighug:
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #62 -: Април 21, 2009, 19:45:20 pm »
Как така не искаме?! Нареждам се и аз под вирусчетата веднага!  :D


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #63 -: Април 21, 2009, 19:48:08 pm »
Здравейте душички,много ви благодаря за подкрепата.Сега вече съм доста по-добре и мисля да направя точно това което ме съветвате да си дам една мноооого дълга почивка от всичко термометри ,тестове и др....ще използвам това време да си направя изследванията.И така живот и здраве някой ден ако стане стане ако не аз имам едно прекрасно дете,което беснее за две  :wink: така че имам всичко.
Пожелавам на всяка една от вас много скоро да се сдобие с по едно или две такива бандитчета.Обичам ви много  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #64 -: Април 21, 2009, 19:54:33 pm »
Здравейте душички,много ви благодаря за подкрепата.Сега вече съм доста по-добре и мисля да направя точно това което ме съветвате да си дам една мноооого дълга почивка от всичко термометри ,тестове и др....ще използвам това време да си направя изследванията.И така живот и здраве някой ден ако стане стане ако не аз имам едно прекрасно дете,което беснее за две  :wink: така че имам всичко.
Пожелавам на всяка една от вас много скоро да се сдобие с по едно или две такива бандитчета.Обичам ви много  :bighug: :bighug: :bighug:
И ние те обичаме много! Ей и да не се изгубиш! Нали ще ни наглеждаш? И ние сме ти бандитчета, вярно по-дъртички....
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #65 -: Април 21, 2009, 20:02:28 pm »

И ние те обичаме много! Ей и да не се изгубиш! Нали ще ни наглеждаш? И ние сме ти бандитчета, вярно по-дъртички....
ООООООО от вас нямам намерение да си почивам ще си бъда тук с вас и ще се радвам на успехите ви  :D :D :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #66 -: Април 21, 2009, 20:07:39 pm »
Радвам си Дени, че си тук и че си по-добре!!! Ние също те обичаме и нали затова сме тук за да си помагаме! :bighug: Хайде и дано сега когато не мислиш за БТ, за тестове...... чудото да стане и не само да се радваш на успехите на другите, а най-вече на своя успех!!!  :goodluck: :bighug: пък знаеш ли вирусчетата на Нери може да са особенно заразни........
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #67 -: Април 21, 2009, 20:18:12 pm »
Момичета, как не съм се сетила да ви попитам. Пиенето на АБ повлиява ли на образуването на доминантен фоликул респ. на факта да има овулация ??? С две думи може ли да не съм имала ОВУ този месец поради изпитите АБ в началото на МЦ ? А и изобщо напоследък доста АБ изпих ... Някоя от вас задавала ли е този въпрос на лекаря си ?
 Мерси ви предварително за отговорите и да кажа, че също се намествам под вирусчетата на Нерито :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #68 -: Април 21, 2009, 20:30:25 pm »
Гардже,нямам ни най-малка представа...другите да пишат...
Дениска :hug2:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #69 -: Април 21, 2009, 20:33:30 pm »
garga абе незнам ама аз когато забременях със сина ми точно тогава пиех АБ.и ние лекувахме бактерий така че си мисля че невреди ама все пак е добре да се консултираш с док.Успех
Фибчоооо :balk_21:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #70 -: Април 21, 2009, 20:36:05 pm »
А моля,моля и аз съм тук и искам вирусчета,кЪ я мислите вие тая.Грабвам си веднага,пък и то има за всички ни.Аз си седя ей тук на работа ,ама разбира се си нямам работа и ви наглеждам.Тамън сега дойде един бивш колега и семеен наш приятел ,че с него тъй си бъбрихме,приятелката му бременна във втория мес.с близнаци.Ама тя колко й е акъла,само го ядосва горкичкия,първо оплаквала съдбата си чи й било още рано,ами на 25 год.е бе джанъм за кога й е рано не разбрах.После пък като се примирила с това разбрала че са 2,пак кахъри как се гледали близнаци.Абе шантаво човече,аз толкова много се радвам за него,той също е много щастлив,страшно много обича деца и дето вика където едно там и две,ще си ги гледат разбира се.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #71 -: Април 21, 2009, 20:48:09 pm »
 Маринка и аз така сед чудя на другите как не им се гледат деца, ама всеки си е различен... а сега и хормонките й кипят на женицата. А като се замисля и аз на 25 не бях готова, така че разбирам ги всички с всичките им приумици... Ама защо и на нас чакащите не ни прати съдбата по двечки... Ей , така както уж едно чакаме да ни метне в джаза, че да се зарадваме двойно ?
 
