0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #80 -: Декември 16, 2008, 21:05:50 pm »
Данини, аз също съм бременна в 35 седмица, имаше и други бременни момичета и майки, които оставиха децата си вкъщи. Моля ви, не се оправдавайте,не ни дължите оправдания, не е честно.

моля ви, наистина стига вече с обяснения кой защо не е дошъл.
дойдоха и мръзнаха и бременни жени, включително и такива, живеещи на по 200км от Сф, и майки с децата си, защото няма на кого да ги оставят...не е дошъл и един човек без ангажименти.
щом не сте успели да дойдете - ок, не са нужни писмени обяснения.
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 21:07:44 pm от tzvetenze »
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #81 -: Декември 16, 2008, 21:08:45 pm »
Mini,знам,че си бременна и шапка свалям на тези жени и на теб които сте били там,съжалявам ,че се оправдавам,но довода не ми е това.Зная много добре и ,че си пътувала от  Стара Загора.Недей да мислиш,че неисках да съм там,но ти явно обичаш да парираш доста,ИЗВИНЯВАЙ,ЧЕ СЕ ОПРАВДАХ,ЧЕ ИСКАМ ДА ЗАПАЗЯ БЕБЕТО ОЩЕ МАЛКО В МЕН.
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #82 -: Декември 16, 2008, 21:09:24 pm »
Не намирам думи просто!! Реве ми се от гняв!
„До днес си мислех, че най-жестокото нещо, което може да извърши един човек е да убие дете. Днес разбрах , благодарение на българските депутати, че има и нещо още по-жестоко – да не позволиш на едно дете да се роди. Аз не мога да гласувам за такива хора, за система, която подкрепя такива хора”
Филип Станев
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #83 -: Декември 16, 2008, 21:15:34 pm »
Всички, които се срамуват или притесняват от нещо трябва да разберат, че няма защо. А може би просто чакат някой друг да свърши работата. А накрая ако дай Боже се получи някакъв положителен резултат всички ще искаме да ползваме благините. Вчера не бяхме малко наистина но трябваше да сме много повече. Ей хора, не трябва да се мълчи. Гледам около нас има и други двойки от години без деца и това е тема табу, всичко скрито-покрито. От какво са тези притеснения не мога да се начудя.
Наистина много благодаря на тези момичета, които вече са успели и пак дойдоха. При нас все още чакащите мотивацията трябва да е два пъти поне по-силна.Защо когато става дума за наистина нещо сериозно много се скриха. Аз не съм от най-активно пишещите тук но може да разчитате на активната ми подкрепа за всичко, което предприемем.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #84 -: Декември 16, 2008, 21:15:58 pm »
просто съм без думи и коментар.
това не е държава.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #85 -: Декември 16, 2008, 21:26:50 pm »
Момичета, не се изправяйте една срещу друга, моля ви!
Имаше вероятност да не мога да дойда, колкото и да ми се искаше.
Добре, че излязох по-рано от работа, добре че имах автобус, с който да пътувам. Много хора работят не до 14 а до 18-20. Наистина има мнага хора, които просто не са имали физическа възможност да дойдат.
Но имаше и много такива, които ни оставиха да мръзнем и да се борим и заради тях.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #86 -: Декември 16, 2008, 21:31:59 pm »
Нямам думи!!! Или по-точно - имам такива думи, които не мога да изрека... От гняв и от болка и мъка дори не мога да заплача! Искам да крещя! И аз бях снощи с майка ми и двама мои колеги, които дойдоха да подкрепят нашата кауза. Къде са другите? Нека излезем всички, независимо дали имаме проблем или искаме да помогнем! Нека си извадим главите от пясъка и погледнем към по-доброто бъдеще! Ако се организира митинг, протест или каквато и да е инициатива - аз съм там и имам предложение - да отпечатаме от картичките в по-малък формат и да пускаме в пощенските кутии или да раздаваме на хората по улиците с точната дата и час на събитието! Всичко ще направя, само казвайте какво! Давайте идеи!!!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #87 -: Декември 16, 2008, 21:34:49 pm »
Това е,комунистите за пореден път показаха простотията си и се подиграха с нас.Станишев се снима в разни клипчета с пенсионери,прави се на ди джей на Бузлуджа и си няма хал хабер какво преживяваме ние.Подиграха се с нашите мечти и надежди.Така е,сития на гладния не вярва.Браво на Слави Трифонов,д-р Стаменов,д-р Табакова,д-р Владимиров и на хиляди други Хора,които се застъпиха и съпреживяват нашите проблеми и едно голямо УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ на всички простаци депутати.Няма да ги оставим да им се размине!Кажете кога и къде,ще дойдем цяла тумбичка с чепици 45 номер да ги поздравим за Коледа!
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #88 -: Декември 16, 2008, 21:36:45 pm »
Незнам дали тук му е мястото,но в сайта на БТВ темата продължава.
Утре сутрин в "Тази сутрин" ще се дискутира кой трябва да стопанисва парите за ин витро.Не съобщиха обаче кои ще са гостите.
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #89 -: Декември 16, 2008, 21:47:33 pm »
Съжалявам,че не съм от София и нямам възможност да дойда,зная какво е да усетиш любовта на едно малко слънчице до себе си за което се молех 3год. и сега се моля за тези всички двойки които се борят.От снощи съм възмутена от това което чух в Шоуто на Слави,какви са тези животни или не,как може така да се подиграват и да се чудят как да ги откраднат тези пари,не се предавайте и не оставяйте да вземат това което не им принадлежи и все пак вярвам в едно:Има ГОСПОД който гледа!!!!!!!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #90 -: Декември 16, 2008, 21:53:39 pm »
Незнам дали тук му е мястото,но в сайта на БТВ темата продължава.
Утре сутрин в "Тази сутрин" ще се дискутира кой трябва да стопанисва парите за ин витро.Не съобщиха обаче кои ще са гостите.

