0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #120 -: Септември 18, 2008, 21:53:42 pm »
за анцузите
вчера и днес закупих общо 6 броя (май се изхвърлих малко) за яслата - сполучливи покупки от 2 квартални магазинчета, които ме изненадаха приятно с предлаганите стоки, защото в куп други подобни магазинчета гледах само ужасни боклуци в разцветки, които и на най-големия си враг не бих купила.
та магазинчетата са в Младост-1. едното е на пазара, казва се "Хвърчило", другото е в търговски център "Лилиан" до супермаркет "Европа" зад спирката на бл.43. някои от марките са "Сали", "Кимекс", други са неизвестни за мен, но все български производители. мешко, имаше точно това, което описваш. два комплекта по 20 лв и останалите средно по 16 лв.

за пантофите - мини, ако сте само на паркет, зимата няма начин да не е студено, дори и да отоплявате с централно парно целия блок без изключение. аз зимно време държа с пантофи, пък да видим тая зима как ще е, че нещо все гледа да се събуе.


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #121 -: Септември 18, 2008, 22:34:24 pm »
mini, аз преди седмица купих пантофи, на Колев, 20 кинта  :x със стелки, много добри, топлички и удобни. У нас все е топло, но долу на пода си е халдно. А и с тях в момента и е по удобно да ходи. Много ги харесвам. Като обувчици са, високи, с лепка, но лекички.     
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #122 -: Септември 18, 2008, 22:46:56 pm »
Намерих комплект яке и гащеризон за зимата в детския магазин на нашия пазар в Младост 3. На бълг. фирма от Русе, 36лв. комплекта, Хриси е в синьо, Мишо в червено.  :D Космонавта ми изглежда огромен и не виждам как ще ги возим в колата с тях, а така ще мога да ги събличам и да остават по блузки отдолу. Хриси хептем заприлича на мечок в него, та се спрях на две отделни части.
Тук също има такива долнища и комплекти, аз съм им накупила за игра, на супер прилични цени са.
Та, последно какви марки обувки да купувам за зимата, че сега караме с тези на КК белите с ципче, ама в тоя студ  :?. Моля, за съвет. Вътре прохождаме успешно по чорапки.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #123 -: Септември 18, 2008, 22:57:47 pm »
Каси, аз купих затворени на КиК, височки, но ми се струват тежки, мисля и ботушки да купя, но на друга фирма. Ние сме екстремисти и ни трябват ботушки, ще сме навън зимата  :D
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #124 -: Септември 18, 2008, 23:04:14 pm »
аз пантофи ще купувам със сигурност - с дюшаме сме и изолация под него, и с парно, ама знам ли - все ми се струва, че на крачетата трябва да им е топло, аз поне с чехли ходя, не боса. Кога ги направиха 20лв пантофите на КК, пролетта ги гледах - най-скъпите бяха 16лв. стефито ми беше препоръчала някакви пантофки преди време, ама пусто забравих марката...


каси, аз мисля ботушки да търся на капчица - края на месеца или началото на ноември ще ходим до пловдив, където имали фирмен магазин и се надявам да има и разнообразие. два пъти съм купувала и съм много доволна от качеството, носени са много - то им личи, но са абсолютно здрави и най-важното удобни. КК не виждам с какво ги превъзхождат, освен в цените. ходих в един аутлет на КК и Шу Кидс (или нещо подобно) да гледам ботушки от минали колекции, ама цените им намалени са в порядъка 130-140лв.
а иначе фани днес ме светна за някакви гумени ботушки (за локви :wink:), ама вие за такива сте малки.
« Последна редакция: Септември 18, 2008, 23:09:58 pm от tzvetenze »
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #125 -: Септември 18, 2008, 23:10:05 pm »
Каси, на Ели взехме на КиК обувки и смятам да си кара зимата с тях, малко са скъпи (50 лева), но четох, четох и все пише че първата обувка трябва да е хубава. Ей такива са: и се надявам и на пролет да ги носи, а ако не ги съсипе живот и здраве и второто ще ги носи.
Мисля и пантофи да и взема, ще и трябват за яслата, а и вкъщи паркет, ама в коридора и кухнята са плочки и няма как да ходи боса, но ще гледам да са по дупчести да не и спарват. На КиК пантофите бяха 16 лева поне преди 2 седмици когато купувахме другите обувки...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #126 -: Септември 18, 2008, 23:13:27 pm »
и се надявам и на пролет да ги носи

