0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #20 -: Октомври 27, 2008, 19:55:37 pm »
Та, посещавайки Билла днес следобед, след "разговора" тук, погледнах специално цената на Либеро. И уж се мъчех да запомня, но не всичко. Значи Либеро 2, около 90 бр - 26 лв, Либеро 3 около 86 бр на промоция за 32,.. и нещо - 33 лв. Незнам Милена на кой номер сте, но значи понякога не ми изневерява паметта.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #21 -: Октомври 27, 2008, 21:45:00 pm »
Мише, честито ви християнче! Да ви е живо и здраво детенцето!
Ама питката е наистина страхотна,ммммм... чак ми се прияде  :)
*
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #22 -: Октомври 27, 2008, 22:09:35 pm »
Да е жив и здрав Миташки Юнашки Християнин  :D
Голяяяяма целувка от нас за вас  :balk_21:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #23 -: Октомври 27, 2008, 22:37:19 pm »
Мишанта да ти е жив и здрав сладура  :D
Зори много красиви снимки  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #24 -: Октомври 27, 2008, 22:46:24 pm »
Миша, много е сладък Миташки. Радвам се, че сте изкарали добре.  :D
Зори, чудесни снимки. Нацелувай нашия приятел Жори.

Мишо е с яко подуто и зачервено гърло, кашля като магаре. Изписаха му аугментин :? по 3мл. на 12 часа. След дълги разговори с кой ли не, го дадох тази вечер. Страхувам се да не се задълбочи.  :(

Иначе момчетата и те проявяват характер, но при мен е по-различно. Започват да се състезават за мен, ревнуват ме. Щом единият дойде при мен, идва и другият или се сърди и обръща гръб, особено Мишо, той ляга на пода и се въргаля, и сумти. Също застава с гръб в ъгъла и се прави на обиден. Така явно иска да ме впечатли. Въобще, хем е забавно, хем се притеснявам как ще се справя с възпитанието в тази посока. Характери от малки. Не съм подозирала, че дете на една година може да актьорства, представям си понатам какъв купон ще ми е.



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #25 -: Октомври 27, 2008, 22:48:13 pm »
Ами Василена,
сега от скоро сме на тройка (Миша вече е 6100г). Но до скоро вземахме двойка.
Та, специално обърнахме внимание на двойката на Либеро, която в Метро е 24лв. за пакет от 90бр., а в Билла същият пакет беше 35.90лв. Да, вярно, тройката беше на промоция и беше май 32 и нещо.
Но, както и да е. Голяма полемика заформих. Просто няма да пазарувам в Билла и много просто.  :)Беше ми любопитно дали и в София са същите цените.

Абе Зори,
как си го програмирала твоето дете, че не му се е отразила смяната на времето. :D Браво на Жори!

А случайно да има сред вас работещи в Мобилтел? Ако да - в следващия брой на сп. Мтелър ще ни има цялото семейство.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #26 -: Октомври 27, 2008, 23:37:28 pm »
Мише,страхотно е малкото християнче Миташки!Да е жив и здрав!
Ние ще кръстим Георги,като се върнем в БГ ,но още не сме измислили къде.Щом си доволна от тази църква,може и ние там -ще видим. :D
<br />
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2008, 08:01:51 am »
Питката Дами, освен красива, беше и много вкусна :eat:!-
а я направи на Миташа любимата Леля!

Зори, снимките си ги бива разбира се, но аз само тебе гледах.
Бравоооо за упорството, значи кой иска, МОЖЕ!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2008, 09:24:41 am »
Мише, да ви е живо и здраво християнчето!
Прекрасни сте!

Зори, страхотни снимки, а ти си великолепна!
*
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2008, 09:25:33 am »
Хайде Мишанче и тук към теб да се обърна първо.Честито Християнче да е жив и здрав малкият,голям Митак.
Поздравления за Mari_Pz за питката и за лелята дето я е месила.
Зори супер си а кой гледаше Жори докато вие шетахте по острова.
*
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #30 -: Октомври 28, 2008, 09:38:54 am »
Зори, много хубави снимки, но да си призная, аз също гледах повече теб, отколкото фона  :lol: Изглеждаш страхотно! И у мен възникна въпросът - на кого сте оставили Жори бори, красавеца на мама Зори?
*
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #31 -: Октомври 28, 2008, 09:56:34 am »
И тук да честитя светото кръщение на христянчето Митко :)!

Ех,тези въпроси с възпитанието на детето и мен ме терзаят.Как точно да постъпя,кога да кажа НЕ,дали да го кажа,и ей такива ми ти работи.Моето дете,когато го водя за ръчичката и реша да е на друга посока,а не тази на която той ме дърпа започва да се сърди.Когато му се вземат ключовете от устата е най-сърдит :wink:.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #32 -: Октомври 28, 2008, 10:51:53 am »
много благодаря за комплиментите. :bighug:

Жори остана при баба си и дядо си.Ние обикновено го водим с нас = и в Париж беше и в Холандия ,навсякъде е с нас.Но този път ходихме с автобус и не искахме да го тормозим ,пък и не се знаеше в Лондон,какво ще е времето.Ние бяхме закратко = тръгнахме в 5 сутринта и се върнахме на другият ден в 5 сутринта. :D
Това ни беше първи ден без мама.
<br />
*
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #33 -: Октомври 28, 2008, 11:39:44 am »
Весела и слънчева седмица и от нас! :)

Мише, да ти е живо и здраво християнчето! Снимките са страхотни, а питката наистина изглежда много вкусна :).

Зори, много хубави снимки!

Нас днес ни махнаха конците и слава Богу всичко мина бързо и безпроблемно. Ели се събуди спокойна от упойката, веднага скочи и взе да сочи към вратата и да си търси обувките да си ходим. Постояхме само около половин час и ни пуснаха.
Иначе и ние сме с хрема от 2 дена, добре че не ни върнаха днес. Сега ще изчакам да и мине хремата и почваме с изследванията за яслата.

Каси и Ели беше на този антибиотик една седмица, но при нас нямаше начин да го избегнем. Дано Мишко се оправи бързо!

А възпитанието, ами Елена ако не е на нейното, такова тръшкане пада, придружено със сърцераздирателни ревове. Но и аз гледам само за опасните неща да и се карам, тя и без това не мисля че в момента разбира много.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #34 -: Октомври 28, 2008, 11:54:30 am »
Честито на малкото християнче! Да стане достоен Човек!
Аз съм намислила нашите в Троянския манастир да ги кръщаваме. Ако някой е кръщавал там, ще се радвам да ми разкаже как става номера със запазване на дата и т.н. То има време, ама аз като си наумя нещо докато не разбера за какво става въпрос, не мирясвам.
Ние продължаваме будуването... Дано не е задълго, че вече съм като сомнамбул.
*
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #35 -: Октомври 28, 2008, 12:05:34 pm »
Гери, браво на детенце :) Радвам се, че всичко е приключило.

Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #36 -: Октомври 28, 2008, 12:16:54 pm »
Мишанта,честито ти христианче!
По въпроса за възпитанието и аз имам съмнения, че се справям. За важните неща съм твърда, дори я наказвам да си стои в стаята. Обаче ако не иска да се облече, се предавам и просто усилвам градусите на климатика; като не иска да седне на гърнето, не мога да я сложа насила и пак се предавам, ей за такива неща не искам да се боря с нея.
<br />[link=http:
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #37 -: Октомври 28, 2008, 15:02:01 pm »
Лека седми4ка от мен и Беа,
Дано вси4ки деца оздравяват бързо,
МиШе, 4естито ви християн4е

Относно възпитанието, аз си мислех 4е на по късен етап (имам предвид възраста на моето дете) трябва да запо4на с "НЕ" и "Не пипай там", "Това не е за игра", но явно от сега се запо4ва.
ЗаЩото като вземе телефона, дистанционното  _напр. и го хвърля,
 ако го взема от ръцете й, страШен рев и викане пада и т. н., та и за много други неЩа така отвръЩа не стане ли на нейната :?

И я оставям, дали не греШа? :oops:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #38 -: Октомври 28, 2008, 15:24:06 pm »
Всеки трябва да си реши като начало кое е позволено, кое забранено и с кое може да се направят компромиси. Винаги съм давала да си играе с телефона и дистнацинното, но хвърли ли - взимам. Обяснявам че така не се прави и ако ще да се дере три часа. Точка по върпоса. Ако хвърля нейни играчки - да хвръля.
За воденето за ръчичка, ами всички деца на тази възраст имат коренно различно виждане къде трябва да се върви и естествено тази посока никога не съвпада с тази, по която върви мама (тате, баба...). Така че или взимате в ръце или следвате детето.
Във всеки случай гледам да не прекалявам с уторебата на думичките "не", "не може", "не пипай". Гледам да не й объщам внимание като прави нещо, което й е забранено, ако не спре до няколко секунди, тогава го махам или я махам от забраненото нещо. Като видят, че с дадено нещо не могат да ни ядосат - спират. Поне така е при моето дете. Обожава да лапа фибите си, когато баба й е в стаята - защото започва едно "НЕ", "НЕ СЕ ЛАПА" и тя се хили ихидно. Не се дразня, че се събува и ходи да стъпва с босите крачета на теракота. Като й стане студено, а то бързо й става, идва на килима и обуваме чорапите. И подобни неща.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица 27.10.- 02.11. Хубава да е !
« Отговор #39 -: Октомври 28, 2008, 15:34:38 pm »
:flower:Благодаря на всички за пожеланията ....

Аз съм намислила нашите в Троянския манастир да ги кръщаваме. Ако някой е кръщавал там, ще се радвам да ми разкаже как става номера със запазване на дата и т.н.

Мими, за Троянския манастир не мога да кажа, дано някой друг ти даде отговор, но мога да кажа за Рилския манастир!
Бях кръстница там преди години, трагедия...развалиха ни празника!
Лоша организация 100 човека в една заличка, общо кръщаваха 5 човека!
От бебе на 40 дни на което бях кръстница, до възрастни хора!
Пълна лудница, претупване, ревящи деца, задух....
И за капак свещенника се опита да ни изгони да преобличам бебето отвън...
А аз го бях съблякла върху скута на едната баба, защото нямаше предвидено за това място!

Относно възпитанието, аз и баща му сме решили дистанционни и телефони да не му даваме
и съответно сме помолили и близките да го правят!
Проявява интерес разбира се, но щом ги махнем, ЗА СЕГА не се сърди, понатам ще видим!
Относно посоката на движение у нас има само една посока, към вратата за навън.
Водини до там и като не излезем, седи и плаче... А зима ни чака.. :?

« Последна редакция: Октомври 28, 2008, 15:36:36 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)