0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #40 -: Декември 16, 2008, 19:11:47 pm »
надявам се, Слави да ни изведе по улиците - и нас и тези които ни подкрепят, ясно е, че ние сами не можем да се организираме

Бубе, напротив... Показахме с протеста снощи, че можем да се организираме.

Ама не можем на сила да накараме някой да излезе от анонимност.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #41 -: Декември 16, 2008, 19:17:18 pm »
Цитат
От бюджетната комисия са направили друго предложение - 10–те млн. лева от излишъка от 2008 година, предназначени за ин витро програмата, да се прехвърлят за 2009 година. Според това предложение Министерството на здравеопазването трябва да отпусне други средства до 10 млн. лева по същата програма.
Значи не стига, че не са навити да се създаде фонда амии и парите ни намаляват. МИ че то и 1млн е в границите на "до 10 млн. лв"
И какво значи да се намираш в парламента и да се въздържаш? Намш мнение? МИ какво правиш там, бе аланкоолу? Смешници. Много са си повярвали.

*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #42 -: Декември 16, 2008, 19:18:45 pm »
BTW NOWINITE!
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #43 -: Декември 16, 2008, 19:19:38 pm »
Показахме колко 100-120 човека? пък до кога анонимноста ще е водещата сила, тогава остава да се примирим и да не мрънкаме. подкрепят ни хора от всякъде, които са много далеч от проблемите ни....
Не съм съгласна че трябва да се стои да де чакай някой друг да направи нещо за нас.
И да попитам до кога ще е срамно да имаш репродуктивен проблем?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #44 -: Декември 16, 2008, 19:22:25 pm »
Бубата, няма начин да убедиш човек, който не желае да сподели, че има такъв проблем. Нека не бъдем съдници точно в този момент, просто да призовем всеки да отвори сърцето си и бъде съпричастен. Имаме нужда от единство, не от обвинения.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #45 -: Декември 16, 2008, 19:23:52 pm »
Имаше кратък репортаж по БТВ, показаха срещата на Ани и Радина с Георги Пирински. След това д-р Владимиров говори по темата.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #46 -: Декември 16, 2008, 19:24:47 pm »
Не е срамно да имаш проблем! Ония малоумници не ги е срам да си искат пари за нови коли всяка година и за командировки... Не ми се говори. За съжаление не живея в София и не мога да идвам на протестите. НО ПРОТЕСТИРАМ!!!! Казвам се Елена Георгиева и съм от Асеновград. Борим се за детенцето си години наред и все още се надяваме да го дочакаме.... След тази новина усещам че чакането ще е дълго , ако не се противопоставим на самодоволството на тези , които ни се смеят в очите. Не искам да съм анонимна и не искам да ме смятат за несъществуваща. ВЕЧЕ НЕ!!!!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #47 -: Декември 16, 2008, 19:25:33 pm »
Що бе Бубе?
Сега Слави ще ни оправя проблемите , няма лошо, ние така сме си свикнали все някой друг да е... :wink:
Е , снощи като погледнах 402 он лайн във форума , а там едва стотина бяхме , криво ми стана , амаа я виж днес колко писмени изблици има  , колко декларации...
Който си го може , може си го.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #48 -: Декември 16, 2008, 19:26:03 pm »
Не обвинявам, просто казвам! В случая не става с анонимна съпричастност и мсля, че всички са съгласни с смен. Единството става когато всички мислещи еднакво и желаещи едно и също нещо, се съберат и покажат какво мислят. 270 000 а на яве 100...не ми се връзват нещата, разчитаме на? и се ползваме от?
Груба съм вероятно, но това е истината!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #49 -: Декември 16, 2008, 19:26:47 pm »
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #50 -: Декември 16, 2008, 19:27:53 pm »
Показахме колко 100-120 човека? пък до кога анонимноста ще е водещата сила, тогава остава да се примирим и да не мрънкаме. подкрепят ни хора от всякъде, които са много далеч от проблемите ни....
Не съм съгласна че трябва да се стои да де чакай някой друг да направи нещо за нас.
И да попитам до кога ще е срамно да имаш репродуктивен проблем?

