0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #40 -: Юни 01, 2010, 17:57:48 pm »
Моя приятелка ползва услугите на клиниката и е очарована.Д–р Пападополуз и ембриолога,който между другото е англичанин са страхотни и имат страшно голяма успеваемост.Просто не се прави такава реклама като на другите клиники.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #41 -: Юни 23, 2010, 22:20:01 pm »
аз ходя шам в момента но съм при дрСемерджиева чула ли си нещто за нея никъде нищто не пише
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #42 -: Юли 29, 2010, 13:53:21 pm »
При д-р Семерджиева и д-р Вакрилов правих лапаро поради извънматочна бременност 2007г. в 1АГ. Изключително мила и внимателна, всичко мина много добре. Колкото до опита и при ин витро не мога да кажа.
Тъй като и аз съм се насочила към клиника Афродита и по-специално към д-р Семерджиева за 1 опит ин витро по фонда, би ли ми казала там ли пускат хормоните, само ФСХ ли трябва за подготовка на документите?
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #43 -: Юли 29, 2010, 21:20:53 pm »
sandrella, на този линк има всичката необходима информация относно кандидатстването за финансиране по фонда (на първата страница, първия пост).

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0

Ако имаш някакви въпроси относно документите и финансирането, като пишеш там, момичетата ще ти отговорят  :wink:. И да от хормоните при кандидатстването се изисква само ФСХ-то.

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #44 -: Август 15, 2010, 22:44:42 pm »
Чувала съм много добри отзиви за клиниката,моя приятелка ходи наскоро и много доволна! :)
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #45 -: Май 25, 2011, 20:09:39 pm »
Пациентка съм на клиниката и мога да кажа само хубави неща.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #46 -: Август 09, 2011, 14:55:46 pm »
Пациентка съм на Д-р Баев и мога да кажа,че той е невероятен лекар!Чакам с нетърпение обаждане от фонда,че за съжаление 1-опит(самофинансиран)эавърши с неуспех.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #47 -: Юли 05, 2012, 16:45:04 pm »
Здравейте,всички :) Казвам се Борислава. Искам да споделя и изкажа своята благодарност към целия екип на клиника Афродита и специално на д-р Баев,че сбъднаха нашата мечта да имаме дете!Благодарение на тях се роди нашия син.Благодаря ви!Желая на всички здраве,хубав живот и много деца! :)
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #48 -: Юли 15, 2012, 09:23:53 am »
Здравейте, момичета. Аз съм на 39 години и родих 2 дечица точно преди 6 месеца. Искам специално да благодаря на д-р Баев и екипа на клиника Афродита. Предитова имах 4 неуспешни опита в друга клиника с 11 имунологични изследвания, 7 ендометриални биопсии и т.н..... При д-р Баев отидох, защото имах една приятелка с успешен ин витро опит при него. Той ме прегледа, каза, че имам възпалителна течност в маточните тръби и ме оперира с папароскопия. След това ми направи ин витро и забременях. Д-р Баев ми проследи цялата бременност, като само 2 седмици преди раждането се наложи да ме приеме в болницата, защото имах контракции. В 38 гестационна седмица д-р Баев ми направи секцио и се родиха моите слънчица - 2900г и 2800. Пожелавам на д-р Баев и на целия екип на Афродита много здраве и нови успехи. Благодаря Ви от цялото си сърце за това огромно щастие. Желая успех и търпение на всички други момичета, които се борят за бебе.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #49 -: Юли 15, 2012, 11:25:50 am »
Здравейте момичета,аз съм пациентка на клиниката от септември 2010г.Тогава започна моя първи опит ин витро който завърши в 5г.с.Сега очаквам одобрение за 2опит от фонада и четвърти опит като цяло.пациентка съм на доктор Баев,и няма да се откажа,правих генетични изследвания-кариотип на мен и съпруга ми,септември ще правим още генетични при мен и на съпруга ми делеция на Y-хромозомата,и имунологични изследвания.И да се надявам,че декември или януари да започна моя четвърти и надявам се последен опит.
Пожелавам Ви хубав и прохладен ден1
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #50 -: Юли 23, 2012, 21:47:58 pm »
Здравейте мили мами - вече станали и на тези, на които им предстои! Искам да изкажа голяма благодарност на екипът на клиника Афродита и специално на Д-р Баев, който сбъдна нашата мечта - имаме си син, едно слънчице, което огрява домът ни! Пожелавам на всички Успех! Ще го получите в Афродита!!!  :)
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #51 -: Септември 05, 2012, 17:09:51 pm »
Медицински център "Афродита"- http://www.afroditamc.com/
Някой има ли мнение за този център? Много добри отзиви чух, а и пишат за тях, че притежават единствената по рода си Ин-витро лаборатория на Балканите.Славят се и с по- голям процент успеваемост при инсеминации и ин-витро от другите клиники... :ask:
Съжалявам много,но незнам как и кое може да хареса някой в клиника Афродита,преди 6месеца си правих изследвания там и инсеминация,които скоро като ходих да си поискам,защото ми потрябваха изобщо бяха изчезнали и ме мотаха цяла седмица,но така и не ги откриха,а естествено аз съм си платила за тях,освен това персоналът е страшно надменен,да не говорим,че инсеминацията ми я направиха преди да ми се направи цветна снимка на тръбите,за да се провери дали са запушени,доколкото разбрах след това е недопустимо,ако не е сигурно,че нямам запушване на тръбите,да се прави инсеминация!!!Препоръчвам клиника Малинов,там са най-добрите специалисти
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #52 -: Септември 11, 2012, 21:33:51 pm »
Аз съм също пациентка на клиника "Афродита" и мога да кажа само хубави неща .Много съм доволна от отношението и вниманието, което ми оказаха в сравнение с други такива клиники-тази на Щерев. В клиниката на Щерев ме мотаха 1 година със изследвания и здраво пиене на хормони, за да ме подготвят за ин-витро и в крайна сметка се оказа, че нямало да ми правят,защото имали други по-спешни пациенти-забравих да кажа, че ние се самофинансираме,плащаме си всичко сами,без фонд.В последните 3 месеци пиех хормони в петорни дози,докато от клиниката на Щерев не ми казаха,че ме отлагат и интересното при тях е ,че аз сама звънях на д-р Ганева да питам какво става,никаква заинтересованост от тяхна страна!!Когато отидох в "Афродита" не съм очаквала такова отношение не просто като пациент, а като към човешко същество. При д-р Баев нещата се случиха със страшна бързина-на 05.05.2012 ми беше първия преглед при него, на 06.06.2012 ми беше инвитрото, а сега съм бременна с близнаци в пети месец!
Благодаря на д-р Баев за невероятния професионализъм и и човешко отношение!Нещата в клиника "Афродита" просто се случват! Така че, горещо препоръчвам д-р Баев и клиника "Афродита" на тези хора, които имат подобни проблеми и се колебаят къде да отидат.Просто там нещата се случват и без да чакате 1 година и половина за свободен час като в "Малинов".
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #53 -: Септември 12, 2012, 11:13:33 am »
При д-р Баев нещата се случиха със страшна бързина-на 05.05.2012 ми беше първия преглед при него, на 06.06.2012 ми беше инвитрото, а сега съм бременна с близнаци в пети месец!

Наистина съм потресена съм от бързината. Как се прави инвитро месец юни, а септември месец си бременна 5 месец ????
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #54 -: Септември 13, 2012, 00:01:52 am »
 8O aan13, можеш ли да смяташ  :lol:
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #55 -: Септември 13, 2012, 14:30:42 pm »
Здравейте момичета!Виждам,че само суперлативи се изказват за клиника "Афродита"и по-специално за д-р Баев?Но мен повече ме интересува как стоят нещата с мъжки фактор?и има момичета,които са забременели там с този проблем?Ние ще сменяме клиниката ,но сме точно с мъжки фактор...Хайде късмет на всички:)
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #56 -: Септември 13, 2012, 15:02:00 pm »
Тинчето, за мен лично потребител с едно-единствено и то хвалебствено мнение не е показател.
Дано да се изкаже някое момиче с проблем като вашия, преодолян там!

*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #57 -: Септември 13, 2012, 15:08:04 pm »
Тинчето, за мен лично потребител с едно-единствено и то хвалебствено мнение не е показател.
Дано да се изкаже някое момиче с проблем като вашия, преодолян там!

Дано,Блускай,дано!Аз не съм прочела цялата информация ,но погледнах на две на три,видях,че повечето са с положително мнение.За мен също не е критерий едно мнение.Просто се чудя на къде да се насоча,или по-скоро кои се справят най-добре с мъжкия фактор.....
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #58 -: Септември 13, 2012, 16:15:06 pm »
Зависи от проблема. И все пак смятам, че по-големите клиники имат повече опит. Може и да не съм права, но аз така си разсъждавам.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #59 -: Септември 16, 2012, 20:24:05 pm »
Тинчето, за мен лично потребител с едно-единствено и то хвалебствено мнение не е показател.
Дано да се изкаже някое момиче с проблем като вашия, преодолян там!

Дано,Блускай,дано!Аз не съм прочела цялата информация ,но погледнах на две на три,видях,че повечето са с положително мнение.За мен също не е критерий едно мнение.Просто се чудя на къде да се насоча,или по-скоро кои се справят най-добре с мъжкия фактор.....
Аз пролетта посетих тази клиника и по-специално д-р Емин, който временно се подвизаваше там и мога да изкажа своите наблюдения. За мен, това е всичко друго, но на последно място слагам думата клиника. Когато влязохме вътре се оказа, че сякаш прекъсваме двете дами на рецепцията, които бяха мн заети да обсъждат някакви кодове, с които да си намалят някакви интернет поръчки  8O Бяхме безкрайно изумени, че кръвните изследвания се вземат зад един параван в едната чакалня (бивш някакъв кабинет) обособен, като 2-ра може би, чакалня и то от едната дама се вземаше кръвта 8O зад гърба ми буквално. Липсваше ценоразпис за предлаганите услуги с изключение на тези, които бяха за пластична хирургия 8O
Сумата за прегледа от 45 лева,ни бе закръглена на 50 8O понеже,нямали да ни върнат 8O Е нали се сещате, че повече не ги посетихме .. а и след днешния репортаж на НТВ за поредната злоупотреба от тяхна страна,този път,ставаше въпрос за стволовите клетки незнам,кой би се излъгал зобщо да ги посети и занапред :?