0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Music Idol 3
« Отговор #100 -: Март 18, 2009, 00:14:49 am »
Аз не мога да приема изгонването на Рут, това направо е невъзможно :x

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #101 -: Март 18, 2009, 00:22:28 am »
аз мисля, че ще я върнат при "втприя шанс" - тогава нали решението кой да се върне се вземаше от журито? и аз много я харесвам.

а за митко се радвам много, че ще го слушам. Ама ме дразнят като почнат с техните продуцентски големи изненади и игри на "ела си, иди си". те още в началото били избрали 21, а не 20 айдъла, искали да накарат зрителите да видят как тръпнат участниците - нещо не ми се видяха убедителни, не стана много ясно какво стана. да си кажат - направихме една голяма тъпотия като не го допуснахме това талантливо момче и толкоз.
« Последна редакция: Март 18, 2009, 01:16:08 am от tzvetenze »
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #102 -: Март 18, 2009, 01:06:39 am »
Много се зарадвах за Митко.  :smiley_abxb:
Аз лично се изненадах, че изгониха Наталия от Македония, хареса ми как пее, а Рут не знам защо, ама не ми харесва. Харесва ми също и македонеца Боян. А малката Симона е направо извънземна. Да не забравя и Соня Мембреньо - страхотна е.
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #103 -: Март 18, 2009, 01:07:37 am »
Ех, че се радвам за Митко !!!
Като им запомня имената  :lol: , ще си кажа фаворитите.

П.П. Опа, намерих ги:

Ели



Александра

« Последна редакция: Март 18, 2009, 01:11:06 am от Елфи »
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #104 -: Март 18, 2009, 02:16:21 am »
Много талантливи са всички....Моите фаворити са Ели , Александър (от Македония) , Димитър и 13 годишното момиче - невероятен глас
Re: Music Idol 3
« Отговор #105 -: Март 18, 2009, 10:35:00 am »
Аз съм за Ели и за това момче дългокосото.Не запомних как се казва,ама има много приятен глас.
За Митака,хубаво че го върнаха(не както нескопосано излъга Дони,че той бил тайния 21-ви участник и никога не е отпадал :wink:)Пее си момъка,не може да отрече човек.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Music Idol 3
« Отговор #106 -: Март 18, 2009, 10:56:23 am »
Страхотни таланти и тази година.
Моите фаворити са Александър от Македония и едно момиче
на което забравих името :oops:, беще облечена в бяло, мургава.
Виктория /сляпото момиче/ също ми харесва :D
« Последна редакция: Март 18, 2009, 11:00:03 am от Nadyn »
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #107 -: Март 18, 2009, 11:25:22 am »
Моят фаворит си е Симона, по обясними териториални причини :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Music Idol 3
« Отговор #108 -: Март 18, 2009, 11:50:53 am »
Страхотни таланти и тази година.
Моите фаворити са Александър от Македония и едно момиче
на което забравих името :oops:, беще облечена в бяло, мургава.
Виктория /сляпото момиче/ също ми харесва :D


Наде, Магдалена е мацоната, тя е участвала и в евровизия
ей такъв ми е идола за жена на мен, много ме кефи, а другия ми фаворит е македонския Боби, много ме е яд и за Наталия
Алекандра ме разби и тя със глас, много много специфичен


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Music Idol 3
« Отговор #109 -: Март 18, 2009, 12:21:22 pm »
Че излъгаха за връщането на Митко - излъгаха. Че втората група бяха по-добри - бяха. Че ме яд за Рут - яд ме е. Но не мога да разбера защо пак са същите абсолютно некадърни стилисти, които зорлем омаскаряват участниците - основно момичетата. Което от миналата година ме навежда на мисълта на умисъл в откровената гавра със стайлинга на участничките.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Music Idol 3
« Отговор #110 -: Март 18, 2009, 13:26:05 pm »
Че ме яд за Рут - яд ме е.

