0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Висок тестостерон ПОМОГНЕТЕ : (
« Отговор #60 -: Ноември 08, 2009, 18:56:02 pm »
Предполагам е възможно, но не е задължително! Аз не съм имала акне дори в пубертета...Защо не пуснеш едни хормони направо!?

Ще пускам ,но чакам да ми дойде цикъла нали са на 3-ти ден.
Преди това се информирам,кои хормони и по какъв начин влиаят на акнето,сега съм на етап,има овулация,фоликула се е пукнал,опити за бебе-1,2 месеца,просто не сме улучили момента,но все пак да пусна и тези хормони,да знам как да лекувам акнето-дали вътрешно или козметично.
Ако само акнето ти е проблема-решения мноаго! :D Дано скоро успеете за бебето, забрави за акнето!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
Re: Висок тестостерон ПОМОГНЕТЕ : (
« Отговор #61 -: Ноември 11, 2009, 11:06:18 am »
Здравейте,
пуснах си хормоните и всички/ пролактин,ЛХ,ФСХ,естрадио са в норма/ освен ТЕстостерона който ми е 4.37 при референтни стойности 0.27-2.9
Държа да уточня че нямам допълнително окосмяване,имам само лека форма на акне.
Пуснах си и хормоните на щитовидната жлеза ТСХ и ФЦ4 и те са в норма.
Единствено незнам какво да правя с този тестостерон,чета че се лекува с Диане 35,но то пък е противозачатъсно//следователно бебеправенето остава за заден план..
Чакам да стане 21-ден от цикъла за да си пусна и прогестерона,за да мога да отида на лекар.
Искам да ви попитам има ли случаи в които тестостерона е лечим/всмисъл да се понижи/ и такива в които не е
Re: Висок тестостерон ПОМОГНЕТЕ : (
« Отговор #62 -: Декември 05, 2009, 23:00:48 pm »
И аз съм с висок тестостерон, вече имам 1 дете, дали нивото се е покачило след раждането или и преди си е бил така. Това сега се питам :ask: Четох едни неща за влиянието на тестостерона за развитието на ембриона и ми е притеснено!
*
Re: Висок тестостерон ПОМОГНЕТЕ : (
« Отговор #63 -: Февруари 06, 2010, 17:56:11 pm »
капчица,чети по-малко,хубаво е човек да знае повече и да е информиран,но понякога сами такива филми си вкарваме в главата... :)