0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #240 -: Февруари 19, 2009, 09:55:56 am »
Eti4ka, и при мен се получи така - захванаха се три ембриончета, но после едното спря да се развива и останаха двамата ми мъже. Хем ми беше тъжно, хем се успокоявах, че сега другите 2 бебчета ще са по-добре, защото каквато съм слаботелесна, трудно щях да износя 3. И мен ме беше страх от редукцията и докато се начудя дали да я правим... Съдбата сама реши. Или пък природата. Сега си се радвам на двете бебчета и се моля всеки ден да растат големи и здрави :) И твоите мъници сега ще са по-добре.
Бо, ако знаеш как се радвам за теб и чакам новината за дошлите на бял свят бебчета. Пупупу - всичко да мине по мед и масло! Скоро ще видиш на кой приличат и познали ли са докторите пола :) На мен ми се струва тоооолкова далече срещата с мойте сладури - те по-добре да си почакат поне до началото на юни да си растат в мене. От мен кураж и стиснати палци раждането да е най-прекрасния миг от живота ти :crossfingers:


Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #241 -: Февруари 19, 2009, 13:25:01 pm »
Благодаря ви много БО и БЕБЕ_2009 за милите думи и подкрепата!Между другото аз силно вярвам в това ,че когато нещо се случи ,то е трябвало да се случи и никой не може да избяга от пътя си който трябва да извърви.Така ,че когато разбрахме за загубата ,като че ли не го приех драматично,още повече ,че много лекари изразиха мнение за проблемите, които могат да настъпят при триплодна бременност(не при всеки разбира се!)Така,че Господ и съдбата си знаят работата къде колко бебчовци да ни пратят,защото нали самите те са тяхно творение :lol:Сега определено съм по-спокойна и знам ,че и бебушките са така и дано са живи и здрави до финала,това е най-важното за всички нас,нали?Прегръщам всички ви и хубав и спокоен ден!И много усмивки :D :D :D :D :D
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #242 -: Февруари 21, 2009, 18:58:59 pm »
Вали, какво стана на консултацията при д-р Емин? Взех да се притеснявам, че не пишеш нищо. Чакам хубави новини :)


*
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #243 -: Февруари 21, 2009, 20:04:49 pm »
Привет от мен :D

Днес бях на преглед при д-р Александров - добре са юнаците,всичко им е наред,растат си - вече са по около 900гр. :D
Все още вървят 7-10 дни напред - отговарят на 26г.с. по размери :)

Този път се оказаха и двамцата с главите нагоре (и то лице в лице,на прегледа почти си допираха нослетата,доколкото е възможно през преградата хи хи :lol:)

Като си помисля,само преди има-няма 3 седмици като ме гледаха на ЖК-то,бяха и двамата с главите надолу,пък сега обратното 8O...голяма акробатика ще да е било :lol: :lol: :lol:  :babyflips: :babyflips::lol: :lol: :lol:


Бо,то не останало при теб - стискам палци тези последни метри да ги изминеш с лекота,а след това - здрави пухкави бебчета да гушкаш! :D
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 20:07:44 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #244 -: Февруари 21, 2009, 20:33:17 pm »
Бебе не сме ходили защото при нас ни затрупаха големите снегове и звъннахме на док и отложихме за другата седмица малко да се разтопи, че то при нас ужас пък в Плевен два пъти повече сняг има.Казах му че сме ходили на ЖК миналия четвъртък и гинеколожката ги е примерила бяха 15 см, а кратунките им бяха 3.3см и трите бяха еднакви и сега ще гледам да си запазя час за сряда или четвъртък другата седмица 24.02-25.02.09г да ги видим за по сигорно.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #245 -: Февруари 22, 2009, 12:54:31 pm »
Супер, Counterfeit! Растат депешарчетата и хич не се ослушват. Ще се родят двама големи, здрави и гласовити мъже  :lol: А колко има още да се въртят...
Вали, наистина е много хубаво, че са еднакви и трите бебчета - много се радвам. Нямам търпение да пишеш като минете при доктора ни. Дай Боже да станат мнооого големи :) Той и сигурно и пола им ще може да ти каже като идеш другата седмица.


*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #246 -: Февруари 22, 2009, 13:33:06 pm »
Привет от мен :D

Днес бях на преглед при д-р Александров - добре са юнаците,всичко им е наред,растат си - вече са по около 900гр. :D
Все още вървят 7-10 дни напред - отговарят на 26г.с. по размери :)

Този път се оказаха и двамцата с главите нагоре (и то лице в лице,на прегледа почти си допираха нослетата,доколкото е възможно през преградата хи хи :lol:)

Като си помисля,само преди има-няма 3 седмици като ме гледаха на ЖК-то,бяха и двамата с главите надолу,пък сега обратното 8O...голяма акробатика ще да е било :lol: :lol: :lol:  :babyflips: :babyflips::lol: :lol: :lol:

Ей, каква красота Таничка!  


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #247 -: Февруари 22, 2009, 20:27:10 pm »
Надявам се да каже пола, той мъжо пък не искал да знае :D ама ако не са се на дупили и са застанали в "поза" :lol:най вероятно ще каже пола.Ше пиша живот и здраве като се върнем от Плевен
*

    Vanya1972

  • **
  • 51
  • Моите три слънчица
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #248 -: Февруари 23, 2009, 10:47:15 am »
Vali_n ще чакаме новини като се върнете от Плевен, аз в сряда ще ходя на 4G да видим бебоците.
Бо - стискам палци всичко да мине по вода и скоро да гушнеш своите слънчица.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #249 -: Февруари 23, 2009, 13:19:11 pm »
Аз и тук да си се похваля. :D Нашите мишлета са по 130 грама. Развиват се добре и според съответната седмица. Освен това ще са момче и момиче за наша обща радост с тати. :D Знаех си аз, но е друго да го чуеш вече и от лекар. :D
При менможе да се наложи серклаж, че се е скъсила шийката за един месец от 3,5 на 3,1 см, но ще я мерим пак отдолу след 10-ина дни и тогава ще се реши.

*
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #250 -: Февруари 23, 2009, 14:14:13 pm »
Ето ни и нас! Все още сме си заедно. :lol: Миналия ден бяхме на поредната консултация и засега всичко е наред. Докито каза,че мъниците би трябвало да са достигнали поне до 2.2 кг, което ми се вижда ужасно малко като знам че ми остават още някакви си седмица-две. Много се надявам да не ми се наложи да ги гледам в кувеози и да ни изпишат заедно. Иначе другото е добре и вече сме в очакване. Чантата е стегната и е до вратата, в готовност да се тръгне на момента. Утре съпругът ми влиза в болницата за една операция на гърлото и много се надявам да успея да го изчакам да се прибере вкъщи и тогава да се случва ....., макар че и сега пак няма да ме оставят сама, някак си с него си ми е най-добре. Знам,че с нищо няма да може да ми помогне тогава, но ние никога не сме се разделяли и сега в този едновременно труден и щастлив момент не ми се иска да разчитам на никой друг освен на него. :( Вярвам,че бебоците ще разберат и ще изчакат татко си да се върне и да си стъпи малко на краката за да може и той да им се порадва! Хайде стискам палци на всички ни и дано и вие да докарате докрая, колкото и далече да ви изглежда засега! А за финал-две или три здрави бебчета!
*
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #251 -: Февруари 23, 2009, 14:47:20 pm »
Бо,пожелавам ти да изчакат бебоците татко си,да мине леко и безпроблемно раждането!
Златулка,честити шарени пантофки!
:D
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #252 -: Февруари 23, 2009, 15:40:22 pm »
Златулка чести ти шарени бебочета, и ние се надява ме да са шарени, но нашето ходене до Плевен се отлага чак за 4.03.-5.03.09 :( всичките часове на док са запълнени и няма как ще сме със свито сърчице още една седмица :?
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #253 -: Февруари 23, 2009, 15:52:50 pm »
:smiley_abxb:Злати, аз като наричам за шарени пантофки, не бъркам!
Звездите ми ги говорят,  :bighug: така се радвам!

Бо, yahoo_17 късмет на тате и на тебе да се изчакате и заедно да посрещнете бебоците!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #254 -: Февруари 23, 2009, 17:03:37 pm »
Бо, няма как да не остискаш до завръщането на таткото щом така си свикнала да разчиташ на него.
Мише, :bighug:

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #255 -: Февруари 23, 2009, 17:15:50 pm »
Бо, стискам палци да мине леко и безпроблемно операцията на любимия :crossfingers: А бебчовците да си те пориткат поне още малко, докато тати си дойде :)
Златулка, честити шарени пантофки и от мен мила! За серклажа изобщо не се плаши - аз как бях умряла от страх, а нямало защо ;)
Мише, не знаех, че имаш способности на ясновидка  :lol: Ако нещо ти дойде отгоре от звездичките и за мен и бебчовците ми, да ми пишеш. Цунки на Митко.
Моите бандити вече по-ясно се усещат - онзи ден даже през корема усетих с ръка като мърдат, но докато сложих ръка и след няколко секунди се успокоиха. Милото не можа да усети. Само че в последно време като мръднат и нещо ме притискат и все бягам до WC  :oops:, а колко имат още да растат... Не е ли рано още за такива "ефекти" на бременността?


Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #256 -: Февруари 23, 2009, 17:41:58 pm »
Златулка, честити шарени пантофки.  :D
Бо, не остана, скоро ще се гушкате с бебоците. Леко да мине за всички ви!
Бебе, тъкмо си е време за подобни изпълнения. Всеки момент очаквай и бабунки по коремката да започнат да правят. А за тичането до двете нули, и при мен се получава - като ми се разходи някоя бандитка по пикочния мехур.  :lol:

Моите моми са по 2 кг вече. Днес ходих на запис на тонове, всичко с бебетата е наред, ама аз бях с някакви зверски контракции та после минахме и през д-р Сигридов да каже какво да правя. И сега съм на лежанка и Гинипрал, че още им е рано да излизат на моите.
  09.11.2007
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #257 -: Февруари 23, 2009, 20:55:28 pm »
АОсвен това ще са момче и момиче за наша обща радост с тати. :D
Да ме прощава Мишето, но тези аз съм ги нарекла  :balk_70:

Честити шарени пантофки, Злате!

lb2f
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #258 -: Февруари 24, 2009, 08:04:27 am »
АОсвен това ще са момче и момиче за наша обща радост с тати. :D
Да ме прощава Мишето, но тези аз съм ги нарекла  :balk_70:

Честити шарени пантофки, Злате!

Танита 8) ти ги нарече , ама аз ги обявих, честитих  :oops: и орисах полово в 13 седмица!
Нама лошо две орисници ще имат Децата, нека им е! :lol:

Бебе  :hug2:, щом ми се снесе отгоре :wink: инфо ще докладвам!

Жабенце yahoo_17 браво на красавиците, да растат и да чакат най-подходящия момент да се родят!
Почивай си, и си ги представяй колко прекрасни ще бъдат!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Близнашка тема - 5
« Отговор #259 -: Февруари 24, 2009, 08:47:52 am »
Жабче, браво на госпжоците - добре си ги гледкаш и растат :) Явно им е добре при тебе и няма да бързат да излизат скоро ;)

Да ви питам тука - вие магнерот и но-шпа постоянно ли пиете или при нужда? Аз нали при няколко лекаря ходя и всеки различно казва, пък сега нямам болки и контракции, ама не смея да ги спра - само намалих от 3х1 на 2х1.
ЦелуФки на всички мъници и коремчета :)