Ние с теб го разбираме.

Ако беше снощи пред БТВ предполагам почувства атмосферата... Ама какво... Да тръгнем по домовете на хората и да ги агитираме ли?

Това е лично решение.

Очевидно е, че разчитаме на една малка, незначителна част от тези 540 000 българи.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #51 -: Декември 16, 2008, 19:28:54 pm »
Апелирам за протест. Снощи бяхме наистина доста хора, но не и колкото трябва. Подкрепиха ни и хора, които нямат нищо общо с проблема. Къде са останалите?

Моля ви, хора, които се борите за дете, излезте навън, протестирайте, говорете, стига вече някой друг да защитава интересите ни.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #52 -: Декември 16, 2008, 19:29:55 pm »
Потресена съм от бездушието на депутатите!Малко е да се каже ,че съм бясна,не мога да се побера в кожата си.
Около празниците съм си в България за една седмица и съм готова всеки ден да съм на улицата на протест.
Не трябва да позволяваме да продължава тази незаинтересованост от страна на нашите управляващи.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #53 -: Декември 16, 2008, 19:34:45 pm »
бубе, абсолютно те подкрепям, но повярвай ми и това е огромно постижение. Преди 5 г и един не смееше да се покаже. Само Оля обикаляше телевизиите!
Напредъка е голям, мисля, че оправданието срамувам се, че имам проблем не би трябвало вече да важи, защото ще ни мачкат. И точно момичетата на площада красиви, интелигентни и смели точно показаха на останалите, че няма нищо срамно да кажеш, че искаш да имаш дете! Да видят, че сме като тях и искаме едно и също нещо!
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #54 -: Декември 16, 2008, 19:36:48 pm »
дали бях?!? да бях, и в новините бах с Миси, и почувствахме атмосферата на тези 100 човека, които бяха там и дадоха всичко от себе си - бременните, тези с децата, тези които пътуваха много километри и всички мръзнаха, да бях там! Питам се обаче къде бяха другите?
Защо да агитираме по домовете, нали всичко се знае, нали за това сме тук, в този форум...агитация?!? по добра агитация от собственото ти чвство за гордост и борба - няма!
Не оправдавам анонемността в този случай, всички искаме едно и също. Какво нямаме смелост да си го поискаме наяве? Момента е да се покажем! Криейки се ще ни мачкат и няма да ни обръщат внимание!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #55 -: Декември 16, 2008, 19:37:52 pm »
 Снощи се прибрах с такъв ентусиазъм и бях толкова щастлива, че излязохме и бяхме там, макар и не толкова колкото ми се искаше, а сега ми се реве!!!


*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #56 -: Декември 16, 2008, 19:38:26 pm »
Незнам какво е това безхаберие,наглост и пошлост от страна на нашите управници. Писна ми вече от идиоти. Ей затова се бъхтя в чужбина! Но все още искам да родя дете на България и в България. Немога да ви подкрепя с присъствие на протестите преди 24, но след това се прибираме и ако трябва и на връх Коледа ще дойдем на протест.
Има ли петиция против не приемането на ФОНДА? Ако нма неможем ли да направим?  

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #57 -: Декември 16, 2008, 19:42:25 pm »
Ради, то хубаво петиция, ей сега можем да я направим ама какво ... Ще я разпишем и ще се успокоим, че сме направили нещо да си успокоим съвестта. Само дето е едно голямо нищо дето не знам кой ще прочете. Но ако кажете и петиция - ОК.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #58 -: Декември 16, 2008, 19:43:53 pm »
Криейки се ще ни мачкат и няма да ни обръщат внимание!
Напълно те подкрепям. Трябва сега да действаме активно.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #59 -: Декември 16, 2008, 19:45:53 pm »
Ради, то хубаво петиция, ей сега можем да я направим ама какво ... Ще я разпишем и ще се успокоим, че сме направили нещо да си успокоим съвестта. Само дето е едно голямо нищо дето не знам кой ще прочете. Но ако кажете и петиция - ОК.
Ами това е първото , което ми дойде на ума. От 1500км немога да напрвя нищо друго. Мисля че много хора ще се подпишат.

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!