0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #60 -: Декември 16, 2008, 19:46:27 pm »
КАКВО СТАНА???? страхливци, лицемери ... нямам думи!!!
момичета, какво правим, няма да оставим нещата така!!!!!!
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #61 -: Декември 16, 2008, 19:47:28 pm »
Ами добре ще направим и петиция тия дни.
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #62 -: Декември 16, 2008, 19:50:55 pm »
Мръсни мерзавци!!! Крадливи, проклетници! Ще забогатеят точно с парите отнети от нас и ограбили мечтите ни, заедно  с това!Благодаря на лекарите, на всички, които участваха, борейки се за нашата кауза.
Не успях да се включа в протеста. От понеделник за понеделник няма как да се излезе отпуск при нас, приключвам финансово година. Помислих си за болнични, личната щеше да ми даде без проблем, но ....  :oops:ме хвана страх, все пак и шефовете ни гледат телевизия.
Бяхте страхотни момичета!Не успях да изчета всичко, но мисля, че за следващ протест ще сме повече. За ин витро със заплатата си за години напред няма да мога да събера пари / освен 2- та заема, които вече имаме/ така, че м.....та и на работата. За следващ протест бройте и мен :lol:
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #63 -: Декември 16, 2008, 19:51:55 pm »
Дони, петиция обаче до Евро парламентаhttp://www.europarl.europa.eu/parliament/public/staticDisplay.do?id=49&language=BG
Ще ги натиснат, сигурна съм!
https://www.secure.europarl.europa.eu/parliament/public/petition/secured/submit.do?language=BG
Личното ми мнение е че анонимността не помага с нищо.
Ние не сме престъпници, ние искаме да сме родители!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 19:55:00 pm от Lotus_D »

Чем больше бумаги, тем чище задница - девиз бухгальтеров
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #64 -: Декември 16, 2008, 19:54:11 pm »
За протест след 25 декември бройте и нас моя мъж. Пристигаме в България на Коледа и ако трябва ще остане в София, за да протестираме.

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #65 -: Декември 16, 2008, 19:55:24 pm »
вчера от дъждеца и ветреца понастинах.Днес цял ден поспивам с гадна температура,но спокойна че нещо хубаво ще се случи.И в просъница чувам новините -ужасена съм.ИМат ли срам тези "хора"? ИМат ли сърца? Изобщо какво имат освен наглост?!?Как е възможно да не са се трогнали поне малко и днес да бяха гласували ЗА.Няма думи,бясна съм....
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #66 -: Декември 16, 2008, 19:56:24 pm »
дали бях?!? да бях, и в новините бах с Миси, и почувствахме атмосферата на тези 100 човека, които бяха там и дадоха всичко от себе си - бременните, тези с децата, тези които пътуваха много километри и всички мръзнаха, да бях там! Питам се обаче къде бяха другите?
Защо да агитираме по домовете, нали всичко се знае, нали за това сме тук, в този форум...агитация?!? по добра агитация от собственото ти чвство за гордост и борба - няма!
Не оправдавам анонемността в този случай, всички искаме едно и също. Какво нямаме смелост да си го поискаме наяве? Момента е да се покажем! Криейки се ще ни мачкат и няма да ни обръщат внимание!

Радвам се, че сме споделили това невероятно време и... съжалявам, че сме пропуснали да се запознаем.

