0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #200 -: Май 13, 2009, 21:45:22 pm »
Момичета и на мен ми се обадиха  номер 27 съм :D, в 2 и 30 следобяд ама чак сега се добрах до компютъра в къщи!
Незнам как да ви кажа какво изпитвам, искам само да изкажа огромни благодарности на всички които направиха и невъзможното това да стане реалност!
Сега остава да си пожелаем много късмет и дано има много успешни процедури!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #201 -: Май 13, 2009, 21:55:33 pm »
 :smiley_abxb: :party: :cheerleader:
Много се радвам на тези новини.
Искам да пожелая на всички ви УСПЕШНИ ПРОЦЕДУРИИИИИИИ!!!
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #202 -: Май 13, 2009, 22:23:44 pm »
Хайде честито на първите одобрени - пожелавам ви скоро да се прехвърлите в темата на бременелките. или пък може да пуснете нова тема - Забременели от Фонда  :D

Пък дано повлечете крак ...  :wink:


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #203 -: Май 13, 2009, 22:45:11 pm »
Стефи заповедите кога трябва да ги занесем в клиниките?

в рамките на 6м. трябва да направите процедурата.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #204 -: Май 13, 2009, 22:52:34 pm »
Честито и много успешни процедури  :D.
     
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #205 -: Май 13, 2009, 23:16:01 pm »
огромни благодарности на всички, заради които фонда го има.
честито на одобрените. успех и късмет на процедурите сега. пожелавам ви много положителни резултати.
на останалите още малко търпение за да ни се обадят. най-важното е, че започнаха и фонда действа. аз съм 216 номер и се надявам след, като се върна от морето на 06.06. да съм одобрена и с нови сили да започна процедура с опечено дупе и коремче . :)
 
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #206 -: Май 13, 2009, 23:23:52 pm »
Честито на всички одобрени
Стефи, аз имам един конкретен въпрос към теб, който ме вълнува-след две седмици имам час за поставяне на блокаж, като гледам до кой номер са одобрените е съмнително дали ще бъда одобрена до тогава, подала съм документи на 9 април.
Въпроса ми е какво се случва, ако е поставен блокажа, а след това бъда одобрена-все пак има още 14 дни до стимулацията през които се надявам да се стигне до моя номер. Простете за дългия пост и нетърпението ми, но и годинките ме притискат.
*

    Bebu

Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #207 -: Май 13, 2009, 23:31:51 pm »
 :D Здравейте милички и аз съм една от чакащите за одобрение .Много се радвам в момента за всички одобрени . Направо не мога да повярвам ,че  фонда заработи и вече има късметлийки,направо нямам думи да ви кажа колко се радвам че някой в тази държава се сети за нас  :P :P :Аз съм номер 1570 и ми казаха да чакам да ми се обадят юли месец но като гледам как вървят нещата се притеснявам да не да чакам още повече . Нека всички който направят процедура после да се похвалят и нека на всички  на които   все още не са им се обадили , да им се обадят  и да ги зарадват  с новина за одобрение.Бях прочела някъде че няма да има неодобрени и се надявам да е така , защото немога да си представя как някой ще съобщи по телефона  ,че надеждата ти е умряла  :?
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #208 -: Май 14, 2009, 00:42:44 am »
Честито, момичета! Успешни опити и много бебешки усмивки!

Стефи, извини ме за нахалството, но имам един въпрос към теб. Ще стрелям направо - в петък ще ми поставят блокаж (подобна ситуация както е описала shanoar). Документите ми са под вх.# 68. Не съм получила обаждане от фонда. Това означава ли, че съм отхвърлена или просто не са ми разгледани документите?
Моля те за съвет как да действам. Благодаря ти предварително за помощта.

*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #209 -: Май 14, 2009, 00:46:13 am »
момичета, моля ви, не помня всички номера :(
до 75 номер няма отказа, имайте малко търпение.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #210 -: Май 14, 2009, 02:38:27 am »
Момичета, честито!И за заработилия вече Фонд, и за първите одобрени!Надявам се в най-скоро време да честитя и на първите бременни!
Мили дами, не мога да ви опиша колко се радвам за това, което се случва :D
ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ И ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ, КОИТО СА ВИНОВНИ ДНЕС ДА СМЕ ТАКА ЩАСТЛИВИ!!! :balk_81: :balk_81: :balk_81: :balk_81: :balk_81: :balk_81:
Пожелавам на всички да бъдат одобрени и да не се налага да кандидатстват пак!

Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #211 -: Май 14, 2009, 03:39:45 am »
Честито, момичета! Пожелавам на всички да бъдат одобрени и да имат успешни процедури и здрави хубави дечица!  :)
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #212 -: Май 14, 2009, 11:18:31 am »
Момичета , ако сте поели риска да започнете процедура преди да ви е връчена заповед от Фонда, означава да имате готовност да си я заплатите сами, в случай, че одобрението ви се забави.
 
Фондът ще финансира процедури стартирани след като сте одобрени и имате заповед , която го потвърждава.

Най-разумното е просто да изчакате, това да се случи.
В обратният случай,можете да разчитате  само на щастлива случайност.
Сами решавате.

И тъй като в темата Стефи непрекъснато дава важна , обща информация, отнасяйте личните си питания към служителите на многократно написаните телефони на Фонда.
Нали не очаквате от нея да дава конкретна информация по входящи номера?
« Последна редакция: Май 14, 2009, 11:20:03 am от Eфирче »
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #213 -: Май 14, 2009, 11:35:05 am »
И при най-голямото ми желания няма как да давам информация по конкретни номера :oops:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #214 -: Май 14, 2009, 12:00:26 pm »
Заета и не бях влизала  в темата ,а то гъмжи от страхотни новини и емоции!
Преди малко гледах репортажа по БТВ !!! Много позитивен -всички знаем какво е да плачеш от радост и вълнение.
 Още веднъж поднасям огромна благодарност и поздравления към всички ,съпричастни и спомогнали  за случващото се  :balk_81:.
Честито на вече одобрените и късмет в процедурите!

Мое мнение към нетърпеливките-ами момичета бъдете по-търпеливи и спокойни -няколко дни или месец  какво са на фона на всичко ?


Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #215 -: Май 14, 2009, 12:26:54 pm »
http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi
Браво и огромни БЛАГОДАРНОСТИ към всички, борили се за този успех
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #216 -: Май 14, 2009, 12:33:53 pm »
Може ли някой да пусне линк/ако има от къде/ с целия репортаж по бтв,защото аз не успях по никакъв начин да го открия.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #217 -: Май 14, 2009, 12:50:59 pm »
Ами аз го открих само че от него нищо не се разбира,много малък отрязък са пуснали.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #218 -: Май 14, 2009, 13:13:54 pm »
Малко по-нагоре съм пуснала линка на цялото предаване по БТВ "Първата одобрена от фонд ин витро у нас", като този репортаж е направен толкова трогателно до просълзяване с дечицата в началото-дано те бъдат нашия късмет и след време нашите деца видим на тяхно място.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #219 -: Май 14, 2009, 13:23:19 pm »
Честито на всички одобрени  :balk_46:
Огромна благодарност на всички , които направиха възможно Фонда да се появи и да ни направи щастливи бъдещи майки  :youwoman:
Успех на всички в  предстоящите процедурите  :bighug: