0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Music Idol 3
« Отговор #60 -: Март 06, 2009, 08:24:21 am »
Тази веща в занаята Мария...освен , че устата и ми прилича на нещо много смешно... (ще се въздържа да го изрека), ме потриса с коментарите си.

На какво смешно, Лисицеее? :)

В бг-мамма сравниха устата й с "женски полов орган" - грубо, ама верно.
Риба, ама цаца  :lol:
Нинка, откога чакам някой да попита, че да се пресрамя да кажа.
Прилича ми на дупето на Бари (кучето ни), секунди преди да се изходи. Ама не се шегувам изобщо:)Наистина прилича, даже дупето на Бари е доста по красиво :P
Ъм...казах си:):):)
Снощи не успях да гледам Иванушка...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Music Idol 3
« Отговор #61 -: Март 06, 2009, 08:37:56 am »
Тази веща в занаята Мария...освен , че устата и ми прилича на нещо много смешно... (ще се въздържа да го изрека), ме потриса с коментарите си.

На какво смешно, Лисицеее? :)

В бг-мамма сравниха устата й с "женски полов орган" - грубо, ама верно.
Риба, ама цаца  :lol:
Нинка, откога чакам някой да попита, че да се пресрамя да кажа.
Прилича ми на дупето на Бари (кучето ни), секунди преди да се изходи. Ама не се шегувам изобщо:)Наистина прилича, даже дупето на Бари е доста по красиво :P
Ъм...казах си:):):)
Снощи не успях да гледам Иванушка...
хи хи ,мам лисе,страшна си  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #62 -: Март 06, 2009, 09:08:15 am »
Лисунгера изби рибата  :lol: :lol: :lol:

Определено журито прекалява с коментарите си за участниците - едната била фадрома, другата незнам си каква, третата не била облечена добре ... е бива ли такова нещо  :x  Ами всеки се облича според вкуса си. И според възможностите. Вярно че имаше някои момичета, които в стремежа си да изглеждат добре, се бяха престарали и дори изглеждаха смешни ...  :? Но коментарите бяха ужасни.
И това че някои не могат да пеят и са отишли на кастинга, и аз им се чудя, ама ...

Иначе паднах от смях с някои от кандидатите. Просто уникаТни личности имаше  :lol:



*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Music Idol 3
« Отговор #63 -: Март 06, 2009, 10:48:46 am »
Предаванията има ли ги качени някъде ???
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #64 -: Март 06, 2009, 11:04:08 am »
Жени, в Замунда ги има.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Music Idol 3
« Отговор #65 -: Март 06, 2009, 11:11:28 am »
Благодаря, Мимчи.
Снощи не можах да го гледам!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Music Idol 3
« Отговор #66 -: Март 06, 2009, 11:13:37 am »
Тази веща в занаята Мария...освен , че устата и ми прилича на нещо много смешно... (ще се въздържа да го изрека), ме потриса с коментарите си.

На какво смешно, Лисицеее? :)

В бг-мамма сравниха устата й с "женски полов орган" - грубо, ама верно.
Риба, ама цаца  :lol:
И мойто мъж така каза, че на това му приличало  :balk_159:, а пък аз до тогава не можех да го определя. :balk_149:
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #67 -: Март 06, 2009, 11:23:13 am »
Не, повярвайте ми, сравнението на дребния горски хищник е много по-брутално... :lol: :lol: :lol: Ама ако не я е срам да си го каже сама  :lol:
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #68 -: Март 06, 2009, 11:26:11 am »
Тази веща в занаята Мария...освен , че устата и ми прилича на нещо много смешно... (ще се въздържа да го изрека), ме потриса с коментарите си.

На какво смешно, Лисицеее? :)

В бг-мамма сравниха устата й с "женски полов орган" - грубо, ама верно.
Риба, ама цаца  :lol:
И мойто мъж така каза, че на това му приличало  :balk_159:, а пък аз до тогава не можех да го определя. :balk_149:


Нееее, Лисето е права... Не на туй прилича, а на дупе, ама аз нямах Лисиния образец за сравнение :lol:
Одумахме я тази Мария, ама сама си е виновна! Първо позволява си такива коментари за визията на хората, а в същото време се явява облечена като пуделче, и не стига, че устните й големи - няма лошо - ама да не ги беше барем очертавала до носа... То бива-бива, и ей ти ефект!
Журито адски ме дразни в момента с коментарите си. Скоро ще заприличат на модни коментатори, а не на жури за певчески данни... Дони и Фънки ми звучаха добре в комисия, ама толкова ли не намериха достойни на себе си жени певици, музиканти или разбиращи... Направо са за сатирично шоу в този вид... Да вземат да намерят някакво решение, че не знам дали ще устискам да гледам финала, а съдейки по настроенията тук, май няма да съм единствената...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Music Idol 3
« Отговор #69 -: Март 06, 2009, 12:12:34 pm »
Моля, обяснете ми що е то "бленда"  :D. Мария знае, а пък аз не  :balk_144:.
Чудя се аз, покрай тези "таланти", така ли няма някой малко по-незаслепен от "блясъка" им, че да им каже хич да не ходят да се излагат. Или цялата работа е да ги дадат по телевизията.

Дани, " бленда " е уникалния гласов тембър на всеки от нас.

Специално за гласа понятието бленда се използава ако даден човек има интересен тембър, например Тина Търнър, Джо Кокър и почти всички световни звезди.

Обикновено се цени, изпълнителя да има различен, смесен с повече темброви нюанси глас, от там идва и бленда - blend.
 
Използва се като термин за характеризиране нюансите на звука и на музикалните инструменти, особено при китарата, кийбордите и други.



