0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #160 -: Май 11, 2009, 19:34:33 pm »
Здравейте моммичета, това което днеска разбрах е че май ще изпращат писма по пощата няма да звънят!
Дано да не е вярно, с тия нашите пощи става сложно.
На мен като подавах документите ми бяха казали че може да не се обаждат на нас , а в клиниките.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #161 -: Май 11, 2009, 19:42:13 pm »
дано и на тях се обаждат че с тия пощи наистина може да стане боза
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #162 -: Май 11, 2009, 19:46:05 pm »
Здравейте моммичета, това което днеска разбрах е че май ще изпращат писма по пощата няма да звънят!
Дано да не е вярно, с тия нашите пощи става сложно.
На мен като подавах документите ми бяха казали че може да не се обаждат на нас , а в клиниките.
И на мен ми казаха да чакам да ми се обадят или от клиниката или те.
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #163 -: Май 11, 2009, 19:49:21 pm »
Незнам... аз днеска бях на преглед моя доки каза от утре на марвелон 21 дена до тогава ще има яснота аз съм с входящ номер 23 той твърди че порвите 70 са одобрени въпрос на време е : )
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #164 -: Май 11, 2009, 23:56:11 pm »
извинявам се предварително за въпроса  :oops:
надявам се на отговор от Стефи - подала съм документи във фонда, но ми откраднаха документите за самоличност. сега вадя нови, но съм представила копие от старата лична карта. проблем ще има ли и необходимо ли е след, като си извадя новата да ги уведомя и им представя ново копие?  :wink:
благодаря предварително.
не, не мисля че ще е проблем това :)
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #165 -: Май 12, 2009, 00:15:28 am »
Стефи, благодаря за отговора. КАто ми се обадят аз ще ги уведомя за по-сигурно предвид, че това все пак е досие в държавна институция. :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #166 -: Май 12, 2009, 00:37:54 am »
Да, да, кажи задължително, но според мен няма да има проблем :)
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #167 -: Май 12, 2009, 21:56:28 pm »
Здравей, Стефи,
днес е вторник и, както знаем всички, във вторник комисията заседава и се надяваме да са одобрени двойно повече от досега одобрените документи. С нетърпение очакваме ценната информация от теб.  Благодаря много за помощта!
:bighug: :youwoman: :thankyousign:
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #168 -: Май 12, 2009, 22:17:16 pm »
разгледани са до 160 номер молбите, има само няколко с категорични откази, защото не отговарят на условията по правилника и Наредба 28, има няколко за допълнителни документи, но те са също одобрени :)
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #169 -: Май 12, 2009, 22:28:43 pm »
Здравей Стефи, много сме ти благодарни за информацията която ни даваш.
Искам да те питам кога ще започнат да ги уведомяват удобрените и по какъв начин - по телефона или с писма?

Благодаря ти още веднъж за всичко което правиш за нас.




Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #170 -: Май 13, 2009, 09:57:52 am »
Благодарим ти, Стефи!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #171 -: Май 13, 2009, 10:15:41 am »
Здравей Стефи!Готови ли са вече заповедите на първите и кога ще започнат да се обаждат? Как ще се процедира?
*
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #172 -: Май 13, 2009, 13:49:20 pm »
момичета, заповедите на първите са готови, днес започват да звънят на всички и ще се връчват лично, до колкото разбрах :)
дори първата заповед е връчена и утре сутрин ще има репортаж по БТВ :D
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #173 -: Май 13, 2009, 13:55:35 pm »
Стефи,така ме зарадва! :balk_46: :balk_46: :balk_46:


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #174 -: Май 13, 2009, 13:58:51 pm »
StefiZ,  :youwoman:
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #175 -: Май 13, 2009, 14:02:24 pm »
Благодаря ти Стефи!
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #176 -: Май 13, 2009, 14:05:21 pm »
Благодаря Стефи, аз съм 19 номер  и ще чакам. :D
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #177 -: Май 13, 2009, 14:11:07 pm »
момичета, заповедите на първите са готови, днес започват да звънят на всички и ще се връчват лично, до колкото разбрах :)
Значи ние които не сме от СФ трябва да отидем лично-така ли?!
 :ask:
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #178 -: Май 13, 2009, 14:14:45 pm »
Благодаря ти Стефи за информацията .Това ме успокоява бях почнала да се притеснявам ,че нещата ще се забавят има ли някакъв начин да се навакса изоставането за разгледаните молби ,в смисъл,че първоначално се каза за разглеждане на около 400 молби на месец това значеше че до края на май ще се разгледат около 800 молби ,а сега сме средата на месец Май и са разгледани само 160 . Може би много  бързам и  съм нетърпелива но това чакане направо ме убива ,а и много неща са свързани като планиране на отпуски и т.н. Предварително благодаря за отговора и още ваднъж се извинявам ,ако Ви се сторя нетърпелива :oops:
Re: Фонд за асистирана репродукция
« Отговор #179 -: Май 13, 2009, 14:44:03 pm »
Момичета, в бг-мама, момиче под №13 е получила обаждане. Това е най-прекрасната новина за днес, дано по-скоро да се похвалят и други :) Отново искам да благодаря на Стефи и на всички, които работиха за нашата кауза :)


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.