Така е. Смелост ни липсва... или поне на една част от нас.  :( 
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 20:00:30 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #67 -: Декември 16, 2008, 19:56:27 pm »
Ами добре ще направим и петиция тия дни.
Петицията нека да е за хората извън БГ, за нас, които сме тук не става! Какво, подписваме я и се успокояваме, че нещо сме направили...не става така!
Случайно влезнах в един форум - спортен, и какво прочетох?!?! -излизаме на улицата феновете на левски - пред парламента и заставаме зад тези хора..
Какво ще кажете за това а?
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 19:59:51 pm от bubata »
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #68 -: Декември 16, 2008, 20:01:18 pm »
Ами добре ще направим и петиция тия дни.
Петицията нека да е за хората извън БГ, за нас, които сме тук не става! Какво, подписваме я и се успокояваме, че нещо сме направили...не става така!
Случайно влезнах в един форум - спортен, и какво прочетох?!?! -излизаме на улицата феновете на левски - пред парламена и заставаме зад тези хора..
Какво ще кажете за това а?
Трябва да се случи нещо такова,да се съберем но този път не само жени копнеещи да станат майки,съпрузи и приятели,а цялото общество.
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #69 -: Декември 16, 2008, 20:01:47 pm »
 :balk_146: :balk_145: :balk_145:
Знаете ли как се пада от високо. Когато човек вярва и се надява така е. Аз днес паднах от страшно високо. И много ме заболя. Аз до днес наистина вярвах, че все пак в парламента са на първо място Хора и въпреки всичко повечето имат душа. Имат срам.
Е голяма заблуда.  Моля се Слави да организира протест, току виж хората най-накрая защитят позициите си.
Болна съм, защото снощи настинах,но сутринта станах с усмивка и си казах, всичко това си заслужаваше. Сега вече се разболя и сърцето ми.
На следващите избори няма да гласувам!
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #70 -: Декември 16, 2008, 20:03:56 pm »
Добре де, нали има президентско вето?
Да поискаме президента да наложи такова и да върне законопроекта за ново разглеждане. 80 % съм сигурна, че ще натрупа актив на гърба на Р.Овч и Щерев.

Съжалявам, казах си че не мога да дойда вчера. Моят мъж беше нощна смяна - застъпва в 19.00, а работи в БДЖ и ако закъснее, сутринта ще пише в траспортно следствие. Трябваше да остана у дома заради малчо, защото майка я няма в момента в къщи. Просто нямаше кой да ме смени. Друг няма на който да разчитам.
Ако има нов протест просто на 100% съм там. Писна ми!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #71 -: Декември 16, 2008, 20:15:27 pm »
Дони, петиция обаче до Евро парламентаhttp://www.europarl.europa.eu/parliament/public/staticDisplay.do?id=49&language=BG
Ще ги натиснат, сигурна съм!
https://www.secure.europarl.europa.eu/parliament/public/petition/secured/submit.do?language=BG
Личното ми мнение е че анонимността не помага с нищо.
Ние не сме престъпници, ние искаме да сме родители!
Идеята за петиция в Евро парламента е много добра. Подкрепям.

Лейди, знам, че си юрист /от години чета във форума/, идеята ти е добра, но в държава като нашата едва ли да има резултат. Поне на този етап, за съжаление...

Нас ни нямаше на този протест, просто защото късно научихме за него, за да успеем да се организираме да дойдем до София.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #72 -: Декември 16, 2008, 20:20:14 pm »
Подкрепям идеята за петиция, за да може всички които са извън Бг да ни подкрепят, това са много хора, които само по този начин биха могли да помогнат.
Също подкрепям идеята на lady_11 за обръщане към президента чрез протест, той има "силата" и дано има и "волята" да я употреби правилно.   
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #73 -: Декември 16, 2008, 20:28:00 pm »
Що за изроди са това!Нямам думи, но честно казано, не съм чак толкова изненадана :?.За краткия си живот разбрах, че в България от политиците можеш да очакваш всичко. Господ ще ги накаже тия гадове!Как може да са толкова долни, нищо човешко ли няма в тях, тях кой ги е раждал бе, м.....а им.Те майки, жени , дъщери нямат ли?Що за хора са това, бе, акъла ми не го побира просто, не мога да го проумея.96 въздържали се, абе като нямате мнение кво правите там бе, за кво ви плащаме, как не ги е срам ,то бива безочие, ама тва тяхното е явна гавра с нас.Сигурна съм че някъде там ехидно се подсмихват над победата си, само че ей тука много са сбъркали.ТЕ НЕ СА НИ ПОБЕДИЛИ, И НЯМА ДА НИ ПОБЕДЯТ, ЗАЩОТО НИЕ СМЕ ПО-ЕДИННИ ОТ ТЯХ.НЕ БИВА ДА ДОПУСКАМЕ ДА ПОСТИГНАТ ЦЕЛТА СИ.ТОВА СИ Е ЧИСТ ГЕНОЦИД.

