0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
от клиниката на д-р Владимиров ще дойдат 10 души да ни подкрепят!

и аз гледам сама детето си, но мъжът ми ще си тръгне по-рано от работа, за да го поеме. ако има силно желание - начин винаги се намира!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Момичета, никоя от нас не е свободна и без ангажименти тази вечер, никоя! И ние имаме деца и имаме ангажименти към тях било къпане, хранене, приспиване. Хайде, това е една единствена вечер, намерете начин! Заради всички онези хора, колкото и малко да са, които тръгват от други градове, оставят дечицата си, връщат се по нощите с влакове, за бога - има и бременна жена в 9ти месец, но ще пътува до Сф - заради всички тях не мога, живееща в Сф, където се случва събитието, да си остана в нас, каквито и ангажименти да имам.

и аз няма на кого да оставя детето - мъжът ми ще си тръгне по-рано, за да я поеме и аз да тръгна. ако нещо не успее да си дойде навреме, тръгвам с детето, а той ще дойде да я прибере, когато успее, но ще дойда!
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 13:11:26 pm от tzvetenze »
Ами и аз тогава къпя и храня, но ще отида поне за половин час до към 8...

С детето ли ще си? Аз наистина точно по това време няма на кого да го оставя..
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
 Момичета, аз също ще дойда, но нямам възможност да намеря празна количка!!! Пратих от нашите четири имейла до всички посочени институции картички!!!


*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Ето писмо от главната редакторка на БгФактор:

Здравейте, казвам се Веселина Божилова и съм председател на сдружение "Майки срещу дрогата". По професия съм журналист и главен редактор на сайта bgfactor.org. Искам да изразя съпричастността си към Вашите усилия и гнева, на който дадох воля в статии и в двата сайта, породен от отношението към Ваши представители в Парламента. На мен ми се случи същото преди три години в Правната комисия, описвам го в статията по- долу. Наистина вече трябва да се вдигнем всички, които сме показали достатъчно сила, за да заявим проблемите си и да се борим за тяхното решение, положението е жестоко и при вас, и при нас. Прочетете статията в сайта на сдружението: http://antidrugbg.com/temi.php?&id=1570 А ето и статията в БГфактор, особено интересни са коментарите отдолу: http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=2&ct=1&id=17480 С поздрав, Веселина Божилова


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Аз ще дойда. Силно се надявам да не се получи като преди една година на шествието протест само една шепа хора.

 Моля,намерете начин да дойдете, аз съм с две дечица едното от които е на 40 дни и въпреки това ще дойда. От много време се борим да се промени нещо в тази държава сега е момента да покажем колко много сме и колко задружни сме.
Пуснах картичка до всички институции, които Джам е посочила. В "относно" писах: "България иска ли нашите деца". Изписах го на латиница, защото понякога, ако е на кирилица, излизат някакви маймуни.
за сега нямам изтрит имейл.
Ще разпратя и на контактите си.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Момичета както казах аз съм на работа и не мога да се измъкна, но мъжът ми ще дойде.
Чакам си регистрацията при Слави вече 2 часа... :?
*
Момичета, моля ви, както ултра е написала, хайде да оставим оправданията за утре, а днес да сме пред НДК. И моя мъж трябва да си тръгне по-рано от работа, да обиколи целия град, да вземе бабата, да я закара в къщи и да се върнем до НДК, за по-напряко и през младост ще минем, за да вземем съмишленици :wink:
На децата нищо няма да им стане ако не са изкъпани една вечер, а всеки може да му разбърка малко мляко или да стопли супичка и да го нахрани.
Колко момичета още мечтатят да има кой да къпят и хранят, нека помислим днес за тях, не за себе си.
*
  как ще бъде организирано извозването на хората от провинцията-Пловдив
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Колко момичета още мечтатят да има кой да къпят и хранят, нека помислим днес за тях, не за себе си.
:bighug:  :good_post:

Момичета, моля ви, както ултра е написала, хайде да оставим оправданията за утре, а днес да сме пред НДК. И моя мъж трябва да си тръгне по-рано от работа, да обиколи целия град, да вземе бабата, да я закара в къщи и да се върнем до НДК, за по-напряко и през младост ще минем, за да вземем съмишленици :wink:
На децата нищо няма да им стане ако не са изкъпани една вечер, а всеки може да му разбърка малко мляко или да стопли супичка и да го нахрани.
Колко момичета още мечтатят да има кой да къпят и хранят, нека помислим днес за тях, не за себе си.

 :good_post: :director:
Нещо ми се струва че когато форумът ни беше в нормално състояние много повече почитатели-читатели и писатели имаше.Греша ли?
<a
Изпратих писма до следните електронни медии
news.bg ; standartnews.com; mediapool.bg ; dnes.bg ; bta.bg; dir.bg; fokus-news.net; news24.bg
Надявам се, че ако инфото излезе по медиите по-рано днес ще се включат още хора.
*
Цитат
Момичета, моля ви, както ултра е написала, хайде да оставим оправданията за утре, а днес да сме пред НДК. И моя мъж трябва да си тръгне по-рано от работа, да обиколи целия град, да вземе бабата, да я закара в къщи и да се върнем до НДК, за по-напряко и през младост ще минем, за да вземем съмишленици
На децата нищо няма да им стане ако не са изкъпани една вечер, а всеки може да му разбърка малко мляко или да стопли супичка и да го нахрани.
Колко момичета още мечтатят да има кой да къпят и хранят, нека помислим днес за тях, не за себе си
Браво!!!!! Поздравления!!!!! :grouphug2: :thankyousign:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Пишете ,че и Варна е на линия днес в 19 часа пред шадраваните


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Нещо ми се струва че когато форумът ни беше в нормално състояние много повече почитатели-читатели и писатели имаше.Греша ли?
Не е чак така. Сега не е време за критики. Сигурна съм, че всеки ще помогне с каквото може.

Цитат
Most Online Today: 370. Most Online Ever: 370 (Днес в 13:49:30)


И по-ново:

Цитат
Most Online Today: 382. Most Online Ever: 382 (Днес в 13:54:32)
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 13:57:34 pm от Osiana »
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Мацки, тези от вас които имате профил във  Facebook  сложете като съобщение на статуса си линка към поста на бу в нейния блог http://missby.wordpress.com/2008/12/14/zachatie/

много добре и изберпателно е написала проблема, казуса и слуката за довечера - все някой от вашите познати ще кликне и ще научи за събитието.
постнах го

Чем больше бумаги, тем чище задница - девиз бухгальтеров
*
*
Момичета, изпратих картички на всички адреси, които са дадени. В относно написах: За Фонд асистирана репродукция. А текста беше следният:
"Не ни отнемайте правото да бъдем родители!!!"
Довечера съм пред НДК с майка ми и двама приятели! Надявам се да дойдат и още, но засета сме 4-ма!