0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #120 -: Февруари 06, 2010, 10:12:49 am »
Жени, подкрепям мнението на rossy*. Такова бързане ми струваше 5-ти неуспешен опит ин витро и 8 хиляди лева (от зор да "запълня" времето до чакания преглед при Стаменов, отидох при Владимиров  :x). Изчакай спокойно, настрой се на друга вълна за сега - нещата ще се наредят!
Поздрави!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #121 -: Февруари 06, 2010, 10:39:36 am »
Здравейте !!! Аз чакам за преглед при Д-р Стаменов вече 7 месеца.Имам час за 24.07 2010 г. До сега посещавах близо 2 години клиника "Щерев" при Д-р Тимева.Много съм разочарована от нея,въреки,че я хвалят като добър специалист.Когато и задам въпрос,гледа да каже нещо бързо и да ме препрати.Прегледа е за 2 мин.,без да обясни нищо. Прави ми една инсеминация-неуспешна ! Сега ми предлага донорска инсем. ,въпреки,че не сме с тежък мъжки фактор. Просто незнам какво да правя-да продължавам ли да пробвам при нея инсем./съпружеска/ или търпеливо да чакам срещата с Д-р Стаменов ? Моля дайте ми съвет?? Ако някое от момичетата е била в моето положение!! Желая на всички здраве и търпение,за да се сбъдне мечтата ни!!!!

Здравей, моя час при доктор Стаменов е за май 2010г.Ще го изчакам защото не съм доволна от предишната си лекарка. Размотаваше ме на естествен цикъл да забременея/а нямам овулация/. След това ми направи две неуспешни инсеминации. Прегледите ми бяха за 5 мин. на конвейр.Влизаме по 3 момичета наведнъж за преглед. :? Изобщо пропиляни на вятъра 1500лв. :x
и аз те съветвам изчакай си спокойно часа. Излизай с приятелки говорете си за други теми.Просто не го мисли.
Аз сложих всички документи и изследвания в едно кътче дълбоко в гардероба и изобщо не се сещам за тях. :lol:
« Последна редакция: Февруари 06, 2010, 10:45:07 am от tina799 »
 
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #122 -: Февруари 06, 2010, 14:17:34 pm »
Аз съм на същото мнение като момичетата до тук.Изчакай си часа търпеливо при док. Стаменов и не си давай парите на вятъра. Плюс това донорска инсеминация, това си е сериозна стъпка и е хубаво да чуеш и второ мнение.И не мога да разбера щом има проблем при съпруга ти, защо изобщо правите инсеминация???
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #123 -: Февруари 06, 2010, 18:45:01 pm »
Здравейте !!! Аз чакам за преглед при Д-р Стаменов вече 7 месеца.Имам час за 24.07 2010 г. До сега посещавах близо 2 години клиника "Щерев" при Д-р Тимева.Много съм разочарована от нея,въреки,че я хвалят като добър специалист.Когато и задам въпрос,гледа да каже нещо бързо и да ме препрати.Прегледа е за 2 мин.,без да обясни нищо. Прави ми една инсеминация-неуспешна ! Сега ми предлага донорска инсем. ,въпреки,че не сме с тежък мъжки фактор. Просто незнам какво да правя-да продължавам ли да пробвам при нея инсем./съпружеска/ или търпеливо да чакам срещата с Д-р Стаменов ? Моля дайте ми съвет?? Ако някое от момичетата е била в моето положение!! Желая на всички здраве и търпение,за да се сбъдне мечтата ни!!!!
От къде си? Можете да изясните мъжкия фактор при д-р Даскалова докато чакате за прегледа с д-р Стаменов и ако трябва да вземете мерки през това време.
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #124 -: Февруари 07, 2010, 14:14:40 pm »
Жени Лозанова - при мъжки фактор никакви инсеминации няма да ви помогнат, това съм разбрала от горчивия си опит. Ние освен с тубарен фактор сме и с мъжки.
Ходили ли сте при д-р Милен Кацаров , ако не сте ето да се ориентираш  http://www.drmilenkatzarov.com/index.php 
Съветвам те да напровите преглед при него, освен това и д-р Стаменов работи с него и ще вземе под внимание това , което сте уточнили с Кацаров.
Ако не сте правили спермограма скоро, идете в клиника Малинов и си направете там , доктора ще ви даде допълнително мнение и напътствие за Кацаров - много са внимателни и обяснителни .

