0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Цитат
Нещо ми се струва че когато форумът ни беше в нормално състояние много повече почитатели-читатели и писатели имаше.Греша ли?
Определено, Роси - не грешиш! От 14 000 потребители - сега може и сами да преброите колко сме!
Но всеки сам си преценява - всеки си има съвест!!! И довечера ще се види колко сме - дано сме повече!!!!
Цитат
Не е чак така. Сега не е време за критики. Сигурна съм, че всеки ще помогне с каквото може
Точно сега е времето за критики, та дано дойдат повече, защото , ако някой се сети че утре ще трябва да протестира - тогава вече определено ще е късно!!!!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Пишете ,че и Варна е на линия днес в 19 часа пред шадраваните


Д-р Стаменов,обичаме ви!
А кога му е времето?Това е протест не репетиция,няма да имаме възможност за повторни дубли.
<a
*
Tatiana Dimitrova <tdimitrova@mh.government.bg>
Simeon Darakchiev <sdarakchiev@mh.government.bg>
Получих потвърждение за прочетен мейл!!!

Браво на Варна!!!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Момичета, има такива от нас, които искат да помогнат, но просто не могат - ние с Осиана се намираме на 2000 км от България. Трудно ни е да се метнем на колите и да дойдем. Подкрепяме протеста както можем и с каквото можем. Не е момента сега да се заяждаме и да се караме. На никой не му е лесно. Аз отдавна съм претръпнала и съм излязла на светло, не се крия, че съм имала проблем, но има и такива, които не могат. В крайна сметка човешко е.
П.С. Ако не ми забраняваха да пътувам, в интерес на истината бих летяла, за да участвам, нищо че вече не ме касае тази кауза. Просто не набивайте едно и също...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Да се отчета: :D
Изпратих картички до:

Комисия по здравеопазването: health_committee@parliament.bg
Комисия по бюджет и финанси: budget@parliament.bg
Комисия по парламентарна етика: k_etika@parliament.bg
Президент на РБългария: press@president.bg
Министър-председател: primeminister@government.bg
Директор на Дирекция "Национална здравна политика" към Министерство на здравеопазването: sspassova@mh.government.bg
както и до контролния адрес.
*
Браво на момичетата от Варна и областта :D
*
Момичета, има такива от нас, които искат да помогнат, но просто не могат - ние с Осиана се намираме на 2000 км от България. Трудно ни е да се метнем на колите и да дойдем.

абе, Гане, хайде стига, никой не очаква от момичетата като вас в чужбина да се метнете по колите и самолетите и да дойдете от днес за утре! За друго говорим и мисля, че се разбира!

и не се критикуваме ей така за спорта, нито се заяждаме. и времето е точно сега. утре ще е късно.
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 14:20:09 pm от tzvetenze »
Момичета, има такива от нас, които искат да помогнат, но просто не могат - ние с Осиана се намираме на 2000 км от България. Трудно ни е да се метнем на колите и да дойдем.
Гане , да 2000 км , трудно се преодоляват , съгласявам се, но моля те не защитавай тези дето не искат да излязат на светло и се намират на 1 , 5 , 10 или 300 км от събитието и са пряко засегнати от проблема , срамота е успелите майки да дойдат , а те да си стоят на тъмно!
Не ги разбирам и не искам да знам как имали право да са анонимни , ми пак ще го кажа , днес и сега от всички ни зависи , от абсолютно всички!
Нека всеки сам за себе си прецени , колко важен аргумент има за да не дойде!
А останалите ще си кажем мнението , и ние имаме право!

Пълним темите за манджите , казваме си браво и честито ,цуни-гуни и куп още спамо-чат темички , е , къде са сега , тези толкова активни потребители?
Не вярвам , че после ще се откажат да ползват извоюваните привилегии...
Аман , от консуматори!
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 14:39:11 pm от Eфирче »
СРЕЩАТА НИ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗМЕСТИ 15 МИН. ПО-РАНО В 19,00 ЧАСА , ЗА ПРЯКО ВКЛЮЧВАНЕ В НОВИНИТЕ!!!!!!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
http://www.dnesplus.bg/Society.aspx?f=99&d=258881
Вече сме в акция!
Казах няколко приказки по 2 медии.
Довечера сме на линия! :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Момичета, в момента се опитвам да осигуря помощ от Дарик радио. Но моля ви напишете ми (на лични) телефоните на някои от вас, които са по-навътре в нещата, за да могат да се свържат с тях!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Момичета, аз виждам, колко нови момичета са се включили и това е хубаво, виждам че днес форума е с най-много онлайн потребители до сега.
Просто си мислех, че не критиките, а агитацията и организацията е на преден план днес. Не губете сили в упреци, защото те не помагат, а отблъскват.
Вярно е че има хора които ще се скрият, но дори и да се карате те пак няма да дойдат. Така че по-добре да се наблегне върху работата.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
19,00 часа под пилоните ли?
*
Пратих картички на посочените адреси. Много мои приятели също ни подкрепиха и те пратиха картички.
*
Tatiana Dimitrova <tdimitrova@mh.government.bg>
Simeon Darakchiev <sdarakchiev@mh.government.bg>
Получих потвърждение за прочетен мейл!!!

Досега потвърждение за прочетени мейли получих и аз от тез двамата.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

СРЕЩАТА НИ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗМЕСТИ 15 МИН. ПО-РАНО В 19,00 ЧАСА , ЗА ПРЯКО ВКЛЮЧВАНЕ В НОВИНИТЕ!!!!!!


Eeeee, аз на сто медии казах за 7 15... Ама айде поне ние да сме там в 7, пък те когато и да дойдат, ще е ок.
*
никой не се кара, момичета, просто на тези, които вече години сме налиния понякога ни идва в повече да четем подобни мнения. когато има желание начини има хиляди, повярвайте ми. повечето се познаваме, никой от нас не се чуди по цял ден какво да прави, или къде да си изхарчи парите и т.н., но винаги намираме сили, време и средства (лични), за да сме на разположение...
Гане, и аз най-моло те моля, няма нужда от подобни декларации, говорим за друго, а теб всички те знаем, че си много отзивчива във форума винаги.
*
Трябва да сме единни, да сме много, за да видят, че наистина проблема е реален, а не измислен. Да ни видят, а не после да питат дали наистина сме 270 000!!! Аз агитирам и колеги и колежки да дойдат, а те не са засегнати от този проблем!!! Ние, които сме потърпевши, трябва да се надигнем и да покажем как можем да се борим!!!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Цветенце, Ефи, Стефи, ясно е, че има нужда от помощ. Знаем всички какви са ни проблемите, знаем и че трябва да се борим за това. Но упреците, ръчкането с остен и обидите, няма да ни помогнат да амбицираме тези, които не искат да дойдат.
И честно - съжалявам, наистина много, че сега, реално не мога да дойда да помогна.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю