0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #100 -: Декември 16, 2008, 22:33:30 pm »
 marbi,  Nadyn   :thankyousign: Намерих го.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #101 -: Декември 16, 2008, 22:34:14 pm »
чувствам се ужасно,както казва Лидето -много боли да паднеш от високо.Снощи бях толкова ентусиазирана ,толкова уверена,че ще победим,направо незнам къде съм сега.
То бива и бива вече. :(
<br />
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #102 -: Декември 16, 2008, 22:38:28 pm »
Анна Зашева не може да влезе във форума по здравословни причини. Помоли да ви уведомя, че в "Шоуто на Слави" не е успяла да каже всичко, което е искала, защото времето е било ограничено. За съжаление проблемът се е изместил към личността на депутата, а не към основния проблем - липсата на политическа воля от страна на нашите народни избраници да направят една много сериозна крачка, да положат основите на сериозен, контролиран фонд за асистирана репродукция.

Утре в 7,30 по бтв можете да гледате продължение на темата.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #103 -: Декември 16, 2008, 22:43:19 pm »
Мели, в колко часа и къде да сме ИСКАМЕ СПРАВЕДЛИВОСТ! СТИГА СА НИ ОГРАБВАЛИ  И УНИЖАВАЛИ!!! СТИГА.
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #104 -: Декември 16, 2008, 23:15:37 pm »
БОКЛУЦИ!!!
Такива си беха и вечно такива ще си останат!!!
Ако беше за нови мерцедеси или да си вдигнат заплатите,немаше да има 96 въздържали се!!!
искайте президента да сложи вето и да им върне закона!!!
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #105 -: Декември 16, 2008, 23:33:10 pm »
Момичета, айде да не се заблуждаваме.
Писма, петиции....нищо няма да направят.
Трябва ни лидер.
Аз виждам като такъв баш Слави.
Нека го призовем да застане с нас на един митинг.
Митинг, който да не е мирен.
Стига с тез наведени глави.
Може и да е под формата на концерт-промоция на новия  му албум, може всичко....
Това е нашия шанс!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #106 -: Декември 17, 2008, 00:00:20 am »
Защо гадовете не се въздържат, когато си гласуват пенсии по 3 бона,а?! :bonk:
Ей, хора, чувствам се по-зле отколкото след неуспешна процедура.
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #107 -: Декември 17, 2008, 00:11:49 am »
Анна Зашева не може да влезе във форума по здравословни причини.

дано Ани е добре!
<br />
*

    Бай Фадър

Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #108 -: Декември 17, 2008, 00:17:35 am »
Здравейте!
С някой от вас сигурно се познаваме. Погледнете това и пишете , ако нещо конкретно мислите.
Не ви трябва лидер, трябват ви много хора с павета!
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=357265.0

Само да допълня и де не съм "много" анонимен - Бай Фадър съм аз.
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #109 -: Декември 17, 2008, 00:18:44 am »
Защо гадовете не се въздържат, когато си гласуват пенсии по 3 бона,а?! :bonk:
Ей, хора, чувствам се по-зле отколкото след неуспешна процедура.


Интереса клати феса! Това е положението, просто и ясно! :x.

Анна Зашева не може да влезе във форума по здравословни причини.

Дано не е нещо сериозно и бързо да се оправи! :crossfingers:
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #110 -: Декември 17, 2008, 00:29:47 am »
 мишоци!!!ще се борим докраи.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #111 -: Декември 17, 2008, 00:30:49 am »
То4но за Ани мислех в момента,затова и не съм легнала,о4аквах  да се вклю4и.Дано не е сериозно и бързо се оправи!
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #112 -: Декември 17, 2008, 00:40:52 am »
какво е станало с Ани?
*

    shoshkata

  • **
  • 50
  • Пусть всегда будет солнце!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #113 -: Декември 17, 2008, 01:53:24 am »
Данини, аз също съм бременна в 35 седмица, имаше и други бременни момичета и майки, които оставиха децата си вкъщи. Моля ви, не се оправдавайте,не ни дължите оправдания, не е честно.

Мдаа.... Говорим си, че по другите форуми хората не ни разбирали. А тук разбираме ли се? Имам приятелка, която наскоро роди, да й е живо и здраво момиченцето. Та докато беше бременна въпросната девойка не се спря да търчи нагоре-надолу. Работи почти до последния си ден от бременността, дори й се смеехме, че ще вземе да роди докато е на работа. Някъде около 3 месец имаше прокървяване и отлепване на плацентата, ама тя пак не се спря. Но не беше и чувала за проблемно забременяване. В момента съм бременна, след 4-и опит икси. На 41 години съм. Имам чести и много продължителни контракции. Треперя всяка секунда, при всяко леко присвиване. Не ходя на разходки, не ходя на пазар. Ходя на работа 3 дни в седмицата за по няколко часа. Ако мъжа ми не може да ме закара, взимам такси, макар да ми излиза доста солено. Кое не е честно? Не дойдох на протеста. И не се оправдавам. Исках, но реших, че няма да дойда. Ако някой тук не разбира защо, не виждам и смисъл да обяснявам. Царе сме да размахваме пръсти и да се бием в гърдите! "Я булгар, булгар!" Познато ли ви е това? Е, хайде сега, който иска нека хвърля камъни. Така ще излеем насъбралото се напрежение и разочарование.