При нас казаха , че с този мъжки фактор сме само за ИКСИ(никъде досега не са ни го казвали така ясно и категорично) , което и аз предполагах от изчетеното в Зачатие.
Нашия преглед е в началото на май и съм си намислила план - посещение при Кацаров в най-скоро време, само малко да отпусне тая зима. Изпълнение на всичко , което той ни посъветва. Да си пусна хормонални изследвания седмица преди прегледа , за да отида при док. с нещо ориентиращо и съвсем прясно. Аз съм и с хипофункция на щитовидната жлеза и Хашимото , трябва да направя и консултация с ендокринолога на док. Стаменов .

Съветвам те и вие да си направите подобен план , да мислиш само за задачите , които ти предстоят в най-близък ред и няма да се отчайваш - успокой се , бъди търпелива.
Успех !




Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #125 -: Март 01, 2010, 09:33:22 am »
Имам час за 16,07,2010 г. при Персенска. Чакам го от миналата година юни месец.
Искам да ви попитам като отида юли месец, а те излизат м. август отпуска дали ще имаме време да започнем въобще да работим или ще мине само първичния преглед и ще чакаме септември!??! В момента посещавам друга клиника /и аз да си запълня времето/ и съм направила основните изследвания.
Как мислите да отида ли м. юни или началато на юли и да си направя хормоните и спермограмата, и ЦС още веднъж в клиника Надежда?!?!? Сегашните ми изследвания са от ноември-декември.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #126 -: Март 01, 2010, 14:34:10 pm »
Няма да имате време да започнете процедура. За мен няма смисъл да се повтаря ЦС толкова скоро. Хормони не пречи да пуснеш, но като се има предвид, че най-рано септември ще започнете може да е излишно.
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #127 -: Март 01, 2010, 22:44:26 pm »
здравейте момичета!!
Искам да ви кажа да  имате търпение,щом сте в тази  клиника при доктор Стаменов значи всичко ще се оправи.Аз също сам минали през тези чакания и сам пътувала безброй пати Бургас - София.Но сега мога да се похваля: бременна сам в 6я месец ,пожелавам на всяка от вас да усети тази радост.Успех бъдете силни  :wink:
« Последна редакция: Март 01, 2010, 22:46:13 pm от neri__ »
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #128 -: Март 02, 2010, 00:14:13 am »
здравейте момичета!!
Искам да ви кажа да  имате търпение,щом сте в тази  клиника при доктор Стаменов значи всичко ще се оправи.Аз също сам минали през тези чакания и сам пътувала безброй пати Бургас - София.Но сега мога да се похваля: бременна сам в 6я месец ,пожелавам на всяка от вас да усети тази радост.Успех бъдете силни  :wink:
честито и лека бременност ти пожелавам и на финала здрав бебок!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #129 -: Март 02, 2010, 10:33:42 am »
Благодаря ти мила дай Боже на всеки   :bfp:  preggo :bori_015: :bori_009: :bori_010:
*

    tweet6777

  • *
  • 44
  • *** Na ni6to ne se u4udvai! ***
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #130 -: Март 02, 2010, 11:00:33 am »
Kъм вси4ки моми4ета,
само за инфо,мили4ки,снощи звънях за 4ас за първи4ен преглед при Стаменов(ние сме с много тежък мъжки фактор)-най-ранната дата е през юни 2011!Направо онемях!
Успех на вси4ки!
:)
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #131 -: Март 02, 2010, 11:22:23 am »
Аз също след 10 години ходене на неправилните места вече съм в клиника Малинов и съм супер спокойна и уверена.Много важно е и отношението там.Чувстваш се много важен и специален!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #132 -: Март 02, 2010, 11:26:00 am »
Kъм вси4ки моми4ета,
само за инфо,мили4ки,снощи звънях за 4ас за първи4ен преглед при Стаменов(ние сме с много тежък мъжки фактор)-най-ранната дата е през юни 2011!Направо онемях!
Успех на вси4ки!
Писах ти на лични
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #133 -: Март 02, 2010, 22:43:58 pm »
Kъм вси4ки моми4ета,
само за инфо,мили4ки,снощи звънях за 4ас за първи4ен преглед при Стаменов(ние сме с много тежък мъжки фактор)-най-ранната дата е през юни 2011!Направо онемях!
Успех на вси4ки!

