0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #40 -: Октомври 02, 2009, 09:23:46 am »
Оооооо,аз съм винаги готов,то и без това в тази криза нямам никаква работа! А сега това не е най-важното! Свиркайте!!
п.п.а и кой мъж бяга от среща с няколко красиви дами......аз поне -не!!! :coffee:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #41 -: Октомври 02, 2009, 09:50:36 am »
АЗ съм за! Само кажете кога и къде и съм там/само без Булеварда ,моля/
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #42 -: Октомври 03, 2009, 20:10:46 pm »
Слънчице, благодаря ти, миличка, за изчерпателното инфо! Ще се видим на срещичката за разбор  :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #43 -: Октомври 08, 2009, 14:13:03 pm »
Здравейте! Правилникът за финансово подпомагане за процедури "ин витро" от Общ. Бургас вече е окончателно приет. Приемането на документи започна. До час ще ви го кача тук, а Cygnus трябва да го е качила вече на началната страница на сайта.
Можете да започнете да подготвяте медицинската документация, за да сте готови. Довечера или утре сутрин ще кача и формулярите и заявленията, които са по образец.
Успех на всички!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #44 -: Октомври 08, 2009, 14:14:33 pm »
не съм го още тоя пдф ме измъчи - след малко
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #45 -: Октомври 08, 2009, 14:51:48 pm »
Ето правилника, както обещах :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #46 -: Октомври 08, 2009, 22:51:26 pm »
Добър вечер на всички!Да дам поредното инфо-глава втора от правилника.чл.10,т.1.б/ и т.в/ са в свободен текст,като отгоре както при заявлението пишете До Председателя на...Глава трета,чл.18 т.а/ Удостоверението се издава от отдел,,ГРАО''-това е на задната част на общината.По т.б/от същия член от Местни данъци и такси срещу Пиргос-стил в тунела.И по т. в/ от НАП срещу х-л България,бившата банка.По т. г/ при несемейните  двойки нарочната декларация утре ще я получа и пак ще я кача.Заявлението вече го имате.За сега това е- Лека и спокойна вечер!Ако има въпроси питайте,че нещо май няма интерес по темата-Да не би да ми се е сбъднала мечтата? Така подготвените документи се внасят в Общината ,ст.108,централен вход.
« Последна редакция: Октомври 08, 2009, 23:17:32 pm от slantze37 »
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #47 -: Октомври 08, 2009, 22:55:23 pm »
СЛънчице, качи пак файла , но не с кирилско име, а с латинско, че не го разпознава базата, тестван е този проблем вече.
Кога ще стане ясно под каква форма ще се оползотворят въпросните средства отделени за профилактика и ще имаме ли думата и ние. Ще е жалко да отидат за брошури и презервативи, каквото обикновено се разбира под профилактика на стерилитета, за съжаление.
Най-добре е след като са решили така - това да е адекватна медицинска грижа - например - пакети за профилактични прегледи и изследвания за хламидия за млади момичета (преди да е унищожила тубарния апарат) и спермограма с микробиология и ако се наложи преглед при уролог за младежи или каквото преценят специалисти по стерилитет!
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #48 -: Октомври 08, 2009, 23:23:22 pm »
Дано така да стане.А за другото е ясно че ще го предложим,но общо взето това са Общ.програми.
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: За Бургазлийки
« Отговор #49 -: Октомври 08, 2009, 23:28:37 pm »
Не мога да опиша радостта си от това, че тази инициатива най-накрая е старирала!Аз съм бургазлийка, но не живеем постоянно в Бургас и въпреки бургаската ми адресна регистрация най-вероятно няма да можем да се възползваме от финансовото подпомагане. Но пожелавам успех на всички бургазлийки, дано информацията достигне до всички тях и кандидатсват по-скор за помощите!  :blob10:
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #50 -: Октомври 08, 2009, 23:35:20 pm »
 Щом имаш адресна регистрация тук защо не?
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #51 -: Октомври 08, 2009, 23:56:47 pm »
хе хе ,към профилактиката сигурно спада и вариянта да се раздават $леко надупчени$ презерватвчета??? ама те пък водят и до други нжелани последствия... както ида ,всичко което сте направили е чудесно и нще е много полезно! А и ще помага на много хора,надявам се! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: За Бургазлийки
« Отговор #52 -: Октомври 09, 2009, 01:33:19 am »
slantze37, партньорът ми е със софийска регистрация, не знам дори как бихме могли да докажем фактическо съжителство, което се изисква. А и сме с мъжки фактор - Азооспермия. Иначе би било чудесно, ако действително можем да кандидатсваме с шанс за одобрение, тъй като тепърва ни предстои биопсия, а тя се финансира от инициативата - това е доста скъпа операция...Ако наистина смяташ, че имаме макар и минимални шансове при тези обстоятелства, бих опитала...
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #53 -: Октомври 09, 2009, 16:47:26 pm »
Само да ви кажа за днес,че нарочната делкларация отпада,защото е отпаднала и в новия семеен кодекс.От 12.09 можем да подаваме документи.При положение, че имате в себе си мед.част от документацията,другото се вади за половин час, вчера го направих за нас.4лв. са удостоверенията за  недължими суми,8 лв.за адресна регистрация и малко време-това се иска от нас.Така че всеки може да опита,пък каквото стане.В 108 стая ще има и Заявления и Декларации.Заявлението което качих ще е леко променено,но за цвят,нищо интересно.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #54 -: Октомври 09, 2009, 16:53:20 pm »
Само да ви кажа за днес,че нарочната делкларация отпада,защото е отпаднала и в новия семеен кодекс.От 12.09 можем да подаваме документи.При положение, че имате в себе си мед.част от документацията,другото се вади за половин час, вчера го направих за нас.4лв. са удостоверенията за  недължими суми,8 лв.за адресна регистрация и малко време-това се иска от нас.Така че всеки може да опита,пък каквото стане.В 108 стая ще има и Заявления и Декларации.Заявлението което качих ще е леко променено,но за цвят,нищо интересно.
Безценно инфо, слънце, ще го добавя към статията на сайта! Дано тази програма донесе много сладки и усмихнати бебета!
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #55 -: Октомври 11, 2009, 08:32:43 am »
Много се извинявам за грешката от моя страна,но седмицата беше много натоварена.Благодаря Дони,че се обади.ДАТАТА ЗА ПОДАВАНЕ на документи всъщност е 12.10. :oops:
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #56 -: Октомври 11, 2009, 08:42:28 am »
Мерси, слънчице, коригирано е вече :)
Ето тук цялата информация компактно:
подпомагане на двойки с репродуктивни проблеми в община Бургас
Ако се сетите с какво трябва да се допълни - кажете!
« Последна редакция: Октомври 11, 2009, 08:44:16 am от cygnus »
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #57 -: Октомври 12, 2009, 17:27:14 pm »
Браво момичета!!! Велики сте! така синтезирано си е безценна помощ за всички! Дано да има много детски смях в следствие на фонда!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #58 -: Октомври 13, 2009, 08:13:13 am »
Благодаря за бравото,този път без излишна скромност ще кажа че има защо ,обаче моля ви действайте ,че вчера подавайки свойте документи към 15.30 разбрах ,че интереса не е чак пък толкова голям. :bighug:Все пак днес има заседание на ПКЗСД на която могат да бъдат разгледани първите заявления и на 22.10 да са за гласуване на сесия на Общински гъвет.
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 08:16:38 am от slantze37 »
Re: За Бургазлийки
« Отговор #59 -: Октомври 13, 2009, 09:15:25 am »
slantze37,
имам може би странен въпрос към теб. Дали не си говорихме с теб вчера на телефона на Общината (стая 108 тел 841 300) ???