Къде е това, че не го намирам? Дай линк, моля.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #91 -: Декември 16, 2008, 21:59:11 pm »
Утре сутрин по Канал 1 в 7.45 ще има разговор по темата.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #92 -: Декември 16, 2008, 22:08:55 pm »
Tоку-що представител на НДСВ каза, че въпроса с фонда не е приключен?!

ПОДКРЕПЯМ ИДЕЯТА НА ЛЕЙДИ!
Трябва да се обърнем към Президента. Не му симпатизирам особено, но за нас би било изгодно да използваме ситуацията. В случая, имиджът на Президентът ще спечели много, ако ни подкрепи. Не мисля, че ще пропусне случая!
Предполагам, че от PR-ите му следят телевизиите и ще гледат "Шоуто на Слави".
Предлагам, да се спомене тази възможност.
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 22:17:57 pm от alia_alia »
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #93 -: Декември 16, 2008, 22:17:45 pm »
Къде е това, че не го намирам? Дай линк, моля.

Оси, това е на началната страница на БТВ. Има анонс за Тази сутрин.
Ани беше писала, че утре са при Бареков, май от 8.00ч
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #94 -: Декември 16, 2008, 22:18:18 pm »
Аля, как да не е. Ако се върнат НДСВ утре в пленарна зала - ще се гласува и толкова. Отиде. Трябва да си тръгнат, да не стъпват там и да свалят Станишев. Ето това е. Ама всички там са лобисти и се тръшкат за парите си. Мизерни продажници :x
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #95 -: Декември 16, 2008, 22:19:32 pm »
Незнам дали тук му е мястото,но в сайта на БТВ темата продължава.
Утре сутрин в "Тази сутрин" ще се дискутира кой трябва да стопанисва парите за ин витро.Не съобщиха обаче кои ще са гостите.

Къде е това, че не го намирам? Дай линк, моля.
http://www.btv.bg/    до рекламата на ТЕХНОМАРКЕТ изчакай да зареди буфера първо е за студентите и след това се споменава за дискусията
и първата видеоновина
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #96 -: Декември 16, 2008, 22:20:07 pm »
 
Аля, как да не е. Ако се върнат НДСВ утре в пленарна зала - ще се гласува и толкова. Отиде. Трябва да си тръгнат, да не стъпват там и да свалят Станишев. Ето това е. Ама всички там са лобисти и се тръшкат за парите си. Мизерни продажници :x

ТАка каза една госпожа/не й запомних името/.
Затова ми стана интересно, дали ни мислят, че ядем доматите с колците!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 22:21:52 pm от alia_alia »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #97 -: Декември 16, 2008, 22:23:48 pm »
Аля, очакват да спим, да са ни замазали очите с това, което ни е обещал Пирински. Евала и правя на Христина Христова - как го е подхлъзнала Орешарски, прецакала е бюджета и е измъкнала 13 милиона за майките. Той си мислел, че е само 1 милион. Ей такъв човек трябва, дето да се бори с нокти и зъби там, да противодейства на Щерев и сие... Нямаме си лоби, това ни е проблема на нас :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #98 -: Декември 16, 2008, 22:27:21 pm »
Аля, как да не е. Ако се върнат НДСВ утре в пленарна зала - ще се гласува и толкова. Отиде. Трябва да си тръгнат, да не стъпват там и да свалят Станишев. Ето това е. Ама всички там са лобисти и се тръшкат за парите си. Мизерни продажници :x

ТАка каза една госпожа/не й запомних името/.
Затова ми стана интересно, дали ни мислят, че ядем доматите с колците!
НИЩО НЕ Е ПрИКлЮчИлО, ДОКАТО НИЕ НЕ рЕШИм, ЩЕ ПрОДЪлЖАВАмЕ ,ЗАЩОТО НУЖДА ОТ ФОНД ИмА, ЗА ДА ИмА ПрОЗрАчНОСТ ПрИ ИЗПОлЗВАНЕ НА СрЕДСТВАТА, А НЕ ДА ПОТЪНАТ В НЕЗНАЙНО КОЙ ДЖОб...
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #99 -: Декември 16, 2008, 22:30:31 pm »

Нямаме си лоби, това ни е проблема на нас :?
Аз затова смятам, че НЯМАМЕ ПРАВО ДА НЕ ГЛАСУВАМЕ!
ТРЯБВА да обвържем някоя партия с нашата кауза. И да внимаваме за кого гласуваме. Да не чакаме бабите от БСП, автобусите от Истанбул и ромските гета да определят нашето бъдеще.