Момичета, аз не се срамувам, че имам репродуктивни проблеми и не желая да съм анонимна, трябва да направим нещо. В крайна сметка ние сме ги сложили там тия дебили и ние сме тези дето можем да ги изгоним. И трябва да го направим - по един или друг начин, ако трябва и към европейския парламент ще се обърнем, и към всички институции, които могат да помогнат.Трябва да има начин, просто трябва!
Дайте да измислим нещо, аз съм твърдо с Вас!
 :bighug:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #74 -: Декември 16, 2008, 20:32:18 pm »
Аз също не знаех какво се случва, по случайност видях по ТВ. Факт е, че юнското ми отиване в БТВ стана и причина да напусна предната си работа. Какъв ти срам, бе братче, срамът е за  тях. Мисля, че отзвукът този път трябва да е много масов, със всички средства, защото явно и за депутатите това е на живот и смърт. Бих подкрепила всяко крайно средство, по всяко време, съжалявам.
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #75 -: Декември 16, 2008, 20:34:24 pm »
Така се обнадеждих, че на онези елементи горе ще им трепне сърцето след всичко, което се направи на 15 Декември. Трябва да се измисли нова дума за отношението на тези хора към нас. Безочие е слаба дума.
Цитат
Петицията може да представя индивидуално искане, жалба или забележка относно прилагането на правото на ЕС или да бъде призив до Европейския парламент да приеме позиция по конкретен въпрос. Тези петиции дават възможност на Европейския парламент да насочи вниманието към всяко нарушаване на правата на европейските граждани от страна на държава-членка, местни власти или друга институция
Това и идеята на Лейди ми дават надежда.
Нищо, че моята мечта се сбъдна. Този път ще намеря начин и ще изляза с вас. Бебе на месец и половина предполагам може да бъде още един глас в подкрепа на каузата.
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #76 -: Декември 16, 2008, 20:35:48 pm »
Думи не намирам! Какво да кажеш, след всичко, което се случи!

Овчи народ във вълча държава - това сме ние! :?

Положителното - днес ми звънят познати от малки градчета, за да ни изкажат подкрепа. Днес колегите ми, които мръзнаха наравно с всички, крещяха от гняв и обида. Те също се чувстват част от цялото. Днес случайно в магазина дочух реплика, колко страшно изглеждали празните колички....

Вчера - мнозина предпочетоха да си седят у дома, на топло...
Гражданско общество? - няма такова. Единица объркани люде, събрали се поради нещо си, не прави гражданско общество! Бясна съм!
Ефирче, много си права, как само ми се искаше да не беше! :?
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #77 -: Декември 16, 2008, 20:50:59 pm »
Да ме е срам  и де се крия,че имам репродуктивен проблем-това никога не е било.Когато се зблъсках реално с проблема 2003г. се учудих колко сме много,неисках да го  осъзная,говоря за това с болка ,но не и със срам и сега не се крия,че съм бременна от ин витро.Аз нямам вина за този проблем,вие също.Защо не дойдох снощи ли-не от това,че ме е срам,а пазя 80%кревата в момента иначе духом бях там,знам това не помага,но обстоятелството го налага.Картички пратих,в форума на Слави писах и петиция ще подпиша,моят съпруг и фамилия също.Това мога сега,с вас съм,това е и моя болка.
*
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #78 -: Декември 16, 2008, 20:53:00 pm »
Думи не намирам! Какво да кажеш, след всичко, което се случи!

Овчи народ във вълча държава - това сме ние! :?

Положителното - днес ми звънят познати от малки градчета, за да ни изкажат подкрепа. Днес колегите ми, които мръзнаха наравно с всички, крещяха от гняв и обида. Те също се чувстват част от цялото. Днес случайно в магазина дочух реплика, колко страшно изглеждали празните колички....

Вчера - мнозина предпочетоха да си седят у дома, на топло...
Гражданско общество? - няма такова. Единица объркани люде, събрали се поради нещо си, не прави гражданско общество! Бясна съм!
Ефирче, много си права, как само ми се искаше да не беше! :?

:good_post:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Два депутатски гласа ни отнеха фонда
« Отговор #79 -: Декември 16, 2008, 20:54:54 pm »
Данини, аз също съм бременна в 35 седмица, имаше и други бременни момичета и майки, които оставиха децата си вкъщи. Моля ви, не се оправдавайте,не ни дължите оправдания, не е честно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит