0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #60 -: Септември 17, 2008, 16:16:12 pm »
много яка игра сте заформили. я и аз да се включа :)
Ами аз ще се опитам да му кажа и да му покажа колко много ми харесва това, което върша.
а какво ще направите, ако на някой комшия алрмата на колата му пищи по цяла нощ под прозореца ви, и въпреки забележките ви той продължава да я пуска?
аа, Нинчето ме изпревари :) ами ще си я избърша- винаги имам мнооого носни кърпи, заради сополивия си нос
ами ще се опитам да говоря с него и така да предотвратя този проблем като му обясня ча така се създава неудобство за съседите и мен а ако не разбере от дума ще говоря със спайдермен и ще дойдат да я вдигнат
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #61 -: Септември 18, 2008, 16:36:30 pm »

а какво ще направите, ако на някой комшия алрмата на колата му пищи по цяла нощ под прозореца ви, и въпреки забележките ви той продължава да я пуска?

Вече не ми правят впечетление,но ако ме изнерви прекалено много ще му се наложи да оправя някоя друга "случайна" драскотина по колата си  :x :lol: :x :lol:


Какво ще направите ако в магазина разберете,че парите с които разполагате в момента не ви стигат да си платите покупките и то със стотинки?
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #62 -: Септември 19, 2008, 18:02:06 pm »
ще се сконфузя много -ами оставям някоя покупка ,която ми е по-малко важна /щом въпроса е  до  стотинки не върви да кажа -А ,може ли да платя  с бакова карта ? - което  пък  е добра идея за измъкване от ситуацията  :wink:

Прибираш се  с покупките от същия този магазин и виждаш  че на някой от продуктите ,които си купила ,срока на годност е изтекъл?


Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #63 -: Септември 19, 2008, 19:55:37 pm »
Тичам обратно там и им вдигам луд скандал,връщам покупката и си прибирам парите,които са ми върнали!

Ами ако си изхвърлила касовата бележка и не ти признават рекламацията на покупката?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #64 -: Септември 19, 2008, 21:47:48 pm »
Ако е кварталното магазинче ще пробвам, нали ме познават, иначе не бих се разходила.

А какво правиш ако мъжът ти е на работа, ти си в "най-бойната" тениска, в къщата ти е "бомба паднала" и на вратата звъни съседката, която е най-голямата клюкарка?


Това, което не ме убива, ме прави по - силна.
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #65 -: Септември 19, 2008, 22:02:59 pm »
Не отварям,правя се на ударена  :oops:

А ако комшиите ти за пореден път надуват музиката посреднощ и ти пречат и въпреки,че учтиво сте ги помолили за тишина те не съобразяват?
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #66 -: Септември 20, 2008, 11:28:47 am »
Хм, започвам да блъскам по парното с метален предмет и после викам полиция. Сериозно. Хич няма да си правя труда да ходя при тях и да ги моля да спрат - като ги знам какви са, току-виж ме набили.

какво ще направите, ако след като тръгнете за работа, и вече сте в автобуса или друго средство, изведнъж видите, че сте тръгнали по домашните си пантофи (на мене ми се случвало  :oops:)
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #67 -: Септември 20, 2008, 12:38:23 pm »
ще изчакам първата спирка и ще се върна в къщи за да се преобуя
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #68 -: Септември 21, 2008, 21:24:08 pm »
ами зависи каква ми е работата-ако може,ще си карам по пантофи.
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #69 -: Септември 21, 2008, 22:56:59 pm »
какво ще направите, ако след като тръгнете за работа, и вече сте в автобуса или друго средство, изведнъж видите, че сте тръгнали по домашните си пантофи (на мене ми се случвало  :oops:)

Връщам се да се преобуя :lol:

Ами ако си сама в къщи и привечер спре тока,а не намирш свещи?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #70 -: Септември 22, 2008, 17:20:02 pm »
Ще си стоя на тъмно и ще си легна ако нямам и фенер
Какво би направила ако някои непознат ,ама съвсем непознат мъж те покани на вечеря у тях
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #71 -: Септември 22, 2008, 21:23:39 pm »
Какво би направила ако някои непознат ,ама съвсем непознат мъж те покани на вечеря у тях

Ако няма вид на психопат ще отклоня предложението с усмивка, но ако ми се появи ей така, от никъде, бих избягала веднага.

Какво би направила, ако в яденето, което си сготвила за гостите си, някой открие твой косъм?
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #72 -: Септември 23, 2008, 06:53:14 am »
Ау,това е ужассссссссснооо...Ще се засрамя много.ще се извиня и ще му сменя порцията?Ох по-добре да не се случва. :oops: :oops: :oops:
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #73 -: Септември 23, 2008, 07:21:35 am »
Да не се случва,ама на мен ми се е случвало.. :( Добре че гостите ми бяха наши хора.. :)

Какво ще направите,ако нямате никаква отпуска,а само мисълта че трябва да се събудите и да идете на работа ви кара да ви се иска да умрете ?
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #74 -: Септември 23, 2008, 10:20:03 am »
Ще стана и ще се опарвя за работа без много мног да му мисля-нямам друг избор
Какво би направила акоприятелят ти късно привечер ти звънне и ти каже че идва с гости а нямаш нищо приготвено с което да ги посрещнеш
*

    lawyer

Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #75 -: Септември 23, 2008, 11:13:05 am »
Нищо сложно и стресиращо - поръчвам храна от ресторант, пицария или китайски вкусотийки заедно с пиенето и всичко е ОК или отскачам с колата до денонощното Фантастико - там има и мезета и сготвени неща  :wink:.

А ако в същата ситуация няма как да отложите гостито (примерно се е натресъл човекът, от когото зависи повишението на заплатата на половинката ти) и ти нямаш пари в брой, а близките банкомати не работят, а часът е 20.00 ...
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #76 -: Септември 23, 2008, 11:17:02 am »
ще се обадя на близък или на някои да потърся пари назаем
*
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #77 -: Септември 23, 2008, 19:50:48 pm »
ще се обадя на близък или на някои да потърся пари назаем
Сега ти трябва да дадеш тон на играта "какво бих направила,ако......."
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #78 -: Септември 24, 2008, 11:36:02 am »
Какво би направила ако мъжът ти каже че 2 години трябва да бъде на обучение в чужбина
Re: какво бих направила,ако.......
« Отговор #79 -: Септември 24, 2008, 22:51:50 pm »
Кво убочение-2 години  8O аааааааа НЕЕЕЕЕЕ,ще го убедя да не ходи или да ме взима с него  :oops:

Ами ако бързаш за много важна среща,наконтила си се /това е и причината да закъсняваш/ и малко преди заведението /което се намира далеч от дома/ кола те изпръска до "костите"?