0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Music Idol 3
« Отговор #80 -: Март 10, 2009, 06:55:15 am »

Тази вечер очаквам разбиване от Македонска страна. Не зная дали сте чували тази Балканска поговорка :

" В Сърбия не се опитвай да ги надпееш, в България не се опитавай да ги надиграеш а в Румъния не се опитавай да ги надсвиреш! "

И понеже аз съм 100% съгласна в това твърдение, ще очаквам с интерес гласовете  на Македония.



ами оказва се вярно май май
за мен най-добрите гласове до момента са точно на маке-тата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Music Idol 3
« Отговор #81 -: Март 10, 2009, 07:06:22 am »
още колко предавния има,докато започне МА?.....
аз си мисля,че ийа много талантливи бг,и вчера това сляпо момиче.......
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Music Idol 3
« Отговор #82 -: Март 10, 2009, 10:15:45 am »
Що бе, Райчо ми беше супер забавен снощи! :lol: :lol: :lol:
Виж к`ви ги къдреше, Цеца-Меца, "Народна" музика, Английска песен - богат репертоар.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Music Idol 3
« Отговор #83 -: Март 10, 2009, 14:29:15 pm »
Споделям мнението на mini относно македонците. Беше приятно да се гледа.
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #84 -: Март 10, 2009, 20:12:19 pm »
Чуя ли за Македония ...  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Последното момче, с което завърши предаването с македонците, пя невероятно  :D :D :D Страхотен глас  :D
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #85 -: Март 12, 2009, 20:57:31 pm »
Днес имаше страхотни дечица..., които МОГАТ да пеят!
И Мария ми хареса.
Поведението на журито като цяло, също.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Music Idol 3
« Отговор #86 -: Март 12, 2009, 21:14:43 pm »
Да, децата бяха невероятни, наистина.
Но днес мъжете избиха рибата, направо онемях  :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Music Idol 3
« Отговор #87 -: Март 12, 2009, 22:53:50 pm »
На мен Митко, последното момче направо ми взе акъла:):):)
Много ми хареса...ама много:)
Мария...в малкото случаи в които днес говореше, присъстваше и думата секс или съблазняване или похот.
Много се ядосвам...дано следващите дни само си оправя косата, да си бръчка устните и да взема още по-рядко думата.
Една жена, девойка, каквито са повечето участнички, да не кажа дете, може да е секси и привлекателна без на показ да са зърната на гърдите и. Дори и с поло до брадичката може да бъде красива. Нямам идея, ама никаква, защо това НЕЩО е в журито.

Утре ще е доста интересна и оспорвана битка:)
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #88 -: Март 12, 2009, 23:24:38 pm »
На мен Митко, последното момче направо ми взе акъла:):):)
Много ми хареса...ама много:)
И на мен. Така ме потопи в музиката, че за момент, дори забравих къде съм. Невероятен талант.
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #89 -: Март 12, 2009, 23:30:55 pm »
ПОзнайте утре кое ще е най-атрактивното трио ?  :lol: :lol: :lol: :lol: Жалко ,че ще пропусна предаването
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #90 -: Март 12, 2009, 23:49:29 pm »
Димитър Атанасов участваше и в Мюзик айдъл 1. Стигна до подбора за малките концерти. Йорданка Христова, ако не се лъжа, много го харесваше, но не беше атрактивен като други и така и не успя да влезе във финалите. А преди това участваше и в Евровизия. После го мярнах и в одобрените в Пей с мен, но така и никой не го избра. Дано сега да има късмет. Наистина е много талантлив.
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #91 -: Март 17, 2009, 12:31:12 pm »
Ох тая Мария не мога да я понасям!  :x
Изгониха толкова талантливо момче като Митко, а допуснаха ония циркаджии  :x
Така се вбесих, че нямам думи  :x

Добре, че има няколко талантливи момичета и момчета, които да защитят честта на формата  :P

Александър от Македония и малката Симона засега са ми фаворити  :D

Снощи не успях да видя кого изгониха  :?
Re: Music Idol 3
« Отговор #92 -: Март 17, 2009, 13:26:07 pm »
Снощи изгониха Драго-дългокосия метал.
Лично на мен фаворити са ми русото мокедонче и каката дето съблече Соня Васи.И двамата са много талантливи и са големи симпатяги :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Music Idol 3
« Отговор #93 -: Март 17, 2009, 14:03:08 pm »
Хе хе,Бойко Борисов и той по наш'то Ели от Силистра се загледа - като посрещаше кандидат-айдълите в кабинета си и се здрависваше с всеки от тях,не можах точно да чуя,но първо я пита май откъде е,и след като тя му каза,той отвърна - а разправят,че балите разваляли хора -  я виж,колко хубави стават! :lol: osi_9

После на концерта Иван и Андрей естествено не пропуснаха да го бъзикнат,че вече си има предпочитания - "бил се ориентирал към Силистра" господин кмета... :lol: :lol:
« Последна редакция: Март 17, 2009, 14:06:36 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Music Idol 3
« Отговор #94 -: Март 17, 2009, 18:51:43 pm »
аз съм емоционално разтресена от изпълнението на монтанската девойка, евала
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #95 -: Март 17, 2009, 20:11:02 pm »
аз още не мога да приема, че Димитър Атанасов не е допуснат.
ще се радвам някой, който професионално се занимава или просто разбира от музика, да ми каже - нямаше ли това момче данни да продължи? какво няма, което другите имат, наистина ми е чудно - скучен е гласът му ли, щото на другите, например, гледам обясняват, че имат интересни гласове. щях много да се радвам да го слушам занапред във формата.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Music Idol 3
« Отговор #96 -: Март 17, 2009, 21:42:46 pm »
аз още не мога да приема, че Димитър Атанасов не е допуснат.
ще се радвам някой, който професионално се занимава или просто разбира от музика, да ми каже - нямаше ли това момче данни да продължи? какво няма, което другите имат, наистина ми е чудно - скучен е гласът му ли, щото на другите, например, гледам обясняват, че имат интересни гласове. щях много да се радвам да го слушам занапред във формата.
И на мен ми е чудно, странно, непонятно. Не ги разбирам аз тези неща.
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #97 -: Март 17, 2009, 23:31:32 pm »
аз още не мога да приема, че Димитър Атанасов не е допуснат.
ще се радвам някой, който професионално се занимава или просто разбира от музика, да ми каже - нямаше ли това момче данни да продължи? какво няма, което другите имат, наистина ми е чудно - скучен е гласът му ли, щото на другите, например, гледам обясняват, че имат интересни гласове. щях много да се радвам да го слушам занапред във формата.
И на мен ми е чудно, странно, непонятно. Не ги разбирам аз тези неща.

Да, и аз не мога да разбера...
Митко винаги ми е харесвал.
Аз самата се почувствах адски гадно, когато момчето излезе от залата и каза: "Не съм звезда, само за работник ме искат". Е, дорева ми се, всичката ни работа в тази БГ такава... Не знам какво определя хората да са звезди тук и защо, когато работиш нещо което можеш и от сърце, не можеш да си звезда...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #98 -: Март 18, 2009, 00:11:30 am »
Хвана ме яд, че изгониха Рут  :(

Но... върнаха Миткоооо  :D :D :D

 :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

Обаче си харесвам и Александър  :D И Симона. :D И Виктория  :D
Имам 4-рима фаворити  :D
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Music Idol 3
« Отговор #99 -: Март 18, 2009, 00:12:42 am »
Честито на феновете на Димитър.
Две думи няма, момчето е много талантливо.

Но...



са  Александър и Васко.
:wink:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън