0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #20 -: Март 09, 2009, 19:42:23 pm »
ох, Вия, Тети гледа Тети поне от половин година
наизуст й зная репертоара  :?

динг донг диги диги донг  :x - най-слушаното парче у нас


Ние, аз по задължение, гледаме Покемоните и най-обича "пчу" /пикачу/  :lol:
Ама гледа и Бейби Айнщайн и вече знае песнчката за олд МакДонлад. Тананика, а припева ия-ия-йо си го пее съвсем правилно  :lol:
Аз съм за гледане, умерено. Давам. Обаче вече се пазари. Онзи ден тръгвам да спирам покемоните, казвам й - кажи лека нощ на пикачу, а тя - мако, оче мако. Викам колко малко, а тя - де мути /две минути/  :lol:

Стефи, Новалекса - всичко да е ОК!
Цветелина, радвам се, че Наско е здрав!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #21 -: Март 09, 2009, 20:11:32 pm »

В тази връзка да ви питам вашите деца по колко време прекарват с телевизора?

А гледа си - Том и Джери, Бебета пингвини, Книга за Джунглата, Симба. Това в момента е единствения начин да се заседим над гърнето.
*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #22 -: Март 09, 2009, 20:17:23 pm »
Хм, само моето дете ли не гледа или по точно да кажа не проявява интерес да гледа ТВ. Изключвам рекламите и по неволя това, което гледаме ние. Не проявява интерес към анимации и детски, виж обаче рекламите на Бондюел са му от любимите.

Здрава седмичка от нас за всички, големи и мънички.  :D

Пълен провал ми е опита да премахна залъгалката, катери се по шкафовете изнамира си ги или пък нарочно плаче за тях, че и по две ги слага в устата, като не са скрити добре.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #23 -: Март 09, 2009, 21:25:45 pm »
Еми да гледа, нямам против. Вярно е, че си обогатява речника с думи, които дори ние рядко ползваме в ежедневието си. Ама сутрин, за да се облече нормално "пусни ми зайчето" (Джетикс), после докато закусва - пингвините или едни мечета. После като легне следобяд - пак Джетикс, като се събуди пак иска ТВ... Вечер ако не му се беснее пак си полягва пред ТВ. Абе старая се да не надвишава час - час и половина дневното гледане, но става доста трудно. Та се чудя колко точно  е приемливото дневно време да зяпа.

Перде, сега търся този горчив гел, защото колкото и да е разбрано дете Валери, по този въпрос определено не сме на едно мнение :wink: А не мога няколко дни да го слушам по цял ден да мрънка ако просто ги изхвърля :?


*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #24 -: Март 09, 2009, 21:43:03 pm »
Мда ще чакам и аз да го назовете тази гел за залъгалки. Не се получи с лъжата, че ги няма. Катери се рови, търси, мрънка, пищи ... да не говорим, че въобще неможе да заспи без залъгалка. Незнам дали е страх от скорошните негативни емоции с инжекциите, защото и през деня си я търси и иска 8O


Via честита лентичка, леко, приятно бременеене и за финал живо и здраво бебче.
« Последна редакция: Март 09, 2009, 21:45:43 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #25 -: Март 09, 2009, 22:01:44 pm »
Здравейте мили момичета,
ние вече сме си в къщи. малката ми принцеса Елена се роди на 5 март, 3.300 кг., 50 см., всичко мина добре и днес ни изписаха. Как Деси беше много превъзбудена, не се отдели от бебето, като постоянно искаше да я гушка и пипа, добре че огладня та и аз успях на спокойствие да накърмя Ели :wink:
Това е от мен, имаме си и проблем, но се надявам да успеем да се справим по най-добрия за нея начин. За сега вярваме че сме на прав път и правим най-доброто за нея, осигурявайки й възможно най-добрите лекари. За което искам сърдечно да благодаря и на д-р Масларска.
Разбира се и на всички прители които ме подкрепяте :wink:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #26 -: Март 09, 2009, 22:14:51 pm »
StefiZ, много здраве желая на мъничето, от цялото си сърце! Нека всичко е наред и кака Деси да се грижи за малката, да растат заедно безгрижни и волни!
Бъдете здрави всички! 
Честито и на татко Бийст!
*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #27 -: Март 09, 2009, 22:18:37 pm »
Стефи, честита ти малка принцеска Елена, да ви е жива и здрава и тя и кака Деси! Много радост да ви носят двете слънца в къщи! Здрави и щастливи да сте цялото семейство!

