0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #120 -: Юни 26, 2009, 18:28:21 pm »
Ще вдигна купон по повода и ще отпраша към морето с аверките. Веднага! От нисък старт ще хукна!

А какво ще направиш, ако след гостуване на няколко близки приятели, ценна и скъпа вещ липсва от къщи?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #121 -: Юни 30, 2009, 18:13:31 pm »
Нищо-вече ми се случи и не направих нищо, защото първо не съм видяла, и второ не знаех коя точно е!
А ако разбереш коя е какво наистина ще направиш?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #122 -: Юли 03, 2009, 00:45:02 am »
Ще спра да каня заподозрения. Веднъж ми се случи и след време ми я върна друг от гостите, щото си свършил работата, за която съм я заела...
А какво ще направиш ако шефът ти те обвинява: че не си направиря нещо, което си обещала, пък то е направено, ама той не знае къде да гледа? И ти като му го показваш, той не вярва, щото егото му..., пък и мрази да е в глупаво положение...?
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #123 -: Юли 09, 2009, 07:37:29 am »
ще му кажа,че и на мен се е случвала същата заблуда.ама абсолютно същата... :lol:
ами какво ще направиш ако не те пусне в отпуска,която чакаш от зимата?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #124 -: Юли 09, 2009, 07:44:16 am »
Ще симулирам болест и пак ще си я взема - ваканцията е свещена и никой да не ми я закача!

Какво ще направиш ако те потърсят по време на отпуска, за да "свършиш" нещо от разстояние, ей така както си на плажа, в бара или където си почиваш?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #125 -: Юли 09, 2009, 21:22:52 pm »
Ще кажа, че нямам интернет; или нещо друго дето трябва, за да се свърши работата. Не отказвам, просто нямам нужните атрибути...
Ами какво би направила, ако домашният ти любимец нарочно ти цапа и  разхвърля къщата? (пикае навсякъде)  :a_cat_04:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #126 -: Юли 10, 2009, 13:44:00 pm »
 osi_6
какво ще направиш ако свекито си вре носа във всяко едно нещо?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #127 -: Юли 10, 2009, 19:33:58 pm »
6те и обесня 4е така на мен не ми харесва и 4е се справям страхотно и бе3 неините савети и обеснения  :D :D :D
А ти какво би направила,ако раzбере6 4е майат ти подаржа враска сас бив6о гадже и таините СМСи са доста испалнени с целувки?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #128 -: Юли 11, 2009, 00:50:50 am »
 Всичките му дрехи ги събирам във ваната и ги поливам обилно с вода и още нещо гадно (например оцет), да извика бившата да ги пере и оправя... или да седи гол на дивана.
 Какво би направила, ако ТИ се влюбиш в друг?
 
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #129 -: Юли 11, 2009, 19:58:03 pm »
ами ако оби4ам моя наистина няма да трагна след другия,и това влубване 6те премине.......
А ти какво би направила,ако отиде6 да го посети6 в службата и тои не  е там,а влиzа след теб с друга под рака хихикаики се?   :oops:
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #130 -: Юли 11, 2009, 23:15:14 pm »
Ще се направя, че все едно нищо не се е случило, но после ще проуча каква е тази мома и каквото още успея да разбера. Никога на посещавам изненадващо!!! :balk_149: :balk_77: Заради едно спестено обаждане можеш да си съсипеш взаимоотношенията, често с недоразумение...
А какво би направила ако ти изскочи шанс за страхотна нощ с някого, когото желаеш, при това безнаказано - ако няма шанс да се разбере?  :balk_105: :balk_124:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #131 -: Юли 12, 2009, 01:00:09 am »
.. ами може малко гадничко да прозвучи, но май бих се впуснала в тази кратка авантюрка :) Не ми се е случвало досега, затова незнам дали така бих направила. По принцип хич не ми шарят очите и не ме вълнува темата за похотта  :?
 Какво ще направиш, ако обаче вземеш, че се влюбиш в този мъж от "авантюрката" ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #132 -: Юли 12, 2009, 17:08:46 pm »
Ми те авантврките са като онези мини любовни романчета,изпълнени със много страст и събути гащички,които се четат много бързо и лесно,и също така бързо и лесно се забравят!Тъй че,такава "авантюрист" му казвам "чао" въпреки сладостта от срещите с него,в крайна сметка влюбването отминава,особено ако е такова - авантюристично...все пак имам съпруг у дома който ме обиче,грижи се за мен и ми е опора,а тоя ще ми цепи басмата за следващата фуста кат стой та гледай...

А,какво би направила,ако ТОЙ се влюби в тебе,преследва те и заплашва че ще те изпори на мъжът ти ако не останеш с него(тайно разбира се)...?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #133 -: Юли 12, 2009, 19:26:44 pm »
 A сега де, това е сложна ситуация...Предполагам трябва да проведа един разговор с "млдшия участник", че чувствата не могат да се манипулират по този начин, и че и дори да ме "изпорти" няма да спечели обичта ми, а напротив, ще си заслужи едно пълно презрение. А от там на сетне не знам...

Какво би направила, за да събудиш позастоялия семеен секс-живот?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #134 -: Юли 12, 2009, 21:03:05 pm »
6те му zготвя лубимата гоzбица и след ве4еря 6те zапо4на да галя и целувам нежно G-то4ките му и няма как да ми се иzмакне  :oops: :D

А какво би направила ако не е zагубил интереса си кам таzи 4аст и непрестанно му се иска да си играете  :D ?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #135 -: Юли 12, 2009, 22:58:58 pm »
"Боли ме главата" вече отживелица ли е? Честно казано аз никога не съм ползвала тази реплика, просто по един наш си начин си се усещаме :)

Такаааа, обсъдихме любовите, свекървите, какво остана... Приятелките

Какво би направила, ако усетиш че много добра твоя приятелка ти завижда, ще сметнеш че не ти е приятелка или че се правиш че не забелязваш, или нещо друго?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #136 -: Юли 12, 2009, 23:05:33 pm »
Сигурно ще се подразня, че ми завижда, но пък ако тази завист не ми пречи, ще я оставя да си го прави.
 А ако си изоставена от мъж и той отиде при най-добрата ти приятелка, на която ти до вчера си плакала за него ? Ако тя му отвори обятията си и бъде с него за известно време (след което той и нея изритва от живота си) - ще й простиш ли тази измяна ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #137 -: Юли 12, 2009, 23:20:18 pm »
Че то тва измяна ли е бре?Ми явно и моята приятелка е имала "усещания/чувства" към него,щом го приема след като ме е наранил мен,но - да,ще й простя,все пак и с нея се е подиграл както с мен,и женска солидарност има...

А какво се прави в случай,че малката ви племенница е в доста "палава" възраст(17/19) и осилено хвърля очички на свако си,и все се навърта наоколо в къси полички и деколтета,предизвиквайки го...сексуално разбира се...?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #138 -: Юли 13, 2009, 02:05:49 am »
   Нищо не може да се направи. Те пак ще намерят начин да го направят.

  А какво ще направиш ако мъжа ти хърка и то постоянно?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #139 -: Юли 13, 2009, 10:03:50 am »
Ще му цъкам с език, а ако пак не успея да заспя преди него, ще му кажа да спи в другата стая на дивана  :lol:
А какво ще направиш, ако ти подарят кофти дреха, която не харесваш, а трябва да облечеш ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.