0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

аз лично участвах в бунта през 1996
явно ще се включа и в бунта на 2008
дано постигнем нещо с тази енергия!
96 човека въздържали се... Защо, какво им пречи???

Защо ли? Ами защото така им е по-удобно. За да не са виновни после никому. Ако се приеме законопроектът, те не са виновни за това, като не се приеме - те пак нямат вина. Те са просто едни мижитурки, които нямат мнение, или им е по-угодно да не го изказват, та да не си навредят, да не си навлекат нечий гняв.  Защото те ще купят бонбони за внучетата си (да, управляват ни само дъртаци - и после държавата не мислила за пенсионерите, ама как, та нали всички важни постове са заети от тях..., но това е друга тема...) ще се приберат вкъщи на топло и ще забравят всичко, ще чакат нещата да се разминат. Та нали в България всяко чудо да 3 дни? И това ще е така, а техните джобове ще са пълни и техните деца и внуци ще се множат, защото няма да имат проблем да си платят ин витрото, ако се наложи...
Възмутена съм! Бясна съм! Но не и безсилна. Ще направя каквото мога, за да помогна!
Don't worry, be hippy
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Въздържали се.. МИЖИТУРКИ. пииип... пииип... пииип

довечера дано Слави им разкаже играта
дано им смаже муцуните
вярвам в него  :oops:
*
Пред народното събрание, не пред НДК.Там ни е мястото.Там е правилното място.Момичета, нека бъдещите майки на България да покажат на какво са способни.Нека се организираме.......
Пред народното събрание, не пред НДК.Там ни е мястото.Там е правилното място.Момичета, нека бъдещите майки на България да покажат на какво са способни.Нека се организираме.......

и аз съм ЗА!!!!
не само бъдещи майки - НЕ!!!
а и настоящи майки
и баби
и всички
просто целият народ
*
И аз съм за, дайте да им покажем на какво сме способни.
Те щели да се пробват да ни забременят, вместо ние да опитваме с инвитро. Ами хайде всички да отидем и да им видим големите хвалби. Само за това ги бива!!!Малоумници , който си просят тоягата.Аз си искам бебето!!!На всяка цена, даже и цената на свалени от мандат народни представители
*
ЗА!!! Искам си бебето!!! Да не искаме нещо тяхно. Да отидем и да им го кажем!
*
Момичета, току що говорих с Ани, цял ден е била в парламента с д-р Стаменов, д-р Табакова и Радина, сега отиват към БТВ за участие в шоуто на Слави.
Към момента парите ще отидат в бюджета ма МЗ, но Пирински е обещал след първи януари отново да се внесе отделен проект за създаването на фонда, като този път ще се работи МТСП, а не с МЗ и ще минава през Социалната комисия. Но, това е разбира се в сферата на добрите намерения и пожелания :?
Ани помоли да не се пишат необмислени постинги, както и да не се говери за протести и подобни, защото както всички знаем за това се изисква предварително разрешение от общината. Нямаме право да инициираме подобни мероприятия без такова разрешение, така че ще помоля снощната сбирка да не се класифицира като протест, какъвто не беше.
надявам се да ме разберете.
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 19:24:24 pm от StefiZ »
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Значи против са били от БСП и ДПС. Ами не се учудвам. На едните им трябват само пенсионери, а другите пък нямат никакъв интерес да се раждат нашите деца.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
ИСКАМ ДА КРЕЩЯ, ДА ВИКАМ И ДА МЕ ЧУЯТ ЧАК НА ЛУНАТА. Но това НЯМА да помогне.
Ако на новозамислящия се п... ще има пак толкова хора, по-добре да не се организира!
Извънредното предаване на Слави от колко часа ще е, както обикновено в 22.30??


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!

Нямам думи!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Каквото и да бъде организирано, то трябва да е по възможност почивен ден. В противен случай, пак ще се съберат около 100 човека.
*

    bubentseto

  • **
  • 84
  • Мечтая,а мечтая ли значи вярвам
нима и да се съберем повече ще успеем.Съжалявам че се изказвам негативно,но тези в парламента не са хора,и явно се забавляват много добре с нас.Не ги разбирам тези същества проклети.......
Ако пожелаеш нещо много силно,можеш да го постигнеш!Вероятно ще ти е нужно търпение,много усилия,истинска борба-но всичко може да бъде постигнато!Поеми риска да мечтаеш!Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
:? в почивен, в работен- все тая, който иска да си намери оправдание ще го направи
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Ок, нека не се говори за протест, а за сбирка на по кафе, както полицаите пушиха по цигара.
*
:? в почивен, в работен- все тая, който иска да си намери оправдание ще го направи
Позволи ми да не се съглася с теб. Има много хора, които искат, но не могат и нямат избор. Не всеки работи за себе си и не всеки има работодател - мечта. Всички обаче ядат хляб и плащат процедурите си.....
Не ме разбирайте погрешно, добронамерено го казах.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Хри, членувам в Зачатие от 2005
повярвай, знам за какво говоря
съвсем добронамерено
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит