0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Music Idol 3
« Отговор #40 -: Март 04, 2009, 11:18:57 am »
Възмущава ме наглостта на продуцентите да позволят точно на Мария да предяви някакъв морален критерий.

Велика наглост, та нали точно това са плодовете от поп - фолк " културата ", която се вихри последните 20 години.
osi_15

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Music Idol 3
« Отговор #41 -: Март 04, 2009, 11:38:16 am »
Ама Марчето как се вдъхнови като чу песента К..ви сбогом :lol: Май беше единствената на която знаеше текста и под чиито ритъм не можа да се сдържи да защрака с пръсти.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Music Idol 3
« Отговор #42 -: Март 04, 2009, 13:01:03 pm »
незнам кой избира журито и по какви критерии,но въпросната Мария няма място там.Гледах снощи и ми се струва,че малко прекаляват с подигравателното отношение към кандидати,които видимо имат някакъв проблем.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #43 -: Март 04, 2009, 20:51:29 pm »
Олееееее какви хора има....
Този със закачалката ме разрева от смях
  :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Music Idol 3
« Отговор #44 -: Март 04, 2009, 21:19:53 pm »
Възмущава ме наглостта на продуцентите да позволят точно на Мария да предяви някакъв морален критерий ...
и въобще да я наемат, бих добавила аз ... 
Няма ли да се намери някой леко поне принципен продуцент с чувство за отговорност към аудиторията и да покаже osi_2 на чалгата от тези формати ...
Не всичко е пари и печалба, бре хора ...
Няма уви... Кичът е навсякъде ... Жалко ...
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #45 -: Март 04, 2009, 21:31:17 pm »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Music Idol 3
« Отговор #46 -: Март 04, 2009, 22:50:36 pm »
На мен пък ми хареса как реагира Мария на онова девойче, дето рапира супер вулгарно  :x Напълно подкрепям мнението и възмущението й, направо бях потресена и аз, а за майката думи нямам...
по принцип въобще не я харесвам Мария, но в случая определено заставам зад нея.А за майката.....няма да казвам, че много грозно ще стане!Как може бе, що за родител е това? 8OТя може и майка и да и пише текстовете, няма да се учудя!Иначе Марийчето малко лицемерно подходи, милата.Защо всички фолк к*ви се сещат за морал като родят по една щерка?На кого се възмущават, като те дават тоя пример на подрастващите :?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #47 -: Март 04, 2009, 22:57:09 pm »

Няма ли да се намери някой леко поне принципен продуцент с чувство за отговорност към аудиторията и да покаже osi_2 на чалгата от тези формати ...

Няма начин, Мери. Хората, които пускат смс-и искат точно това.

Марийчето преигра малко етюда с възмущението.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Music Idol 3
« Отговор #48 -: Март 04, 2009, 23:01:27 pm »
Възмущава ме наглостта на продуцентите да позволят точно на Мария да предяви някакъв морален критерий ...
и въобще да я наемат, бих добавила аз ... 
Няма ли да се намери някой леко поне принципен продуцент с чувство за отговорност към аудиторията и да покаже osi_2 на чалгата от тези формати ...
Не всичко е пари и печалба, бре хора ...
Няма уви... Кичът е навсякъде ... Жалко ...

Не съм чалгаджийка, но е факт че това е музиката която има най-голяма аудитория в Бг, така че е повече от нормално да има представител на този жанр.

Иначе кометнарите и самото жури ми е банално, Фънка вече се изтърка, опосумите и те няма с какво да ни изненадат, Мария ми е нелицеприятна. Мисля че продуцент сега е БТВ, а не Междинна станция и защо са се поддали на старите лаври?!

Иначе ще гледаме, щото ние сме си ТВ-зрители, но се изчерпват ми се чини.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Music Idol 3
« Отговор #49 -: Март 05, 2009, 00:25:13 am »
Възмущава ме наглостта на продуцентите да позволят точно на Мария да предяви някакъв морален критерий ...
и въобще да я наемат, бих добавила аз ... 
...
Не всичко е пари и печалба, бре хора ...
Няма уви... Кичът е навсякъде ... Жалко ...
Не съм чалгаджийка, но е факт че това е музиката която има най-голяма аудитория в Бг, така че е повече от нормално да има представител на този жанр.

Няма лошо, нека си ги класират " чалгаджийките " то срещу вкуса на масата ни остава само да...
 
Но границата минава, когато хора с такъв манталитет имат претенции за морал а точно заради тяхната 
" кУлтура " младите хора са на тоя хал в България.

...

Малиии, не знаех, че в Пловдив и околията е имало толкова "изтрещяли  хора".   



P.S. Аз съм фен на момичето от Нотингам, което живее в Равда.

« Последна редакция: Март 05, 2009, 00:45:09 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #50 -: Март 05, 2009, 01:00:21 am »
Гледам и се смея... чета вашите коментари и се смея... спомням си това, за което сте писали и ... пак се смея!
Подкрепям почти всчико изписано до тук, така че няма да повтарям нито за Марчето нито за понякога твърде грубите забележки, нито за колорита на българите и си мисля... би трябвало да е ясно вече след 2 сезона какво се търси на тези кастинги и как трябва да са подготвени кандидатите, но явно на нас трябва да ни се обяснява повечко, за да няма учудени, възмутени и разплакани...
да, не всеки има финансови възможности или пък държи на своя си стил, но си мисля, че ако искаш да станеш Музикален идол е добре да се замислиш за цялостната си визия и ако е нужно да вложиш малко повече усилия да изглеждаш добре на кастинга. Нямам предвид да си изхарчиш заплатата за модерни дрешки, нито пък да си в премяна на фолк звезда, но все пак начина, по който изглеждаш показва отношение и старание. Разбира се, че най-важното е да имаш гласови данни, но това е най-важното на изпит за музикалното училище... според мен за този формат е важно да имаш и харизма и стил и поведение, пък ако трябва и да се посъветваш с професионалист какво и как да изпееш...
И като заключение или е по-точно да напиша "епилог", защото се получи цял роман  :oops: целта е постигната - всички гледаме шоуто и говорим за него! Дано се забавляваме до края.
Re: Music Idol 3
« Отговор #51 -: Март 05, 2009, 09:29:50 am »


Иначе кометнарите и самото жури ми е банално, Фънка вече се изтърка, опосумите и те няма с какво да ни изненадат, Мария ми е нелицеприятна. Мисля че продуцент сега е БТВ, а не Междинна станция и защо са се поддали на старите лаври?!