По повод превенара - ние го слагахме с разлика от 1 седмица с пентаксима и сме го купували на 140лв. Но се наложи да си търсим педиатър на частно да ни го слага, защото нашата педиатърка категорично отказа и беше на мнение че пентаксима бил достатъчен и се препокривали двете ваксини. Подарих и едната книжка от превенара, може да се трогне да прочете за какво става дума.

И сега да ви се оплача, че сме с температура от днес. Беше 38, смъкнах я с панадол и засега нещата са под контрол, надявам се да не е нещо сериозно. Според личната най-вероятно се дължало на зъбки, щом няма кашлица, утре ще я водим на преглед да видим. Та искам да питам за мнението ви за осцилококцинум и свещички ефералган, ползвате ли и доволни ли сте?

*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #28 -: Март 09, 2009, 22:21:10 pm »
Стефи, честито ви детенце! Да е много здраво, слънчево, с късмет! Стискам палци всички проблеми да приключат бързо!
*
Честито!
« Отговор #29 -: Март 09, 2009, 22:28:07 pm »
Еййй, най-после! Честита ви втора дъщеричка, мило семейство!
Много радост и настроение ви желая! А с ведрост и вяра проблемите сами търсят пътя за навън :wink:
Все пак, дано се разреши проблема бързо и качествено! Надявам се и ти, и Бийста да понасете изпитанието геройски! Дано И Елена да наследи най-доброто от вас :wink: (това понеже знам, че няма да си пуснеш отделна тема 8))
Перденце, мерси :lol:


*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #30 -: Март 09, 2009, 22:32:56 pm »
С тази цел пуснах отделна тема. За честитки и подкрепа! :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #31 -: Март 09, 2009, 22:40:05 pm »
добре дошли у дома, Стефи!  :welcome_1:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #32 -: Март 09, 2009, 22:46:36 pm »
Стефи, честито! Много здраве от тук на сетне!

Мая, аз лично не съм давала осцилококцинум. Иначе на Боян са му го изписвали доста пъти. Свещички ефералган ползвам, доволна съм.

И на Боян не са му интересни детските филмчета. Виж, за реклами умира направо - като хипнотизиран е  :?

Боян още е с ниска температура. Ту стига 36,2-3, ту пада на 35,5, водих го на лекар - каза следим. Преди лягане я докара до 36,2, но ако и утре падне ще търся друго мнение.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #33 -: Март 09, 2009, 22:47:49 pm »
Стефи, добре дошли у дома, кураж за Елена, ще се справите, защото сте страхотни родители.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #34 -: Март 09, 2009, 22:57:27 pm »
Стефи, добре дошли у дома! Да ви е честита, щастлива, умна и красива Елена!
Много, много щастие заедно и дай боже здраве! Ще стискам палци нещата да се развият по най-добрия начин за Елена. Вие наистина сте страхотни мама, татко и кака. А и ти наскоро каза, че обожаваш да си родител!  :wink: :) Още веднъж всичко най-хубаво на цялото семейство!



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #35 -: Март 09, 2009, 23:25:00 pm »
Честито Стефи! Да ви е жива, здрава и слънчева Елена и много да ви радва! :)  Стискаме палци нещата да се оправят бързо и по най-добрия начин.  :crossfingers:

За телевизията, на Ели и пускам "Мечо Пух" откакто беше на 3 месеца и до скоро си го гледаше сега, само песничките и задържат вниманието и рекламите (и на нас на Бондюел ни е любима ;) ).


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #36 -: Март 09, 2009, 23:28:45 pm »
Стефи, честито! Да ви е жива и здрава малката Елена и скоро проблемите да останат зад гърба ви!

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #37 -: Март 09, 2009, 23:41:25 pm »
Честита дъщеричка, семейство !
Дано преодолеете проблема час по-скоро и
остане само лош спомен !
Много щастие и поводи за радост Ви желая
с Елена и Деси !
« Последна редакция: Март 09, 2009, 23:43:03 pm от Black_rose »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #38 -: Март 10, 2009, 00:01:48 am »
Честита малка Елена!Да расте здрава и много щастлива!Дано притесненията ви минат скоро!
<br />
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #39 -: Март 10, 2009, 00:04:15 am »
Добре дошла на белия свят,  :sunshine: Елена!
Имаш прекрасно семейство!-Мама, Тате и Кака!
Стеф, душа и сърце!
Много, много  :bighug:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)