0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

отзиви за клиника АФРОДИТА
« -: Ноември 19, 2008, 00:48:22 am »
Медицински център "Афродита"- http://www.afroditamc.com/
Някой има ли мнение за този център? Много добри отзиви чух, а и пишат за тях, че притежават единствената по рода си Ин-витро лаборатория на Балканите.Славят се и с по- голям процент успеваемост при инсеминации и ин-витро от другите клиники... :ask:
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2008, 10:53:41 am »
Май отвориха скоро, за да им се носи каквото и да било слава. Дано се включи някой, който е посещавал клиниката.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #2 -: Януари 09, 2009, 23:34:30 pm »
Има ли някой които е правил инвитро там да сподели
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2009, 20:33:02 pm »
Здравей  :D
Аз правих инвитро там скоро. Много съм доволна. Доктора е грък и е с мн.добра репутация в страната си. А Гърция по принцип си е в челните редици по успеваемост при инвитро. Единствения недостатък е, че идва в БГ само за консултации и за самите процедури. Но пък за сметка на това има назначен добър екип от бг специалисти. Ембриоложката им е също мн. добър гръцки специалист. Клиниката е на EU ниво и в нея се извършват и множество други процедури. Предполагам си влязла в сайта им. Аз в момента чакам 2те линии...Дай Боже да се появят и след това едно, пък може и две здрави бебоци  :bori_005: :bori_008:
виж този линк: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=362574.0   там заформихме темичка с други жени правели или ще правят инвитро в Афродита. Желая ти успех
*

    МАЦА

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #4 -: Март 03, 2009, 11:04:49 am »
ДОКТОРА Е МНОГО ДОБЪР, НО КАТО ЧЕ ЛИ ЕКИПЪТ МУ ИЗДИША, МНОГО ГО ЛЪЖАТ И АКО НЕ ЗВЪНИШ ДА ПИТАШ НИКОЙ НЕ ТЕ ТЪРСИ. ЖАЛКОТО Е ЧЕ КОГАТО СИ В НАПРЕДНАЛА ВЪЗРАСТ И ТОВА ТИ Е ПОСЛЕДЕН ШАНС ТЕ ПОЧТИ НЕ ТЕ ОКУРАЖАВАТ А СЕ ДЪРЖАТ НАДМЕННО И ДОРИ СА СКЛОННИ ДА ТЕ ОТПИШАТ. СЛЕДТРАНСФЕР Е ТРУДНО ДА ОСЪЩЕСТВИШ КОНТАКТ С ТЯХ И ОПРЕДЕЛЕНО СЕ ОКАЗВА ЧЕ Е КЪСНО. НАДЯВАМ СЕ ПО МЛАДИТЕ ДО 40 ГОДИНИ ДА ИМАТ ПО ГОЛЯМ КЪСМЕТ И НАЙ-ВЕЧЕ ОРГАНИЗМИТЕ ИМ ДА РЕАГИРАТ АДЕКВАТНО ЗА ДА ЗАДЪРЖАТ ЕМБРИОНИТЕ И ТЕ ДА СЕ РАЗВИВАТ. ЗАЩОТО АКО НЯМА НАБЛЮДЕНИЕ ОТ ЛЕКАР КАКВОТО СПОРЕД МЕН Е НЕОБХОДИМО ПРЕЗ ПЪРВИЯТ МЕСЕЦ И ТО ЛЕКАРЯТ ИЗЪРШИЛ ТРАНСФЕРА ПРОСТО СИ ОСТАВЕН НА БОЖИЯТА ВОЛЯ, А НЕ НА ПРИРОДАТА. СЪЖАЛЯВАМ , ЗА ОТРИЦАТЕЛНОТО СИ МНЕНИЕ НО ТОВА ВИДЯХ И ПОЧУВСТВАХ СЛЕД НЕКОЛКОКРАТНО ПОСЕЩЕНИЕ ПРИ ТЯХ.

бел. мод. Моля, не ползвайте само главни букви, пишейки в интернет защото това се приема като крещене!
« Последна редакция: Март 03, 2009, 12:27:58 pm от Zlatulka »
*

    грък

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #5 -: Март 04, 2009, 01:47:16 am »
 :ask: Afrodita da se stegnat malko! Personala im e pod vsqkakva ktirika..A tozi doktor mai nikoi ne go e vijdal osven za samata procedyra..E kak stavat tezi raboti? Abe grucka my rabota..

бел. мод. Моля пишете на кирилица. Ако не можете, ползвайте кредора (горе вляво над прозореца за отговор) Така е по-вероятно някой да прочете постинга ви и да ви отговори.
« Последна редакция: Март 04, 2009, 06:48:05 am от Zlatulka »
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #6 -: Март 05, 2009, 11:08:23 am »
Здравейте в Медицински център "Афродита" работят най-добрите специалисти в своята област, а именно в инвитро оплождането.Там работят отлични специалисти като  Д-р Стилянос Пападопулос, Д-р Даниела Иванова Велкова Д-р Катерина Арванити- Ембриолог,
които със своя опит в тази област са отлични специалисти.
Аз прафих инвитро в тази клиника и сега съм в 6 седмица вече, за което съм много благодарна на тези хора
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #7 -: Март 05, 2009, 11:39:07 am »
Мисля, че няма и година откакто е отворена клиниката. Затова звучи несериозно да се говори, че там има супер висока успеваемост. Първо, едва ли имат кой знае колко пациенти минали през дадена процедура при тях. Знам, че клиниката е отлично оборудвана. Сигурно и специалистите в нея са добри, но чак пък най-добрите в бранша.. :D
« Последна редакция: Март 05, 2009, 12:36:35 pm от Zlatulka »

