0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Имам едно такова техническо питане - нямам достъп до бг телевизии и няма да мога да гледам предаването, нито новините - има ли шанс да се запишат нещата и да се качат някъде?
През сайта на БТВ. Може на живо, освен това имат записи на новините.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Аз пък си нямам  :bori_010:  :balk_145:
Аз пък си нямам  :bori_010:  :balk_145:

Скоро ще имаш, и то не празна  :D

lb2f
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
 Iffi.13, aз ще съм с две, споко. Продължавай да мечтаеш за пълната.

tzvetenze, приветствам така направеният от теб изключително интелигентен призив!!!  
*
И аз ще дойда.

За съжаление нямам възможност да осигуря количка.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Нямам количка, но направих плакат, на който пише: " Искаме да раждаме деца на България"
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Нямам възможност да гледам Слави, но ми попадна нещо, споделено от него. Мисля, че това най-пълно отразява ситуацията в момента.
Ето и вие да му се насладите!

Библията.
Много от вас, уважаеми зрители, предполагам я имат тази книга в домовете.
Според повечето хора тя учи на смирение. Но дори и тя дава право на два избора.
Първият е - ако те ударят по едната буза, да обърнеш и другата. Тоест да бъдеш смирен и да приемеш това, което се случва.
Вторият е прям и директен - око за око, зъб за зъб. На мен ми харесва вторият избор. Защото има едни хора по които здраво око и здрав зъб не трябва да остане.
Ние с вас си ги преизбираме на всеки четири години и не само им даваме другата буза, а направо разтваряме бузите.
Имам чувството, че преди 20 години сме се напили и сме си татуирали отзад „моля заповядайте”. И те на всеки 4 години го четат и се възползват
Затова нека го приемем лично.
Нека когато поредният тъп политик се държи като богоизбран и вреди на вас и на вашите близки, приемете го лично.
Защото народ не е някакво абстрактно понятие.
И те като се ебават с народа всъщност се ебават с вас. Ебават вас лично.
Правосъдието няма да ви помогне. То е мудно, безлично и отгоре на всичко е тяхно и работи много интересно. Ако пребиеш крадец в дома си ще те осъдят, а ако стреляш по магистралата или откраднеш сто милиона от държавата със сигурност ще ти се размине.
Затова ако искаме правосъдие трябва да си го вземем сами. Трябва да го приемете лично. Когато откраднат пари приемете го лично. Когато ченгета се правят на журналисти приемете го лично. Когато двама братя се държат братски с цялата власт и разиграват полицията приемете го лично.
Трябва да разберат, че сме опасни и тогава ще ни вземат насериозно. И когато за пореден път ни кажат, че такава е политиката, че така върви светът, че ние сме малка държава и от нас нищо не зависи теглете им една майна. Направете го лично.
Завиждаме на французите, американците и гърците, че при най-малкото накърняване на техните права излизат на улиците.И няма защо да се учудваме.
Това за нации, които още преди 200 години са си направили труда да напишат едни думи черно на бяло, да ги помнят и да не позволяват на никого да ги забравя.
Декларацията за независимостта на Съединените Американски Щати казва, че ако една форма на управление стане деструктивна народът има правото, и забележете, задължението да смени или свали тази власт, да установи ново управление с което да си гарантира сигурност и щастие. Същото го пише и във френската декларация за правата на човека и гражданина.
Наричат това нещо право на революция. Така че, уважаеми зрители, не забравяйте, че всичко зависи от вас, от нас.
Аз моят избор си го правя. Според и вие трябва да направите вашия.
Аз мисля, че е време твоята лична революция да започне.
Имаш правото, имаш и задължението да нямаш милост.

Слави Трифонов - 10 декември 2008
Цитата е от тук
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Абсолютно точно казано: приемете го лично
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 16:44:21 pm от Delica »
*
И аз да се отчета! Изпратих картички на всичките тези адреси!