Гери, забрави, душата :lol:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #127 -: Септември 18, 2008, 23:14:28 pm »
Цвети незнам точно колко, стелките отделно купих, общо 19,90 лв. Нямаше голям избор в тоя магазин и тия с лепки ми се видяха най-приемливи. От няколко дни е с тях, крачетата са и топли и не се изпотяват. И за мен е много важно на крачетата да и е топличко. На мен поне краката като са ми ледени и цялата помръзвам. А и от студени крака много настивам аз и костите ме болят.
На гумените ботушки и аз съм фенка. Ама за по натам, като порастнем.

Да споделя, днес четох за китайските бебенца, колко хиляди бяха, които са натровени със някакво си там сухо мляко. Много ми стана мъчно.  :(  Тия китайци са  :x
Ужасна работа. И у нас като знам е пълно с китайски стоки. И на Кристина и подаряват кви ли не играчки, всичко изхвърлям. После и сноб може да ме нарече някой обаче гладна ще ходя, но ако съм уверена, че някоя стока е качествена, колкото и да струва - ще купя. По-добре една свясна играчка или дреха, от колкото 10 отровни.  
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #128 -: Септември 18, 2008, 23:14:33 pm »
Гери, надявай се, ама ако си й взела сега да са й с един пръст по-големи смятай, че за 2 месеца ги е израстнала. Първите обувки на Стефания бяха 17 номер на КиК, сега носим 22 с тенденция към 23 /т'ва за година разлика, точно миналия октомври началото й купих първите обувки/.
Пантофите, които взех много ми харесаха, защото подметката е гумена, но е мека и лесно се огъва- предполагам, че ще й е удобна, самите пантофки вътре са с хавлиен плат, не мого дебел, мисля няма да я спарват.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #129 -: Септември 18, 2008, 23:17:26 pm »
Мерси за съветите.  :D
То и ние май ще трябва да се оборудваме с пантофи, пода си е студен, а килим има само в тяхната стая. Добре, че заговорихте на тази тема....


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #130 -: Септември 18, 2008, 23:19:39 pm »
А тия са 21 номер и има място, вадихме стелката и така стъпва да я мерим. Това със стелката продавачката ни светна, като ни видя как се мъчем да и пъхнем крачето в един по малък номер, а Ели упорито си сгъва пръстите и няма влизане в обувката (сигурно с мъжът ми сме били много смешни, ама кога сме купували детски обувки...)  :oops:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #131 -: Септември 18, 2008, 23:22:42 pm »
е толкова де, януари й купихме на КиК 21 номер /била е на 10 месеца/
даже ботушките на КиК 21 номер тогава не й станаха, че й дебел крака  :oops: и не можех да й закопчея ципчето
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #132 -: Септември 18, 2008, 23:24:21 pm »
Каси,как се казва това магазинче или е само едно детско там.Че тези дни ще ходя до баба ми,а тя живее точно до пазарчето.Искам и аз да взема на Жорачето,че има нужда,а и цената ми хареса.

 Момичета,из детските магазини продават ли такова нещо :http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3326.
 И аз съм се замислила за пантофки,защото дреби ще проходи зимата,а ние живеем в къща и всяка стая е с плочки,та пода е леден.
<br />
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #133 -: Септември 18, 2008, 23:24:58 pm »
винаги пробвайте целите обувчици. ние имаме едни купени така със стелките само, и нас уж ни светнаха, които у дома се оказа, че изобщо не можем да обуем - просто самия модел не беше за пухкавото сводче на симона. колкото и детето да не може нищо да каже, все се добива някаква представа дали ще бъде удобна обувката за носене, щом я обуе.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #134 -: Септември 18, 2008, 23:29:11 pm »
И нас на това със стелката ни светна продавачка, но и винаги обуваме. Освен това казва, че винаги трябва между петичката и обувката да има един пръст разстояние.
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #135 -: Септември 18, 2008, 23:52:22 pm »
Габи, в Марсел дрехите са постоянно с намаления... Не знам защо, ама е много хубаво така :wink:

Ами защото явно е имало разпродажба. Днес ходих и вече не продават дрехи. :?
Стига бе, миналата седмица имаше и дрехи, и намаления! 8O
Извинявай, че съм те разходила...


*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #136 -: Септември 19, 2008, 07:13:55 am »
Цвети, пантофките са на дефонсека, два пъти съм купувала, много са хубави, цената им миналата зима беше около 14 лв., но сега и те ще са поскъпнала предполагам, в събота ще търсим и ние.

Гери, незнам колко ще извеждаш детенцето, но ако зимата е като миналата ми се струва, че ще имате нужда и от хубави топли ботушки. Като я пребереш два пъти с ледена крака ще се увериш сама. Ние бяхме купили миналата година страхотни ботушки от магазина на минимен на плиска (обаче вече го няма :() естествена кожа, а вътре с истински заешки пух. Цяла зима ги носи с едно чорапче и все й бяха топли крачетата.

Сватя, ще ви се идва на гости да ни водиш по вашите магазинчета :wink: А да ти кажа 6 комплекта хич няма да са ти много. Сметни си за 5 дни по един + един резервен в торбичката, който разбира се няма да подменяш всеки ден, защото детето може и да не се нацапа, но ти тряабва да си подготвена. Наще каки са много стриктни в това отношение, малко да е накапано панталончето и сменят.

айде хубав ден от мен :D
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #137 -: Септември 19, 2008, 07:54:40 am »
За пантофките: купих два чифта от Метро за по 8 лева ,бях хванала някакаква прИмоция. Доволна съм. В тоя студ по дюшамето вкъщи вече щапуркаме с единия чифт.
Магазини за обувки на сносни цени:

- Кауфленд в св. Троица- богат избор, продават предимно български с изобилие на "Денди";
- преоценения магазин на КиК - ул. "Цар Самуил" в отсечтака между Пиротска и бул. Тодор Александров - от минали колекции, но с 30% намаление;
- Капчица на бул. В. Левски до Първа градска.

Лично аз съм почитател на марката "Уфо" - румънски, изцяло кожени от вътре и отвън, с усилена пета и ортопедична стелка. Цените на сандалите и обувките тип мокасина се продават между 15-18 лева. Зареждат ги в един магазин за обувки на Стамболийски до Св. Неделя.
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #138 -: Септември 19, 2008, 09:03:57 am »
Здравейте и от нас.На опашката на седмицата успяхме да се закачим.

По темата за обувките ние имаме летни но не много отворени обувки номер 19-ти които вече с по дебел чорап неможем да обуем.Баща и ходи в Холандия миналата седмица и и купил обувки номер 21.За момента са големи но след месец с по дебел чорап ще са и добре предполагам.Ние също планираме почивните дни да търсим пантофки.За ботушки сигурно ще изчакам за сега.
*
Re: Първолашко-септемврийска седмичка 15.09 – 21.09.2008
« Отговор #139 -: Септември 19, 2008, 09:04:09 am »
И колежката ми говори за тези румънски обувки, и пантофки имали, ама аз нашия квартал не съм виждала. Ние сме фенове на геокс и сега от намаленията на миналата колекция купихме и маратонки и ботуши. Ако има нуждаещи се, но от малки номера 20-23 има още, 25-26 няма за съжаление. Избора не е много голям, но за 40-50 лв. да купиш качествена обувка си мисля, че си струва компромис с цвета, например :wink:

И още нещо, да си кажа и аз, че обувка винаги се обува, не се мери само стелката. Аз така бях решила сега, че имаме есени обувки, защото са голям номер, но уви изобщо не можах да и напъхам крака. При нея не е пухкав крака, а свода е висок, баща й е така и голям проблем с намирането на обувки и за него, все му стягат и обиват.