0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #20 -: Март 11, 2009, 13:57:41 pm »
Д-р Стаменов и д-р Персенска са прекрасни хора и специалисти, но и те имат някакъв лимит на физическа издръжливост и възможности.
А ако някой от администрацията на клиниката обърне внимание на писаното тук, ще бъде само от полза както за нас така и за тях. Явно, че натоварването там е много голямо, но пък и всичко е въпрос на добра организация.
Подкрепям мнението на другите момичета - докторите са страхотни, много добри специалисти, но и те са хора! Да не говорим, че няма празник, няма делник, те все са на работа! Не забравяйте мили момичета, че д-р Стаменов е там от рано сутрин понякога и до 22-23ч, а сестрите и другия персонал - са на смени. Така, че разбирам нетърпението ви, но опитайте си да си представите какво им е на тях.
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #21 -: Март 11, 2009, 14:25:45 pm »
Виксън, има и нещо такова...
Аз лично много добре разбирам какво им е на докторите. Дори съм им го казвала. ПРолемът тук е в това, че моето разбиране, толерантност, ненахалност в случая са в мой ущърб, защото аз съм от хората, които първо се отстраняват... И какво става лично за мен - чакам си времето за първичен преглед... После чакам за следващи. Дори ми се случва да ме отклоняват под някакъв не толкова основателен предтекст, което пък аз щото не съм глупава се сещам, но пак ги разбирам, но в края на краищата не съм стигнала до никъде по собствения си проблем...
НО затова пък бях достатъчно свидетел как пациенти, които смятаха себе си за по-важни от другите, напираха, влизаха, пререждаха и пр.
Хвалили са ми се как по някакъв неоснователен предтекст жени успяват да запишат час за д-р СТаменов без да чакат година за това...
Извинете ме, но това не дразни...
Иначе се радвам, че от клиниката се опитват да въведат ред. ТОва отдавна трябваше да стане! Но критериите трябва да са ясни. Както и не всеки път едни и същи хора да се отпращат...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #22 -: Март 11, 2009, 14:38:46 pm »
И аз винаги съм била толерантна и разбираща и губех доста време, за да запиша час. Не исках да звъня на д-р Стаменов за най-малкото нещо, защото знам колко е зает, той даже веднъж ми се скара за това, защото в случая се оказа, че било важно...
Оги, ще те посъветвам нещо, което на мен много ми помогна и ми донесе доста спокойствие по отношение записването на часове. Ако цикълът ти е сравнително редовен, отрано си изчислявай 6-7 ден, или дори 4-5, ако предпочиташ да си по-рано на преглед, и си записвай час за два три месеца напред - например един час през април, един през май, един през юни. Аз така правих напоследък и се оказа, че използувах всички записани часове. А ако няма да ползуваш съответния час, ще се обадиш предвратилено да предупредиш, за да запишат друго момиче, и така пак всичко ще е наред.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #23 -: Март 11, 2009, 14:53:58 pm »
Благодаря, Грейс! В интерес на истината и на мен ми се върти нещо подобно в главата от вчера вечерта, защото... ясно защо... Малко ще имам проблем, защото цикълът не ми е от най-редовните/точните, никога не се знае колко дни ще трае, може да е 26-27 дни може да стигне и до 32-36...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #24 -: Март 11, 2009, 14:58:09 pm »
Тогава, според мен, вземи за база къс цикъл и изчислявай спрямо него. Винаги е по-добре да си по-рано от необходимото на преглед /най-много да ти се наложи да отидеш още веднъж/, отколкото да закъснееш и всъщност да не свършиш никаква работа.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #25 -: Март 11, 2009, 15:32:50 pm »
И при мен беше проблем наъ-вече цикъла,защото и на мен ми закъснява от както се помня.Доктор Персенска при последният преглед/който беше ноември 2008/ ми каза да си запиша час като ми дойде МЦ от първи до трети ден,но ме предупреди,че декември почиват и ще започнем през новата година.Дотук добре,но аз и преди това съм имала проблеми при записване на час и го споменах.Тя ме посъветва като си записвам час да кажа,че започвам подготовка за инвитро и да намерят начин да ме вместят в графика.
Такаа дойде МЦ след нова година,обадих се и казах това,което ми беше казала и въпреки това не ми дадоха час.Много се ядосах тогава/царя дава,пъдаря не дава/.Но на следващия път реших да не се отказвам докато не ми дадат час.Обадих се по рано и попитах дали мога да си запиша час няколко поредни дни,защото не знам точно кога ще ми дойде МЦ и се разрази един спор...възрастната жена хвърли телефона и се обади една мацка и с няколко приказки се разбрахме.Пожелах следващия път като се обадя лично с нея да говоря за записване на час.След това всичко си дойде на мястото,затова казвам да бъдете настоятелни.
Успех и късмет на всички :goodluck: :grouphug2:
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #26 -: Март 11, 2009, 17:51:51 pm »
Искам да споделя радостна новина!
Обадиха ми се от клиниката. Докторът ще ме вземе. Стискайте палци!
Това ме обнадеждава, че скоро ще се наложи добра практика и относно чакането и реда...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #27 -: Март 11, 2009, 19:44:45 pm »
Ах момичета, всичко това ми звучи направо страшно! Явно и това е една от многото пречки за отстраняване. Какво да се прави и това ще мине. Успех на всички в записването и организирането на последващите часове. Дано тези хора имат достатъчно сили и мотивация да ни помагат. И моля всеки който има опит, да сподели защото това наистина е полезно за момичетата, които четат тази тема. Благодаря на всички които са писали. Намерих съветите които ми трябват.  :D
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #28 -: Март 20, 2009, 09:53:27 am »
Здравейте момичета!
Имам записан час при д-р Стаменов за 6юни. Преди това смятам да отида до Плевен да си направя там имонологичните изследвания(ако трябва и генетични), иска ми се да направим и спермограмата на мъжа ми там. Мисълта ми е като отида на прегледа да съм с готови изследвания и ако се наложи нещо допълнително съответно ще го направим.
Въпроса ми е: Д-р Стаменов приема ли изследванията направени от клиниката в Плевен?


Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #29 -: Март 20, 2009, 10:28:23 am »
Здравей, Калина-Малина,

да, приема изследванията. Но имай предвид, че специално за имунологичните, ако изскочи нещо, има вероятност да те накара да ги пуснеш и при имунолозите в клиника Малинов. За пример - аз имам 2 изследвания на НК клетки, които показват леко завишение, от Св. Иван Рилски и Стаменов иска да пусна нови в клиниката. Казвам ти го, защото цената им все пак е около 250 лв.

Поздрави!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #30 -: Март 20, 2009, 12:06:21 pm »
Освен това предполагам, че ще иска да направите и спермограма при тях защото все пак те ще те лекуват.

Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #31 -: Март 20, 2009, 12:11:50 pm »
Здравейте момичета!
Имам записан час при д-р Стаменов за 6юни. Преди това смятам да отида до Плевен да си направя там имонологичните изследвания(ако трябва и генетични), иска ми се да направим и спермограмата на мъжа ми там. Мисълта ми е като отида на прегледа да съм с готови изследвания и ако се наложи нещо допълнително съответно ще го направим.
Въпроса ми е: Д-р Стаменов приема ли изследванията направени от клиниката в Плевен?

По-добре изчакай с изследванията. Срещнете се с д-р Стаменов и каквото той прецени, това направете. Мисля, че най държи на цветната снимка, спермограмата и имунологичните да са правени при тях.
Късмет
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #32 -: Март 20, 2009, 12:51:36 pm »
Здравейте момичета!
Имам записан час при д-р Стаменов за 6юни. Преди това смятам да отида до Плевен да си направя там имонологичните изследвания(ако трябва и генетични), иска ми се да направим и спермограмата на мъжа ми там. Мисълта ми е като отида на прегледа да съм с готови изследвания и ако се наложи нещо допълнително съответно ще го направим.
Въпроса ми е: Д-р Стаменов приема ли изследванията направени от клиниката в Плевен?

По-добре изчакай с изследванията. Срещнете се с д-р Стаменов и каквото той прецени, това направете. Мисля, че най държи на цветната снимка, спермограмата и имунологичните да са правени при тях.
Късмет
Аз имах правени в Плевен преди първата ни среща.Зачете ги,но всяко следващо беше правено при тях.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #33 -: Март 20, 2009, 14:58:17 pm »
Здравейте момичета!
Имам записан час при д-р Стаменов за 6юни. Преди това смятам да отида до Плевен да си направя там имонологичните изследвания(ако трябва и генетични), иска ми се да направим и спермограмата на мъжа ми там. Мисълта ми е като отида на прегледа да съм с готови изследвания и ако се наложи нещо допълнително съответно ще го направим.
Въпроса ми е: Д-р Стаменов приема ли изследванията направени от клиниката в Плевен?

По-добре изчакай с изследванията. Срещнете се с д-р Стаменов и каквото той прецени, това направете. Мисля, че най държи на цветната снимка, спермограмата и имунологичните да са правени при тях.
Късмет
Аз имах правени в Плевен преди първата ни среща.Зачете ги,но всяко следващо беше правено при тях.

Зачита всички изследвания правени преди това, но по-добре тези изследвания, които сега планира да направи предварително в Плевен, да изчака срещата с док и да ги направи в Надежда.
*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #34 -: Март 20, 2009, 19:54:25 pm »
Другият вариант е да се запише час за д-р Персенска(поне по-бързо ще се вреди човек),те така или иначе са екип и се редуват,поне при мене е така.Първото ИКСИ ми беше при д-р Персенска,а второто - при д-р Стаменов.Правих и контрол но НК-клетките -130 лв сав клиниката
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #35 -: Март 21, 2009, 09:29:55 am »
Благодаря ви момичета за бързите отговори. :D


Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #36 -: Март 25, 2009, 12:07:47 pm »
Как се свързвате с тази клиника по телефона?
Никога досега не са ми вдигали телефона.
Да не би да има други телефони, различни от тези в сайта. 8O
И мейлът им връща пощата...
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #37 -: Март 25, 2009, 12:41:21 pm »
Общо взето се иска доста постоянство при звъненето. Все пак ми се е случвало и един-два пъти да се свържа от първия път.  :D

*
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #38 -: Март 25, 2009, 12:44:44 pm »
Как се свързвате с тази клиника по телефона?
Никога досега не са ми вдигали телефона.
Да не би да има други телефони, различни от тези в сайта. 8O
И мейлът им връща пощата...

Пробвай на този:02/9655741 и бъди по-настоятелна.Успех!
Re: Въпроси за д-р Стаменов
« Отговор #39 -: Март 25, 2009, 12:58:49 pm »
Благодаря!