0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

отзиви за клиника АФРОДИТА
« -: Ноември 19, 2008, 00:48:22 am »
Медицински център "Афродита"- http://www.afroditamc.com/
Някой има ли мнение за този център? Много добри отзиви чух, а и пишат за тях, че притежават единствената по рода си Ин-витро лаборатория на Балканите.Славят се и с по- голям процент успеваемост при инсеминации и ин-витро от другите клиники... :ask:
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2008, 10:53:41 am »
Май отвориха скоро, за да им се носи каквото и да било слава. Дано се включи някой, който е посещавал клиниката.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #2 -: Януари 09, 2009, 23:34:30 pm »
Има ли някой които е правил инвитро там да сподели
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2009, 20:33:02 pm »
Здравей  :D
Аз правих инвитро там скоро. Много съм доволна. Доктора е грък и е с мн.добра репутация в страната си. А Гърция по принцип си е в челните редици по успеваемост при инвитро. Единствения недостатък е, че идва в БГ само за консултации и за самите процедури. Но пък за сметка на това има назначен добър екип от бг специалисти. Ембриоложката им е също мн. добър гръцки специалист. Клиниката е на EU ниво и в нея се извършват и множество други процедури. Предполагам си влязла в сайта им. Аз в момента чакам 2те линии...Дай Боже да се появят и след това едно, пък може и две здрави бебоци  :bori_005: :bori_008:
виж този линк: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=362574.0   там заформихме темичка с други жени правели или ще правят инвитро в Афродита. Желая ти успех
*

    МАЦА

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #4 -: Март 03, 2009, 11:04:49 am »
ДОКТОРА Е МНОГО ДОБЪР, НО КАТО ЧЕ ЛИ ЕКИПЪТ МУ ИЗДИША, МНОГО ГО ЛЪЖАТ И АКО НЕ ЗВЪНИШ ДА ПИТАШ НИКОЙ НЕ ТЕ ТЪРСИ. ЖАЛКОТО Е ЧЕ КОГАТО СИ В НАПРЕДНАЛА ВЪЗРАСТ И ТОВА ТИ Е ПОСЛЕДЕН ШАНС ТЕ ПОЧТИ НЕ ТЕ ОКУРАЖАВАТ А СЕ ДЪРЖАТ НАДМЕННО И ДОРИ СА СКЛОННИ ДА ТЕ ОТПИШАТ. СЛЕДТРАНСФЕР Е ТРУДНО ДА ОСЪЩЕСТВИШ КОНТАКТ С ТЯХ И ОПРЕДЕЛЕНО СЕ ОКАЗВА ЧЕ Е КЪСНО. НАДЯВАМ СЕ ПО МЛАДИТЕ ДО 40 ГОДИНИ ДА ИМАТ ПО ГОЛЯМ КЪСМЕТ И НАЙ-ВЕЧЕ ОРГАНИЗМИТЕ ИМ ДА РЕАГИРАТ АДЕКВАТНО ЗА ДА ЗАДЪРЖАТ ЕМБРИОНИТЕ И ТЕ ДА СЕ РАЗВИВАТ. ЗАЩОТО АКО НЯМА НАБЛЮДЕНИЕ ОТ ЛЕКАР КАКВОТО СПОРЕД МЕН Е НЕОБХОДИМО ПРЕЗ ПЪРВИЯТ МЕСЕЦ И ТО ЛЕКАРЯТ ИЗЪРШИЛ ТРАНСФЕРА ПРОСТО СИ ОСТАВЕН НА БОЖИЯТА ВОЛЯ, А НЕ НА ПРИРОДАТА. СЪЖАЛЯВАМ , ЗА ОТРИЦАТЕЛНОТО СИ МНЕНИЕ НО ТОВА ВИДЯХ И ПОЧУВСТВАХ СЛЕД НЕКОЛКОКРАТНО ПОСЕЩЕНИЕ ПРИ ТЯХ.

бел. мод. Моля, не ползвайте само главни букви, пишейки в интернет защото това се приема като крещене!
« Последна редакция: Март 03, 2009, 12:27:58 pm от Zlatulka »
*

    грък

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #5 -: Март 04, 2009, 01:47:16 am »
 :ask: Afrodita da se stegnat malko! Personala im e pod vsqkakva ktirika..A tozi doktor mai nikoi ne go e vijdal osven za samata procedyra..E kak stavat tezi raboti? Abe grucka my rabota..

бел. мод. Моля пишете на кирилица. Ако не можете, ползвайте кредора (горе вляво над прозореца за отговор) Така е по-вероятно някой да прочете постинга ви и да ви отговори.
« Последна редакция: Март 04, 2009, 06:48:05 am от Zlatulka »
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #6 -: Март 05, 2009, 11:08:23 am »
Здравейте в Медицински център "Афродита" работят най-добрите специалисти в своята област, а именно в инвитро оплождането.Там работят отлични специалисти като  Д-р Стилянос Пападопулос, Д-р Даниела Иванова Велкова Д-р Катерина Арванити- Ембриолог,
които със своя опит в тази област са отлични специалисти.
Аз прафих инвитро в тази клиника и сега съм в 6 седмица вече, за което съм много благодарна на тези хора
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #7 -: Март 05, 2009, 11:39:07 am »
Мисля, че няма и година откакто е отворена клиниката. Затова звучи несериозно да се говори, че там има супер висока успеваемост. Първо, едва ли имат кой знае колко пациенти минали през дадена процедура при тях. Знам, че клиниката е отлично оборудвана. Сигурно и специалистите в нея са добри, но чак пък най-добрите в бранша.. :D
« Последна редакция: Март 05, 2009, 12:36:35 pm от Zlatulka »

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #8 -: Септември 01, 2009, 10:36:58 am »
Здравейте, момичета,

попаднах на тази тема и искам да споделя своето мнение. Аз съм невероятно щастлива, защото правих ин витро в Афродита миналия месец и сега вече съм бременна!!! Ембриончето е 7 мм:)
Много съм доволна от целия екип! Доктор Пападополус е специалист от висока класа, а неговият млад колега д-р Баев работи с голям професионализъм, ентусиазъм и истинска загриженост към пациентката. Останалите хора от екипа също се държаха много мило и любезно.
Пожелавам успех на всички, които повече от всичко желаят да си имат бебче!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #9 -: Септември 05, 2009, 17:15:53 pm »
Медицински център "Афродита"- http://www.afroditamc.com/
Някой има ли мнение за този център? Много добри отзиви чух, а и пишат за тях, че притежават единствената по рода си Ин-витро лаборатория на Балканите.Славят се и с по- голям процент успеваемост при инсеминации и ин-витро от другите клиники... :ask:

Ще умра от смях   :D  :D  :D
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #10 -: Септември 13, 2009, 23:04:58 pm »
Медицински център "Афродита"- http://www.afroditamc.com/
Някой има ли мнение за този център? Много добри отзиви чух, а и пишат за тях, че притежават единствената по рода си Ин-витро лаборатория на Балканите.Славят се и с по- голям процент успеваемост при инсеминации и ин-витро от другите клиники... :ask:

Ще умра от смях   :D  :D  :D


Би ли споделила кое е толкова смешно?Правила си процедура в клиниката?Разбрала си,че няма никаква успеваемост?Или какво?
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #11 -: Септември 16, 2009, 23:47:00 pm »
Всички положителни отзиви за Афродита са писани от новорегистрирали се с първа публикация))) :DА тази САЛИ първо си задава въпрос за клиниката и след като не и отговарят...тя си пише ,че вече е бременна и си чака след инвитро там)))СМЕШНО СИ Е!Не вярвайте на самореклами!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #12 -: Септември 17, 2009, 15:58:48 pm »
Всички положителни отзиви за Афродита са писани от новорегистрирали се с първа публикация))) :DА тази САЛИ първо си задава въпрос за клиниката и след като не и отговарят...тя си пише ,че вече е бременна и си чака след инвитро там)))СМЕШНО СИ Е!Не вярвайте на самореклами!

Обърни внимание на датите на постовета на Сали!
Знам,че тя има едно неуспешно инвитро в Афродита,а второто й е успешно!
Така,че все още не ми е смешно!
Радва ме факта,че има положителни резултати,а и едва ли има клиниика,която да се похвали със 100 % успеваемост на инвитро процедурите!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #13 -: Септември 17, 2009, 19:29:47 pm »
Направо не ми се коментира тази тема, но като видях тези изказвания по-надолу и пак яхнах метлата.... osi_7
И аз виждам, че "рекламата" на тази клиника за сега се дължи на потребитили с по 2-3 публикации и то май само за да рекламират клиниката...
Аз съм споделила моя личен опит ето тук, за тези коита се интересуват повече:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=38832.msg611448#msg611448

Напълно съм съгласна с мнението , че екепа им е под всака критика и най-вече организацията , която са направили - немърлива рабата , да не кажа както някой вече каза гръцка.
 
