0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: има ли нещо ново?
« Отговор #500 -: Март 30, 2009, 20:45:53 pm »
Как ще са започнали да подават документи?Нали официално ще започват да приемат документи от 01.04.Пак ли ще има наши и ваши?Правилно се опасяват всички,че всичко ще бъде опорочено и ще се възползват само някой клиники!Възмутена съм!
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #501 -: Март 30, 2009, 20:49:56 pm »
Някой да знае нещо за клиниката в Плевен дали е в списъка,че им писах миналата седмица да ги попитам,но не ми отговориха.Ако някой е чул нещо моля да ми пиша.Благодаря предварително!
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #502 -: Март 30, 2009, 20:58:04 pm »
Моля да ме извините явно съм натиснала "публикувай" два пъти. :(
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #503 -: Март 30, 2009, 22:01:11 pm »
Момичета аз си подадох документите днес без никакъв проблем.
От клиниката ми бяха подготвили вс. документи и ми казаха да се пробвам днес
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #504 -: Март 30, 2009, 22:14:03 pm »
Момичета аз си подадох документите днес без никакъв проблем.
От клиниката ми бяха подготвили вс. документи и ми казаха да се пробвам днес

От коя клиника те пратиха днес и как беше с опашката. Колко време ти отне самото подаване като изключиш чакането?
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #505 -: Март 30, 2009, 22:18:54 pm »
---мерилин -----------------------------------------------------------------------------
Как ще са започнали да подават документи?Нали официално ще започват да приемат документи от 01.04.Пак ли ще има наши и  ваши Правилно се опасяват всички,че всичко ще бъде опорочено и ще се възползват само някой клиники!Възмутена съм!
 

Искам да ви кажа че няма наши ваши аз съм жив пример никой не ме е подбутнал просто се пробвах днес и стана от фонда ми казаха че щом съм отишла няма да ме върнат имаше и други момичета който са си подали преди мен документите.
Аз лично също се притеснявах че ще минат първо хора в връзки ама явно съм грешила този път наистина може би ние ще сме най важни.
Искам да кажа едно голяма БЛАГОДАРЯ на всички хора които работих този фонд Да го има защото това е нашия шанс да имаме дете.
Пожелавам на всички успех
« Последна редакция: Март 30, 2009, 22:41:06 pm от marykol »
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #506 -: Март 30, 2009, 22:24:13 pm »
eterna
Нямаше никой отне ми точно 5 мин
« Последна редакция: Март 30, 2009, 22:28:21 pm от marykol »
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #507 -: Март 31, 2009, 00:19:18 am »
Момичета , някой има ли представа дали е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да имаме граждански брак? Четох ,че трябва копие от сертификата за граждански брак и номера му! Ние нямаме сключен такъв !
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #508 -: Март 31, 2009, 00:32:33 am »
Marykol, Моля те да напишеш с няколко думи по какъв фактор кандидатства и какви документи ти поискаха в твоя случай? Мисля че ще е полезно за всички, за да не ни връщат ако ни липсва нещо, и да знаем от сега. Благодаря ти предварително.


*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #509 -: Март 31, 2009, 01:08:04 am »
rossy *, не е задължително,ако нямате сключен граждански брак се подписва декларация,че нямате кръвна връзка,дават ти я от клиниката и още други бланки за попълване.
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #510 -: Март 31, 2009, 01:09:56 am »
rossy *, не е задължително,ако нямате сключен граждански брак се подписва декларация,че нямате кръвна връзка,дават ти я от клиниката и още други бланки за попълване.
Благодаря!
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #511 -: Март 31, 2009, 09:59:03 am »
Не искам да се заяждам,но как така ти подшушнаха да се пробваш да подадеш документи като официално,а пък и на нас в клиниките ни казват,че още не се знае,че Фонда не е започнал работа.Вие отивате и подавате документи два дена преди започване работата на Фонда,а ние после ще се тъпчем като овце.Поне да си бяхте мълчали,да не дразните хората.Въпреки,че ме е яд не ми се спори безсмислено.Успех на всички!
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #512 -: Март 31, 2009, 10:26:03 am »
На мен също ми е много интересно защо два дни по-рано се приемат документи. Въпросът е принципен - щом е обявено, че документи се приемат от 01.04, то наистина трябва да е така. Все още не е започнал работа фонда, а вече нещата не са съвсем както трябва.
     