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #8 -: Септември 01, 2009, 10:36:58 am »
Здравейте, момичета,

попаднах на тази тема и искам да споделя своето мнение. Аз съм невероятно щастлива, защото правих ин витро в Афродита миналия месец и сега вече съм бременна!!! Ембриончето е 7 мм:)
Много съм доволна от целия екип! Доктор Пападополус е специалист от висока класа, а неговият млад колега д-р Баев работи с голям професионализъм, ентусиазъм и истинска загриженост към пациентката. Останалите хора от екипа също се държаха много мило и любезно.
Пожелавам успех на всички, които повече от всичко желаят да си имат бебче!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #9 -: Септември 05, 2009, 17:15:53 pm »
Медицински център "Афродита"- http://www.afroditamc.com/
Някой има ли мнение за този център? Много добри отзиви чух, а и пишат за тях, че притежават единствената по рода си Ин-витро лаборатория на Балканите.Славят се и с по- голям процент успеваемост при инсеминации и ин-витро от другите клиники... :ask:

Ще умра от смях   :D  :D  :D
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #10 -: Септември 13, 2009, 23:04:58 pm »
Медицински център "Афродита"- http://www.afroditamc.com/
Някой има ли мнение за този център? Много добри отзиви чух, а и пишат за тях, че притежават единствената по рода си Ин-витро лаборатория на Балканите.Славят се и с по- голям процент успеваемост при инсеминации и ин-витро от другите клиники... :ask:

Ще умра от смях   :D  :D  :D


Би ли споделила кое е толкова смешно?Правила си процедура в клиниката?Разбрала си,че няма никаква успеваемост?Или какво?
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #11 -: Септември 16, 2009, 23:47:00 pm »
Всички положителни отзиви за Афродита са писани от новорегистрирали се с първа публикация))) :DА тази САЛИ първо си задава въпрос за клиниката и след като не и отговарят...тя си пише ,че вече е бременна и си чака след инвитро там)))СМЕШНО СИ Е!Не вярвайте на самореклами!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #12 -: Септември 17, 2009, 15:58:48 pm »
Всички положителни отзиви за Афродита са писани от новорегистрирали се с първа публикация))) :DА тази САЛИ първо си задава въпрос за клиниката и след като не и отговарят...тя си пише ,че вече е бременна и си чака след инвитро там)))СМЕШНО СИ Е!Не вярвайте на самореклами!

Обърни внимание на датите на постовета на Сали!
Знам,че тя има едно неуспешно инвитро в Афродита,а второто й е успешно!
Така,че все още не ми е смешно!
Радва ме факта,че има положителни резултати,а и едва ли има клиниика,която да се похвали със 100 % успеваемост на инвитро процедурите!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #13 -: Септември 17, 2009, 19:29:47 pm »
Направо не ми се коментира тази тема, но като видях тези изказвания по-надолу и пак яхнах метлата.... osi_7
И аз виждам, че "рекламата" на тази клиника за сега се дължи на потребитили с по 2-3 публикации и то май само за да рекламират клиниката...
Аз съм споделила моя личен опит ето тук, за тези коита се интересуват повече:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=38832.msg611448#msg611448

Напълно съм съгласна с мнението , че екепа им е под всака критика и най-вече организацията , която са направили - немърлива рабата , да не кажа както някой вече каза гръцка.
 
 Единственото добро в клиниката е доктор Пападополус и ембриоложката, защото са добри специалисти, но тава не стига и не решава нещата там. Пападопалус е тук в Бг само за пункциите и за трансферите, наистина да правиш ин-витро в Афродита е да си оставен на случайността... и каквото стане... а пък доктор Баев е доктор без особен опит все още в този област и няма мнение по повечето въпроси, той е там от съвсем скоро до колкото помня от началото на лятото и не смее да предприема нищо сам, а то и за добро, вместо да не знаеш какво правиш и също говори само общи приказки и успокоява пациентките - може пък това да им е подхода, кой знае.....   osi_13
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 19:34:13 pm от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #14 -: Септември 24, 2009, 16:51:26 pm »
Мили момичета..направо съм разочарована от глуповото ви държание. Само ако бяхте обърнали внимание на датите и пресметнете 2+2 ще ви стане ясно. Положтелния ми резултат е от второ инвитро. А това че съм новак във форумите не би трябвало да пречи на някой, нали? Не съм чак такава актриса за да си измислям всичко това или да правя нечия реклама.Няма да се оправдавам на никой и за нищо, но точно заради това ваше държание ентусиазмът ми да пиша и коментирам във форумите се изчерпа. Предпочитам да съм наблюдател, но като чета смешните ви и завидни коментари не издържам понякога. Кой каквото иска да коментира за клиниката..нормално е че не може всички да са доволни..но аз съм една от най- благодарните и вече бременни пациентки на Афродита. Как да ви дам подробности за бременността ми, като отсреща получавам недоверие и злобни коментари, дължащи се на вашите неуспехи. Продължавайте в същия дух..тя отрицателната  енергията(дори и виртуална)се връща. И въпреки коментарите ви, ви желая успех момичета. ..И не бъдете толкова нападателни и злобни, а обръщайте внимание и на детайлите :)
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #15 -: Септември 24, 2009, 21:21:07 pm »
Момичета, изключително много ви моля да си мерите приказките! Не е нужно да се използват груби епитети и квалификации. Достатъчно е да публикувате линк към темата, където сте описали вашето недоволство, и да кажете, че вие не сте доволни от обслужването. Тук сме умни и интелигентни същества, които могат да си направят преценката.
Да не говорим, че винаги и за всеки лекар ще има плюсове и минуси. И не - не ми излизайте с номера, че сте дали XYZ пари, и видите ли, не се е получило поради една или друга причина! Това не работи тук, защото всички се подлагаме на АРТ и всички знаем за какво става дума, и сами сме се решили на тази важна за нас стъпка.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #16 -: Ноември 26, 2009, 11:25:05 am »
За тази клиника направо нямам думи :( :( :(!Ние сме с мъжки фактор и съм пациентка на "Малинов"имаме об6то 5 спермограми и вси4ките са еднакви.Понеже кандидатстваме за фонда и ни трябва6е о6те една спермограма от друг център,отидохме в "Афродита"Ембриоложката ни взе матеряла и след 10 мин.доиде и каза,4е е перфектен и спермограмите на "Малинов"са били писани на изуст 8O.
Казани ,4е според нея е добре да се преместиме при тях за6тото д-р Пападополос бил много добър. :lol:
Взех си спермограмата,4ак след 3 дни и веднага отидох в Малинов,так като я видяха,се 4удеха дали да пла4ат или да се смеят,казаха,4е е писана от някоя 4иста4ка! :D.Та заради тази некомпететна жена сега кандидатстваме с неясен фактор!А между временно мъжа си направи о6те една спермограма в "Тина Киркова"и резултата е като в "малинов".Те имат трима пациента на кръст и се 4удят как да привлекат пове4е,но това не им прави 4ест така да злословят сре6ту колегите си!!!