Контролен мейл за да знаем колко са пуснати:
glasuvam_za_fond_asistirana.r@abv.bg

Комисия по здравеопазването: health_committee@parliament.bg
Комисия по бюджет и финанси: budget@parliament.bg
Комисия по парламентарна етика: k_etika@parliament.bg

Президент на РБългария: press@president.bg
Министър-председател: primeminister@government.bg
Директор на Дирекция "Национална здравна политика" към Министерство на здравеопазването: sspassova@mh.government.bg
Отдел "Здравна политика"
Държавен експерт д-р Георги Узунов - guzunov@mh.government.bg
Главен експерт Георги Лазаров - glazarov@mh.government.bg
Държавен експерт д-р Нели Иванова - nivanova@mh.government.bg
Главен експерт д-р Станчо Фийков - sfijkov@mh.government.bg
Главен експерт д-р Стефан Стайков - sstaikov@mh.government.bg
Главен експерт д-р Симеон Даракчиев - sdarakchiev@mh.government.bg
Главен експерт д-р Лучия Добрева - ldobreva@mh.government.bg
Главен експерт  инж. Татяна Димитрова - tdimitrova@mh.government.bg

Написах и няколко думи от сърцето ми! Надявам се поне някой да ги прочете!
... Аз също не мога да дойда... много ми е мъчно за това, че не мога да съм с вас... Благодаря на софиянки и на тези момичета от провинцията, които ще успеят да пристигнат в София! Благодаря ви, че ще сте там, заради всички, които още се борят и мечтаят! Прегръщам ви!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Има отразена информация и на сайта на бТВ
http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=123098
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Изпратих картички от 3 пощи на всички адреси, публикувани от jam. Току що получих отговор:

"Tatiana Dimitrova <tdimitrova@mh.government.bg>   
Относно: Re: Neka napylnim praznite legylca, praznite bebeshki kolichki   
Дата: Понеделник, 2008, Декември 15 16:42:35 EET   


Mili badeshti mayki, napishete kak mozhem da vi pomognem? Ot vashiya priziv tova ne e yasno! Kak vseki, koyto poluchi vashiya E-mail mozhe da vi pomogne? Az iskam da vi pomogna!!!!!!!!!   Hubavi praznitsi za vsichki vas!!!!!!!!!!"


 
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Изпратих картички до всички посочени адреси.
Само незнам наконтролния мейл как да изпратя копията :oops:,едно по едно в отделни писма ли?


Слагаш всички е-мейли в един, като ги разделяш със запетайки. Така всички отиват по предназначение, като има и за контролния на колко си пратила.

Ганеее, то е така, ама аз нали съм умнаи започнах отзад напред. Изпратих най-напред на контролния и още на две места и чак тогава се сетих, че мога на всички изведнъж.... :oops:
Иначе всички уважих.

Ох, аз се вълнувам! :party: :cloud: :blob10: :trash: :sorry:

сори за спама, ама да споделя... :oops:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
след половин час потеглям и сърцето ми трепери... имам усещането, че ще се получи нещо наистина значимо. дано да не ме подведе интуицията...

ужасно се вълнувам, с нетърпение чакам да ви видя!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
*
И аз разпратих картички на горните е-мейли.

Добавих и няколко думи от мен.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Ох, аз се вълнувам! :party: :cloud: :blob10: :trash: :sorry:

сори за спама, ама да споделя... :oops:
Оф, и аз ще се побъркам от притеснение. Тъкмо си мислех, че само аз съм отперкала.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Момичета, Бог да е с Вас в София и с нас във Варна.Бог да е с всички ни и да прекрачим поредното стъпало. И може би това е тазгодишното ни Коледно чудо. Дано.
Пожелавам ви успех и имате подкрепата ни от Варна.
http://forum.slavishow.com/viewtopic.php?t=18774&postdays=0&postorder=asc&start=0

Колко много семейства пишат,много се радвам.И при мен започва предстартова тръпка :D
<a
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
след половин час потеглям и сърцето ми трепери... имам усещането, че ще се получи нещо наистина значимо. дано да не ме подведе интуицията...

ужасно се вълнувам, с нетърпение чакам да ви видя!
И ние с майка ми тръгваме. Страшно се вълнувам и искам да се запозная най- накрая с много прекрасни хора. Дано успеем, какво по хубаво от това като коледен подарък за толкова обичащи се двойки: Шанса да имат детенце!
За тези който още се чудят, моля присъединете се. Всичко това е за вас, за вашите бъдещи неродени дечица, за усмивката и радостта на свой роднина, съсед, приятел, познат и непознат. След толкова копнеж аз се преборих за моето детенце, искам всяка една двойка да получи тяхното. Имам нужда да видя щастието в очите им. Искам да им дам шанс. Дайте го и вие.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0