0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #60 -: Септември 17, 2008, 10:26:37 am »
Лоша работа, защото то май навсякъде ги държат в складовете и няма в самите аптеки...  :?


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #61 -: Септември 17, 2008, 10:46:29 am »
Aз пък търся зимно яке. Вчера обиколих близките до нас магазини и те въобще още не бяха заредили есенно-зимна стока. Една продавачка даже ми се накара:" До вчера търсехте бански, днес якета". Май ще трябва да се ходи на мол в края на седмицата. Някой вече да е правил тази покупка и да даде препоръки?


*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #62 -: Септември 17, 2008, 10:49:02 am »
Надин,
ползвала съм Ясмин 2-3 години, не усетих да има каквито и да било странични ефекти.
Аз пък вчера си взех резултатите от цитонамазката и слава Богу, всичко е наред! Казаха ми, че вече няма нужда да ходя на 3 месеца, може и на пловин година - ама страх лозе пази, та аз мисля все пак да си ходя на 3-4 месеца.
Мише,
ние по същия начин бяхме закъсали за Пентаксим преди време и аптекарката ни каза, че няма по скалдовете. Аз все пак реших да проверя и извадих късмет, пробвай и ти, дано има наличности :
http://www.comleague.com/ov-bg.html
Ако искаш, обади се на този телефон: 869 65 36 (атека Гераниум, ул. Йордан Йовков 18-20, намира се до НЗОК и ПИБ на бул. България). Жената е много услужлива, може да имат нещичко. Сега обаче се сещям, че на Ронката си ги вземаме директно от педиатърката и последния път дори тя имаше проблеми с доставката и се наложи да чакаме 2 ч, та обикаляхме градинките край кабинета :(

На нас вече ни се подава трето зъбче (този път отгоре), като забелязвам до него още една бяла резка. Не ми се мисли как ще продължим с кърменето, че понякога усещам пиявичката да ме гризва ;)
« Последна редакция: Септември 17, 2008, 10:53:47 am от ani4ka »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #63 -: Септември 17, 2008, 10:52:03 am »
:smiley_abxb:Преванара се намери!
Благодаря на едно Другарче!
 :bighug:

Аничко :hug2: и на теб за обстойната информация,
ще си запазя тези координати за в бъдеще
Леко зъбоникнене!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #64 -: Септември 17, 2008, 10:56:57 am »
gabi32 ,
и аз съм на вълна зимни якета, но засега се ограничих до покупка на есенно, памучно яке, с две лица от Марк и Спенсър за 35 лв. Цените им са по - приемливи от преди. Не знам точно какви са критериите за избор на зимно яке, затова реших да не избързвам, иначе видях хубави нещица и в Oviesse (45-50 лв). В Бенетон също имаше много интересни якенца/ космонавти/ с качулки/ без, но бяха 100-139 лв  8O
Ако не се лъжа и в Пигис хауз бях мернала нещо...
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #65 -: Септември 17, 2008, 10:59:55 am »
Цвети, ужас. леле как се сугестирах с тези катастрофи, в събота как ще пътувам :(

за този уикенд не се класираме за среща.
вчера запознах Криско с градината. 6 дечица са в яслената група. много ми хареса отношението на всички. за всичко идеално е внедрен, въпреки, че още не е започнал. легло, транспортен маршрут...
мога да го поФаля, че изведнъж започна да се храни сам. не дава на друг и доста добре се справя. и не знам защо, но твърди, че е на три годинки :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #66 -: Септември 17, 2008, 11:03:15 am »
Цвете, моите съболезнования. Животът е жесток!



Габи, якета има вече. Поне в Младост видях. За съжаление ние имаме 8 якета, които не ни стават, наподариха ги миналата зима по-големи, а сега вече не стават, даже 4 не са обличани.  :?

Я, кажете тези дебелите якета с гащеризони, като пухенки ще ми трябват ли за зимата. Нещо не мога да си ги представя навлечени в космонавти и да ходят.  :?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #67 -: Септември 17, 2008, 11:11:11 am »
Честит празник на именниците днес!

Надин,братовчедка ми пи Ясмин и нямаше никакви проблеми,даже отслабна малко.

Мише,радвам се,че сте намерили,тъкмо щях да звъня в аптеката,в която работех да ги питам.Дано на Митаче-юначе му понесе добре!

manhattan,лек полет и гледай да не мислиш гадости!

 И аз трябва да купувам зимно яке,но още не смея,че Жори расте бързо и не знам дали ще го уцеля да му става.Сега носи дрехи за 9-12м.,а е на 6м.
Да не говорим,че каквато съм патка,съм взела все летни дрешки и само 2 по-дебели блузки за детето,а за мен само потници и една тънка с дълъг ръкав. :?що ли реших,че тук е много топло.

<br />
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #68 -: Септември 17, 2008, 12:48:49 pm »
ами, зори, то си беше страшна жега допреди няколко дни.

а аз да питам живеещите в пловдив - там има ли фирмен магазин на Капчица?

честито на всички именици, да са здрави и усмихнати!
Манхатън, лек и безавариен полет!
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #69 -: Септември 17, 2008, 13:05:39 pm »
Каси, миналата зима на Деси й бяхме купили жесток гащеризон на "Руканор", скиорски, просто перфектен, няма нищо общо с ония мити надути дебели космонавти. Носи го цяла зима само с едни чорапки и блузка под него, страшно топъл и удобен, а качулката му имаше 2 позиции за регулиране. Та, мисълта ми беше, че момчетата са в същия сезон като нея, тя нямаше грижи с движенията с него, но той наистина няма нищо общо с класически бебешки космонавт, много е прибран. Иначе имаше и 2 якета, които носехме с термо джинси.

Манчо, лек път и не мисли глупости :) а иначе ние сме по-големи от вас, на "5 гидини" сме :lol:
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #70 -: Септември 17, 2008, 14:04:11 pm »
...
а аз да питам живеещите в пловдив - там има ли фирмен магазин на Капчица?
...

Бяха ми казали на Джумаята, че имало. До някакъв магазин на занаятчиите, но не съм ходила и не мога да дам по-подробни напътствия. Иначе във Вис Виталис има на Капчица обувки.

kassi, аз съм решила да изчакам зимата за т.н. космонавт. Може пък да е някаква топла зима (надявай се) и да не ни трябват. Но ако търся, ще е нещо определено като това, което описва Стефи. Или ще е ватиран панталон/гащеризон + яке/анурак.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #71 -: Септември 17, 2008, 14:09:57 pm »
да, другия вариант е ватиран гащеризон с яке, предната зима така карахме, но тя беше малка, имаше два ватирани гащеризона и 2 якета, пак е добър вариант :D

Цвети, а ти сега да не си в Пловдив? :wink:
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #72 -: Септември 17, 2008, 14:17:24 pm »
аз всяка зима с изключение на първата защото беше много малка купувам в 2 части.долнище като гащеризон - да съм сигурна че кръстта й ще е затворен винаги и горнище яке.Гащеризона редувам с термо джинси.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #73 -: Септември 17, 2008, 14:35:56 pm »
Каси, миналата зима на Деси й бяхме купили жесток гащеризон на "Руканор", скиорски, просто перфектен, няма нищо общо с ония мити надути дебели космонавти. Носи го цяла зима само с едни чорапки и блузка под него, страшно топъл и удобен, а качулката му имаше 2 позиции за регулиране. Та, мисълта ми беше, че момчетата са в същия сезон като нея, тя нямаше грижи с движенията с него, но той наистина няма нищо общо с класически бебешки космонавт, много е прибран. Иначе имаше и 2 якета, които носехме с термо джинси.


Стефи, а Руканора откъде го пазарите? В Комсед ли са детските неща или има и в мола?

ani4ka, благодаря за инфото! Ние миналата година бяхме купили едно от момчешките якета на Oviesse, че дамските нещо не ни харесаха и бяхме много доволни.  Ставаше на тънко яке като махнеш подплатата, тя самата също беше като якенце, но по-дебело. За съжаление бързо омаля като всички детски дрешки.
« Последна редакция: Септември 17, 2008, 14:57:51 pm от gabi32 »


*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #74 -: Септември 17, 2008, 14:45:22 pm »
a аз да питам живеещите в пловдив - там има ли фирмен магазин на Капчица
Ето каква е и моята информация, питах в един склад и ми казаха, че има 3 фирмени магазина: на ул. "Иван Вазов" 78, в подлеза на х-л Тримонциум и до Римския стадион - магазин Лакрима. Не съм ги виждала лично, обаче.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #75 -: Септември 17, 2008, 14:56:24 pm »
Благодаря за съветите за гащеризоните, и аз ще изчакам, нещо не си представям така навлечени милите, ама не се знае. Иначе извадих якетата и на Мишо му стават горе-долу някои, на Хриси ще трябва нови.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #76 -: Септември 17, 2008, 15:47:07 pm »
Ман, приятен и безавариен полет!
Честит имен ден на Касси! Ако има и други Вяри, Надежди, Любови и Софии, да се чувстват поздравени за празника!

За космонавчетата и якетата - в края на пролетта на Вики му взех с намаление едно яке, което ще му става поне в началото на есента.
Пазарувам от едно магазинче до офиса, много неугледно, но внасят детски  /и всякакви други де/ дрехи от Гърция от минали колекции. Миналата година космонавчетата бяха много качествени и на прилична цена /40-60лева/. Та чакам мацката - шефка на това магазинче да иде да зареди до гърция, обеща до края на септември да изтипоса космонавчета.
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #77 -: Септември 17, 2008, 15:56:49 pm »
Габи, руканор имат магазин в мола до Хемус, зад ескалатора на приземния етаж, но иначе има и на Графа и на Витушка. Само за справка миналата зима стриваха по 80 лв., което ми се стори много прилична цена за такава дреха.
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #78 -: Септември 17, 2008, 15:59:45 pm »
Стефи, благодаря за инфото. Ние честно казано за детски вещи пари леко даваме, че нали и Александра ще ги ползва. Те имат само 4 дни разлика и би трябвало дрехите и обувките на сестра и безпрроблемно да и стават, ама тя за сега върви по-дребничка, но вярвам че бързо ще навакса.


*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #79 -: Септември 17, 2008, 16:03:52 pm »
абе и ние сме така, но все пак си мислех, че една такава дреха ще струва доста повече, защото по принцип са скъпи скиорските неща, а това си е гумирано по шевовете, не пуска вода и т.н.
Абе разходете се до там, дано да са искарали зимните неща вече, защото ние го купихме октомври-ноември миналата година.