0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #400 -: Март 21, 2009, 21:02:57 pm »
Ами за 43 годишните какво?НЕ ПОМИСЛИХТЕ ЛИ ЗА ТЯХ!
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #401 -: Март 21, 2009, 21:27:15 pm »
Ами за 43 годишните какво?НЕ ПОМИСЛИХТЕ ЛИ ЗА ТЯХ!
Това към кого е адресирано?
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #402 -: Март 21, 2009, 22:20:37 pm »
За годините 39 за жени!Не сам искала да засегна никоя от вас!
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #403 -: Март 22, 2009, 00:20:52 am »
разбирам че помогнахте на много хора да сбъднат мечтата да станат ридители ,за което благодарско :youwoman: ,но какво да правим ние ,който сме с високо фсх ,имаме по няколко заема и неможем да си позволим инвитро,защо забравихте за нас и тези които се чустват още малади но  не и на години да могат да гушнат свое дете  :balk_145:какво да правим ние
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #404 -: Март 22, 2009, 00:48:01 am »
ЧЕСТИТО и от мен, МНОГО големи благодарности на всички допринесли програмата да стане реалност. :youwoman:
При мен същто възникват много въпроси относно подготвянето на документите.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!!! :bfp1: 
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #405 -: Март 22, 2009, 19:58:14 pm »
Аз явно отново пропускам нещо ама ще питам-от кога започват да се попълват  документите?
Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #406 -: Март 22, 2009, 20:16:55 pm »
Аз явно отново пропускам нещо ама ще питам-от кога започват да се попълват  документите?
Документи ще се изготвят в клниките които сте избрали, редно е там да попититате кога започват.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #407 -: Март 22, 2009, 22:26:04 pm »
Аз искам да попитам има ли някакъв срок за подаване на документите ,защото от клиниката ми казаха че ще ми се обадят но аз се притеснявам да не би ако има някакъв срок да го изтарва.
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #408 -: Март 23, 2009, 10:15:22 am »
А кои клиники ще участват?
Знам със сигурност, че не всички клиники ще бъдат одобрени за работа с фонда.


Re: има ли нещо ново?
« Отговор #409 -: Март 23, 2009, 11:38:50 am »
Аз също искам да изкажа голямата си благодарност към онези които направиха всичко възможно са заработи фонда. Това единствения начин да си имаме своя рожба. БЛАГОДАРЯ ВИ!
*

    desi_1982

Re: има ли нещо ново?
« Отговор #410 -: Март 23, 2009, 11:51:56 am »
Zdraveite momi4eta!
Moqta doktorka mi kaza 4e fonda 6te zapo4nat da priemat dokumenti prez QNI  8O.Nqkoi znaeli ne6to po vaprosa .
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #411 -: Март 23, 2009, 12:19:21 pm »
А кои клиники ще участват?
Знам със сигурност, че не всички клиники ще бъдат одобрени за работа с фонда.


В сила от 20.03.2009 г.
Издаден от Министерство на здравеопазването
 Обн. ДВ. бр.21 от 20 Март 2009г.

Чл. 28. (1) За финансиране на дейностите по асистирана репродукция директорът на фонда сключва договор с лечебни заведения, които отговарят на следните изисквания:

Чл. 29. (1) За сключване на договор по чл. 28 лечебните заведения подават заявление до директора на фонда.

§ 2. (1) Договорите по чл. 29 се сключват в срок до 10 дни след подаване на заявлението.


Едва ли са известни още клиниките. Все пак днес е първия работен ден след влизане в сила на правилника.
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #412 -: Март 23, 2009, 12:36:53 pm »
Момичета, вече го пише.

http://dnes.dir.bg/2009/03/23/news4179502.html
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #413 -: Март 23, 2009, 12:41:12 pm »
Значи щи може да подаваме документите от 01.04.09 така ли да го разбирам :?.Някои знаели кои са одобрените клиники ?
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #414 -: Март 23, 2009, 12:43:39 pm »
desi_1982_7381 , прочети темата по нагоре и ще намериш отговор на въпроса си.
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #415 -: Март 23, 2009, 15:10:56 pm »
<a
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #416 -: Март 23, 2009, 18:24:49 pm »
 "Единственото изискване е здравните заведения да са сертифицирани за извършване на манипулацията по изкуственото оплождане, а те не са толкова много в страната."
Не става ясно кои точно са клиниките. Не всички клиники в страната извършващи инвитро процедури имат акредитация.
Питам конкретно за Клиника Надежда- Стаменов и Пресенска.


*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #417 -: Март 24, 2009, 00:30:54 am »
Здравейте момичета! Честит фонд на всички.И аз като повечето от вас съм в неведение относно документите, които ще се подават и клиниките , които ще участват. На сайта на АГ болница "Селена" има съобщение, че болницата организира среща в помощ на двойките кандидати за безплатно инвитро от фонда към Министерството на здравеопазването.
Цитирам: АГ болница "Селена"
организира среща в помощ на двойките кандидати за безплатно ин витро
от фонда към Министерството на здравеопазването.
Екипът от специалисти ще представи условията и възможностите които предлага Ин витро център "Селена" - Пловдив и ще отговаря на вашите въпроси.
Заповядайте на 8 април (сряда)
в хотел "Дедеман Тримонциум Принцес",
зала "Йолов" в 18.00 часа.

Аз понеже съм от Пловдив смятам да отида да видя за какво става въпрос и дано ми се изяснят повечето неща.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #418 -: Март 24, 2009, 01:20:54 am »

разбирам че помогнахте на много хора да сбъднат мечтата да станат ридители ,за което благодарско youwoman ,но какво да правим ние ,който сме с високо фсх ,имаме по няколко заема и неможем да си позволим инвитро,защо забравихте за нас и тези които се чустват още малади но  не и на години да могат да гушнат свое дете  balk_145какво да правим ние

ще пиша докато някой ми даде разумно обяснение защо не направиха нощо по въпроса с високото фсх и границата за възраст.нома тая скапана държава предпочита да вижда резултат от това къде отиват парите от това да даде надежда и на тези който това е единственото решение :(много съм разочарована
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: има ли нещо ново?
« Отговор #419 -: Март 24, 2009, 11:24:15 am »


ще пиша докато някой ми даде разумно обяснение защо не направиха нощо по въпроса с високото фсх и границата за възраст.нома тая скапана държава предпочита да вижда резултат от това къде отиват парите от това да даде надежда и на тези който това е единственото решение :(много съм разочарована


treysi,мила  -разбирам болката ти ,но  в случая на кого пишеш  и от кого искаш обяснение ?
Виновниците за това положение не са сред пишешите тук...
Все пак направеното беше една голяма крачка и промяна.Да се надяваме ,че  занапред  -след време - има шанс да се променят критериите и да се обхванат   всички проблеми .