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #17 -: Декември 08, 2009, 15:54:26 pm »
ЛАУРА,ТИ СЕ ИЗКАЗВАШ МНОГО КОМПЕТЕНТНО ЗА ЦЯЛ ЕКИП И КЛИНИКА С ЕДНО ПОСЕЩЕНИЕ И ЕДИН РЕЗУЛТАТ ,КОИТО НЕ ВИ Е СВЪРШИЛ РАБОТА ЗА  ФОНДА...ТО ЧИСТАЧКИ ТО ГЛУПОСТИ АЗ СЪМ БРЕМЕННА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТОЗИ ЕКИП СЛЕД ВСИЧКИ МЪКИ ВКЛ И Д-Р МАЛИНОВ И НЕГОВИЯ ЕКИП........../НЯМА ДА ПОЛЗВАМ ЕПИТЕТИ/,ЗАЩОТО Е ГРОЗНО ЛАУРА.ПАЦИЕНТИ ИМАТ И ЩЕ ИМАТ ЗАЩОТО СА ДОБЪР ЕКИП И ПОЗИТИВНИ ХОРА СЪС МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ ,АКО ИСКАШ И ТИ ДА ИМАШ ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ ЩЕ ТРЯБВА ДА ГОВОРИЩ ПО УМЕРЕНИ И НЕ ТОЛКОВА ЗЛОБНИ ПРИКАЗКИ,ЗАЩОТО ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ ИМАТ ДОБРИТЕ ХОРА.ЛАУРА

заб. мод. : Използването на главни букви в уеб-пространството е равносилно на крещене. Моля да се въздържате от лични нападки. Първо предупреждение!
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 16:46:22 pm от ultra »
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #18 -: Декември 09, 2009, 13:15:17 pm »
Добре де, защо когато някой напише нещо против Афродита, веднага се появява новорегинстриран потребител да ни обяснява колко сме злобни. И как ние като сме зли, ще си останем без деца. Обидно е.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #19 -: Декември 09, 2009, 13:54:54 pm »
Виж какво 6те ти кажа lulup...Ти не си тази ,която 6те ми прави характеристика,о6те по малко да ми казва6, 4е съм злобна и така няма да имам деца!!! 8O
Темата е "отзиви за клиника Афродита"и моите отзиви са това,ако не теб не ти харесват си е твои проблем!Но ти не можеж да ми каже6 какво 6те пи6а!!!Ясно ли ти е?

*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #20 -: Декември 09, 2009, 14:04:32 pm »
Моля, пренесете кавгата си на лични съобщения!
*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #21 -: Декември 19, 2009, 14:05:56 pm »
Не мога да се стърпя и да не напиша и моите ОТЗИВИ за Афродита.Обърнете внимание,че не съм новорегистриран потребител с 1-2 мнения.След лапароскопия ми бе доказана непроходимост на тръбите поради сраствания.Това се случи точно когато стартираше фонда.Док ми обясни,че единствения път до бебе е инвитро и ни препоръча Афродита.Много мнения изчетох и хубави и лоши (но все пак това го има за всяка клиника),подадохме си документите чрез тях.
Още с първата си среща с д-р Баев останах очарована от вниманието (все пак всичко ти е ново и от всичко те е страх),започна процедурата,лекарства,инжекции,УЗ,хормони................Наистина пункцията и трансфера се правят само от д-р Пападопулус,а за всичко останало се грижи д-р Баев.
В крайна сметка след трансфера реших,че ако опита ми е неуспешен следващия път пак при тях ще ида.За мое голямо щастие имам положителен тест и през лятото живот и здраве ще станем родители.Още по-радостното е,че през цикълът в който участвах и аз има много положителни тестове и щасливи бъдещи родители.

Laura81 ,съжелявам за разочарованието ти,но ще те поправя,определено пациентите не са 3-ма на кръст.Как го определи с едно ходене  :? Желая ти моя успех без значение в коя клиника ще правиш опита си!

Само могада благодаря за професиолнализма и подкрепата на целия екип!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #22 -: Декември 19, 2009, 14:27:51 pm »
Нямам лично впечатление от тази клиника, но ми направи впечатление това
ЛАУРА,ТИ СЕ ИЗКАЗВАШ МНОГО КОМПЕТЕНТНО ЗА ЦЯЛ ЕКИП И КЛИНИКА С ЕДНО ПОСЕЩЕНИЕ И ЕДИН РЕЗУЛТАТ ,КОИТО НЕ ВИ Е СВЪРШИЛ РАБОТА ЗА  ФОНДА...ТО ЧИСТАЧКИ ТО ГЛУПОСТИ АЗ СЪМ БРЕМЕННА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТОЗИ ЕКИП СЛЕД ВСИЧКИ МЪКИ ВКЛ И Д-Р МАЛИНОВ И НЕГОВИЯ ЕКИП[/color]........../НЯМА ДА ПОЛЗВАМ ЕПИТЕТИ/,ЗАЩОТО Е ГРОЗНО ЛАУРА.ПАЦИЕНТИ ИМАТ И ЩЕ ИМАТ ЗАЩОТО СА ДОБЪР ЕКИП И ПОЗИТИВНИ ХОРА СЪС МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ ,АКО ИСКАШ И ТИ ДА ИМАШ ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ ЩЕ ТРЯБВА ДА ГОВОРИЩ ПО УМЕРЕНИ И НЕ ТОЛКОВА ЗЛОБНИ ПРИКАЗКИ,ЗАЩОТО ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ ИМАТ ДОБРИТЕ ХОРА.ЛАУРА
Д-р Малинов не е специалист по репродуктивна медицина,  :D  :D :D
*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #23 -: Декември 19, 2009, 23:51:58 pm »
Най-учтиво моля да ползвате бутона за проверка на правописа.

Нападките или яростната защита са излишни. Достатъчно сме интелигентни, за да преценим сами дали да се насочим към въпросната клиника или не. Споделеният опит е полезен, но без да се изпада в крайности.  :wink:

Успех на всички!
« Последна редакция: Декември 19, 2009, 23:58:00 pm от blue_sky »

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #24 -: Декември 23, 2009, 18:41:10 pm »
Всеки има право на мнение,както и да сподели опита си!
Трябва ли да съжалявам,4е не съм се изказала положително за Афродита??,немисля!
Съжалявам само,4е споделих опита си в тази тема.
Успех на вси4ки моми4ета,явно това 4акане за рожба вси4ки е изнервило.

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #25 -: Февруари 25, 2010, 15:48:01 pm »
ZDRAVEITE MILI MOMI4ETA ISKAM DA SPODELQ 4E AZ SAWO SAM EDNA OT VQRVAWITE VAV TAZI 4UDESNA KLINIKA MISLQ 4E KOITO VQRVA ISTINSKI BI GO POSTIGNAL NAVSIQKADE NO,NEI DA I PRAVITE VEDNAGA LOWI IZVODI ZA DOKTORI KOITO MOGAT DA SAWESTVUVAT NAVSQKADE VSI4KOE BOJA RABOTA POVQRVAITE MI MOLQ VI PIWETE MI :)
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #26 -: Февруари 25, 2010, 20:59:36 pm »
Боже Господи, прости ми, че споменавам напразно името Ти, но как има още хора, които при наличие на наша, родна КИРИИЦА, с която толкова се гордеем, пишат на маймуница!!!Да не споменавам, че има и кредор :? Светите братя ще е обърнат в гроба, ако вече не са го сторили!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #27 -: Февруари 26, 2010, 23:10:48 pm »
Мисля че всички момичета желаем да сме щасливи и да имаме това който най много искаме вевчета нали а не да се пресмиваме една на друга мира мими струва ми се че си много лоша със такива грозни епитети
*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #28 -: Февруари 27, 2010, 00:44:43 am »
крис, извинявай, но това на маймуницата не се чете. А и писаното на кирилица е пълно с грешки. Не се обиждай, ами може да вземеш да се замислиш евентуално.
Радвам се, че си успяла и ти желая всичко най-хубаво!

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #29 -: Февруари 27, 2010, 10:41:18 am »
Да не говорим, че в писаното от Мира-Мими няма дори и един епитет, още по-малко грозен :)


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #30 -: Март 03, 2010, 13:53:23 pm »
Здравейте, момичета,

Преди да изкажа мнението си, отбелязвам, че съм новорегострирал се участник във форума, не защото искам да правя реклама на мед. център Афродита, а защото бих искала да дам мнението си на ползвал техните услуги пациент.
След неуспешна инсеминация в друга клиника, няколко месеца умувахме със съпруга ми дали да продължим на същото място или да търсим алтернатива. Благодарение на близка моя приятелка, не се отказахме от опитите, а просто сменихме мястото. А това беше клиника Афродита.
Сега съм щастлива бременна в края на петия месец (очакваме нашето бебче да се роди през лятото) след една успешна инсеминация, професионално направена от младият, но отдаден на работата и много грижовен д-р Баев.
Консултациите са винаги много подробни, всички детайли се обясняват и на всички въпроси се отговаря.
Липсва неприятното усещане, както в други клиники, че си част от един безкраен конвейр, защото личното отношение и предостатъчното време при всички прегледи както и изчерпвателните отговори, на поставените въпроси премахват всички съмнения и предоставят нужното спокойствие, че си в добри и сигурни ръце.
Желая на всички момичета, които се борят за свое дете, независимо в коя клиника, да се изчистят от негативизма, от отрицателните емоции, да се вгледат в себе си, в чуствата си, в мъжа до себе си и заедно да преодолеят проблемите.

Успех!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #31 -: Март 09, 2010, 23:36:55 pm »
здравейте момичета момичета кокичета на мен сащо ми престой да ходя вав клиника афродита;След неуспешен опит ще пробвам и втори пьт благодарение на това че сьм одобрена от фонда как може да разбера кьде мога да отседна за времето което ще бьда там понеже сьм от провинсиата и нямам вазможности да пьтувам моля ако сте запознати ришете ми
*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #32 -: Март 09, 2010, 23:44:20 pm »
Аз бих питала директно в клиниката. Понякога има апартаменти на разположение на пациентите.

*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #33 -: Март 10, 2010, 15:30:16 pm »
cris7347 Аз отседнах в хотел АТМ,в двойна стая със собствен санитарен възел,плазмен Тв с кабелна и интернет за 50лв на вечер с включена закуска.Останах доволна от престоя си там,но бяхме с кола,понеже хотела е на Цариградско шосе и ни беше удобно.Клиниката не предлага апартаменти,аз те съветвам където и да отседнеш задължително да е със собствен санитарен възел,понеже аз след пункцията бях през 15 мин във ВЦ-то.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #34 -: Март 17, 2010, 22:52:15 pm »
Момичета, моля дса не спамите темата и да пишете на кирилица.

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #35 -: Март 29, 2010, 13:16:57 pm »
Здравей те,
за клиника Афродита, може да говори само този, който е ползвал услугите й. Стига вече с клиника Надежда и д-р Стаменов. Прегледите са по три минути, внимание нула, всеки месец стъргане на живо и чакане с часове /при положение, че имаш записан час/. Да не говорим за това, че никога не си виждаш резултатите и винаги нещо не ти е в норма. Та така, д-р Стаменов, ме мота година и половина и опит така и не направих, защото усетих, че нищо не е на ред и само си губя времето. Говора така,защото съм ходила и на двете места. По препоръка на гинеколога ми отидох в клиника Афродита. Тук се сблъсках със спокойствие /което мисля че е много важно/, невероятна прецизност и внимание от страна на екипа. Д-р Баев е изключително внимателен и добър специалист. Никога не оставя въпрос без отговор. Винаги обгрижва пациентите си.  Мисля си, че д-р Пападопулус, след като е поверил грижите за нас на д-р Баев, знае какво прави.
Това е мое мнение и не искам да ангажирам никого с него.
На всички, момичета на които им предстой ин витро успех.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #36 -: Април 04, 2010, 14:12:54 pm »
здравеите
аз не сам пациентка на клиника афродита но мисля да я посетя,решила съм да сменя клиника надежда ,защото съм стресирана от безкраиното чакане,никога не се знае кога ще минеш,всичко е един конвеир няма време да зададеш въпроси,ако ги зададеш ти се отговаря набързо а когато трябва да се свържеш с лекаря трябва да се чувстваш щастлив ако успееш след цял ден опити,резултатите не ги виждаш,да не говорим че дори история на заболяването не ти дават ако трябва да се преместиш в друга клиника а и мисля че и успеваемостта им не е толкова висока,само дето рекламата им е много добра
с една дума момичета ако не сте доволни пробваите да си смените клиниката и се водете от усещанията си от собственият си опит и на прехвалени ягоди не ходете с голяма кошница!
*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #37 -: Април 04, 2010, 16:37:44 pm »
 Много хубаво изказване.Напълно те подкрепям.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #38 -: Април 07, 2010, 14:42:45 pm »
здравеите
аз не сам пациентка на клиника афродита но мисля да я посетя,решила съм да сменя клиника надежда ,защото съм стресирана от безкраиното чакане,никога не се знае кога ще минеш,всичко е един конвеир няма време да зададеш въпроси,ако ги зададеш ти се отговаря набързо а когато трябва да се свържеш с лекаря трябва да се чувстваш щастлив ако успееш след цял ден опити,резултатите не ги виждаш,да не говорим че дори история на заболяването не ти дават ако трябва да се преместиш в друга клиника а и мисля че и успеваемостта им не е толкова висока,само дето рекламата им е много добра
с една дума момичета ако не сте доволни пробваите да си смените клиниката и се водете от усещанията си от собственият си опит и на прехвалени ягоди не ходете с голяма кошница!
Все пак темата е "Отзиви за клиника Афродита", а не "Да оплюем киника Малинов". Моля, придържайте се към темата. Доволни и недоволни от дадена клиника ще има винаги.

Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #39 -: Май 04, 2010, 15:12:29 pm »
здравейте момичета утре ми предстои пункциа молиа ако знае ниакои каде мога да отседна притеснена сам
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #40 -: Юни 01, 2010, 17:57:48 pm »
Моя приятелка ползва услугите на клиниката и е очарована.Д–р Пападополуз и ембриолога,който между другото е англичанин са страхотни и имат страшно голяма успеваемост.Просто не се прави такава реклама като на другите клиники.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #41 -: Юни 23, 2010, 22:20:01 pm »
аз ходя шам в момента но съм при дрСемерджиева чула ли си нещто за нея никъде нищто не пише
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #42 -: Юли 29, 2010, 13:53:21 pm »
При д-р Семерджиева и д-р Вакрилов правих лапаро поради извънматочна бременност 2007г. в 1АГ. Изключително мила и внимателна, всичко мина много добре. Колкото до опита и при ин витро не мога да кажа.
Тъй като и аз съм се насочила към клиника Афродита и по-специално към д-р Семерджиева за 1 опит ин витро по фонда, би ли ми казала там ли пускат хормоните, само ФСХ ли трябва за подготовка на документите?
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #43 -: Юли 29, 2010, 21:20:53 pm »
sandrella, на този линк има всичката необходима информация относно кандидатстването за финансиране по фонда (на първата страница, първия пост).

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0

Ако имаш някакви въпроси относно документите и финансирането, като пишеш там, момичетата ще ти отговорят  :wink:. И да от хормоните при кандидатстването се изисква само ФСХ-то.

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    delfinche

  • ***
  • 213
  • чакам те ангелче мое
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #44 -: Август 15, 2010, 22:44:42 pm »
Чувала съм много добри отзиви за клиниката,моя приятелка ходи наскоро и много доволна! :)
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #45 -: Май 25, 2011, 20:09:39 pm »
Пациентка съм на клиниката и мога да кажа само хубави неща.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #46 -: Август 09, 2011, 14:55:46 pm »
Пациентка съм на Д-р Баев и мога да кажа,че той е невероятен лекар!Чакам с нетърпение обаждане от фонда,че за съжаление 1-опит(самофинансиран)эавърши с неуспех.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #47 -: Юли 05, 2012, 16:45:04 pm »
Здравейте,всички :) Казвам се Борислава. Искам да споделя и изкажа своята благодарност към целия екип на клиника Афродита и специално на д-р Баев,че сбъднаха нашата мечта да имаме дете!Благодарение на тях се роди нашия син.Благодаря ви!Желая на всички здраве,хубав живот и много деца! :)
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #48 -: Юли 15, 2012, 09:23:53 am »
Здравейте, момичета. Аз съм на 39 години и родих 2 дечица точно преди 6 месеца. Искам специално да благодаря на д-р Баев и екипа на клиника Афродита. Предитова имах 4 неуспешни опита в друга клиника с 11 имунологични изследвания, 7 ендометриални биопсии и т.н..... При д-р Баев отидох, защото имах една приятелка с успешен ин витро опит при него. Той ме прегледа, каза, че имам възпалителна течност в маточните тръби и ме оперира с папароскопия. След това ми направи ин витро и забременях. Д-р Баев ми проследи цялата бременност, като само 2 седмици преди раждането се наложи да ме приеме в болницата, защото имах контракции. В 38 гестационна седмица д-р Баев ми направи секцио и се родиха моите слънчица - 2900г и 2800. Пожелавам на д-р Баев и на целия екип на Афродита много здраве и нови успехи. Благодаря Ви от цялото си сърце за това огромно щастие. Желая успех и търпение на всички други момичета, които се борят за бебе.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #49 -: Юли 15, 2012, 11:25:50 am »
Здравейте момичета,аз съм пациентка на клиниката от септември 2010г.Тогава започна моя първи опит ин витро който завърши в 5г.с.Сега очаквам одобрение за 2опит от фонада и четвърти опит като цяло.пациентка съм на доктор Баев,и няма да се откажа,правих генетични изследвания-кариотип на мен и съпруга ми,септември ще правим още генетични при мен и на съпруга ми делеция на Y-хромозомата,и имунологични изследвания.И да се надявам,че декември или януари да започна моя четвърти и надявам се последен опит.
Пожелавам Ви хубав и прохладен ден1
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #50 -: Юли 23, 2012, 21:47:58 pm »
Здравейте мили мами - вече станали и на тези, на които им предстои! Искам да изкажа голяма благодарност на екипът на клиника Афродита и специално на Д-р Баев, който сбъдна нашата мечта - имаме си син, едно слънчице, което огрява домът ни! Пожелавам на всички Успех! Ще го получите в Афродита!!!  :)
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #51 -: Септември 05, 2012, 17:09:51 pm »
Медицински център "Афродита"- http://www.afroditamc.com/
Някой има ли мнение за този център? Много добри отзиви чух, а и пишат за тях, че притежават единствената по рода си Ин-витро лаборатория на Балканите.Славят се и с по- голям процент успеваемост при инсеминации и ин-витро от другите клиники... :ask:
Съжалявам много,но незнам как и кое може да хареса някой в клиника Афродита,преди 6месеца си правих изследвания там и инсеминация,които скоро като ходих да си поискам,защото ми потрябваха изобщо бяха изчезнали и ме мотаха цяла седмица,но така и не ги откриха,а естествено аз съм си платила за тях,освен това персоналът е страшно надменен,да не говорим,че инсеминацията ми я направиха преди да ми се направи цветна снимка на тръбите,за да се провери дали са запушени,доколкото разбрах след това е недопустимо,ако не е сигурно,че нямам запушване на тръбите,да се прави инсеминация!!!Препоръчвам клиника Малинов,там са най-добрите специалисти
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #52 -: Септември 11, 2012, 21:33:51 pm »
Аз съм също пациентка на клиника "Афродита" и мога да кажа само хубави неща .Много съм доволна от отношението и вниманието, което ми оказаха в сравнение с други такива клиники-тази на Щерев. В клиниката на Щерев ме мотаха 1 година със изследвания и здраво пиене на хормони, за да ме подготвят за ин-витро и в крайна сметка се оказа, че нямало да ми правят,защото имали други по-спешни пациенти-забравих да кажа, че ние се самофинансираме,плащаме си всичко сами,без фонд.В последните 3 месеци пиех хормони в петорни дози,докато от клиниката на Щерев не ми казаха,че ме отлагат и интересното при тях е ,че аз сама звънях на д-р Ганева да питам какво става,никаква заинтересованост от тяхна страна!!Когато отидох в "Афродита" не съм очаквала такова отношение не просто като пациент, а като към човешко същество. При д-р Баев нещата се случиха със страшна бързина-на 05.05.2012 ми беше първия преглед при него, на 06.06.2012 ми беше инвитрото, а сега съм бременна с близнаци в пети месец!
Благодаря на д-р Баев за невероятния професионализъм и и човешко отношение!Нещата в клиника "Афродита" просто се случват! Така че, горещо препоръчвам д-р Баев и клиника "Афродита" на тези хора, които имат подобни проблеми и се колебаят къде да отидат.Просто там нещата се случват и без да чакате 1 година и половина за свободен час като в "Малинов".
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #53 -: Септември 12, 2012, 11:13:33 am »
При д-р Баев нещата се случиха със страшна бързина-на 05.05.2012 ми беше първия преглед при него, на 06.06.2012 ми беше инвитрото, а сега съм бременна с близнаци в пети месец!

Наистина съм потресена съм от бързината. Как се прави инвитро месец юни, а септември месец си бременна 5 месец ????
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #54 -: Септември 13, 2012, 00:01:52 am »
 8O aan13, можеш ли да смяташ  :lol:
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #55 -: Септември 13, 2012, 14:30:42 pm »
Здравейте момичета!Виждам,че само суперлативи се изказват за клиника "Афродита"и по-специално за д-р Баев?Но мен повече ме интересува как стоят нещата с мъжки фактор?и има момичета,които са забременели там с този проблем?Ние ще сменяме клиниката ,но сме точно с мъжки фактор...Хайде късмет на всички:)
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #56 -: Септември 13, 2012, 15:02:00 pm »
Тинчето, за мен лично потребител с едно-единствено и то хвалебствено мнение не е показател.
Дано да се изкаже някое момиче с проблем като вашия, преодолян там!

*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #57 -: Септември 13, 2012, 15:08:04 pm »
Тинчето, за мен лично потребител с едно-единствено и то хвалебствено мнение не е показател.
Дано да се изкаже някое момиче с проблем като вашия, преодолян там!

Дано,Блускай,дано!Аз не съм прочела цялата информация ,но погледнах на две на три,видях,че повечето са с положително мнение.За мен също не е критерий едно мнение.Просто се чудя на къде да се насоча,или по-скоро кои се справят най-добре с мъжкия фактор.....
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #58 -: Септември 13, 2012, 16:15:06 pm »
Зависи от проблема. И все пак смятам, че по-големите клиники имат повече опит. Може и да не съм права, но аз така си разсъждавам.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #59 -: Септември 16, 2012, 20:24:05 pm »
Тинчето, за мен лично потребител с едно-единствено и то хвалебствено мнение не е показател.
Дано да се изкаже някое момиче с проблем като вашия, преодолян там!

Дано,Блускай,дано!Аз не съм прочела цялата информация ,но погледнах на две на три,видях,че повечето са с положително мнение.За мен също не е критерий едно мнение.Просто се чудя на къде да се насоча,или по-скоро кои се справят най-добре с мъжкия фактор.....
Аз пролетта посетих тази клиника и по-специално д-р Емин, който временно се подвизаваше там и мога да изкажа своите наблюдения. За мен, това е всичко друго, но на последно място слагам думата клиника. Когато влязохме вътре се оказа, че сякаш прекъсваме двете дами на рецепцията, които бяха мн заети да обсъждат някакви кодове, с които да си намалят някакви интернет поръчки  8O Бяхме безкрайно изумени, че кръвните изследвания се вземат зад един параван в едната чакалня (бивш някакъв кабинет) обособен, като 2-ра може би, чакалня и то от едната дама се вземаше кръвта 8O зад гърба ми буквално. Липсваше ценоразпис за предлаганите услуги с изключение на тези, които бяха за пластична хирургия 8O
Сумата за прегледа от 45 лева,ни бе закръглена на 50 8O понеже,нямали да ни върнат 8O Е нали се сещате, че повече не ги посетихме .. а и след днешния репортаж на НТВ за поредната злоупотреба от тяхна страна,този път,ставаше въпрос за стволовите клетки незнам,кой би се излъгал зобщо да ги посети и занапред :?


*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #60 -: Септември 19, 2012, 13:47:09 pm »
Благодаря ти Уморена!:)
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #61 -: Септември 19, 2012, 15:21:06 pm »
Искам специално да отговоря на bg petya i mira mimi. Първо трябва да се научите какво означава и как се изчислява гестационна седмица. Мисля,че никой в този сайт не е влязъл , за да се подиграва с проблемите ,още пък по-малко да лъже и да си измисля. Смятам,че жените с подобни проблеми трябва да се подкрепяме и помагаме,защото така се получава много ценна информация понякога.Написала съм самата истина и ще е грях за мен и бъдещите ми деца да лъжа и да си измислям.Просто знам колко е тежко да не можеш да забременееш и да се чудиш къде да отидеш. Ако искате се смейте още,живота сам ще ви научи.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #62 -: Септември 28, 2012, 14:41:45 pm »
Здравейте и от мен.