Или пък да викаме: Хайде, Слави, поведи ни! Е да де, ама Славчо няма да ни поведе. Все пак той е шоумен, а не председател на пациентска организация. Вчера викахме: Осанна, утре ще викаме: Разпни го! Щото утре пак ще си има шоу и пак ще си се женят хората по телевизията. А ние пак ще се чувстваме измамени. Чудесно беше, че това предаване се случи. Още по-чудесно щеше да бъде, ако второто изобщо не се беше наложило да се случва. Искахме гластност, получихме я. Ама на второто предаванв той бил казал това, не бил казал онова.... Ще гласуваме ли, няма ли да гласуваме.

Като всички тук днес и аз се почувствах попарена от това, което се случи в парламента. Надявах се, много ми се искаше... Заради мен самата, заради всички като мен - минали, минаващи и които ще минат по този път. Заради тези, които стояха вчера на студа, заради тези, които останаха в къщи и чакаха тръпнещи пред телевизорите, заради нашите лекари, заради всички на които им пука. И аз си зададох въпроса: И сега какво? Това ли беше?...

Не, не беше! Кой е казал, че ще е лесно? Власт не се дава, тя се взима. Не говоря за политическа власт в никакъв случай. Говоря за нашите искания. Усетихме тръпката, че нещо може да се случи, че можем да направим нещо. В цялата тази гнилоч, която се случи, имаше и нещо много хубаво - почувствахме себе си живи! Но революции не се правят от днес за утре. Трябва време. Депутатите не са единствените хора, които смятат, че това си е наш проблем. Те са част от обществото ни. Всички сме се наслушали на всякакви такива приказки.
Смятам, че наистина сега е добре занапред кагато действаме, то тези действия да бъдат обмислени и съгласувани. Общественото мнение не се променя лесно. И няма смисъл от размахване на пръсти. Всеки се включва, когато е готов. И прави това, което може. Важното е да продължим.

Накрая - извинявам се за дългия пост. Не съм от активно пишещите тук, но това не означава, че не ми пука какво се случва.

Пожелавам на Ани скорошно оздравяване!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #114 -: Декември 17, 2008, 05:54:04 am »
Това е една безлична измет,как може 96 "човека" /в кавички защото те не са хора/ да нямат мнение,те какви са празни душици,мръсни,гадни тъпанари.Много ме е яд,просто не намирам думи да кажа каква е тая паплач,сбирщина алчни,мислещи само за банковите си сметки тъпаци.А тия банкови сметки кой ли им ги пълни,ами май ние които си плащаме редовно данъците и здравни осигуровки и тем подобни.И на нас които сме ги избрали и сме им дали кокъла в устата те най-безцеремонно ни се подиграха.ОТВРАТ.
Ани,желая ти бързо оздравяване.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #115 -: Декември 17, 2008, 07:24:23 am »
Отново депутатите доказаха че не им пука за нас!
Аз си мисля че и още един протест да има,те ще направят това което си искат без да се вслушат в нечий глас!
Тази сетрин по БТВ познайте кой ще говори по темата-АТАНАС ЩЕРЕВ-то бива лакомия за пари,ама неговото преминава границите,да видим какво ще каже.
Вече се знае името на депутата оплодител,и какво от това,какво ще направят,едвали ще го махнат от пост,а ние си оставаме без фонд за идващата година.
Вече не вярвам че държавата ще направи нещо за нас!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #116 -: Декември 17, 2008, 07:56:42 am »
Абе хора, как можахме да допуснем това, да отиде Ани там сама срещу трима!

 :heartbeat:Ани, ти си символа на всичко което си заслужава изобщо,
беценнен човек!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #117 -: Декември 17, 2008, 08:02:51 am »
Нещастници, ей как го извъртя Щерев в БТВ - мислили за нас. Дръшки!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #118 -: Декември 17, 2008, 08:09:41 am »
голяма грешка!!! Ани, възхищавам ти се как достойно се държа пред тази безочлива стена!!! защо бяха изправили Ани сама срещу тях така и не разбрах, ако искат и 100 да пуснат пак няма да могат да ме убедят, че фонда е грешка!!!! ще си го извоюваме, момичета!!!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #119 -: Декември 17, 2008, 08:11:52 am »
Ей толкова съм бясна в кожа не се побирам...
Превключвам канала и там реплика:
-Клиниките нямат този капацитет, да изпълнят толкова процедури...
Така че, средствата били много...

От всичко до тук, едно е ясно хората видяха мръсните им игри.
Безпардонността им, и поведението по-долу от свиня.
Да ме извинят кротките животни, потребявам ги само защото обичат да са в кал.
А тези на които им плащаме заплатите, тънат в собствената си мерзост.
Аз няма повече да бъда техен избирател никога.
Загубиха ме, завинаги.


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)