И мен.
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #111 -: Март 18, 2009, 14:16:52 pm »
те още в началото били избрали 21, а не 20 айдъла, искали да накарат зрителите да видят как тръпнат участниците - нещо не ми се видяха убедителни, не стана много ясно какво стана. да си кажат - направихме една голяма тъпотия като не го допуснахме това талантливо момче и толкоз.
:good_post:

Да,много точно! Супер гнило ми се видя Дони като почна малко в стил "гузен негонен бяга" да обяснява защо забавили обявяването на 21-ия айдъл,изкара от 9 кладенеца вода да обяснява причината,поради която "забавили" връщането на Митко и как той не е бил никога гонен всъщност - а бе доста плоско и напълно ненужно според мен,зрителите не сме толкоз малоумни за каквито ни имат понякога :roll:  - както казва tzvetenze ,можеха просто да си кажат - ами сбъркахме като пуснахме такъв талант да си ходи толкова рано...!

Ама карай,важното е,момчето е пак в играта. :wink:

Иначе за снощи - и аз съм в почуда защо изгониха Рут... :ask:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #112 -: Март 18, 2009, 20:07:18 pm »
Явно не е толкова атрактивна като другите, знам ли. Въпреки че на мен ми е много симпатична. А и ми хареса много как си изпя песента, аз не разбирам нищо от интониране, висоти, низини - ама дори и да е имало неточности в професионално отношение - приятно ми беше да я слушам. А и си личеше, че е болно момичето, гласчето му после едва се чуваше и прескърцаше :( Дано да я върнат и мисля, че журито ще и даде "втория шанс". Но имаше и миналия сезон една Елена, която въпреки че журито върна, хората явно не я възприеха нещо и ми се струва, че и с Рут е така.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Music Idol 3
« Отговор #113 -: Март 18, 2009, 22:46:18 pm »
То е ясно, че победителят ще е един. Всеки път ще им някой, който е загубил.

Хареса ми начина, по който Наталия от Македония загуби. С достойнство и не се притесни да опонира на Мария и нейната критика.

Браво на момичето. 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Music Idol 3
« Отговор #114 -: Март 19, 2009, 01:33:55 am »
много ме яд на публиката, че гони добри таланти, но такъв е регламента. аз ще проследя и следващите концерти за да си избера фаворит, ако до тогава не изгонят първоначалните, които съм избрала. :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #115 -: Март 19, 2009, 13:40:08 pm »
Аз тъкмо се насочих да си набележа фаворити... - Този път ми се струва, че ще е много трудно, защото всички ми харесват как пеят - И тъкмо си набелязах Рут, Русина и Соня (нея много добре си я спомням от миналия сезон, тогава бях за нея, но публиката предпочете Мария)... И какво стана... Очевидно вкусът ми не е масов. А бих казала, че истинските артисти са тези, които са различни. Рут беше невероятна! И мъжът ми се ядоса малко и вика: "И сега какво, затова че момичето не е красавица ли не я продпочетаха?!" За съжаление, факт - в БГ външността е водещо качество. Ще ми се такива деца като Рут, Симона, да можем да ги пращаме на Запад, там продуцентите знаят какво да правят с истинските, интересни, таланти...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #116 -: Март 20, 2009, 19:22:13 pm »
Тази година има уникални таланти,просто не мога да си избера фаворит,между другото тук участва едно момиче,което пее в пиано-бар Камино,мисля че се казваше Магдалена.Един път съм била там ,но това момиче как пееше ,направо ме разплака,много е добра
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #117 -: Март 21, 2009, 15:13:11 pm »
За мен фаворити са Соня и Александър.Освен,че пеят страхотно са и много сладки.
Много ми харесва и момчето което върнаха,забравих му името, :oops:
но мисля,че и той е много добър.

*
Re: Music Idol 3
« Отговор #118 -: Март 21, 2009, 21:54:28 pm »
За мен фаворити са Соня и Александър.Освен,че пеят страхотно са и много сладки.
Много ми харесва и момчето което върнаха,забравих му името, :oops:
но мисля,че и той е много добър.
Димитър
*
Re: Music Idol 3
« Отговор #119 -: Март 22, 2009, 19:47:06 pm »
Благодаря Роси!