Миличко, Сдружението всяка година организира Ден на Репродуктивното Здравеи  заедно с водещите репродуктивни специалисти се организира открит форум и безплатни консултации. Погледни тук http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=872&Itemid=92.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #134 -: Март 02, 2010, 23:28:59 pm »
Здравейте!
Отварям тази тема за всички момичета, които са имали посещения при д-р Стаменов и за тези, които имат вече записан час при него.
Аз имам записан час при него за май месец 2009. Дълго чаках и вече започнаха да изникват въпроси като: Как минава първия преглед? Колко време да си отделя за престоя си в София (защото не съм от там)? Трябва ли да правя някакви предварителни изследвания? Ясно е, че ще нося цялата си папка със снимки и т.н. до тук, но това достатъчно ли е? Уважават ли изследвания правени извън лаборатории с които работят? Въобще какво да направя предварително? Какво да нося? Съпругът ми трябва ли да е с мен (предполагам да)? В сайта им пише да подберем часа си така, че да попада в първите 7 дни от цикъла, но това ще бъде късмет, при условие че чаках 1 година. И разни подобни въпроси.
Ще се радвам ако участвате и споделите вашата история. Да обсъдим и да се посъветваме една друга.

Благодаря на всички!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #135 -: Септември 06, 2010, 01:45:38 am »
Здравейте и от мен!Аз след близо две години чакане успях да се видя с д-р Стаменов  :D!Моят въпрос е следният:аз не съм от София и искам да знам може ли някоя пациентка да ми препоръча хотел или стаи видях,че се дават под наем?Защото ми се струва,че няма да мога постоянно да се пътувам до Варна.
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #136 -: Септември 06, 2010, 09:38:57 am »
Здравейте и от мен!Аз след близо две години чакане успях да се видя с д-р Стаменов  :D!Моят въпрос е следният:аз не съм от София и искам да знам може ли някоя пациентка да ми препоръча хотел или стаи видях,че се дават под наем?Защото ми се струва,че няма да мога постоянно да се пътувам до Варна.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39331.0
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #137 -: Юли 25, 2014, 12:04:15 pm »
Аз искам да изкажа цялостно мнение за моите дълги преживявания в клиника Малинов и екипа Стаменов, Персенска и компания,а те са 5 години(от 2008 до 2014г). И съвсем не са приятни и розови !! Първо, аз съм от един възможно най-отдалечен град от София и само пътя ми е ужасно дълъг, но всички тези години поне веднъж в месеца съм ходила до там. да не говорим колко инфарктни състояния съм имала с невъзможността си да си запиша час по телефон (никой от регистратура и дори докторите не ми вдига телефони), или са ми казвали в последния момент : "....след 5 часа - утре сутринта идвате за процедура", където аз без кола и в ужасно напрегнато психическо състояние намирам някакъв начин посред нощите, съпругът ми(понеже трябва пресен материал) буквално се 'чупи' от работа и хуква на повикване да бие повече от 500 км, защото всичко това става в последния момент от недоглеждане и несистемност на болницата !!! Не,не съм доволна от Д-р Стаменов ! Той е на настроения. когато е в добро настроение и можеш въобще да се добереш до него добре,но когато не е може да остави дълбоки травми в съзнанието ти с грубостта и обвинителния си тон към пациента...Няма нужното персонално внимание към пациентките, доста често забравя за тях, и какво е правил дотук с тях, обърква ги и ги принуждава да се въртят с години в един и същ омагьосан кръг !!! Аз съм такъв пример - имам няколко опита инвитро, първоначално  със стимулация,после без, събирах яйцеклетки цели години, какво ли не правих - БЕЗУСПЕШНО ! За пет години съм наляла повече от 20 000 лв в тази клиника, и от миналата година решихме да приключим посещенията си в 'Малинов' и се ориентирахме на други места. Огромното ми възмущение, което преля чашата ми и ме накара да постна цялата тази информация(която досега съм спестила) беше когато преди няколко дни на съпруга ми се обади някаква жена-бирник от клиника Малинов и каза,че имаме незаплатено задължение от 200 лв за замразен еякулат преди години и заплаши,че ако не платим ще ни съдят....Мога само да им кажа нецензурното 'м....ната им" !!! Моето мнение е: "момичета, който е там, бързо да се преорентира към други клиники !!!"
   Съжалявам за грубия тон,но от всички години натрупване на негативизъм имах нужда да споделя това.....