Междинна станция са продуцентите :)
[/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Music Idol 3
« Отговор #52 -: Март 05, 2009, 10:19:32 am »
Че фолка е музиката която се слуша масово в България е факт!
И щом трябва да има негов представител в журито, можеше да поканят някой друг- който поне да може да пее!
Аз харесвам Десислава, може да не блести със ум, но за пеене и доста поп изпълнители могат да и завидят!
А повечето от парчетата които изпълнват кандидатите, Маруся и да ги помирише не може!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Music Idol 3
« Отговор #53 -: Март 05, 2009, 12:43:26 pm »
Че фолка е музиката която се слуша масово в България е факт!
И щом трябва да има негов представител в журито, можеше да поканят някой друг- който поне да може да пее!
А повечето от парчетата които изпълнват кандидатите, Маруся и да ги помирише не може!

Абсолютно подкрепям!!!  Мария може да мечтае за такива певченски данни
каквито показха много участници. И как е възможно толкова кичозна певица
да се занимава с имиджа на участниците :x ужас!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Music Idol 3
« Отговор #54 -: Март 05, 2009, 21:58:38 pm »
 :wink: Ей,днес видяхте ли Иван,какъв опасен тревестит беше?!?Направо не можах да го разконспирирам!Страааашен! :lol:
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #55 -: Март 05, 2009, 22:39:39 pm »
Да, невероятен!
Какво мислите за обяснението на Аргиров днес? Напълно съсм съгласна с него.
Ама можеше да не се подиграват толкова на хората, които очевидно не разбират къде е проблема...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Music Idol 3
« Отговор #56 -: Март 06, 2009, 00:10:49 am »
:wink: Ей,днес видяхте ли Иван,какъв опасен тревестит беше?!?Направо не можах да го разконспирирам!Страааашен! :lol:
Иван беше просто...нямам думи.Така съм се смяла, голям е идиот :DВ началото не можах да го позная.Отдава му се да е травестит :lol:

Ама можеше да не се подиграват толкова на хората, които очевидно не разбират къде е проблема...
Съгласна съм.Кофти ми става като се подиграват така.Но като се замисля колко идиоти ходят на тея кастинги, не само хора които явно не са добре, какъв поток от простотия минава през това жури....И аз да бях сигурно в един момент щеше да ми падне пердето и да се държа по същия начин.То направо да изперкаш.Аз по един час вечер като ги гледам, направо ми иде да скоча през терасата.То някои от журито мислят вече за самоубийство :lol:
Наистина е грозно да се подиграват, но пък кандидатите да мислят малко къде се явяват и какви са им възможностите.Че някои даже и спорят, че били супер талантливи, а журито видиш ли не разбирало от музика.Ми то и аз не разбирам кой знае колко много, ама фалшивото пеене мога да го разпозная.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Music Idol 3
« Отговор #57 -: Март 06, 2009, 00:56:22 am »
Тази веща в занаята Мария...освен , че устата и ми прилича на нещо много смешно... (ще се въздържа да го изрека), ме потриса с коментарите си.

На какво смешно, Лисицеее? :)

В бг-мамма сравниха устата й с "женски полов орган" - грубо, ама верно.
Риба, ама цаца  :lol:

Прави ми впечатление, че тая година много малко таланти? Или? Не знам колко още остава от кастингам, ама яка оскъдица ми се вижда.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Music Idol 3
« Отговор #58 -: Март 06, 2009, 07:29:24 am »
Че фолка е музиката която се слуша масово в България е факт!
И щом трябва да има негов представител в журито, можеше да поканят някой друг- който поне да може да пее!
Аз харесвам Десислава, може да не блести със ум, но за пеене и доста поп изпълнители могат да и завидят!
А повечето от парчетата които изпълнват кандидатите, Маруся и да ги помирише не може!


абсолютно съм съгласна с думите на мишето!!!!! :) :) :)

Тази веща в занаята Мария...освен , че устата и ми прилича на нещо много смешно... (ще се въздържа да го изрека), ме потриса с коментарите си.

На какво смешно, Лисицеее? :)

В бг-мамма сравниха устата й с "женски полов орган" - грубо, ама верно.
Риба, ама цаца  :lol:

Прави ми впечатление, че тая година много малко таланти? Или? Не знам колко още остава от кастингам, ама яка оскъдица ми се вижда.

нинка ,много интересно сравнение  :lol: :lol: :lol:,но й отива  :lol: :lol: :lol:

пък за талантите,първите предавания са с издънки,едва после започва айдъла :)
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #59 -: Март 06, 2009, 07:46:32 am »
Моля, обяснете ми що е то "бленда"  :D. Мария знае, а пък аз не  :balk_144:.
Чудя се аз, покрай тези "таланти", така ли няма някой малко по-незаслепен от "блясъка" им, че да им каже хич да не ходят да се излагат. Или цялата работа е да ги дадат по телевизията.