0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #180 -: Февруари 09, 2009, 13:21:41 pm »
няма значение дали си ял и пил или не, успех ти пожелавам.
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #181 -: Февруари 09, 2009, 13:27:10 pm »
момичета,днес на 1 ден от цикъла бях на преглед, но лигавицата ми е доста дебела 12 мм , някой има ли идея дали това е притеснително или не
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #182 -: Февруари 09, 2009, 21:44:43 pm »
Е, момичета, това беше от мен, дойде ми вчера, 4 дни по-рано.От както опитваме за бебе, вече 2 години, купищата отрицателни тестове и 2-те неуспешни инсета, никога досега не съм се чувствала толкова съкрушена както в момента  :balk_146:. Бях сигурна че ще успея този път. Сега скачам в съседната тема - Инвитро, и никоя от вас не искам да виждам там, а  много скоро всички да се срещнем в "Дългоочакваната..." Успех!
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #183 -: Февруари 09, 2009, 23:15:38 pm »
Е, момичета, това беше от мен, дойде ми вчера, 4 дни по-рано.От както опитваме за бебе, вече 2 години, купищата отрицателни тестове и 2-те неуспешни инсета, никога досега не съм се чувствала толкова съкрушена както в момента  :balk_146:. Бях сигурна че ще успея този път. Сега скачам в съседната тема - Инвитро, и никоя от вас не искам да виждам там, а  много скоро всички да се срещнем в "Дългоочакваната..." Успех!
При нас годините са 3, неуспешните инсета 2, след 2 седмици ще си правя тест след 3-то инсе. Има и по-зле от нас, не се отчайвай!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #184 -: Февруари 10, 2009, 10:08:20 am »
silvichka,съжалявам за неуспеха, за съжаление на някои от нас им е писано да минат по трудния път, вярвам ,че ще успеем по един или друг начин.
marteo, дано ти да повлечеш крак на тази темичка, стискам палци
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #185 -: Февруари 10, 2009, 10:18:43 am »
twin много простее това БЕ. Мисля, че това обръщение не  е подходящо, когато говориш с някой. 

Упс, сори ако съм те засегнала - въобще не ми е била такава идеята!
Ама и аз мисля, че не е подходящо да даваш прибързани квалификации за някой, с който говориш! :wink:

Сори за спама.
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #186 -: Февруари 10, 2009, 10:44:06 am »
twin  Няма проблеми sorry ако и аз по-някакъв начин съм ти прозвучала грубо. Не съм искала :D
 
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #187 -: Февруари 10, 2009, 11:37:23 am »
No problems!   :D

Успех на всички!
И аз съм с вас този месец! :wink:
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #188 -: Февруари 10, 2009, 18:36:56 pm »
Здравейте! Днес е 9 ден от моя цикъл, имам един ненормално голям фоликул 20 мм, за който подозират, че е кистичен и празен. Освен него си имам и един 13.5 мм, който е нормален и ще чакаме него. Утре пак ще давам кръв за хормони, да видим. Малко се разочаровах от резултата след стимулацията, мислих, че ще имам повече фоликули, ама...нъцки. Сега се надяваме само на това самотното.  :?
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #189 -: Февруари 11, 2009, 02:11:36 am »
Момичета, днес е 11ти ден след инсето и започвам малко по малко да губя надежда. Миналият път тестът ми беше положителен на 10тия ден, а и честно казано никакви признаци няма на бременност. Знам, че ще кажете, че е рано - то и аз с това се успокоявам, но пък аз позлвам тестове, които засичат 25 единици ЧХГ и ако до утре не засекат нищо, смятам че ще излишно да се надявам. В петък ще ходя на кръвен тест, но си мислех дали си струва до ходя един ден преди предполагаемата ми дата за цикъла или да изчакам до понеделик и тогава, ако още не ми е дошъл, да отида да видят кръвните нива на хормоните. Ако е станало, не е проблем, че ще знам 3 дена по-късно, но пък така да ходя и на следващият ден да ми дойде, просто  не виждам никакъв смисъл. Ще продължавам да си взимам прогестерона и ще чакам да видя какво ще има да става.
Стискам палци на всички, които си чакат резултите. Пожелавам ви много много  :bfp:  и евентуално всички да станем мами.
Поздрави.

Боби
 :ttc:


  
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #190 -: Февруари 11, 2009, 07:31:06 am »
Bobbie,не се отчайвай и най-вече не спирай хапчетата.Чела съм тук,а сигурно и ти си чела,има момичета на които доста след закъснението им е отчел положителен тест,а на теб дори не ти е закъсняло.Изчакай,не бързай нито с уринни,нито с кръвни тестове.Успех ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #191 -: Февруари 11, 2009, 08:24:02 am »
Боби, които засичат 25 единици ЧХГ имаш ли представа тестовете в България, от колоко единици започват да отчитат.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #192 -: Февруари 11, 2009, 09:26:54 am »
BOBI, недей се тормози с тестове всеки ден, изчакай още малко, може пък след 5-6 дена да дойде голямата изненада! Пожелавам ти го от сърце  :crossfingers:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #193 -: Февруари 11, 2009, 12:41:52 pm »
twin, ти докаде стигна със стимулацията, пожелавам ти успех от все сърце. При мен днес е първи ден на клостила, дано този месец инсето ми е успешно
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #194 -: Февруари 11, 2009, 15:10:45 pm »
Аз вчера започнах с Фемара. Ще я пия до събота и в понеделник съм на преглед.
Малко съм озадачена обаче - понеже си купих само един блистер и в аптеката не ми дадоха листовка за препарата. И сега чета в интерент, че по принцип Фемара е за онкологично болни и не се препоръчва за жени, които все още имат менструален цикъл!? 8O
Моля, ако някой друг е стимулиран с Фемара - да сподели.
Успех, krisi1812 ! Ще се следим заедно!  :wink:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #195 -: Февруари 11, 2009, 15:46:00 pm »
Боби, които засичат 25 единици ЧХГ имаш ли представа тестовете в България, от колоко единици започват да отчитат.
Какво значи тестовете в България? Кажи кой тест и ще ти кажа - не знам да се делят на видове в България и видове извън България.Зависи коя марка.
Ти да не се обиди нещо на тестове  :D? Казвам, че не знам другите какво са позлвали когато казват, че по-късно са го засекли.

Б.


  
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #196 -: Февруари 11, 2009, 15:50:38 pm »
BOBI, недей се тормози с тестове всеки ден, изчакай още малко, може пък след 5-6 дена да дойде голямата изненада! Пожелавам ти го от сърце  :crossfingers:
Благодаря ти. И на теб и на marina75. Ще чакам да видя какво ще стане и ще ви осведомявам периодично. Пожелавам ви успех.

Боби


  
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #197 -: Февруари 11, 2009, 16:18:01 pm »
Не не съм се обидила. Просто на нашите не пише тези единици. Говоря за тест ПРЕСТО. На нашите пише след закъснение, а на мен не ми се чака и затова питам.
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #198 -: Февруари 11, 2009, 16:51:39 pm »
Аз да се отчета. Оказа се, че този фоликул, който мислихме за кистичен, всъщност е нашия фоликул. Другия е тръгнал да се смалява. Естрадиола ми беше 341. След малко отивам да ми бият Прегнила и в петък сутринта е инсето. Много се надявам фоликула да слуша и да се пукне, когато трябва, а не утре, примерно. Ама нали Прегнила е за това - да таймира овуто?
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #199 -: Февруари 11, 2009, 17:06:44 pm »
Не не съм се обидила. Просто на нашите не пише тези единици. Говоря за тест ПРЕСТО. На нашите пише след закъснение, а на мен не ми се чака и затова питам.
Мила, на всички тестове трябва да пише единиците. За Престо мисля, че беше 20 единици. А на повечето пише 25.
Успех!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"