0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #160 -: Октомври 04, 2009, 21:01:09 pm »
Ще и кажа, че не разрешавам повече да безпокои семейството ми, че ако продължи ще се обърна към полицията (например).И независимо какво тя ми каже, ще и отвърна че това няма значение и няма да позволя да влияе на семейните ми отношения по никакъв начин! И не бих излязла с нея, бих я разнищила още по телефона. Не съм ревнива, а изневярата е човешка (бих простила), ако мъжът е качествен.

Какво би направила, ако тя ти  каже, че мъжът ти спи с нейния? И ти докаже със снимки или видео?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #161 -: Октомври 05, 2009, 10:56:43 am »
Не бих повярвала дори и на снимките,ще кажа 4е снимките са монтаж.Вярвам на сапруга си и знам 4е никига не би сторил такова нещо.


А какво би направила ако разбереш 4е сапруга ти има малолетна любовница?

Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #162 -: Октомври 05, 2009, 12:32:45 pm »
ахахах Ще му изясня какво е наказанието за гавра с малолетен. Ще му припомня за условията в затворите...за условията в дома ми и такива нещица. Иначе на колко е любовницата не е съществено, освен че едното е и подсъдимо...склонна съм да му простя и забравя, стига да е точния мъж.
А би ли се срещнала с родителите на малолетната, за да говорите по въпроса?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #163 -: Октомври 05, 2009, 18:36:18 pm »
момичета, последните постове са сякаш от сапунен сериал, в който всяка серия е с неочакван край... хайде да оставим мъжете си на спокойствие: изневери, с мъже, с жени , с малолетни... 8O Не мисля, че някоя от нас изобщо би живяла с подобен тип.

 Я кажете как най-романтично би съобщила на съпруга си, че всичко е наред и ще имате близнаци!!!!! /Пожелавам го на всички ви/
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #164 -: Октомври 06, 2009, 08:01:15 am »
Бих купила четири мънички обувчици и бих ги оставила на възглавницата му преди да си е легнал!
А за тризнаци /не е лошо-аз и това пожелавам поне на себе си/
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #165 -: Октомври 06, 2009, 18:15:52 pm »
Ами при положение че ги чакаме вече 8 год няма начин да му кажа и това да не е най-романтичния момент в живота ни  :ballons:
Може би ще го накарам да отидем в някой много луксозен ресторант ;а предварително ще поръчам торта с 3 бебета да му я поднесат там,а на нея ще пише Честито!!!!
А какво ще направите ако се окажат четри?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #166 -: Октомври 07, 2009, 08:57:28 am »
Само да са живички и здравички винаги са добре дошли! А мъжа ти какво би казал ако се окажат 4?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #167 -: Октомври 07, 2009, 11:31:05 am »
ще изпадне в шок  8O и ще каже че това не е възможно и че има някаква грешка  :lol:

какво ще направите ако изведнъж се окаже че мъжа ви има дете от друга жена (преди вас)?

*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #168 -: Октомври 07, 2009, 11:59:09 am »
Съвсем спокойно ще приема новината,а също и детето :D

Как ще реагираш,ако влезеш случайно в заведение и видиш мъжа си да се целува с друга жена?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #169 -: Октомври 08, 2009, 09:39:59 am »
Мисля си, че бих раздала и на двамата по един шамар, ама понеже съм го изживявала-обръщамсе и излизам и отивам да се нарева като магаре!
А ако мъжа ти хукне след теб?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #170 -: Октомври 08, 2009, 10:34:43 am »
Ами понеже и аз съм го изживявала,ако той хукне след мен,ще го помоля да не оставя дамата си сама и ще се врътна и ще си отида.Но не за да се наплача,а за да си събера багажа и да го напусна....../такава съм,не правя компромиси/ 8)

Обаче ми е интересно ти какво би направила,ако той попадне в същата тази ситуация/т.е. да те завари с друг мъж/?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #171 -: Октомври 09, 2009, 10:20:18 am »
Ще си събере багажа и адио Рио!
А какво ще направиш ако свекърва ти рови непрекъснато в нещата ти?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #172 -: Октомври 09, 2009, 12:18:45 pm »
Хи-хи...отново позната история :DЗабраних и категорично да го прави,без каквито и да било намеци,директно и го заявих/имаше ефект :wink:/

Обаче ти какво би направила,ако свекърва ти се намеси в решението ви да имате дете и начина по който ще го имате?!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #173 -: Октомври 09, 2009, 16:04:43 pm »
Ахааа почнахме свекитата -  :balk_69: благодатна тема

Аз не бих направила нищо, защото синът й никак не ги обича тези работи и се справя много по-добре от мене, така както аз се справям с моята майка

А какво би направила, ако свекито ти подари за коледа нещо, което не ти харесва или дори те обижда?
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #174 -: Октомври 09, 2009, 17:54:18 pm »
Благодаря и, след което го скривам на тавана (поне до сега така правя)
Какво би направила, ако свекър ти постоянно те разпитва за процедурите ви и изобщо за оплождането как се движи?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #175 -: Октомври 09, 2009, 18:55:15 pm »
Свекъра е готин-ще му обясня най-подробно-доколкото дога де!
А какво ще направиш ако свекървата те нарече с най-обидната дума за която се сетиш /за мен е например ялова/?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #176 -: Октомври 10, 2009, 16:07:47 pm »
Ще я  подсетя, че Господ чува всичко и въздава справедливост рано или късно...
А какво ще направиш, ако станеш свидетел на подобна сцена с други хора и свекървата получи шамар?  :lol:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #177 -: Октомври 17, 2009, 09:07:20 am »
Ще се посмея скришно!
Какво би направила днес ако утре настъпва края на света?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #178 -: Октомври 17, 2009, 09:30:38 am »
Ами нищо особенно.ще се сабера с най близките ми хора и ще 4акаме края.

А какво би направила ако свекърва ти не те харесва и се меси вав вашите отношения,опитва се да ви раздели,а най лошото е 4е мъжът я слуша.

*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #179 -: Октомври 17, 2009, 11:34:45 am »
пълно пренебрежение/че убива/ 8)а с мъжа ще опитам да поговоря,ако държи на мен държи,ако не.....пътя ,чантата и за хляб :lol: :lol:

Какво би направила,ако без да искаш чуеш как свекърва ти обяснява за вашите проблеми пред комшии и обвинява теб за това?