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #513 -: Март 31, 2009, 10:37:35 am »
Мен беше започнала да ме гложди съвестта,че напразно се заяждам с момичето,но слава богу виждам,че не само на мен ми е направило впечатление това.Ами нека всеки сам да си направи изводите,доколко са наред нещата.За мен всичко е ясно!Не напразно АГ-Варна и по специално проф.Козовски се отказват да работят с Фонда,като смята,че той е направен да обслужва само някой клиники.Ето и доказателствата започнаха.Въпреки всичко още веднъж пожелавам на всички нас УСПЕХ!
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #514 -: Март 31, 2009, 11:09:57 am »
  Мерилин, честно казано не разбирам раздразнението ти и защо те е яд. Трябва само да се радвате бе момичета - за това че фонда тръгва, за това че имате огромен шанс (който ние преди години нямахме и сега в условията на криза изплащаме кредити от по 10-20 хил.лв. минимум и въпреки това се радваме за вас), да се радвате че тези хора там явно имат желание за работа и са започнали дори по-рано от определената дата да приемат документите на момичетата. Защо е винаги това черногледство? Ако си готова с документите - иди и си ги подай и ти. Желая ти успех :D!
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #515 -: Март 31, 2009, 11:20:04 am »
Ами,защото съм човек на принципите и обичам като се каже нещо да е така.Освен това не обичам да ме баламосват.Защо тогава го мислиха този правилник три месеца,а сега няма да го спазват?Ами не може всички да викаме ура,да се радваме и да пляскаме с ръце.Като има някой нередности трябва и да си ги казваме.Съжалявам за черногледството и ако ви развалям настроението.Аз съм си такава,не мога да се променя!УСПЕХ!!!
П.п.И аз също изплащам заем от 20 хил.лева-имам два неуспешни опита ИКСИ.
« Последна редакция: Март 31, 2009, 11:26:10 am от мерилин »
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #516 -: Март 31, 2009, 11:37:05 am »
по същество-изискват ли се същите документи както преди за НЗОК/спин, васерман, всички хормони и т.н./ или само тези, които са описани в Правилника?

Аз се радвам, че са започнали да приемат документи въпреки, че за мен, лично това означава, че ще има повече хора преди мен, защото сега сменям клиниката и си чакам първия преглед.
Желая успех на всички, които кандидатстват! :)
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #517 -: Март 31, 2009, 13:21:19 pm »
Според мен ако момичето си беше подало документи с връзки, нямаше да пише тук и нямаше дори да ходи на място. Тези които са наши и ваши, едва ли ще се редят на опашка в центъра по хигиена. Мисля, че просто са били готови по-рано и са решили да не връщат никой. Нека се радваме на стартирането и си подадем документите всички. Аз също ще се тъпча и редя на опашки на 2-ри април, то не може всичко да е розово и да става много лесно. Важен е крайния резултат.


*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #518 -: Март 31, 2009, 14:17:35 pm »
Според мен ако момичето си беше подало документи с връзки, нямаше да пише тук и нямаше дори да ходи на място. Тези които са наши и ваши, едва ли ще се редят на опашка в центъра по хигиена. Мисля, че просто са били готови по-рано и са решили да не връщат никой. Нека се радваме на стартирането и си подадем документите всички. Аз също ще се тъпча и редя на опашки на 2-ри април, то не може всичко да е розово и да става много лесно. Важен е крайния резултат.

И моето мнение е същото :)
Красита, успех! И да кажеш после как е минало подаването, че мен ме чака следващата седмица.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #519 -: Март 31, 2009, 14:29:10 pm »
Аз лично не мога да разбера едно нещо защо вместо да се радвате,че Фонда е заработил по-рано вие се дразните от това ей това нещо не го разбирам  osi_10