0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #80 -: Септември 17, 2008, 17:04:56 pm »
Мише, супер че си намерила :)

Ели, тая зима ще си ходи с миналогодишния космонавт, щото майка и от мерак, да не е розов и купи син и то доста голям размер :oops: и ще и е таман за тая зима. А последните години като знам какви "сурови" зими бяха, може и с ватирани джинси да изкара. Иначе, ботуши не мисля да и вземам, купих и едни затворени есенни обувки, все пак не мисля да я пускам да гази в дълбоки преспи...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #81 -: Септември 17, 2008, 17:43:01 pm »
Чух се с Цвети от Таласъмчета.
Събота и неделя са заети изцяло, но понеделник е свободен.
Припомням, че е почивен ден :wink:
Та давайте да се преброяваме за понеделник - седящите места за възрастни са 30 :P


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #82 -: Септември 17, 2008, 17:55:10 pm »

Цвети, а ти сега да не си в Пловдив? :wink:

не съм, не съм :) у нас сме си, ама май ще имаме малко работа до пловдив края на месеца (мини, ако ходим - ще си спазя обещанието най-сетне да ви видим :wink:) и ми се иска, ако имат добре зареден фирмен магазин да го навестя - предните капчица от там дето ми каза (до парка) ги взехме, ама не са много добре заредени, по 2-3 моделчета имат.
и аз искам точно такъв гащиризон дето описваш да намеря на мона, ще погледна в руканор.

габи, имаше някакво предаване, където се коментираше от лекар, че не е много добра практиката да се износват обувчиците от следващи дечица, поради факта, че всяко краче е с индивидуална форма и новата обувка се приспособява по нея, същото го пише и в някои детски книжки.

благодаря ви за адресите, ще ги имам предвид.

приятно изкарване на всички таласъмчета, ние ще сме на вилата и няма да можем да дойдем.
« Последна редакция: Септември 17, 2008, 18:03:55 pm от tzvetenze »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #83 -: Септември 17, 2008, 18:19:25 pm »
Ми да идваме и ние, ако няма да може да ги запълните 30-те места  :P
Цети, ние в петък сме в Пловдив при д-р Даскалов, хайде тръгвайте натам поне да се видим.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #84 -: Септември 17, 2008, 18:37:24 pm »
Бройте ме за понеделник мен, може и правостояща  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #85 -: Септември 17, 2008, 18:49:48 pm »


Чух се с Цвети от Таласъмчета.
Събота и неделя са заети изцяло, но понеделник е свободен.
Припомням, че е почивен ден :wink:
Та давайте да се преброяваме за понеделник - седящите места за възрастни са 30 :P

:smiley_abxb:Ехаааааа, давайте час!
Изпращаме бабата с обедния автобус, и идваме!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #86 -: Септември 17, 2008, 19:03:59 pm »
ние в петък сме в Пловдив при д-р Даскалов, хайде тръгвайте натам поне да се видим.[/color]

няма как, евентуално чак в края на месеца ще е, че до тогава все са ни ангажирани уикендите. само хубави новини пожелавам при д-р Даскалов :)
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #87 -: Септември 17, 2008, 19:18:28 pm »


габи, имаше някакво предаване, където се коментираше от лекар, че не е много добра практиката да се износват обувчиците от следващи дечица, поради факта, че всяко краче е с индивидуална форма и новата обувка се приспособява по нея, същото го пише и в някои детски книжки.

благодаря ви за адресите, ще ги имам предвид.

приятно изкарване на всички таласъмчета, ние ще сме на вилата и няма да можем да дойдем.

Цвете, това го знам, но като гледам обувките и сандалите на Юлия си изглеждат напълно запазени. Може би защото до сега не сме правили компромис и сме купували качествени неща или пък защото са носени малко. Та за сега въпреки тази препоръка ще си ги ползвам.

За срещата, ако всичко е наред с децата, и ние ще дойдем.

Чакайте да ви похваля поредната недомислица на Топлофикация. До 6 октомври сме в планов ремонт на главен топлопровод и сме без топла вода. Сякъш нямаше по-топли отпускарски месеци за целта! Имаме проточен бойлер в банята ама не е вързан, а мъжа ми е в командировка до петък. Та сега топля вода на котлона да къпя бебето! :x


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #88 -: Септември 17, 2008, 20:33:22 pm »
а, ultra, ти си ме изпреварила - аз утре щях да ходя на място в клуба да говоря.

ние с Мартин сме твърдо на линия в понеделник. кога ще бъде - сутринта или следобед? а Цветелина ще бъде ли там?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #89 -: Септември 17, 2008, 21:31:53 pm »
Цвети, моите съболезнования!
Манчо, само тинк позитив мила и никви лоши мисли, всичко ще е наред с пътуването.
Блазе ви на софиянки с тези детски клубове, ние в таз провинция само можем да си мечтаем :x

Нашата мома пък днес следобяд ми вдигна температура - 38. Дадох Панадол и спадна. педиатърът й каза, че всичко е чисто - гърди, гърло. Дано е било инцидентно.
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #90 -: Септември 17, 2008, 22:37:10 pm »
Габи, провери за яке в магазина на Марсел на Шипченски проход, ъгъла с Коперник. Оттам взех на Валери 2 страхотни зимни якета за по 15 лв. /намалени/. Определено си струва!
Може и ние да се присъединим за понеделнишката среща ако Валери е добре, че заради никненето на 2 кътника се сдоби с бронхит :?


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #91 -: Септември 17, 2008, 23:04:32 pm »
споделете за витамините. колко от вас дават някакви мултивитамини на децата си, от каква възраст, колко често, какъв вид? какво казват вашите педиатри - намират ли ги за нужни изобщо?

и като бонус към отговора - препоръчайте марка кашкавал и краве сирене, които купувате за децата. аз такоз не ям и не познавам пазарната ниша...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #92 -: Септември 17, 2008, 23:09:12 pm »
Джам, аз не пия витамини и не мисля да давам на Стефи поне за момента, кашкавал и сирене само на Роса и за нас, и за нея.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #93 -: Септември 18, 2008, 07:51:09 am »
и ние, и ние в понеделник, живи здрави :lol:

това за доизносването на обувките важи за по-големи деца, такива които ходят повече и наистина си поначупват обувките. На Деси също не са й мръднали обувките, но тя има такива които е обувала по 5 пъти само :?

За витамините и аз не съм им голям превърженик, но на пролет Деси като тръгна на ясла й бях взела саностол, дадох и два курса, т.е. пие 10 дни, почива 20 и пак пи 10 дни и това беше. Не съм изобщо сигурна в ползата на подобни неща, след като детето се храни пълноценно си мисля, че няма смисъл.

За сирене и ние от поне 4-5 г. ядяхме само Роса, но последното сирене което взехме беше под всякаква критика, като тибишир, отврат. Сега експериментираме, взели сме няколко различни вида, за да решим кое е "нашето" :)
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #94 -: Септември 18, 2008, 09:34:10 am »
Сирене и кашкавал взимам Маджаров.
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #95 -: Септември 18, 2008, 09:36:46 am »
За Таласъмчетата, ние ще сме 2+2, големите 2 може и правостоящи :) По-удобно ни е следобяд към 4:30-5:00ч, но ако е сутринта към 10, пак ще дойдем, може би с мъничко закъснение.

Сирене и кашкавал ядем на "Маджаров", напоследък взех кашкавал Бор-чвор, доволна съм.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #96 -: Септември 18, 2008, 09:40:16 am »
Здравейте и от мен.
Цветенце, моите съболезнования за приятеля ви. Много тъжно,....
Имам страшно много работа тази седмица и няколко италианци на посещение и направо ми дойде в повечко.
И Мия има нужда от подмяна на есенния гардероб -обувки, яке, анцунг. В тази връзка, виждали ли сте някъде хубави анцузи -търся такъв с ципче отпред, от хубава материя с качулка по възможност. имаше подобен миналата година и бях много доволна от него, много го носи, но не беше мръднал и сега го предадох на сестра ми.
Някой ползва ли памперсите на Huggies? Ние бяхме с либеро, но попаднахме на много лоша партида и пропускаха ужасно много, та взех Huggies и те бяха много добри. Вчера купих нов пакет, който е много различен на външен вид от предишния. Замислих се да не би пак да са менте, но като прочетох се оказа, че вчерашният е произведен в Англия, а предишните бяха от Турция. Обаче и дизайнът им е различен, та не знам. Въпреки, че пишкаме и акаме по няколко пъти на ден в гърнето, не можем да махнем памперс и това е.
Джам, аз харесвам много сиренето на Добрич. С кашкавала по експериментирам, но обикновено купувам от пита от 1 магазин до нас, но не помня откъде точно зареждат кашкавала.
<br />[link=http:
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #97 -: Септември 18, 2008, 09:45:49 am »
уф, това с детските дрехи и по-точно анцунгчетата и на мен ми е на дневен ред. Има хубави във венис, ама пусто не ми се дават 40-50 лв. за един анцунг :? Иначе техните са много хубави и качествени, аз пролетта бях купила от там 2 комплекта, но на намаленията вече, не са мръднали, ама не й стават сега. А за детската градина си трябват поне 3-4 комплекта.
Мешко, в квартала в това френското магазинче купих миналата седмица едно комплектче само че горното е като блузка, не суитчър, имаха намаление 50%. Разходи се разгледай, може да намериш нещо подходящо.
« Последна редакция: Септември 18, 2008, 10:37:28 am от StefiZ »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #98 -: Септември 18, 2008, 09:58:07 am »
Сирене и кашкавал взимам Маджаров.

От скоро и ние така...

За анцузите, аз взех лятото един на Бенетон на "прИмоция" да видим как ще се престави!
Но задълже трябват още поне 3, но ни предстоят Имен и Рожден ден та ще поръчвам :P като подаръци.
Дайте идеи за хубави есенно-зимни обувки за прохождащи, все още сме с маратонки!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #99 -: Септември 18, 2008, 10:23:04 am »
Мишенце, обувки са заредили в Марикита. Има много хубави и цената е повече от прилична - 25-30 лв.
http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=1183_1611_1613


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери