0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #260 -: Февруари 24, 2009, 10:59:27 am »
Хайде и ние да се запишем тук - ще си имаме двама яки мъже  :bori_004: :bori_004:

Нормални сме си за седмиците и тежим по 230 гр.  :lol:

Бебе, явно при всеки е различно. Аз съм на магнерот 3х1, но без но шпа. Така че - както са ти ги предписали на теб!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #261 -: Февруари 24, 2009, 11:56:57 am »
Барбаронче, добре дошла в мъжкия отбор  :lol: Ама нещо много момци станаха, че не знам как ще си поделим момите. Май ще започна тайни преговори с женските мамчета  :wink: Макар че докато на излязат на бял свят няма гаранция какви ще са - само да растат големи и здрави бебчета.


Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #262 -: Февруари 24, 2009, 12:01:18 pm »
Барбаронче, добре дошла в мъжкия отбор  :lol: Ама нещо много момци станаха, че не знам как ще си поделим момите. Май ще започна тайни преговори с женските мамчета  :wink: Макар че докато на излязат на бял свят няма гаранция какви ще са - само да растат големи и здрави бебчета.
 

Ами ще излизаме на дуел бе  :lol: :lol: :lol:

Абе, няма значение какви ще са - само да са живички и здравички! 
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #263 -: Февруари 24, 2009, 12:46:24 pm »
Бебе, но-шпа можеш да пиеш само при нужда щом нямаш контракции. Магнезия не го спирай напълно, просто когато ти е спокоен корема можеш да го намалиш, точно както си направила.  :D Така ми е казвал на мен д-р Сигридов.
Ама вярно много мъже станаха.  :lol:
  09.11.2007
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #264 -: Февруари 26, 2009, 12:20:15 pm »
Момичета, откъде си купувате панталони за бременни, какви носите, дънки ли, джинси ли повече.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    Vanya1972

  • **
  • 51
  • Моите три слънчица
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #265 -: Февруари 26, 2009, 12:28:33 pm »
Silvanchence, аз си купих панталон от магазин Рени  - там има голямо разнообразие на панталони, дънки, гащеризони и всичко което си помислиш за бременни, но цените на са никак ниски. Панталона, който си купих е 52 лева, а една приятелска си купи дънки, ако не се лъжа бяха около 65 лева, но пък има разнообразие и избор.
Виждам, че мъжките мами нещо се тревожат, че момите са малко, нека се запишем и нике - вчера ходихме на 4G и ни казаха, че ще имаме 3 моми, така, че спокойно бройката нараства  :D. Нормално се развиват сладуранките и си отговарят на седмиците 22 г.с. - поне така каза докторката - най-финната мома е 422 гр, а най-якичката 473 гр., а средната 457 гр., дано така си вървят до края
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #266 -: Февруари 26, 2009, 13:05:02 pm »
Момичета, откъде си купувате панталони за бременни, какви носите, дънки ли, джинси ли повече.
В Блага Благоева, ако си харесаш панталон ти го преправят за бременни.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #267 -: Февруари 26, 2009, 13:08:17 pm »
Ваня, честито ти женско царство  :bori_007: :bori_016: :bori_008: Вече съм спокойна, че моми ще има за всички :) Все така добре да растат и трите бандитки!
Мен две приятелки ми дадоха на заем панталон и дънков гащеризон, така че не ми се е налагало да купувам. То не че има и къде да ги нося освен на консултации - у дома с анцузите по цял ден. Само скоро по-голям анцунг ще ходя да купувам ;) Но като оздравея - някаква настинка съм хванала - гърло, хрема, боли ме като преглъщам и сега ям мед, лимони, промивки със солена вода + Осцилококцинум - каквото безвредно се сетя.Дано да минава бързо. Пазете се мамчета, че едни подли вируси обикалят и ни дебнат  :witch:


*
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #268 -: Февруари 26, 2009, 13:16:40 pm »
Барбаронче,честита двойка мъже :D

А Ваня на теб честито женско царство :D

Silvanchence,и аз от Рени си купих дънки - около 65лв са наистина,за мен лично са си супер изгодна покупка,предвид това,че голямо носене пада - откак съм ги взела - стана вече 3 месеца,почти не ги смъквам - като излизам някъде обикновено съм все с тях :wink: Пера си ги и пак ги обличам,и така ще си изкарам до края сигурно... :lol: Освен ако не се позатопли времето поне малко скоро,та да се барна и с някоя пола евентуално :lol:

