0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #40 -: Юни 03, 2008, 17:36:33 pm »
УспеШна седмица на вси4ки мами , здрави де4ица и послуШни родители :wink:

Успех МЕШКО , Щ е се справиШ

ФОКСИ и ние вървим по ваШият път, малката е постоянно с 4ервени петънца, потна, с мокра коси4ка и ние Сигурно към Северния полус Ще се запътим :D
И на вси4кото отгоре има конуктивит, който лекуваме от месец и е много упорит :(

Миленка успех



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #41 -: Юни 03, 2008, 17:46:56 pm »
Ния, ако имаш инфо, кажи моля те къде можем да намерим ваксината в София.
*
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #42 -: Юни 03, 2008, 19:04:33 pm »
Сия, само аптеки които зареждат от склад Стинг.Има такъв в София.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #43 -: Юни 03, 2008, 20:04:45 pm »
УспеШна седмица на вси4ки мами , здрави де4ица и послуШни родители :wink:

Успех МЕШКО , Щ е се справиШ

ФОКСИ и ние вървим по ваШият път, малката е постоянно с 4ервени петънца, потна, с мокра коси4ка и ние Сигурно към Северния полус Ще се запътим :D
И на вси4кото отгоре има конуктивит, който лекуваме от месец и е много упорит :(

Да не си взела моето дете  :lol:. И ние лекувахме конюктивит, който доведе и до възпаление на гърлото - помогнаха ни капки Тобрекс - антибиотични са и се капят в очите и в носа - в ношия случай де.
Ама на северния полюс да ходят без мен - днес ще се опитам да я подстрижа преди банята, дано помогне малко.
« Последна редакция: Юни 03, 2008, 21:29:15 pm от Фоксче »
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #44 -: Юни 03, 2008, 20:58:28 pm »
Жорко също е постоянно мокър,а тук рядко е над 20 градуса.
 На него вече 3-ти месец му тече жълт секрет от очетата и казаха,че са му запушени слъзните канали.Все се надявам да не стигаме до лекарска намеса за отпушването им,много се проточиха нещата.
 Като бяхме в Бъглария,водих Георги при д-р Масларска.Тя ми каза,че е хубаво да си сложим Превeнар ,но на него вече му беше сложена.Много добро впечатление ми направи.Отдели ни поне час,отговори на всичките ни въпроси-просто съм възхитена от тази жена.
<br />
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #45 -: Юни 03, 2008, 21:40:54 pm »
Незнам къде да задам въпросът си :oops:
Въпросът ми е по-скоро към момичетата от Търново. Може ли да ме насочите към добър гинеколог в Търново. Най-добрата ми приятелка е в 6я месец с близнаци, до сега ходеше в София, но вече й е доста трудно по пътя(от Габрово е). Не искам да изпадам в подробности защо не ходи в Габрово, то се подразбира :x.
*
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #46 -: Юни 04, 2008, 10:06:28 am »
Мече, аз раждах секцио при доктор Цочева, тя ми следи и бремеността последните месеци и съм много доволна. Майка ми е акушерка в търновската боница и казва, че тя най-бързо вади бебе при секцио. Писах ти подробности на лични...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #47 -: Юни 04, 2008, 11:18:09 am »
Зори,
да се оправя Жорко! Дано не стигнете до хирургична намеса за слъзните канали.
А за Масларска наистина само добри отзиви чувам.

Мече,
може и в темата на бременните да питаш. Една от бременните в момента, Виктория, е от В. Търново.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #48 -: Юни 04, 2008, 13:52:50 pm »
Здравейте малки и големи и още по-големи,
Седмицата вече си преваля, но аз едва сега успях да сваря и да се включа.
Благодаря на всички за съветите за репелентите ,балсамите и всичко друго, което сте написали по моите въпроси в темата от предходната седмица.
Зори, пожелавам на малкият красавец Георги бързо да се справи със сълзенето.Мисля, че с леко масажиране на слъзните канали нещата ще се оправят.Покрай нас доста бебета бяха така и всичките са ОК и не е ставало нищо сериозно.Стискам Ви палци.Малкия е много сладък.
Мешко УСПЕХ няма къде да ходи работата ще се справиш сигурна съм!
МИлена Б. не им се давай на тези със сметките и т.н нека си пишат и говорят каквото искат, това което си описала в началото и за неспециалист пак звучи странно и неправдоподобно.
baksisa, бързо възстановяване!
Стефи, Вие бихте ли го вече Превенара и къде, че аз съм още в чуденка, ама сега пак ще почета и поровя и ще реша и само да се приберем действам.
При нас е пълна и тотална лудница .Идеята да си почина като се върна у дома при майка ми и баща ми се оказа една голяма лудост.Нито си починах, нито ми е хубаво, нямам време за нищо, малката нервна, наядена от бълхи и какви ли не бубулечки, баща ми изпадна в някаква дива нервна криза и цял ден охка колко е зле, майка ми и баба ми се въртят около него и се държат все едно е дете.Габи милата иска да им привлече някак вниманието да се заиграят с нея, ама нееееееееее
А уж си дойдохме да им направим кеф малко да се видят и те с внуче.Ама тая грешка повече не правя.Ще си седя в Сф и не мърдам от там.
ОХХХХХХХХХХХХХХХ, сигурно съм най-лошата на света, ама тук вече всичко така ми писна и така ми се е изопнала нервата, че усещам как аха и ще дрънна и звънна сериозно.
МОже би е така и щото вече 1 месец съм без нормален сън, а нашите покрай проблемите измислени на баща ми ме занимават с 1000 глупости от сорта, че виждаш ли дядо ми починал на 54 г и сега баща ми малко му мръднала кръвна захар и го разтресоха нервите и вече се е запътил на думи и действия нанякъде си.
Спирам, че уж почнах с нагласата да напиша нещо оптимистично, ама май забих в друга посока, но вие сте единствените с които мога да споделя

« Последна редакция: Юни 04, 2008, 13:57:07 pm от Silwi25 »
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #49 -: Юни 04, 2008, 14:15:21 pm »
Силвенце , :bighug:
*
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #50 -: Юни 04, 2008, 15:46:03 pm »
Привет и от нас :).
Силви,нали хората са си го казали -  възрасните хора са като малките деца, искат и те внимание :wink:.
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #51 -: Юни 04, 2008, 16:05:27 pm »
Silwi, не може ли да си дойдете в София просто? На мен ми предстои двумесечно заточение на село при нашите през юли и август (жената, която ми помага, няма да ч има за тези 2 месеца) и отсега сама си се ожалвам :wink: Но ще е добре за децата, а ако не изтраем, ще молим тати да си вземе отпуск да даде едно рамо с гледането.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #52 -: Юни 04, 2008, 16:24:32 pm »
Здравейте и от мен! Отдавна не съм писала, но това е защото РС - то ми беше на поредния ремонт /добре че е все още в гаранция/ и дано този път да е направено както трябва. Гледам много бременни и много бебета са се родили докато ме нямаше-това е чудесно. Мезждувременно ние станахме на 6 месеца, като преди това получихме и първия си по-сериозен обрив, който така и не разбрахме от какво е , а сега и първата си настинка с червено гърло, хрема и вода в ухото и естествено веднга ни изписаха антибиотик. Горе-долу вече сме по-добре, но на Еличка й остана само хремата и много трудно диша, особено докато спи. Интересното е , че не дава да й доближа носа, като ме види с капките или с помпичката и започва да се  извива и да пищи.

*
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #53 -: Юни 04, 2008, 16:51:25 pm »
Ние приключихме с лекарите, надявам се поне де.
Окончателната диагноза е ГЕР ІІ-ІІІта степен. Ще пие разни прахчета, но поне се размина с най-малкото зло.
Вече съм по-спокойна, въпреки че бяхме пък при една невроложка, която ми напълни главата с разни работи като Котешко седене, хипотония, прекаран рахит и т.н. И накрая каза - Абе добре си е детето  8O

Силви, беж обратно в София  :wink:

Зори, и Боян беше с такъв секрет. На него му помогна Тобрекса. Според Бърди запушен слъзен канал се оправя без лекарска намеса до годинката, ако не се лъжа. Дано и на Жорката да се оправи сам.
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #54 -: Юни 04, 2008, 17:05:51 pm »
Здравейте мацета!
На Йоанка пък и текат сълзи от лявото оче.
Не съм питала лекар.Срещали ли сте подобно нещо?


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #55 -: Юни 04, 2008, 17:31:46 pm »
коки, чудесно  :bighug: цуфки на юнака
мешко- успешна нова работа, човек винаги трябва да търси себе си в работата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #56 -: Юни 04, 2008, 18:54:23 pm »
коки, дано нямате повече притеснения. А за докторите е ясно, всеки казва различно.

Силви, това с възрастните е неизбежно. Или стават като бебета и егоисти, или тръгват по чуждо. Темата ми е болна, и направо ми се плаче, защото баща ми така е "вързал" майка ми, и тя не може да ми помага и в малкото си свободно време :(. Дано намериш изход, но знам, че е много изнервящо. Не знам защо възрастните хора стават такива егоисти.



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #57 -: Юни 04, 2008, 19:13:01 pm »
Здравейте мацета!
На Йоанка пък и текат сълзи от лявото оче.
Не съм питала лекар.Срещали ли сте подобно нещо?

Сами, на моето момиче така и течеше от едното оченце сълзичка. Премина от самосебе си за около три седмици. Лекарят каза, че пак е свързано със недобре отпушени слъзни каналчета.
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #58 -: Юни 04, 2008, 20:25:46 pm »
Ние също имахме проблем със запушено слъзно каналче на очето. Както казва Роксана - мина от само себе си, но помогнах с масажи и промиване с преварена вода и лайка, със стерилна марля за еднократна употреба. Над годинката се търси помощ от офталмолог. Мои познати имаха такъв проблем, водиха детенцето при Топов, но и леката интервенция не помогна. Изчакали са доста време. :(
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмична тема с хубави новини 02.06.-08.06.2008г.
« Отговор #59 -: Юни 04, 2008, 23:33:23 pm »
благодаря ви. :D
sami , на Жори по същият начин му сълзи - точно очето,което повече секретира жълто.
 Силви,не си е работа наистина да живееш с други хора.Ние уж толкова се разбираме със свекърите,но явно живота заедно си поражда разни неудобства и дразги.Не сме се карали,ма свеки си замина да си почине малко в БГ. :DТя жената си представяше,че ще гледа детето май,пък почти не го вижда,но аз пък искам аз да си го гледам и такива ми ти работи.
 Искам да ви питам и още нещо.Детето на някоя от вас да е имало предпочитание да си държи главата само в една посока и как се справихте?Жоро все я държи наляво и главата му е станала крива-ама наистина много крива.Опитвах да слагам одеално,за да не може да я завърта на там,но го избутва и се сърди.Мисля да купя специална възглавница,но дали ще лежи на нея- ще видим.Педиатърката каза,че можем да го заведем на физиотерапия.Отдясно пък има едно топче на вратлето,но казаха,че не е нищо опасно.
<br />