0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1259907

Разгеле, размърдаха си мързеливите задници и закърнялите мозъци. Все чакат някой да ги подканя и да се размрънкат медиите, че да вземат нещо да свършат.
Момичета , кажете последно утре в колко и къде .Пред парламента или в градинката пред НДК.Аз предлагам да е пред парламента , макар това да изисква организация.Но там през деня, на светло с количките и плакатите , ще има по голям ефект.В градинката на НДК в тъмното едва ли ще ни видят.При Слави вечерта така или иначе ще има хора в студиото.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Момичета, Мама пита ще има ли нов протест утре, за да ковне и промени темата в бг-мама!!!!
Някой да й пише и да й каже какво ще се прави.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
 Момичета има ли информация как са протекли срещите на Ани и има ли някаква яснота относно поддржата на законопроекта
*
Момичета , кажете последно утре в колко и къде .Пред парламента или в градинката пред НДК.Аз предлагам да е пред парламента , макар това да изисква организация.Но там през деня, на светло с количките и плакатите , ще има по голям ефект.В градинката на НДК в тъмното едва ли ще ни видят.При Слави вечерта така или иначе ще има хора в студиото.

пред парламента е по-добре и според мен.
ако не е много гадно времето може да дойдем с Емо :)

какво стана?
 
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Нещо не разбирам. Нов протест ли ще има?
*
Само с 6 гласа депутатите отхвърлиха проект за фонд ин-витро!
« вторник, 16 декември 2008, 17:32 »   

Парламентът отхвърли законопроекта. Само с шест глава. Фонд няма да има. НДСВ и опозицията напуснаха залата.
Съжалявам, момичета!   
Това току -що го писа потребителка nana77 в бгмама
Здравейте момичета,

както разбрахте, аз съм Дани, а приятелката ми е Даря, с която бяхме във ВМА. Казвам бяхме, тъй като днес поискахме да ни изпишат по наше съгласие, а иначе трябваше да оставаме там 3 нощи. Тъй като обаче Даря започна да се възстановява (до снощи  въобще не приказваше), а днес е по-добре, решихме да си остане вкъщи. Тази вече вуючо й ще е при нея, утре аз ще спя при нея.

Нямам думи да опиша огромната си благодарност към всички вас, които бяхте неотлъчно с нас, към Ultra, Jam, Радина, д-р Стаменов и д-р Табакова и към всички момичета, които ни се обадиха и дойдоха да ни видят. Вявам че с ваша помощ, на всички момичета от Зачатие нещата се развиха по най-благоприятния начин, а иначе не ми се мисли до какви последици можеше да се достигне.
 Вие сте с големи сърца и ще бъдете възнаградени! Вярвам в това.
Ще пиша как се радвиват нещата при нас, сега отивам да чета и да гледам Шоуто на Слави
*
не знам защо всички пишехте за сряда, но гласуването е било днес, преди малко, отхвърлили са законопроекта за фонд...
http://focus-news.net/?id=n1097201

аз... нямам думи...

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Само с 6 гласа депутатите отхвърлиха проект за фонд ин-витро!
« вторник, 16 декември 2008, 17:32 »   

Парламентът отхвърли законопроекта. Само с шест глава. Фонд няма да има. НДСВ и опозицията напуснаха залата.
Съжалявам, момичета!   
Това току -що го писа потребителка nana77 в бгмама

Добре де...нали утре щеше да се гласува?

Ако е истина...аз тръгвам на "въстание".
Момичета токущо това прочетох във тази тема
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=356678.120
Парламентът отхвърли законопроекта. Фонд няма да има. НДСВ и опозицията напуснаха залата.
Съжалявам, момичета!

Някой знае ли нещо повече,потресена съм!

*
Само с 6 гласа депутатите отхвърлиха проект за фонд ин-витро!
« вторник, 16 декември 2008, 17:32 »   

Парламентът отхвърли законопроекта. Само с шест глава. Фонд няма да има. НДСВ и опозицията напуснаха залата.
Съжалявам, момичета!   
Това току -що го писа потребителка nana77 в бгмама
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    megsun

  • *
  • 32
  • Impossible is Nothing
ПО-СИЛНИ СМЕ ОТ ТЯХ, ЗАЩОТО СЕ БОРИМ ЗА ВЕЛИКА КАУЗА!

ГОРЕ ГЛАВАТА! И НЕКА СИЛАТА ДА БЪДЕ С НАС!
*
Ейййй, нямам, нямам думи!!!!
Как не ги е срам!!!
Как не се наядоха тези гадове, искат да усвоят парите за инвитро както те си знаят!!!
Момичета, трябва да се вдигнем - всички заедно на сериозен протест - до ДУПКА!!!!!!
Възможно е това да е станало днес,защото явно са запознати със снощното предаване,че в сряда темата ще се продължи и отново ще има събиране и ще се говори и те така потайно днес са го направили.Аз незнам какво да кажа повече.Това не са хора,това са някаки животни,които нямат капка съвест и морал.

Мисля че е нужен някакъв всенароден протест пред парламента!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 17:48:29 pm от ninkata1 »

*
Ани каз, че за 2 гласа не е минал
довечера щяло да има извънредно предаване при Слави
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Всички знаем, че това беше по-вероятният развой на нещата, ОБАЧЕ:
не допускайте тази новина да сломи борбения ви дух момичета, момчета - семейства.
Нека продължим -с протести, с писма. Но нека вече да пишем извън БГ.Нека страданието ни стигне по-далече. Нека покажем отново корумпираните лица на избраниците на народа.
Нищо не е приключило защото то едва сега започва. От нас зависи.