0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #180 -: Февруари 27, 2009, 20:08:25 pm »
Коя ли ще е следващата  :ask:
Аз, аз, моля!!!   :D :oops: :D :oops: :D :oops:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #181 -: Февруари 27, 2009, 20:22:19 pm »
Цитат
viva1 а ти как си?
Калимерче какво да ти кажа,борим се и ние,но понеже вече съм при друг лекар,затова не пиша тук.След последната ми цветна снимка за съжаление надеждите ми за естественно забременяване приключиха и сега тръгваме по другият път,колкото и да не ми се иска.
Ти как си,вие до каде стигнахте,как е лигавицата,то при теб май само това беше проблема за да не започните АРТ?
Забравила съм да пиша във форумите  :oops:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #182 -: Февруари 27, 2009, 20:48:09 pm »

 Бибка, ти следиш ли  за ову? До колкото си спомням при нас бяха сходни проблемите. Ходила ли си при док скоро?


Не не следя нищо.Пия си бромокрипина за сега през март ще си направя пак изследвания :needleani: да видим как е пролакина ,и през април 12 ден от цикъла ще ходя при док. :nurse_1:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #183 -: Февруари 28, 2009, 12:12:21 pm »
Коя ли ще е следващата  :ask:
Няма да се бием ама и аз се нареждам сред желаещите... :wink:

от 5-я до 9-я. Забравих, че 3-я път ходихме още на 1-я ден на МЦ за да му предложа да е на стимулиран цикъл.  Извинете  :wink:
ААа хванахте а... :wink:, важното е че успя Мартео.
[борим се и ние,но понеже вече съм при друг лекар,затова не пиша тук.След последната ми цветна снимка за съжаление надеждите ми за естественно забременяване приключиха и сега тръгваме по другият път,колкото и да не ми се иска.
Ти как си,вие до каде стигнахте,как е лигавицата,то при теб май само това беше проблема за да не започните АРТ?
Забравила съм да пиша във форумите  :oops:
Вива1 видях, че скоро никъде не си писала и реших да те питам как си. Съжелявам за резултата от ЦС. А ти в коя клиника се ориентира за инвитро?
А при мен - "да" чакаме да се оправи лигавицата за да можем да започнем.
Бъди смела! Ето и при мен без овулация няма никакъв шанс по човешки за естествено забременяване, така че затова сме тук да си споделяме несгодите.

Lady почти не остана време до лапарото :crossfingers:
bibka дано влязат в норма хормоните.

 vi_val  очаквам по-честичко да се включваш :wink: :D.

Чао от мен за сега!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #184 -: Февруари 28, 2009, 12:16:35 pm »
е да айде да не ви изпреваря всички дама ред само на една преди мен да забременее и аз след нея. :D :oops:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #185 -: Февруари 28, 2009, 14:12:12 pm »
правете списък за да не се карате  :D аз ви казах, че съм кадемлийка и след мен ще има много!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #186 -: Февруари 28, 2009, 17:35:11 pm »
И аз се подреждам сред чакащите за ред :balk_602:Хайде както ни е тръгнала годината така да продължава.Cream,Marteo провлачете краченца и ние да ви последваме.Някой знае ли какво се случва с Изи и Меги отдавна не са се появявали.
Kalimera успях да си върна ника като имам време,че ще включвам.
Успех на всички,и се пазете... :bighug:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #187 -: Февруари 28, 2009, 19:28:32 pm »
Днес имах път към Силистра и реших да мина да си взема епикризата от Тутракан,понеже още не бях я вземала и сега имам някои въпроси.
Какво е тазов адхензивен синдром 4-та степен,аднекситис хроника адхезива билатералис?
И богато васкуларизирана съединителна тъкан.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #188 -: Февруари 28, 2009, 21:03:41 pm »
След последната ми цветна снимка за съжаление надеждите ми за естественно забременяване приключиха и сега тръгваме по другият път,колкото и да не ми се иска.
Миличка, и аз много съжалявам за това. Важното е че вече знаете срещу какво трябва да се борите и знаете кой е правилния път. Не губи надежда и давай смело напред. Както сме се наредили всички на опашката нищо чудно ти да ни изпревариш  :lol:
Какво е тазов адхензивен синдром 4-та степен,аднекситис хроника адхезива билатералис?
И богато васкуларизирана съединителна тъкан.
Потърсих за този синдром в нета но нищо не излезе  osi_10 Дано другите момичета се включат с информация. Дано са добри резултатите все пак. Бибка, защо чак сега си вземаш епикризата? От лапарото ли е?
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #189 -: Февруари 28, 2009, 21:11:23 pm »
Калимерче аз съм се насочила към клиника "Надежда",началото на април сме на преглед,ще видим какво ще каже док.,само се моля да не ми се наложи да правя второ лапаро  :(.
На теб ти стискам палци на следващият ти цикъл лигавичката да е супер и да започнете с процедурките.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #190 -: Февруари 28, 2009, 21:22:13 pm »
 Lady  :balk_163: аз така или инъче съм си преди вас тука,така че трябва и хубавата работа да свърша преди вас  :balk_71:(шегувам се).Няма значение кой преди и след кого е,важно е всички накрая да бъдем щастливи мами.