Бо,чакаме скорошни добри новини от теб - желая ти леко раждане и незабравима среща с мъниците! :D

Жабче,много добре са ти куклите - дано продължават все така добре да растат,а на мама стискам палци да ги устиска колкото може повече! :D :crossfingers: :crossfingers:

Бебе,пожелавам ти скорошно оздравяване! Неприятни са тези настинки наистина :? Но ти ще я пребориш твоята бързо,сигурна съм! :D :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 13:20:16 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #269 -: Февруари 26, 2009, 13:20:25 pm »
Аз си взех едни дънки оттук: http://deva-bg.com/ Струваха 56 лв ако не се лъжа. Тъмносини, дебелки, с тях ще си избутам, голямо носене пада. И едно боди за бременни пак оттам, защото ми писна да ходя с гол пъп и кръст в тия студове. За резерва имам един кафяв по-спортен панталон от един магазин за бременни под колоните на Пиротска, той май беше 45 лв. Вкъщи карам с анцузи, само гледа горе да не са със стегнат ластик. Ако ми стяга, просто навивам горната част под корема. Иначе като беше по-топло и аз бях с по-малък корем си носех една дълга джинсова пола на волани с текстилна платка отгоре, не е за бременни, но ми беше адски удобна. Неудобната част бяха чорапогащите за нея, но им намерих цаката - срязах ги по ръба отпред и с един чифт гащи отгоре ги носех под полата.
Сега освен палатка нищо друго няма да ми стане.  :lol:

Ваня, честити розови гащи. Ех, че женско царство ще е у вас.  :lol: И аз чакам моми, хихи.
  09.11.2007
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #270 -: Февруари 26, 2009, 14:17:39 pm »
Сега освен палатка нищо друго няма да ми стане.  :lol:
:lol: спокойно - още има да растете. Пък за нас дето сме след вас със седмиците да не говорим :)


*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #271 -: Февруари 26, 2009, 16:17:00 pm »
Благодаря ви, момичета за магазините, този под колоните на Пиротска и на Витошка и Пенчо Славейков ги знам, но не съм се сетила изобщо за тях  :D .

А този Блага Благоева и Рени къде са, че аз съм една софианка, какво да ви кажа, нищо не знам къде се намира  :lol: .
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #272 -: Февруари 26, 2009, 16:42:46 pm »
Но като оздравея - някаква настинка съм хванала - гърло, хрема, боли ме като преглъщам и сега ям мед, лимони, промивки със солена вода + Осцилококцинум - каквото безвредно се сетя.Дано да минава бързо. Пазете се мамчета, че едни подли вируси обикалят и ни дебнат  :witch:

И аз бях така миналата седмица, какво ли не правих, портокали, лимони, мед и литри чайове изпих.На седмия ден почна и суха кашлица, която почна да слиза към гърдите, и за нея страшно ми помогна запарка от босилек с мед , пих два дни по 2-3 чаши и се оправи, само хремата остана, втора седмица вече.

По този повод, на вас предписват ли ви някакви витамини, толкова са ни отслабнали организмите, че доста лесно се разболяваме и трудно ни минава освен това.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #273 -: Февруари 26, 2009, 16:48:40 pm »
Сега освен палатка нищо друго няма да ми стане.  :lol:
Хаха, това ми напомни за мен  :lol: Накрая една рокля с пеперудки само ми ставаше и купона беше като се разритат малките  :lol: Добре, че беше лято, та не ми се налагаше чоропогащи да нося. Точно преди да родя, успях да си купя една бяла рокля на волани, с нея наистина бях все едно с палатка  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #274 -: Февруари 26, 2009, 17:14:56 pm »
Аз ви препоръчвам да не купувате много дрехи, тъй като размерите ни бързо се променят, а и сега и времето ще стане по-меко. Лично аз си купих панталони с ластичен колан от едно мимиче, което продавало и в продавалника, но не знам как и е ника. Тя продава нови дрехи, внос от Англия и съм много доволна от тях, а и цената беше по 20 лв/бр, което е нищо. Иначе да ви се оплача-днес беше един УЖАСЕН ден за мен и семейвтвото ми. Както бях споделила днес беше операцията на съпруга ми и разбирасе аз не можах да отида в болницата. Не съм мигнала цяла нощ, а днес съм си изплакала очите и направо не знам как не родих от всичките тези притеснения. То както винаги става уж беше безобидна на пръв поглед операция, а накрая такива усложнения,че съм се побъркала направо. И най-лошото е че не мога да бъда до него в този момент. :balk_146: На никому не пожелавам такова изживяване и то точно в такъв момент! Но се моля всичко да се оправи и тези лоши неща да останат в миналото ни! Не спирам да се моля и да се надявам,че това е последния път, в който сме разделени по такива лоши поводи!
*
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #275 -: Февруари 26, 2009, 20:28:38 pm »
Бо,важното е че операцията е минала и сега живот и здраве дано бързо се възстанови съпруга ти!Малко остана до най-прекрасната среща,стискам ти палци и от сърце ти желая всичко да мине добре!Малко остана,после само хубави емоции ви пожелавам!
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #276 -: Февруари 26, 2009, 20:43:21 pm »
Ванче, честити ти моми,поздрави и от мен пиша ти тука че снощи много късно ти видях съобщението в скайпа мъжо ти като простира ще простира бикини, бикини,бикини и само неговите гащи, като казах снощи на моето мъжо за вас и той се опули :lol: и викам мислимо какво ще ни каже док другата седмица osi_12 osi_12 osi_12 osi_12 osi_15 osi_15 osi_15
*

    Vanya1972

  • **
  • 51
  • Моите три слънчица
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #277 -: Февруари 27, 2009, 09:53:55 am »
Бо, бъди силна, разбирам те колко ти е тежко в този момент, но се радвай, че въпреки усложненията всичко е минало и остава само въстановяването и радостното събитие, което чука на вратата ви вече. Мисли за предстоящите мигове, в които ще сте вие двамата и двете слънчица. Успех и късмет миличка!
Silvanchence, ето това са адресие на магазин "Рени" в София, но както е писала и Бо не е необходимо да се купуват много дрехи, аз също си купих само този панталон и си карам само с него, а в къщи с анцунзите.
гр. София
Ул. "Пиротска" 9
(Малък ЦУМ, ет. 1)

гр.София
Жк. "Младост" 1A
(Пазар Пътеките), 3-та пътека, магазин No 94
Вале благодаря ти, верно си е така, но какво да се прави, каквото ни е пратил Господ  :D
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #278 -: Февруари 27, 2009, 11:21:17 am »
Бо, важното е, че операцията е вече преминала успешно. Сигурно ти е било ужасно тежко, но се опитай вече да мислиш позитивно.
Силванче, аз си купих едни дънки от магазин за маркови дрехи с леки дефекти. Намира се на Екзарх Йосиф като тръгнеш от Мария Луиза към Раковска се пада отляво. Малка е витрината отвън и не хваща око, но там всички дънки са до 30 лв. Моите бяха 28 и съм много доволна защото има вариант малко да се свиват под корема и постепенно да използваш целия им потенциал  :D

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #279 -: Февруари 27, 2009, 11:33:58 am »
Бо миличка, стискам палци всичко да е наред с мъжа ти и скоро да сте си у дома и четиримата здрави и щастливи :crossfingers: Ти се пази и пази бебчетата, че тати ще чака да ги види живи и здрави като се оправи.
silvanchence, благодаря за рецептата - вече пия чайчето (добре, че обичам да готвя с босилек и имах тука сушен). Дано да подейства по-бързо, че вече две нощи не мога да спя от запушен нос, гърлобол и вече и кашлица. Като ударена с парцал съм. С това лежане у дома така съм се изнежила... Предаставях си се като много разхубавена и активна бременна, а то какво стана - пазя тука само леглото заради бебчетата. А иначе витамини си пия - фолиевата, матерна, малтофер против анемия - но явно не действат срещу настинки. Личният сега ми изписа и хомеопатичен сироп против кашлица - Стодал и чакам милото да ми го донесе в обедната почивка.
Вали, спокойно - от личните ми познати пациентки на д-р Емин (бременни или родили), всички сме с момченца. Явно нашия док е майстор на мъжки бебета  :lol: Така че, по-скоро може да има на простира слип, слип, слип и едни бикинки за цвят ;) Нямам търпение да пишеш дали теорията ми е вярна.