Тази вечер очаквам разбиване от Македонска страна. Не зная дали сте чували тази Балканска поговорка :

" В Сърбия не се опитвай да ги надпееш, в България не се опитавай да ги надиграеш а в Румъния не се опитавай да ги надсвиреш! "

И понеже аз съм 100% съгласна в това твърдение, ще очаквам с интерес гласовете  на Македония.


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Music Idol 3
« Отговор #70 -: Март 06, 2009, 12:35:19 pm »
Не, повярвайте ми, сравнението на дребния горски хищник е много по-брутално... :lol: :lol: :lol: Ама ако не я е срам да си го каже сама  :lol:

Пак си спала като си писала:)Или е от главоболието :wink:
Нинка, откога чакам някой да попита, че да се пресрамя да кажа.
Прилича ми на дупето на Бари (кучето ни), секунди преди да се изходи. Ама не се шегувам изобщо:)Наистина прилича, даже дупето на Бари е доста по красиво :P
Ъм...казах си:):):)
Снощи не успях да гледам Иванушка...

По принцип мразя да приказвам за хората, всеки знае себе си и не ми е работа аз да го поставям в някаква рамка, обаче...ако Мария имаше талант, устата и почти нямаше да ме дразни.
Досега не ми беше много интересно, но явно снощи съм изпуснала момента:)
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #71 -: Март 06, 2009, 13:09:24 pm »
Тази вечер очаквам разбиване от Македонска страна.

 :D С нетърпение чакам македонците. Дори мислех, че снощи ще е предаването от Скопие. Най-вече заради това, че със сигурност ще пеят песни на любимия ми певец Тоше Проески  :D
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Music Idol 3
« Отговор #72 -: Март 06, 2009, 15:30:28 pm »
Лично на мен, на моменти коментарите на журито по отношение на външния вид на участниците ми ,се струват неудачни .В миналите издания ,като че ли нямаше толкова много подобни коментари-дали  покрай Мария  е така изместен фокуса на нещата,или заради друго ...

За някой участници  ми става  жално  как журито открито се подиграва  с тях ,ама щом те сами не са се преценили как пеят и са решили да се излагат пред   цяла  България ,значи заслужават подобно отношение.Те сами не се уважават -как очакват  уважение от останалите.

Замислих се  -колко много "идиоти " имало в страната ни .


*
Re: Music Idol 3
« Отговор #73 -: Март 09, 2009, 11:53:27 am »
Възмущава ме наглостта на продуцентите да позволят точно на Мария да предяви някакъв морален критерий ...
и въобще да я наемат, бих добавила аз ... 
...
Не всичко е пари и печалба, бре хора ...
Няма уви... Кичът е навсякъде ... Жалко ...
Не съм чалгаджийка, но е факт че това е музиката която има най-голяма аудитория в Бг, така че е повече от нормално да има представител на този жанр.

Няма лошо, нека си ги класират " чалгаджийките " то срещу вкуса на масата ни остава само да...
 
Но границата минава, когато хора с такъв манталитет имат претенции за морал а точно заради тяхната 
" кУлтура " младите хора са на тоя хал в България.

...

Малиии, не знаех, че в Пловдив и околията е имало толкова "изтрещяли  хора".   



P.S. Аз съм фен на момичето от Нотингам, което живее в Равда.



На много места пише,че мъжа й е спонсорирал предаването за да може тя да е в журито... Казвайки 'Бленда" си вярва че мноооого разбира от музика! :x
Не мога да я търпя!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Music Idol 3
« Отговор #74 -: Март 09, 2009, 16:36:52 pm »
Deep, оказа се права:):):)
Разбиването откъм Македония беше на лице:)
С удоволствие гледах предаването в петък:)
Там за разлика оттук, явно не се явява всеки само за да го снимат и покажат по ТВ.
Имаше страхотни момичета и момчета.
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #75 -: Март 09, 2009, 20:51:06 pm »
Горкото жури! Днес ама истински ги съжалих. Как може 8/10 от кандидатите да не мога да пеят и да са там...  osi_12
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Music Idol 3
« Отговор #76 -: Март 09, 2009, 21:00:20 pm »
Как да не могат  :lol:
"...стърче пролетен цвят..." си пееше много добре  :lol:
А това момиче с китарата накрая явно искаше ремикс да направи на песента,
но те не я рабраха  :lol: :lol: :lol: Консерви  :lol:
А триото беше велико  :D
« Последна редакция: Март 09, 2009, 21:02:06 pm от Black_rose »
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #77 -: Март 09, 2009, 21:07:29 pm »
по думите на продуцентите утре вечер щяло да е по интересно.
направо се чудя ако е по интересно от това,което слушахме днес.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #78 -: Март 10, 2009, 01:52:28 am »
ох , аз ги изтървах тази вечер , но ще ги гледам от замунда! Явно е било шоу...въпреки че това не се отнася за журито :lol: :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Music Idol 3
« Отговор #79 -: Март 10, 2009, 06:47:34 am »
Трагедия българино, мУтна и кУрвава...
Ми с повечето участници не се забавлявам, а ми е неудобно да ги гледам...
То е ясно че пускат шамтароците сега за кодош, но.. ми идват в повече.
И хем да пеят не могат, хем (айде още една, айде още една -хей тука тъй, вика попадията лельо Коске)
Ей и рекламата влезе в храма, уважаеми зрителю, не се въздържах!
Английско-турското фиаско беше уникално невъзможен...
И онез двамата гноми видяха че се излага усърдно и айде пак, и пак...

За Маруся нищо тоя път, квото и да напиша все ще е "прекрасно"...
Този МА ще се нагледаме на  маймунски osi_6.
 :flower:Обезьянки извинете, нищо лично!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)