Не съм веща в тези термини,но на bibka резултата ми се струва,че е някакво срастване и възпаление.bibka недей обаче да си правиш изводи по нашите предположения,най-добре док.ще ти каже какъв ти е случая.
« Последна редакция: Февруари 28, 2009, 21:24:00 pm от viva1 »
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #191 -: Февруари 28, 2009, 21:57:50 pm »
Потърсих за този синдром в нета но нищо не излезе  osi_10 Дано другите момичета се включат с информация. Дано са добри резултатите все пак. Бибка, защо чак сега си вземаш епикризата? От лапарото ли е?

От лапарото е да.Сега я взех защото след изписването ми  бях на две хидротубации ,но не беше готова епикризата ми и днес имах път на там и я взех.Относно резултата док. каза ,че съм като нова само трябва да оправим хормоните ,но сега си чета епикризата и незнам какво означават тези термини .
       Благодаря Ви все пак :D
         
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #192 -: Февруари 28, 2009, 22:10:49 pm »
Не съм веща в тези термини,но на bibka резултата ми се струва,че е някакво срастване и възпаление.bibka недей обаче да си правиш изводи по нашите предположения,най-добре док.ще ти каже какъв ти е случая.
  Срастване да. Имала съм "страхотни сраствания" както док .каза,но като видях ,че пише синдром и се притесних малко
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #193 -: Март 01, 2009, 14:59:03 pm »
Честит 1 Март!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #194 -: Март 01, 2009, 16:51:11 pm »
Честита Баба Марта, момичета!  Аз тази година ще се оглеждам за такива щъркелчета:  stork-boy stork-girl Искрено желая по 1-2 и на вас  :lol: :lol: :lol:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #195 -: Март 03, 2009, 18:26:24 pm »
Здравейте момичета!
Бих искала да ви помоля, ако някоя от вас може да сподели мнение за д-р Богомил Бойчев, по-малкия брат - имате ли мнение за него като специалист? С ръка на сърцето мога да кажа, че не съм попадала на по-мил, добър, човечен и внимателен лекар от него, но нямам никаква информация за уменията му като специалист. Занимава ли се със лечение на стерилитет, прави ли процедури, вие бихте ли му се доверили? Ще съм ви много благодарна, ако споделите. Успех на всички!


За мъничката ми принцеса, завинаги в сърцето ми, 26.02.2009 - http://www.youtube.com/watch?v=TgxfvM1K7yI
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #196 -: Март 03, 2009, 22:29:02 pm »
Здравейте момичета!
Бих искала да ви помоля, ако някоя от вас може да сподели мнение за д-р Богомил Бойчев, по-малкия брат - имате ли мнение за него като специалист? С ръка на сърцето мога да кажа, че не съм попадала на по-мил, добър, човечен и внимателен лекар от него, но нямам никаква информация за уменията му като специалист. Занимава ли се със лечение на стерилитет, прави ли процедури, вие бихте ли му се доверили? Ще съм ви много благодарна, ако споделите. Успех на всички!

Аз мисля ,че само асистира.
Ти била ли си при него,той беше на лапарото ми ,след това чаках за хидротубация и той каза да изчакам брат му ,минава и на визитации когато го няма д-р Л.Бойчев.
д-р Л.Бойчев според мен е специалиста а д-р Б.Бойчев му асистира ако някои знае повече да ме поправи.
Любомир Бойчев и целият екип също са толкова добри и мили като д-р Б.Бойчев
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #197 -: Март 04, 2009, 09:40:12 am »
Д-р Богомил Бойчев ми прави едната инсеминация. Мноооооооого бях доволна. Страхотен човек! Много внимателен, мил, любезен. Обясни ми всичко, от което се интересувах.
Незнам до колко се занимава със стерилитет, обаче съм го виждала да прави цветни снимки, така че явно и при него може. До колкото съм чувала, ако има нещо по-специфично, задължително се консултира - както работят Персенска и Стаменов. Може би самия той ще каже, ако нещо не му е по силите.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #198 -: Март 04, 2009, 12:42:37 pm »
Аз съм доволна и от двамата д-р Бойчеви, но съм при по-големия защото като започнах да ходя на гинеколог преди цели 11 г. по-малкия още учеше и така си останах при Любомир.:wink:
На моята лапароскопия бяха и двамата, след операцията в интензивното дойде Богомил, обясни как е миналата операцията, беше много любезен, после ми и махна конците. Та съм съгласна напълно с cream въпреки че не съм му пряк пациент.
Със сигурност обсъждат двамата нещата ако е нещо специфично.
Sherry ти имаш ли вече час?
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #199 -: Март 04, 2009, 13:03:18 pm »
Момичета, благодаря ви за отговорите!
Била съм и при двамата, тяхна пациентка съм, но от скоро.
Сream, благодаря ти, интересуваше ме точно инсеминации дали прави д-р Богомил Бойчев, защото не ми остана време да го питам, също и цветни снимки. Калимера, следващият ми час е в края на март, при д-р Любомир Бойчев, но .. Исках да знам какво мислите по въпроса, още не съм се ориентирала и не съм решила какво да правя, а и много зависи от резултата от прегледа. Благодаря ви!


За мъничката ми принцеса, завинаги в сърцето ми, 26.02.2009 - http://www.youtube.com/watch?v=TgxfvM1K7yI