0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Dady

Re: Мазна коса
« Отговор #60 -: Юли 15, 2009, 11:20:54 am »
Vij te az namerih re6enie za maznata kosa i to e:zimate ot nqkoq baba doma6en sapun i v produljenie na 2-3 meseca samo s nego i ni6to drugo ima strahoten efekrt i kosata se maznqva sled 5-tia den az sum super 6tasliva
Re: Мазна коса
« Отговор #61 -: Юли 16, 2009, 15:18:23 pm »
Vij te az namerih re6enie za maznata kosa i to e:zimate ot nqkoq baba doma6en sapun i v produljenie na 2-3 meseca samo s nego i ni6to drugo ima strahoten efekrt i kosata se maznqva sled 5-tia den az sum super 6tasliva
Dady, не получаваш ли пърхут от този домашен сапун? След като се измиеш със сапуна слагаш ли на косата балсам?


*
Re: Мазна коса
« Отговор #62 -: Юли 17, 2009, 09:55:32 am »
Темата е стара, но актуална. От почти половин година, с малко прекъсване, мия косата си със сапун Дав класик. Еми и аз не вярвах, но косата ми е много хубава. Замърсява се по-бавно и е една лъскава такава. Понякога слагам балсам само на краищата, за да не се заплитат. С миенето с Дав съм зарибила майка ми, кумицата ми и продавачката в кварталното магазинче. Всички бяха скептично настроени, но сега са много доволни  :lol:.
     
Re: Мазна коса
« Отговор #63 -: Юли 17, 2009, 22:39:54 pm »
...От почти половин година, с малко прекъсване, мия косата си със сапун Дав класик. Еми и аз не вярвах, но косата ми е много хубава...
dani_ j, кой е този сапун Дав класик, да не е тъмно синия Дав бюти?


*
Re: Мазна коса
« Отговор #64 -: Юли 18, 2009, 09:30:44 am »
Да бе, същият. Аз съм го кръстила "класик", защото е без екстри  :D.
     
*
Re: Мазна коса
« Отговор #65 -: Юли 18, 2009, 12:33:03 pm »
И само със него!?
Че не става ли косата твърда и трудна за разресване след това?
Аз със шампоан като я мия е немислимо да я среша без балсам или маска. Та се чудя със сапуна няма ли да е още по-трудно, понеже той изсушава още повече.
*
Re: Мазна коса
« Отговор #66 -: Юли 18, 2009, 20:32:23 pm »
Еми не е твърда  :D. Балсам на краищата слагам, когато не ме премързи. Иначе карам само със сапун. Косата ми е доста дълга, но нямам особени проблеми с разресването.
     
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Мазна коса
« Отговор #67 -: Август 20, 2009, 10:30:25 am »
Да споделя за последния шампоан ,които купих  от аптека и съм доволна-"Хербаджен" на Биофарма -подходих скептично ,че нещо тази марка ми е съмнителна.
Купих си шампоан,маска за коса и ампули  от една и съща серия са -за мазна коса ,пърхот и заздравяване на косата.
Аз нямам пърхот ,проблема е  бързо  омазняване на скалпа и сухи крайща.
Ами вече мога да не мия косата през ден ,както преди -не се омазнява толкова бързо :balk_101:


*
Re: Мазна коса
« Отговор #68 -: Август 20, 2009, 22:27:09 pm »
Да споделя за последния шампоан ,които купих  от аптека и съм доволна-"Хербаджен" на Биофарма -подходих скептично ,че нещо тази марка ми е съмнителна.
Купих си шампоан,маска за коса и ампули  от една и съща серия са -за мазна коса ,пърхот и заздравяване на косата.
Аз нямам пърхот ,проблема е  бързо  омазняване на скалпа и сухи крайща.
Ами вече мога да не мия косата през ден ,както преди -не се омазнява толкова бързо :balk_101:
а на колко време я миеш сега?
Аз си купуух един шампоан на Жалит ( професионални) за обаем и косата вместо през ден започнах да мия на 4 дена , но.......след 2 месеца косата явно привикна и сега пак съм през ден , максимум през 2 ,че сега косата я нося вързана
:?
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Мазна коса
« Отговор #69 -: Август 21, 2009, 10:27:14 am »
Ами не я мия през ден - на 2-3 дни изкарвам сега ,което за мен  поне е голямо постижение  :lol: