0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #140 -: Март 13, 2009, 10:11:12 am »
аз Превенара го занесох на личната и й казах да го сложи на Емо, тя каза, че няма проблеми, за първи път слагаше Превенар, беше информирана какво представлява и каза, че се надява да е добре за детето щом струва толкова много пари :lol: иначе имало много по-евтина: Пневмо 22 (или23), ама тя май беше след 2 г.

обаче ме озадачихте с картоните, аз въобще не гледам какво пише, надявам се да е коректна. в смисъл, не знаех, че е важно, мислех, че е по-важно аз да знам какво слагат на детето ми.

*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #141 -: Март 13, 2009, 11:01:33 am »
Да се включа и аз в темата, приемате ли новодошли? :wink:
По повод на педиатрите и ваксините - ние май сме извадили голям късмет с нашата.
Когато я попитах какво мисли за Превенара, тя каза, че много я харесва и се зарадва, че сме запознати. Даде ми листовки с допълнителна информация.
Привърженик е на късното захранване, не позволява сокчета :wink:
Намира са в поликлиниката на военна болница в София.
Ако някой иска нейни координати - давам веднага.
 :)



*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #142 -: Март 13, 2009, 12:00:30 pm »
Добър ден и от мен

За ваксините,ние карахме по календара не сме купували Пентаксим,нашият татко е против многовалнтните ваксини и така.За Превенара нещо не се организирах за сега,макар че личния го одобрява.Последно говорехме и за Пневмо,но с малката е трудно да следя какво ми казва,сега имаме още едно боцкане по календара но сме леко сополиви и изчаквам.Като отидем ще обсъдя по нашироко Превенар и Пневмо.
Всъщност мисля за Превенар не сме закъсняли или........
*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #143 -: Март 13, 2009, 12:24:47 pm »
не сте, ще сложите 2 бр. през 8 седмици :wink:

Неда, добре дошла :D
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #144 -: Март 13, 2009, 13:51:51 pm »
План С добре, но иначе не е лоша, винаги на разположение мила и внимателна с детето,
уфффф и тва не е лесна работа мислила съм го![/b][/color]

В същото положение съм. За Пентаксима беше голяма борба и лекарката склони. Елица е вече на 2г.3м. без Превенар, защото много щял да се натовари организма, предостатъчно ваксини имало по календар... Мислех за еднократна доза след 2 г. възраст, но сега пък по-подходяща била Пневмо23, за която на Бърди не са добри отзивите. Живот и здраве април-май ще купя един Превенар и направо ще го занеса.
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #145 -: Март 13, 2009, 14:42:17 pm »
Да се включа и аз в темата, приемате ли новодошли? :wink:
По повод на педиатрите и ваксините - ние май сме извадили голям късмет с нашата.
Когато я попитах какво мисли за Превенара, тя каза, че много я харесва и се зарадва, че сме запознати. Даде ми листовки с допълнителна информация.
Привърженик е на късното захранване, не позволява сокчета :wink:
Намира са в поликлиниката на военна болница в София.
Ако някой иска нейни координати - давам веднага.
 :)
Може ли кординати :D
*
Re: Слънчева седмица 09-15.03.2009г.
« Отговор #146 -: Март 13, 2009, 22:17:33 pm »
Да се включа и аз в темата, приемате ли новодошли? :wink:
По повод на педиатрите и ваксините - ние май сме извадили голям късмет с нашата.
Когато я попитах какво мисли за Превенара, тя каза, че много я харесва и се зарадва, че сме запознати. Даде ми листовки с допълнителна информация.
Привърженик е на късното захранване, не позволява сокчета :wink:
Намира са в поликлиниката на военна болница в София.
Ако някой иска нейни координати - давам веднага.
 :)
Може ли кординати :D

Да,може  :)
Пиша ЛС


Стефи,честито дъщеричка.
Много,много да е здрава и да ви радва всички у дома
 :kiss:
« Последна редакция: Март 13, 2009, 22:27:14 pm от Nedda »