0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Изпратих картички до всички посочени адреси.
Само незнам наконтролния мейл как да изпратя копията :oops:,едно по едно в отделни писма ли?


Слагаш всички е-мейли в един, като ги разделяш със запетайки. Така всички отиват по предназначение, като има и за контролния на колко си пратила.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Момичета , трябват две хубавелки от нас за студиото на БТВ новините? Къде сте знаменоскииииииииии? :D Условието е да са от засегнатите , не от успелите.
Аз писах вече в другата тема, но щом е за студио, няма да съм подходяща, а и вече съм към групата на успелите пък макар и от съвсем скоро.. :?

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
И аз пуснах картички на всички адреси, включително и на контролният.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Какво означава - аз съм морално с вас...ай сиктир бе!

Разбирам, че емоциите и напрежението са големи, но нека такива думи поне днес останат неизказани.
Моля ви от сърце за това.
Всичко друго приемам и разбирам,с повечето съм съгласна но това "...ай сиктир бе!" е малко прекалено.
Всички се борим за едно и също.
*
Довечера с мен ще дойде още 1 човек! Ставаме 5 засега! Момичета, сега е момента, друг такъв едва ли ще има скоро. Кога ще излезнем от сенките? Кагато всичко приключи ли? И от моите приятели много малко знаят за проблема ни, но не искам да се крия зад лицата на организаторките! В крайна сметка те не са длъжни да се борят за всички нас!!!!!!!
*
Ако беше отворен форума може би щях да напиша тези няколко реда в ЕМОЦИОНАЛНИ.
Аз съм свит и притеснителен човек такава е природата ми,ще подкрепя идеята във Варна на площада,притеснявам се от липсата на анонимност но ще го преодолея.Призовавам всички ,които чувстват неудобство ,имат задръжки и се притесняват да спуснат плътните пердета и да развеят знамето,та мисълта ми е -нека всички, които скрито се колебаят  да си кажат едно майната му и да излязат на площада
Така ще направя аз задръстената знам, че повечето от вас не са ама има и като мен,ударете по едно, хванете половинките и погледнете проблема открито и право в очите!!! 
Сега е момента :balk_69:
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 15:25:54 pm от ised »
*
  как ще бъде организирано извозването на хората от провинцията-Пловдив

VAS, при нас ще има едно место още, изпращам ти на лични телефонът ми защото няма много време да се разберем.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Изпратих картички, разбира се някои са делнати, без да са отворени.
Надявам се да мога да дойда довечера, ако не - момичета с вас съм!!!!!!
Ще се моля за успех!

« Последна редакция: Декември 15, 2008, 15:46:39 pm от jam »
Еми ето,щом емоциите и напрежението е голямо,значи трябва и да действаме емоционално.А ние само емоционално се караме,ще бъде много грозно ако пред НДК се съберем стотина човека.А после задружно ще подаваме хиляди молби за ин-витро.Браво на момичета от Варна!Добре се организирахте!
<a
*
там съм - за количката не съм сигурна
В очакване ....
*
Призовавам всички момичета от София да дойдат на пилоните пред НДК - всичкото това го правим заради самите нас.
Не ви ли е неудобно , че повечето момичета , които ще са там са вече родили или бременни в момента, а се борят за нас, които евентуално ще се възползваме от благините???


Аз само да кажа ,че съм без количка. :(
*
 Момичета, най-вероятно ще дойдат и от тв7 да отрязат протеста ни. Почти на 100 % процента са ми обещали. Мои приятили и мъжът ми също ще дойдат.
 
Изпратих различни картички от служебната поща на всички адреси и на контролния.Сега ги чакам да видим дали ще ги отворят.
*
Ние с мъжа ми ще дойдем.
Картички пуснах, досега нямам съобщение да са изтрити.

П.с. Нали отвън ще е събирането и отвън ще бъде самия протест, правилно ли съм разбрала?
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 15:53:22 pm от Grace »
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Присетих се за нещо, четейки последните няколко страници. За един филм с Мел Гибсън, който всички сте гледали и който сигурно не само на мен е много любим - Смело Сърце.
Знам, че там във филма и тук, тази вечер пред НДК, ситуацията е съвсем различна и изобщо не иде реч за едно и също нещо. Но все пак има нещо общо - борбата за сбъдване мечтите, последователността и смелостта да ги следваш, и не на последно място - изпуснатия шанс. Както Танита писа по-нагоре - ако утре ви се прииска да се покажете ии протестирате, ще бъде късно. Така както и Уилям Уолъс казва на бойците си - някой ден в топлите си легла бихте дали всичко само за още един шанс да се върнете тук и се борите за свободата си (съвсем по памет :oops:)

Днешният ден може да промени живота ви. Затова, не изпускайте този шанс и елате довечера.

Ето откъсчето от този зареждащ филм за смелостта и  мечтите...
http://www.youtube.com/watch?v=0zwMtvCMLio
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 15:59:16 pm от tzvetenze »
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
ох, да ви споделя - моята братовчедка току що ме зарадва, че ще отиде пред НДК в 8. Тя е в София и изобщо още не мисли за деца, но е съпричастна с нашите проблеми.
толкова я обичам  :bighug:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Цвети, :bighug:

lb2f
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Имам едно такова техническо питане - нямам достъп до бг телевизии и няма да мога да гледам предаването, нито новините - има ли шанс да се запишат нещата и да се качат някъде?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
в сайта на бтв не предаваха ли новините на живо?...
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Не всичко може да се гледа на живо. Разпознава по ай пи, че съм извън България и иска плащане :? Мога вече готови записи да гледам от вътрешни продукции.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю