0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Мазна коса
« Отговор #40 -: Август 19, 2008, 09:25:53 am »
Бе ти остави миенето на 3 седмици.Аз за други се шашкам.
Момичето често си маже косата с разни олиота...Тука нещо не ми се връзва.Та нали всякакъв вид подобни масла омазняват косата още по-бързо... :?
Re: Мазна коса
« Отговор #41 -: Август 19, 2008, 18:09:59 pm »
Бе ти остави миенето на 3 седмици.Аз за други се шашкам.
Момичето често си маже косата с разни олиота...Тука нещо не ми се връзва.Та нали всякакъв вид подобни масла омазняват косата още по-бързо... :?

Маската с кисело мляко, жълтък и олио (бадемово например) си я правя рядко (веднъж на 2-3 месеца) и то много след като косата ми влезе в нормален ритъм на миене. Правя я за подхранване и блясък.
Изсушаването се получи с хума както съм обяснила по-нагоре и без излишшна козметика и шампоани за около година упорство от моя страна. За това горещо препоръчвам на хората да намалят използването на козметични продукти и да се обърнат към природата, като съвета го давам на база собствен опит.
Ето снимка, правена миналата зима. (бях публикувала подобен пост някъде из бгмама преди време, може някой от вас да го е виждал).
« Последна редакция: Август 19, 2008, 18:20:11 pm от SummerSun »
*
Re: Мазна коса
« Отговор #42 -: Август 20, 2008, 14:10:28 pm »
какво друго да кажа , освен поздравления за хубавата коса и за огромното търпение, което имаш, за да се занимаваш с нея!!
*
Re: Мазна коса
« Отговор #43 -: Ноември 20, 2008, 22:50:38 pm »
Моята коса е определно от тези, които бързо се омазняват!
От горе - долу 6месеца, до скоро си поръчвах от френски сайт шампоан на професионалната серия за коса Dusy, а вече ги видях, че ги има и в България! Наистина е много ефикасен!
*

    sesi

  • ***
  • 218
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Мазна коса
« Отговор #44 -: Ноември 21, 2008, 12:37:00 pm »
Моята коса е също отврат,мазна на 2 ден едва я трая,казаха ми за Фито от начало беше добре миех я 2 седмицата,но от доста време не ми деиства,не знам какво да правя а сега от доста врема взе много и да ми капе.
 Zoriy този шампоан Dusy, имали го на всякаоде по аптеките да взема да го пробвам,момичета препорачаите нещо шампоан не знам вече какво да правя 8O
*
Re: Мазна коса
« Отговор #45 -: Ноември 21, 2008, 14:32:22 pm »
sesi тази серия знам, че е професионална и я има само по фр.сало, но също така и в онлайн магазин от където аз си я взех, незнам далие подходящо да го споменавам.... но аз съм доволна от него,определно
*
Re: Мазна коса
« Отговор #46 -: Ноември 21, 2008, 21:59:50 pm »
sesi тази серия знам, че е професионална и я има само по фр.сало, но също така и в онлайн магазин от където аз си я взех,feyashop но аз съм доволна от него,определно
*
Re: Мазна коса
« Отговор #47 -: Ноември 22, 2008, 02:21:24 am »
И на мен шампоана на Фито не ми действа много добре (ползвала съм няколко вида) :?
Re: Мазна коса
« Отговор #48 -: Ноември 22, 2008, 17:21:19 pm »
Аз започнах след шампоана да си слагам каша от хума и седя няколко минути така, докато се изкъпя. Дано с времето има ефект. Незнам дали ако я измия само с хума ще стане чиста, за да заменя шампоана от време на време, но когато нямам излизане ще пробвам...

*
Re: Мазна коса
« Отговор #49 -: Ноември 23, 2008, 11:39:42 am »
Мили момичета,
аз си купих от моята фризъорка шампоан на "Керастаз за мазна коса" и за пръв път в живота ми косата ми издържа да я чиста 5 дни!Направо е вълшебен!Препоръчвам ви го!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Мазна коса
« Отговор #50 -: Ноември 23, 2008, 12:47:22 pm »
5 дни  -за мен това  би било блян!!!! :lol:още  утре отивам да  го издирвам ?Дай моля те ориентировачна цена  :oops:
« Последна редакция: Ноември 23, 2008, 12:50:28 pm от nimika »


*
Re: Мазна коса
« Отговор #51 -: Ноември 23, 2008, 15:21:38 pm »
Леле, за мен ако я мия през 2 дни ще бъде сбъдната мечта!
*
Re: Мазна коса
« Отговор #52 -: Ноември 23, 2008, 15:48:26 pm »
Наистина шампоаните на Керастаз са божествени.Аз ползвам за обем - наистина е впечатляващ.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Мазна коса
« Отговор #53 -: Ноември 23, 2008, 22:31:38 pm »
Казвайте от къде може да си ги купим!
Че и аз съм сериозен член на групата...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Мазна коса
« Отговор #54 -: Ноември 24, 2008, 08:16:14 am »
Наистина шампоаните на Керастаз са божествени.Аз ползвам за обем - наистина е впечатляващ.

Аууу, по цял ден си ми пред погледа и да не си издала...ще си говорим на 4 очи  8)
*
Re: Мазна коса
« Отговор #55 -: Ноември 24, 2008, 10:28:47 am »
За 250 грама Керастаз цената е 40 лева,момичета.
Re: Мазна коса
« Отговор #56 -: Ноември 24, 2008, 11:37:39 am »
Красотата иска жертви  :D  :lol:
И все пак - само от фризьорски салони ли може да се купи това чудо с различните му вариации: за обем, мазна коса и т.н. ?

Малко в страни от темата, но пак за косата, ако някой се интересува: Ревалид -3 месечен курс капсули и шампоан от същата серия за заздравяване на косата. Има и ампули. В момента приключвам вторият месец и започвам третия - има ефект, осезаемо по-малко ми пада вече косата.Има го по аптеките. Шампоана е около 13 лева, капуслите около 27 лева (в кутията са 90). Хапчетата се пият по схема - първи месец-3 по 2, втори и  трети месец 3 по 1 - пише го в листовката.
*
Re: Мазна коса
« Отговор #57 -: Ноември 24, 2008, 12:08:45 pm »
Мисля че продават Керастаз и в един козметичен магазин около Патриарха  и Витошка в София ,но не съм сигурна.
*
Re: Мазна коса
« Отговор #58 -: Ноември 24, 2008, 12:45:21 pm »
Във всики по добър фриз.салон има керастаз. Около 40 лв е ценота, но според мен си заслужава.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Мазна коса
« Отговор #59 -: Ноември 24, 2008, 19:10:37 pm »
http://www.feyashop.com/profesionalna-seriya-za-kosa/dusy-care-shampoo-250-ml-2.html
аз на 100% мога да кажа, че това е уникален шампоан, е разбирасе поне на моята коса е така. Защото то за всеки си е индивидуално