 Единственото добро в клиниката е доктор Пападополус и ембриоложката, защото са добри специалисти, но тава не стига и не решава нещата там. Пападопалус е тук в Бг само за пункциите и за трансферите, наистина да правиш ин-витро в Афродита е да си оставен на случайността... и каквото стане... а пък доктор Баев е доктор без особен опит все още в този област и няма мнение по повечето въпроси, той е там от съвсем скоро до колкото помня от началото на лятото и не смее да предприема нищо сам, а то и за добро, вместо да не знаеш какво правиш и също говори само общи приказки и успокоява пациентките - може пък това да им е подхода, кой знае.....   osi_13
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 19:34:13 pm от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #14 -: Септември 24, 2009, 16:51:26 pm »
Мили момичета..направо съм разочарована от глуповото ви държание. Само ако бяхте обърнали внимание на датите и пресметнете 2+2 ще ви стане ясно. Положтелния ми резултат е от второ инвитро. А това че съм новак във форумите не би трябвало да пречи на някой, нали? Не съм чак такава актриса за да си измислям всичко това или да правя нечия реклама.Няма да се оправдавам на никой и за нищо, но точно заради това ваше държание ентусиазмът ми да пиша и коментирам във форумите се изчерпа. Предпочитам да съм наблюдател, но като чета смешните ви и завидни коментари не издържам понякога. Кой каквото иска да коментира за клиниката..нормално е че не може всички да са доволни..но аз съм една от най- благодарните и вече бременни пациентки на Афродита. Как да ви дам подробности за бременността ми, като отсреща получавам недоверие и злобни коментари, дължащи се на вашите неуспехи. Продължавайте в същия дух..тя отрицателната  енергията(дори и виртуална)се връща. И въпреки коментарите ви, ви желая успех момичета. ..И не бъдете толкова нападателни и злобни, а обръщайте внимание и на детайлите :)
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #15 -: Септември 24, 2009, 21:21:07 pm »
Момичета, изключително много ви моля да си мерите приказките! Не е нужно да се използват груби епитети и квалификации. Достатъчно е да публикувате линк към темата, където сте описали вашето недоволство, и да кажете, че вие не сте доволни от обслужването. Тук сме умни и интелигентни същества, които могат да си направят преценката.
Да не говорим, че винаги и за всеки лекар ще има плюсове и минуси. И не - не ми излизайте с номера, че сте дали XYZ пари, и видите ли, не се е получило поради една или друга причина! Това не работи тук, защото всички се подлагаме на АРТ и всички знаем за какво става дума, и сами сме се решили на тази важна за нас стъпка.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #16 -: Ноември 26, 2009, 11:25:05 am »
За тази клиника направо нямам думи :( :( :(!Ние сме с мъжки фактор и съм пациентка на "Малинов"имаме об6то 5 спермограми и вси4ките са еднакви.Понеже кандидатстваме за фонда и ни трябва6е о6те една спермограма от друг център,отидохме в "Афродита"Ембриоложката ни взе матеряла и след 10 мин.доиде и каза,4е е перфектен и спермограмите на "Малинов"са били писани на изуст 8O.
Казани ,4е според нея е добре да се преместиме при тях за6тото д-р Пападополос бил много добър. :lol:
Взех си спермограмата,4ак след 3 дни и веднага отидох в Малинов,так като я видяха,се 4удеха дали да пла4ат или да се смеят,казаха,4е е писана от някоя 4иста4ка! :D.Та заради тази некомпететна жена сега кандидатстваме с неясен фактор!А между временно мъжа си направи о6те една спермограма в "Тина Киркова"и резултата е като в "малинов".Те имат трима пациента на кръст и се 4удят как да привлекат пове4е,но това не им прави 4ест така да злословят сре6ту колегите си!!!

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #17 -: Декември 08, 2009, 15:54:26 pm »
ЛАУРА,ТИ СЕ ИЗКАЗВАШ МНОГО КОМПЕТЕНТНО ЗА ЦЯЛ ЕКИП И КЛИНИКА С ЕДНО ПОСЕЩЕНИЕ И ЕДИН РЕЗУЛТАТ ,КОИТО НЕ ВИ Е СВЪРШИЛ РАБОТА ЗА  ФОНДА...ТО ЧИСТАЧКИ ТО ГЛУПОСТИ АЗ СЪМ БРЕМЕННА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТОЗИ ЕКИП СЛЕД ВСИЧКИ МЪКИ ВКЛ И Д-Р МАЛИНОВ И НЕГОВИЯ ЕКИП........../НЯМА ДА ПОЛЗВАМ ЕПИТЕТИ/,ЗАЩОТО Е ГРОЗНО ЛАУРА.ПАЦИЕНТИ ИМАТ И ЩЕ ИМАТ ЗАЩОТО СА ДОБЪР ЕКИП И ПОЗИТИВНИ ХОРА СЪС МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ ,АКО ИСКАШ И ТИ ДА ИМАШ ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ ЩЕ ТРЯБВА ДА ГОВОРИЩ ПО УМЕРЕНИ И НЕ ТОЛКОВА ЗЛОБНИ ПРИКАЗКИ,ЗАЩОТО ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ ИМАТ ДОБРИТЕ ХОРА.ЛАУРА

заб. мод. : Използването на главни букви в уеб-пространството е равносилно на крещене. Моля да се въздържате от лични нападки. Първо предупреждение!
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 16:46:22 pm от ultra »
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #18 -: Декември 09, 2009, 13:15:17 pm »
Добре де, защо когато някой напише нещо против Афродита, веднага се появява новорегинстриран потребител да ни обяснява колко сме злобни. И как ние като сме зли, ще си останем без деца. Обидно е.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #19 -: Декември 09, 2009, 13:54:54 pm »
Виж какво 6те ти кажа lulup...Ти не си тази ,която 6те ми прави характеристика,о6те по малко да ми казва6, 4е съм злобна и така няма да имам деца!!! 8O
Темата е "отзиви за клиника Афродита"и моите отзиви са това,ако не теб не ти харесват си е твои проблем!Но ти не можеж да ми каже6 какво 6те пи6а!!!Ясно ли ти е?