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #72 -: Април 21, 2009, 20:50:01 pm »
Дениска, радвам се че звучиш по-бодро  :D :wink: Много правилно мислиш, вземи си времето да си събереш малко главата и да се успокоиш и да се радваш на малкия с бясната прическа  :lol: :lol: :lol:

Гардже, и аз нямам идея по твоят въпрос  :?

Маринка, то хубаво да си на работа и да нямаш работа  :lol: :lol: :lol:

*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #73 -: Април 21, 2009, 21:00:18 pm »
Маринка то това си е до човека не до годините!Аз сега съм на 25 но се чувствам готова от 18 годишна,само че някой горе друго е решил... :?
Има и такива дето цял живот не са готови!Но няма начин един ден като се родят живи и здрави да не си промени мнението и да бъде добра майка.
Ние пък се захващаме яко с ловуването,пък да видим... :wink:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #74 -: Април 21, 2009, 21:01:44 pm »
И аз винаги съм им се чудила на такива хора...... :balk_80: особено сега-ние тук седи и се молим всеки месец да стане.... абе 2-3 колкото са бебчетата все са добре дошли....Ама най-важното е, че таткото се радва и тя сигурно ще се зарадва ама и трябва време на 25 да осмисли нещата!
Гардже и аз нямам представа ни най-малка!
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #75 -: Април 21, 2009, 22:22:35 pm »
Деникса , так ми стана мъчно,миличка.....гушкам те мноооого силно и направи така, както го чувстваш.Цункай малчо от мен  :balk_21:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #76 -: Април 21, 2009, 22:25:31 pm »
Деникса , так ми стана мъчно,миличка.....гушкам те мноооого силно и направи така, както го чувстваш.Цункай малчо от мен  :balk_21:
Благодаря ти много  :balk_21: и ти цункай твоят малчо от мен. :D :D :D
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #77 -: Април 21, 2009, 22:35:02 pm »
Леле, лелееееееееееееее, Мег4о и Дени, какви сладурковци си имате....
Да си ви живи и здрави и само радости да ви носят  :D
Тц,тц,тц....Пу,Пу,Пу...да не им е уроки.........
 :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2:



Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #78 -: Април 21, 2009, 22:47:38 pm »
Дениска толкова се радвам, че си по-добре  :bighug: , момичета са прави и се радвам, че и ти си съгласна с тях  :cuddle: . Всичко ще се нареди ще видиш, само няма да се предаваш, радвай се на малкия сладур и си почини от всичко, което ти се случи и после с нови сили напред :P 

Маринка и аз се чудя на такива хора, ама нали светът трябва да е шарен, не може без тях :)
Аз сега съм на 25 но се чувствам готова от 18 годишна,само че някой горе друго е решил... :?
Хриска това все едно аз съм го писала.
Няма да забравя как още в училище обяснявах как ще бъда майка и това и онова, а приятелките ми се бъзикаха, че нямам гадже даже, а мисля за бебета :lol: и как ще си го направя това бебе :lol: . Ама и тогава всичко изглеждаше много лесно :?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #79 -: Април 21, 2009, 23:04:13 pm »
Здравейте момичета. Честита нова темичка,дано е много успешна. Аз искам да попитам някой дали знае за нормалните нива на хемоглобина при жените? Благодаря ви предварително. Лека вечер и хубава седмичка  :grouphug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]