0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #140 -: Юли 13, 2009, 10:14:57 am »
Няма сила на земята, която да ме накара да облека нещо, с което не се чувствам комфортно!! Все ще измиля някоя спастелна лъжа, че съм съсипала дрешката с някое леке, така че да не засегна чоовека, който ми я е подарил.

Какво ще направиш, ако гостите които сте поканили (или те са се самопоканили), прекалено окъсняват във времето, и няма изгледи да се сетят да си тръгват, а ти на следващия ден си имаш доста работа?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #141 -: Юли 13, 2009, 11:59:03 am »
Извинявам се на гостите,обяснявам колко мн работа имам на др ден и си лягам!
Мъжо да се спасява  :lol:

А какво би направила,ако имате семейни приятели които мн уважаваш и ти допадат,искаш да се събирате заедно,а мъжът ти не ги харесва въобще,и постоянно лицемерничи?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #142 -: Юли 13, 2009, 20:28:36 pm »
Попадала съм в такава ситуация, общо взето не можах да изляза на глава с моя мъж, и си се виждам с тези хора самостоятелно, вече избягвам да ги събирам заедно, защото си е чисто мъчение за мен, а преполагам и за всички участници в събирачката!

А какво правиш, когато мъж ти, не харесва никоя от твоите приятелки и предпочита да не се виждаш много много с тях?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #143 -: Юли 14, 2009, 00:00:21 am »
Жълт картон на мъжо и редовни контакти с приятелките. Амаха...
За да не харесва НИКОЯ, значи проблемът не е в приятелките, а нещо в неговата глава.

Какво правиш, когато половинката ти е по-необщителна и все предпочита да си седи у дома, а на теб ти се вижда с приятели по-често?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #144 -: Юли 14, 2009, 11:40:34 am »
Уфф,у дома е точно така,чак се чудя как го вързах  :lol: :lol: :lol:
Ми кво,мъкна го с мене на зор,след време започва да се отпуска....

А,ти какво би направила ако пък не се отделя от полата ти,отрупва те с внимание и вс останало,ама започва да ти става досаднооо....две приказки с приятелките на саме не мож си каза....?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #145 -: Юли 14, 2009, 19:54:07 pm »
Започваме да обсъждаме теми, от които на моя със сигурност ще му прилошее и сам ще се омете. Например-преглед при гинеколог....ама с подробности  :lol:

Какво би направила ако си на първа среща с много готино гадже, но ти идва цикъла ненадейно и се оплескваш до ушите?


Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #146 -: Юли 14, 2009, 22:25:35 pm »
Отиваме заедно с едно такси до вкъщи да се оправя и после решаваме заедно дали да излезем или да останем на питие вкъщи.
А какво би направила ако се оплескаш на работа и работиш на много далече от вкъщи, а имаш спешна работа (подаваш ддс в последната минута, например) и не можеш да мръднеш до дома?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #147 -: Юли 15, 2009, 03:44:12 am »
Случи ми се на изпита за шоф. книжка. Беше голям екстрем. За щастие имах някакво якенце, което си вързах на кръста и криво ляво притичах до някакви канцеларии, а там жени...!!! Обясних набързо ситуацията и ... за мой късмет, една от жените имаше превръзка. Жените в нужда си помагаме :)

А какво би направила, ако си 99% сигурна, че мъжът ти е спал с друга и не знаеш дали не продължава и сега?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #148 -: Юли 15, 2009, 08:44:24 am »
Ами ако съм 99% сигурна,то на 100% ще му бия дуспата и ще ми е все едно дали продължава да е с другата или не 8)

А какво би направила,ако случайно се прибереш и завариш мъжа си в семейното легло с друга?Би ли простила?
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #149 -: Юли 15, 2009, 10:14:44 am »
Е няма такова животно.Аз по принцип повече вярвам на очите си,отколкото на ушите си,така че ако го чуя  :secret: може да си помисля че е osi_11 но ако  :balk_56:- :balk_77:.Тогава - :balk_22:-като на местото на лъка,ще бъде



А как бихте постъпили,ако мъжът ви би каже вие да се разберете с някои негови роднини,че не му е приятно да идват у дома,защото той не си говори с тях.
  <br />
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #150 -: Юли 16, 2009, 10:25:06 am »
Ще му кажа,че ще се разбера с тях,но само в негово присъствие.
Как бихте постъпили ако мъжът ви цял ден е на 7-то небе,че си е сменил гумите на колата,а в същото време е забравил,че днес имате рожден ден?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #151 -: Юли 16, 2009, 11:20:47 am »
Веднага ще попитам какъв подарък ми е купил  :lol: За да го подсетя и да не си скапя празника  :occasion13:
Какво би направила, ако ти забравиш за неговия празник и се подсетиш от обаждането на майка му, за да му честити?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #152 -: Юли 22, 2009, 20:34:12 pm »
Слагам си костюма на велигденското зайче, паля свещите останали от нова година, приготвям пожарогасителчето за всеки случай и го питам какво желание да му изпълня.

Какво би направила, ако имаш много влиятелен обожател, и много луд в същото време  и по стечение на обстоятелствата ти и твоя съпруг и този въпросен ухажор, попаднете на една маса в заведение, и не можеш да си тръгнеш, защото присъствието ти е задължително?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #153 -: Септември 24, 2009, 15:38:59 pm »
Бих водила само много сериозни и дистанцирани разговори с този обожател,а открито ще флиртувам със съпруга си така че да стане ясно какво искам.
 ....И така тече вечерта докато този обожател се напива и налита на бой на съпруга ти,а ти всъщност си прекарала вече една нощ с него и те е страх някой да не разбере.Какво би направила в момента?...
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #154 -: Октомври 02, 2009, 19:09:59 pm »
ЕЕЕЕЕ в какъв филм ни вкарахте бе момичета.... не мисля, че някога ще попадна в такава ситуация...., никога не е късно да станеш за резил :D :wink:
не мисля, че ще остана дълго на тази вечеря. Мисля, че ще намеря начин да си тръгнем със съпруга ми доста преди този да се е напил и "раздрънкал"!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #155 -: Октомври 03, 2009, 09:00:45 am »
А какво ще направиш ако въпросният ухажор, въпреки, че сте си тръгнали започне настойчиво да звъни на телефона ти?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #156 -: Октомври 03, 2009, 13:32:26 pm »
А какво ще направиш ако въпросният ухажор, въпреки, че сте си тръгнали започне настойчиво да звъни на телефона ти?
Просто ще си изключа телефона :lol:
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #157 -: Октомври 03, 2009, 16:49:06 pm »
Какво ще направиш ако някоя нахална мацка непрекъснато безпокой мъжа ти в малките часове?
 
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #158 -: Октомври 04, 2009, 18:10:33 pm »
ХММММММ ще имаме сериозен разговор. Между другото случвало ми се е в предишна връзка. Ами в крайна сметка се разделихме, той замина в чужбина и се ожени. Не знам-бях толкова влюбена, че сигурно и досега бих търпяла още повече ако бяхме стигнали до брак и деца...
А ти какво би направила, ако мацката не само се обажда, а иска среща с теб?
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #159 -: Октомври 04, 2009, 18:16:08 pm »
Дайте ми я насам-ще се видим двете много би ми харесало!!!
Вие какво ще направите на една такава среща?