0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Music Idol 3
« Отговор #320 -: Юни 09, 2009, 01:33:50 am »
Аз пък за първи път съм доволна от избора на публиката. Маги пее като змей. Само  дето който се е хванал с Вирджиния рекърдс не е прокопсал, ама нейсе.
Дано да има късмет момичето.
Боян също е невероятен. Дано и той да успее да пробие.
Re: Music Idol 3
« Отговор #321 -: Юни 09, 2009, 11:10:39 am »
всичко беше толкова нагласено и предсказуемо.Нехаресвам Маги , изключително дразнещ и писклив глас има .Всичките песни които изпя ми звучат по един и същи начин.Фаворит още в началото ми беше Боян, но както казах в един по преден пост никой няма да позволи да спечели македонец.Нямаше да ми е яд толкова много ако победителя беше друг ,а не Маги.


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Music Idol 3
« Отговор #322 -: Юни 09, 2009, 11:28:23 am »
Аз пък харесвам Маги-нали ми е съгражданка още повече! Харесвам си я от началото и съм доволна, че спечели. Момичето по принцип има трудна съдба и затова смятам, че щастието най-накрая и на нея се усмихна! Другото което е хубаво в крайна сметка е, че българин спечели Мюзик Айдъл, въпреки че според мен Боян е по-добър и снощи се представи доста по - добре както винаги!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Music Idol 3
« Отговор #323 -: Юни 09, 2009, 11:37:45 am »
Според мен грешно са поставени нещата.
Трябва да се избират 2 айдъла една жена и един мъж.
женското и мъжкото присъствие въздейства различно.
И двамата в случая са добри, но Маги е харизматична.
А на сцената трябват добре изглеждащи изпълнители,
аз и Боян сме за операта - "Мечо" :wink: сопрани!

И по-кое познахте, че е нагласено?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #324 -: Юни 09, 2009, 11:41:51 am »
На мен ми беше все едно кой ще спечели. Харесвам ги и двамата.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Music Idol 3
« Отговор #325 -: Юни 09, 2009, 11:57:23 am »
На мен ми беше все едно кой ще спечели. Харесвам ги и двамата.


И аз така. Не мисля, че е нагласено. Интересно ако беше спечил македонецът, какво щеше да се изпише.  8)

Мише, вие с Боян сте от чаровните мечета, мило.  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Music Idol 3
« Отговор #326 -: Юни 09, 2009, 13:07:47 pm »
.
А на сцената трябват добре изглеждащи изпълнители,
аз и Боян сме за операта - "Мечо" :wink: сопрани!


Защо бе,Мише ,какво му е на Боян? :DЗа мен той е по-харизматичен от Магдалена.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Music Idol 3
« Отговор #327 -: Юни 09, 2009, 13:41:39 pm »
Какво му е харизматичното прилича на 40 годишен чичка с това шкембе.Може ли младо момче да изглежда по този начин?Държанието му също не ми харесваше.Когато е в кадър се държи като,че ли е самата скромност,особено пускаше едни мазни усмивчици.Когато е в по-далечен план се вижда как ги пощипва,побутва мацките и се лигави.Аз такива мъже не харесвам.Александър повече ми харесваше като държание.За музикалните му способности съм съгласна.Ама те тази година всички бяха много талантливи,така че е трудно да се каже кой е най-добър.
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 13:43:31 pm от мерилин »
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Music Idol 3
« Отговор #328 -: Юни 09, 2009, 13:47:34 pm »
На мен Боян ми беше фаворита, но и беше ясно, че няма как да спечели...нали сме в България.
Но и Маги ми харесваше и се радвам, че тя спечели:)
Re: Music Idol 3
« Отговор #329 -: Юни 09, 2009, 13:53:00 pm »
Тома , Тома , Тома ... :rockon:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Music Idol 3
« Отговор #330 -: Юни 09, 2009, 21:30:31 pm »
Аз пък бях за Преслава :wink:

*
Re: Music Idol 3
« Отговор #331 -: Юни 09, 2009, 21:39:59 pm »
Аз бях за Маги от самото начало,така че съм доволна.Боян също ми харесваше.И може би наистина тази година трябваше да има 2 музикални идола
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #332 -: Юни 09, 2009, 23:10:39 pm »
Точно така трябваше да е подреждането. Един път и публиката да е на ясно. №1 за мен си беше Маги, после Боян, а също и Преслава. Те тримата и Александър заслужаваха да са на финал. Браво на победителката!

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Music Idol 3
« Отговор #333 -: Юни 09, 2009, 23:30:43 pm »
всичко беше толкова нагласено и предсказуемо.Нехаресвам Маги , изключително дразнещ и писклив глас има .Всичките песни които изпя ми звучат по един и същи начин.Фаворит още в началото ми беше Боян, но както казах в един по преден пост никой няма да позволи да спечели македонец.
:good_post: :good_post: :good_post:
Освен това и песента на Куин изпя по същия дразнещ и писклив начин - въобще не ми хареса...
А Боян - според мен изглежда идеално и най-важното - за мен той е най-харизматичен, защото е естествен. Всички други, начело с Маги, бяха толкова изкуствени, а той те грабваше с начина, по който се държи на сцената и представя песента.
Жалко..въпреки че бях сигурна, че финалът ще е точно този и с точно този победител и като че ли се бях настроила...
Стискам палци на Боян и съм сигурна, че той ще "пробие" и ще има огромни успехи, дори повече и от Маги. :wink:
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 23:34:53 pm от naskomimi »


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #334 -: Юни 10, 2009, 00:46:02 am »
Тома , Тома , Тома ... :rockon:
  И Преслава,и Преслава  :rockon: :rockon: :rockon: osi_9