Преди известно време една колежка в работата ме помоли да и помогна в търсенето на добра клиника за ин-витро продцедури и мога да кажа, че е изключително впечатлена от д-р Баев и цялостното отношението към нея в клиниката. За щастие, на мен не ми се е налагало да използвам тези услуги но найстина е голяма радост да видиш пред очите си сбъдването на една красива мечта :) Да са ни живи и здрави и тя и малчо  :bori_003:
Трудностите са кръстопът, който поставя личността пред избор - да прояви характер или да направи компромис.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #63 -: Октомври 11, 2012, 19:23:26 pm »
Здравейте момичета,аз също съм пациентка на клиника Афродита и на д-р Баев.В момента съм в процедура инвитро там,срещнах много добро отношение от екипа,а за д-рБаев незнам как да изразя неговата загриженост към всяка една пациентка,страхотен човек,обръща много внимание и ние се чувствахме много спокойни и информирани за всичко,което се случва.Дано се сбъдне нашата мечта,а дори и да е отрицателен резултата,мога да кажа само хубави неща за д-рБаев,той направи всичко възможно ,за което му благодаря!При предишните ми опити в други клиники не срещнах такова внимание и всички са като на конвеер, а чакането беше безкрайно за часове,не искам да плюя никой но разликата е голяма.Да е жив и здрав д-рБаев и да дарява много радост на такива двойки с проблеми.
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #64 -: Ноември 19, 2012, 18:49:53 pm »
Само за протокола - аз също съм пациентка на кл. Афродита. Имам една успешна инсеминация там и съм доволна от екипа и отношението. Др Баев е лекарв, при който бях и съм очарована от него и ембриолога му!
Животът не свършва днес... нито утре... той продължава. Важно е как ние го възприемаме :-)
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #65 -: Декември 19, 2012, 12:00:46 pm »
Здравейте, аз бях пациент в клиника Афродита и д-р Баев и персонала там ме ощастливиха с едно красиво и здраво бебче!!! Толкова бързо се случиха нещата, че сега само можем да се радваме за това, че избрахме клиника Афродита! Желая ви същият Успех мами! На Коледа се случват чудеса...и в Афродита - също!!! :bori_003: :bori_002: :bori_006: :P
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #66 -: Януари 31, 2013, 18:41:26 pm »
При д-р Баев нещата се случиха със страшна бързина-на 05.05.2012 ми беше първия преглед при него, на 06.06.2012 ми беше инвитрото, а сега съм бременна с близнаци в пети месец!

Наистина съм потресена съм от бързината. Как се прави инвитро месец юни, а септември месец си бременна 5 месец ????
При мен се получи същото - инвитро в началото на август и ... след 3 седмици - две чертички  :D Успех на всички!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #67 -: Февруари 18, 2013, 17:35:56 pm »
Искам да изкажа благодарност към д-р Баев и екипа на клиника "Афродита",благодарение на които си имам две близначета от 4 февруари!!! Благодарение на д-р Баев,който повече от мен беше убеден, че инвитрото ще е сполучливо-и то първото ин витро, което съм правила в живота си!! По време на цялата ми бременност,която следи д-р Баев,съм имала невероятно отношение от него,не просто на лекар към пациент,а на истински приятел,на когото звънях за всяка болка или кръвотечение и той всеки път ме успокояваше, че всичко ще е наред и ми даваше кураж ,че ще успеем заедно! За щастие имах лека бременност-в смисъл без влизане в болница за задържане,пиех си всички лекарства, които трябваше.В 38-ма седмица д.р Баев ми направи секцио на 4 февруари и се родиха моите момиченца-съответно 2700 гр. и 2300 гр. Отново искам да благодаря на д-р Баев за високия професионализъм и невероятното човешко отношение и разбиране,защото ни направи много щастливи,нещо ,което се съмнявах, че ще стане- от първи опит инвитро да забременея с близнаци!!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #68 -: Февруари 19, 2013, 18:48:27 pm »
Много се радвам за теб,да са ти живи и здрави близначетата и дано на всички им се сбъдне мечтата да имат дете!Д-р Баев също да е жив и здрав и дарява семействата с най голямото щастие на света!
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #69 -: Март 05, 2013, 11:38:49 am »
Благодаря ти,Лейди! Пожелавам ти същото щастие като нашето и вярвам, че ще стане,защото си попаднала на д-р Баев!!Стискам ти палци да видиш скоро двете чертички на теста!! Аз бях много скептична и не ми се вярваше,че ще се получат нещата,но явно човек трябва наистина да повярва в добрия край!
*
Re: отзиви за клиника АФРОДИТА
« Отговор #70 -: Декември 10, 2013, 11:06:44 am »
Към новорегистрираните потребители - ако се чудите къде ви изчезват постингите, можете да ми пишете на лс. Моля, прочетете правилата на форума.

Форумите на Зачатие са свободна за изразяване зона - можете спокойно да споделяте недоволството от лекари и клиники - но не са място, на което е позволено да се пишат грозни и обидни постинги по техен адрес. Всяка следваща такава изява ще бъде изтривана.