0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Как да стигнем до щастливия финал-осиновяване?
« Отговор #200 -: Май 03, 2011, 07:35:52 am »
Благодаря много
Искам също така да споделя на бъдещите мами и бащи да не отказват да видят дете понякога това което сме писали като изискване към детето пречи на самите нас да видим едно красиво дете чакащо нас.
Късмет мили дами
Re: Как да стигнем до щастливия финал-осиновяване?
« Отговор #201 -: Май 03, 2011, 12:16:52 pm »
... понякога това което сме писали като изискване към детето пречи на самите нас да видим едно красиво дете чакащо нас ...

Съгласна съм с теб Тенеза. :good_post:
Честито прекрасно попълнение в семейството, много щастливи мигове заедно!
Обещах на Ganka:)
Re: Как да стигнем до щастливия финал-осиновяване?
« Отговор #202 -: Септември 15, 2016, 12:19:43 pm »
Здравейте на всички. Сега се регистрирах ,но чета форума от почти година. Започнах процедура по осиновяване/събрани документи+2 срещи със социален работник и училище за родители/осиновявам сама.В лекциите които ни четат на родителския курс нещо категорично се загнезди като притеснение у мен...останах с чувството че се набляга на евентуални неприятни изненади при представяне на децата.Спестяване на малко информация от здравния статус на детето.Ужасно съжалявам че първия ми пост е с въпрос и то на една неприятна тема ,но моля ако има и други почувствали нещо подобно да споделят ...Силно се надявам притеснението ми да е плод на мото въображение ,но все-пак реших да попитам...
*
Re: Как да стигнем до щастливия финал-осиновяване?
« Отговор #203 -: Август 08, 2018, 22:32:08 pm »
Девойки, препоръчайте педиатър добър диагностик, също невролог, които биха се съгласили да видят детенце в Хасково, т.е. такива от града или съгласни да пътуват до там. Благодаря предварително на отзовалите се.
The impossible is often the untried [/i]